PDA

View Full Version : Вувузели



Ax3
07-04-2010, 19:15
Е тука няма такава тема... та изкажете си мнението за Южноафриканския досаден инструмент вувузела който залива стадионите тази година

М/у другото търся и аз да си купя, но съм от град Сливен и не знам къде да търся... разбрах че има в магазини Плюс, но най-близкия ми е до Бургас :D

Force_bladeR
07-04-2010, 19:29
И някакъв вид свирка трябва да е в раздела за спорт и здраве?

iLovePussyJuice
07-04-2010, 19:55
ако ми беше съсед щях да те убия без капка жал :)

vaseto0o
07-04-2010, 20:03
В спортната зала във варна ги продават по 60 стинки :D
И за къв чеп тряба да постваш тема за така наречените във вестник "7 дни спорт" дицибелени извращения :D

Ax3
07-05-2010, 08:33
В спортната зала във варна ги продават по 60 стинки :D
И за къв чеп тряба да постваш тема за така наречените във вестник "7 дни спорт" дицибелени извращения :D

Е па за кеф... такива като вас да пишат

iLovePussyJuice
07-05-2010, 10:38
В спортната зала във варна ги продават по 60 стинки :D
И за къв чеп тряба да постваш тема за така наречените във вестник "7 дни спорт" дицибелени извращения :D

Е па за кеф... такива като вас да пишатаз изобщо нема да пищя просто ще ти го строша от главата и ше ти го завра у гъзо 8-)

Ax3
07-05-2010, 11:53
тази простотия само селяни привлича...

ей некадърник смотан... к'во намекваш за Сливен??? Аз ли съм виновен че мангалите ни представят по телевизията... и аз щях да изляза и да ги коля 1по1 ама те НЯМАТ КРАЙ... Т'ВА Е ПЛЕСЕН ДОЛНА, НО ЗНАЙТЕ ЧЕ В ГРАДА МИ ИМА БЕЛИ ХОРА, АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ

а оня горе, ако искаш да се срещнем да видиш аз к'во ще ти пъхна в гъзо :D няма да искаш да излиза

Ax3
07-05-2010, 18:20
Седни и пий една вода, че се видя какво имам предвид... мисленето ти е толкова типично, както и първосигналните реакции, че би ми било кеф да видя подчовек като теб с вувузела, за да ти я втъкна със замах...


Хайде, изчезвай и не се прави на много страшен, да не вземеш да хвръкнеш...

Първосигнална е ... няма да ти пращам поднамеци идиот такъв! Виждам какво искаш да кажеш, аз ще ти го кажа в очите пък... А що се отнася валерианчето и водичката ще ги пиеш ти в болницата, само да те срещна :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Nafarforii
07-05-2010, 18:47
Ей много сте оборотни тука бе...

Вувузелата е една от най- коментираните теми в спортните среди и е един от символите на провеждащото се световно. И не виждам нищо лошо в една тема за нея. И раздела е правилен.

plmn
07-05-2010, 20:02
Хехехеххе, ама ти май си си повярвал, а?

И къде ще ме срещнеш?

Аз по селата не скитам ;)

Простаци и селяни има навсякъде..

Подобни разделения са наистина абсурдни.. :)

plmn
07-05-2010, 20:09
Да, прав си, вувузелата е недоразумение, което пречи да си гледаш мача нормално.. 8-)

Но все пак.. София, Сливен, Варна, Котел, Желю Войвода... ценни хора има навсякъде, селяни - също.

plmn
07-05-2010, 20:26
знам какво нямаше предвид - обида на 'регионална принадлежност', но все пак не знам защо и аз се хванах за тва. 8-)

iLovePussyJuice
07-05-2010, 21:50
тази простотия само селяни привлича...

ей некадърник смотан... к'во намекваш за Сливен??? Аз ли съм виновен че мангалите ни представят по телевизията... и аз щях да изляза и да ги коля 1по1 ама те НЯМАТ КРАЙ... Т'ВА Е ПЛЕСЕН ДОЛНА, НО ЗНАЙТЕ ЧЕ В ГРАДА МИ ИМА БЕЛИ ХОРА, АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ

а оня горе, ако искаш да се срещнем да видиш аз к'во ще ти пъхна в гъзо :D няма да искаш да излизая млъквай бе дришня селска
кой олигофрен им пусна ток на тия подчовеци та гледат телевизия вместо да си гледат кравите...и после що сме внасяли стоки от чужбина...
еми е за тва :lol:

JackSparrow
07-06-2010, 08:27
Да ходи да прави вувузели на магистралата... :lol:

:lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

Ax3
07-06-2010, 08:53
Хехехеххе, ама ти май си си повярвал, а?

И къде ще ме срещнеш?

Аз по селата не скитам ;)

Ще скиташ из болниците... до довечера няма да си модератор!

Ax3
07-06-2010, 08:56
тази простотия само селяни привлича...

ей некадърник смотан... к'во намекваш за Сливен??? Аз ли съм виновен че мангалите ни представят по телевизията... и аз щях да изляза и да ги коля 1по1 ама те НЯМАТ КРАЙ... Т'ВА Е ПЛЕСЕН ДОЛНА, НО ЗНАЙТЕ ЧЕ В ГРАДА МИ ИМА БЕЛИ ХОРА, АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ

а оня горе, ако искаш да се срещнем да видиш аз к'во ще ти пъхна в гъзо :D няма да искаш да излизая млъквай бе дришня селска
кой олигофрен им пусна ток на тия подчовеци та гледат телевизия вместо да си гледат кравите...и после що сме внасяли стоки от чужбина...
еми е за тва :lol:

аре бе ходи си купи сокче... то по-добре да гледам кравите не тея маскари дето ги дават по увредените ни телевизии мой човек... ако обичаш спри да плагиатстваш... подчовек ако съм аз значи ти си подживотно :)

Ax3
07-06-2010, 09:01
стига си се засягал на тази тема. Винаги съм казвал, че селянин е състояние на духа и нашият кандидат-свирач е типичен, стопроцентов, неподправен, натурален селянин.

