PDA

View Full Version : влюбвам се, ще боли..



zagrijena
07-04-2010, 20:12
Добър вечер на всички неспящи!
Историята е дълга, накратко: От година си пишем с едно момче, покрай една игра. Той е от Варна, учеше в Полша, днес дойде в моя град. Видяхме се за първи път. Беше същия дженталмен, какъвто си го представях.. успя да ме очарова, накрая се целунахме. Проблемът: Градовете ни са на 200км разстояние, не бих го карала да пътува заради мен, усещам онова чувство в стомаха си, не спирам да мисля за срещата.. започвам да се Влюбвам!! Но знам,че не трябва, не знам той какво изпитва, какво да му кажа, ние си имахме закачките отдавна, но не мога да си представя каква връзка ще е да се виждаме супер рядко. Може би трябва да го приема просто като забавление, което ми се случи и да не се впускам в други мисли, защото само ще ме боли......

По дяволите..

bobito_th
07-04-2010, 20:23
Да, май ще е по-добре да го приемеш като забавление. Щом сте толкова далеч един от друг, то връзката ви няма да има смисъл. Не мисли за него, намери си занимание и останете си приятели.

Muddled
07-04-2010, 20:30
Ами ако можеш да се контролираш и да мислиш че това е само една авантюра ще е добре за теб защото ще ти е забавно и няма да те боли после, а да наистина разстоянието си оказва влияние, но за любовта няма граници :)

BiGBaDWolF
07-04-2010, 21:15
Само забавление ... :(

ivcheto0o
07-04-2010, 21:28
Съмнявам се да успееш да го възприемаш като забавление,така че по-добре се откажи,връзка от разстояние има много малки шансове.Остави го докато не си се задълбочила.

iwancho
07-04-2010, 21:29
Добър вечер на всички неспящи!
Историята е дълга, накратко: От година си пишем с едно момче, покрай една игра. Той е от Варна, учеше в Полша, днес дойде в моя град. Видяхме се за първи път. Беше същия дженталмен, какъвто си го представях.. успя да ме очарова, накрая се целунахме. Проблемът: Градовете ни са на 200км разстояние, не бих го карала да пътува заради мен, усещам онова чувство в стомаха си, не спирам да мисля за срещата.. започвам да се Влюбвам!! Но знам,че не трябва, не знам той какво изпитва, какво да му кажа, ние си имахме закачките отдавна, но не мога да си представя каква връзка ще е да се виждаме супер рядко. Може би трябва да го приема просто като забавление, което ми се случи и да не се впускам в други мисли, защото само ще ме боли......

По дяволите..



Замисли се малко,200 км. не са кой знае колко... Ако наистина го обичаш просто му кажи,че искаш да си с него и ткаа... Ако не - просто си бъдете приятели,аз така бих направил,въпреки че точно в този момент не ми е до такива работи (преди 5 минути се скарах с едно момиче,историята е почти подобна,само че градовете ни са на 100км. (no matter)) :)

Masari90
07-04-2010, 21:32
Отговарям максимално позитично ---- връзката е обречена...заеби....

DrChaos
07-04-2010, 22:47
Връзките на растояние са най-гадното нещо на света. Няма по лошо чувство то това да знаеш че тя е там а ти не можед да я докоснош. Единствената ми любов в момента е на само 80 км но ще се видим чаак след 2 седмици а на мен м исе струват като години ... така че въобще не се захвашай :-o :(

Whoopdedoo
07-04-2010, 23:06
Има хора, които пътуват със самолет, за да се виждат (даже познавам такава двойка), а ти 200 километра... кво са 200 километра.
Но наистина ако го харесваш, опитайте и си поговорете за тва.

Naive
07-04-2010, 23:25
На колко сте? Годините са фактор... и то доста важен, поне според мен.

