PDA

View Full Version : дали има чувства към бившата си ????



BlackLabel
07-04-2010, 20:11
здравеите искам да попитам има ли начин да разбера дали гаджето ми още има чувства към бившата си защото съм почти сигурна че е така но не на 100% и ако е така трябва ли да го оставя или да остана с него или какво?

tuzaro
07-04-2010, 20:19
ми естествено че има чувства, всеки има.

bobito_th
07-04-2010, 20:27
Не знам как може да разбереш, но ако има чувства естествено, че трябва да го зарежеш. Как ще седиш с човек, който няма чувства към теб или изпитва и към друга. Близо е до мозъка.

tuzaro
07-04-2010, 20:38
Не знам как може да разбереш, но ако има чувства естествено, че трябва да го зарежеш. Как ще седиш с човек, който няма чувства към теб или изпитва и към друга. Близо е до мозъка. е да бе, аз имам някви чувства към почти всички бивши сериозни.

densii
07-04-2010, 20:49
здравеите искам да попитам има ли начин да разбера дали гаджето ми още има чувства към бившата си защото съм почти сигурна че е така но не на 100% и ако е така трябва ли да го оставя или да остана с него или какво?

Нормално е да има НЯКАКВИ чувства. Лошото е, ако те пренебрегва заради нея.А той прави ли го?

reoffender
07-04-2010, 21:01
ми естествено че има чувства, всеки има.
аватара :-)

+ абсолютно прав е. И аз съм така, поне с 2 момчета, винаги ще имам чувства към тях и никой няма да ги измести, макар да не поддържаме контакт с едното :)

BiGBaDWolF
07-04-2010, 21:21
Има 5 чувства...Ако имаше чувства нямаше да е с тебе а с нея.. Или поне щеше да се опитва да я спечели ...

Masari90
07-04-2010, 21:23
кристалното кълбо ми казва че има ... ше те шиба и ще заебе.... дам така ше стане...

По темата: как точно смяташ че тряа отгатнеме дали има чувства като ни съм го виждал ни го познавам тоя пич...

ivcheto0o
07-04-2010, 21:25
Питай го.И ако има чуства поговорете сериозно.

Paramour
07-04-2010, 21:39
Не знам как може да разбереш, но ако има чувства естествено, че трябва да го зарежеш. Как ще седиш с човек, който няма чувства към теб или изпитва и към друга. Близо е до мозъка.
Никой не е казал, че няма чувства към момичето, а само че може да има И към бившата си.. ;))
Нормално е да има НЯКАКВИ чувства към бившата си. Просто поговори с него. :)

mincheto
07-05-2010, 05:58
Попитай го направо.При мъжете караите направо,без заобикалки.И ,ако искате нещо от тях си им го кажете в прав текст, без обиколки...Мъжът иска да разбере точно и ясно какво иска жената до него.

CherryS
07-05-2010, 06:02
измори се това сърце, да търси утеха в чуждите ръце :(

bobito_th
07-05-2010, 08:08
Не знам как може да разбереш, но ако има чувства естествено, че трябва да го зарежеш. Как ще седиш с човек, който няма чувства към теб или изпитва и към друга. Близо е до мозъка.
Никой не е казал, че няма чувства към момичето, а само че може да има И към бившата си.. ;))
Нормално е да има НЯКАКВИ чувства към бившата си. Просто поговори с него. :)

Аз просто дадох предположение.

Elenichkaa
07-05-2010, 08:15
подхвани темата на майтап.и виж отговора,после си направи сметка.

pebals
07-05-2010, 09:11
подхвани темата на майтап.и виж отговора,после си направи сметка.

+1...освен да го попиташ друг сигурен начин да разбереш няма..

nataliiiiii
07-05-2010, 10:20
Не знам как може да разбереш, но ако има чувства естествено, че трябва да го зарежеш. Как ще седиш с човек, който няма чувства към теб или изпитва и към друга. Близо е до мозъка.

gLypChenCee
07-05-2010, 10:36
Вадим вълшебното кълбо.. дай 5 лв и ш ти кажа.. пф :?

Всеки има чуства към бившите си.. или поне ако са се разделили скоро..
ако искаш поговорете.. но не го оставяй. :)

anonimchetou
07-05-2010, 10:40
попитай го направо..
и като го пита кво ?

- Имаш ли чувтства към бившата си ?
- ДА ?! - (слабо да го каже илид а признае ако е така )

И не съм съгласна че всеки има някви чувства към бившият (ите) си . Поне аз нямам. Нали за това са бивши ? ; )

BlackLabel
07-05-2010, 11:36
.аз го попитах и той каза не никога не ме е пренебрегва заради нея но все пак имам едно гадно чувството че като я види и сърцето му се обръща и все едно съм му за утеха... :x

BlackLabel
07-05-2010, 11:37
.аз го попитах и той каза не никога не ме пренебрегва заради нея, но все пак имам едно гадно чувството, че като я види и сърцето му се обръща и все едно съм му за утеха... :x

EndlessVoid
07-05-2010, 11:42
"Има ли в менюто ви водка с утеха. Двойна ми дайте за негова сметка."

Глупаво си направила като си го попитала директно :D Аз бих направил така:
Повдигам темата за бившите и започвам да плямпам какви/що съм имал и поради що сега не съм с тях. И като си се изкажа ще попитам другата страна как е било при него. И по начина, по който ти говори сама ще разбереш има ли, няма ли още нещо :D До сега този метод винаги е работел успешно :D