В няколкото му мнения просто е пропита онази специфична селяндурщина, която кънти на кухи глави, домашна ракия и сбъркани морални ценности, подкрепени от първосигнални и елементарни заплахи, защото е неспособен по друг начин да защити желанието си да духа по разни пластмасови тромби и да прави безсмислен и дразнещ шум...


Просто е нарисувано като картинка, даже не и картинка, а една своеобразна карикатура, изобразяваща падението на българската младеж и девалвацията на българската култура, до едно просто, необразовано и откровено тъпо чалга-поколение, което е неспособно да свърши нещо смислено в живота си, но за сметка на това е изтъкано от предразсъдъци и комплекси.

никой не ти е искал филосовското мнение... аз съм в това поколение и си е моя работа дали искам тъпата вувузела и защо я искам... елементарни заплахи ЗА елементарни хора... ако смяташ че си повече от мене щото живееш в тъпата София значи ти си объркал моралните ценности... и щом смяташ да ме обиждаш за това, че града ми е напълнен с чалга и простотия и това показват медиите на които сляпо вярваш, ти не си ли подчовек тогава... темата започна по съвсем различен начин докато ти не реши да изплюеш мнението си за града от който идвам... да ти кажа вече съм поръчал 100 бройки по 5 лева едната и сега ги продавам 3-но по-скъпо и да ти кажа простаците от града се връзват и им харесва много.... щом си се комплексирал толкова от нас, хората дето не сме в столицата за какви ценности, за какви подчовеци ми говориш ти????

Ax3
07-06-2010, 09:11
Да ходи да прави вувузели на магистралата... :lol:

Направи ми ти една

http://tedwilliamshead.com/wp-content/uploads/2010/06/tedwilliamshead-VUVUZELA-blow-here.jpg

Ax3
07-06-2010, 09:35
Ще скиташ из болниците... до довечера няма да си модератор!

Давай, удари ме през монитора, ама с колкото мегабити имаш...



:lol:

Нямам думи за компютърната ти грамотност :D

Жалко за теб... нали знаеш щом гроздето е нависоко значи е кисело та и ти така... аз ли съм първосигнален? Или ти реши да ме обиждаш заради това къде живея?

Ax3
07-06-2010, 09:37
Ще скиташ из болниците... до довечера няма да си модератор!

Давай, удари ме през монитора, ама с колкото мегабити имаш...



:lol:

Както и да е предлагам мир... (като по-възрастен) явно...

И искам извинение...

Аз ти се извинявам, че така първосигнално те напсувах, но знаеш че не е хубаво да обиждат мястото където си се родил и живееш, особено когато нямаш вина

Ax3
07-06-2010, 10:39
Ако беше малко по-умен щеше да си разбрал, че не обиждам мястото ти на раждане, а изразявам съвсем различна позиция. Ако беше толкова зает да ме обиждаш и заплашваш, можеше и да го схванеш. ;)


А жалкият опит да се направиш на по-извисен, използвайки възрастта като довод е направо потресаваща, особено на фона на цялата тема, която показа точно какво ти е нивото.

Сега отивай да се жалваш още от лошия модератор, който си направи ташак с теб и нека ти се посмеят още хора.

Хаха тебе ще те покърти истинската ми възраст... Проблема в това какво аз разбрах и какво ти си намеквал е там в неправилното ти изразяване... какво мога аз да си помисля като го наричаш селения... аз не съм искал да надувам вувузелата (а и какво против имаш) а да я продавам... е радвам се че си каза и ти че правиш ташак, затова ще ти вземат правата, не случайно си модератор.... какво ми е нивото де кажи? не съм глупав човек... колкото и да ти го показва първоначалната ми реакция (псувнята)..... това е нямам какво да кажа проблема си беше твой... ти се намеси ТЪПО... друг път си пиши мнението като хората и не филосовствай... аз как да разбера с 3 думи които са показателни, че всъщност твърдиш друго ... обидата си беше пряко към мен и града ми...

Ax3
07-06-2010, 10:53
Продължаваш да си тъп и да го доказваш. :)
А и май нещо си комплексиран от родното си място, даже подозирам, че като станеш на 21-22 ще дойдеш в София и изведнъж ще станеш голям гражданин. Толкова да си нещастен и смачкан от родното ти място е... направо шокиращо, чак на мен ми става неудобно.

Това, което ти наричаш "неправилно изразяване" ме покърти, това да се чуе от човек, който не е използвал и една запетайка, а цялата му мисъл е накъсана с многоточия, издавайки неспособност да изгради завършена теза.


Похвално е, че се опитваш да се измъкнеш, но за всеки грамотен човек е ясно какво съм искал да напиша и каква позиция съм защитил, както му е ясно и какво е твоето ниво точно. ;)

Такъв съм си няма да споря.... всъщност това че тук на клавиатурата не слагам запетай не означава че в действителността е така... многоточието е вид точка за мен.... ти като си толкова ШОКИРАН ЩО НЕ ЗЕМЕШ ДА ДОЙДЕШ... ще ида в СОФИЯ да ще се измъкна от тук... и какво? пак си оставам роден там... и ако още 1 път ме обидиш нещата ще загрубеят :)