JustAngel
07-05-2010, 03:38
Не мисля, че ще успееш да го приемеш просто като забавление, тъй като си започнала да се влюбваш и привързваш към него - нещата стават сериозни.Връзките от разстояние са много сложно нещо.В повечето случаи не са за предпочитане.Една такава връзка по - скоро би издържала, ако преди това ( когато двамата ) сте били дълго време заедно близо един до друг.По този начин се създава някаква опора и доверие.Аз така съм чувала и познавам хора с такива връзки - никак не им е лесно, но силната любов винаги успява : ) Първо говори с него, разкрий му чувствата си, после го попитай какво мисли по въпроса и най - добре да си решите заедно : ) Успех ! :-)

GossipGirl89
07-05-2010, 03:58
Любовта не пита, мила :) С моя човек сме по същия начин - аз съм от София, той е от Русе, но въпреки всички трудности за сега държиме фронта :) Трудно е, определено е много трудно, но то си зависи от вас двамата. Ако имате психиката да издържите... А и 200 км не са кой знае колко много. Не знам на каква възраст сте, но ако момчето има кола да речем може всяка седмица да идва да те вижда или пък обратното. Ти сама си прецени какво да правиш, но трябва да знаеш, че връзката от разстояние в никакъв случай не е лесна. Има моменти, в които наистина ти се реве, че човека не е до теб и ти липсва адски много... Но пък от друга страна само така ще се изпитате взаимно кой колко държи на другия и дали си заслужава човека отсреща :)

mincheto
07-05-2010, 05:51
Връзка от разстояние не става. Зарежи по -добре,иначе и двамата ще се измъчвате. :)

Elenichkaa
07-05-2010, 05:53
ти го каза-Започваш,а не Влюбих се!
Не е късно!

zagrijena
07-05-2010, 09:44
Аз съм на 17, той е на 23.. има кола, но и ще работи. Аз лятото мога да успея да отида до Варна 1-2 пъти, но както се сещате съм доста зависима от наще. А той не знам дали ще бие път само за да се видим. Оффф ;( А иначе днес откакто станах само той ми е в главата Май ще му напиша едно съобщение в фейсбук за всичко, което си мисля..

MaLkaTa_LaDy
07-05-2010, 10:11
Ооо я се стягай и си намери работа във Варна. сега лятото имаш възможност. Ще прекарате три приятни месеца заедно, апък после ще му мислите. Стига си бягала от емоциите.

Wasilewaa
07-05-2010, 10:54
Любовта няма граници!!!!!

ThePowerOfLove
07-05-2010, 10:58
И аз съм по същия начин. Признай му, можеш само да спечелиш!

Obsession
07-05-2010, 17:04
Аз бих го приела като забавление. Имам предвид, че не можеш да избягаш от емоциите, а връзките от разстояние са сложна работа. Мда, не е невъзможно да ги поддържате тя отношения, но наистина ще боли.

simi4ka
07-05-2010, 19:58
Връзките на растояние са най-гадното нещо на света. Няма по лошо чувство то това да знаеш че тя е там а ти не можед да я докоснош. Единствената ми любов в момента е на само 80 км но ще се видим чаак след 2 седмици а на мен м исе струват като години ... така че въобще не се захвашай :-o :(
+ 1 :cry:

SuperBadSuperFresh
07-05-2010, 20:46
Напук на всички
"В крайна сметка, сезоните се менят.Също така и градовете.Хора идват и си тръгват от живота ти.Но е много приятно да знаеш, че тези които обичаш винаги са в сърцето ти…И ако си голям късметлия... са на един полет разстояние."

ThePowerOfLove
07-05-2010, 20:57
Напук на всички
"В крайна сметка, сезоните се менят.Също така и градовете.Хора идват и си тръгват от живота ти.Но е много приятно да знаеш, че тези които обичаш винаги са в сърцето ти…И ако си голям късметлия... са на един полет разстояние."

:-k :smt007 :smt007

откъде е този цитат?

SuperBadSuperFresh
07-06-2010, 12:53
Напук на всички
"В крайна сметка, сезоните се менят.Също така и градовете.Хора идват и си тръгват от живота ти.Но е много приятно да знаеш, че тези които обичаш винаги са в сърцето ти…И ако си голям късметлия... са на един полет разстояние."

:-k :smt007 :smt007

откъде е този цитат?

Кари Брадшоу,значи "Sex And The City" :)

Al3ksandra
07-06-2010, 13:13
Ех, трудно е така от разстояние.. Ще ти дам съвет, които спазвам самата аз когато се колебая и не мога да реша - слушай сърцето си! :) Има и връзки които са оцелявали, дори двамата да са били на километри един от друг.. да не кажа и повече.. Но найстина ще ти бъде трудно - приготви се за трудности..Не може и без тях ;)

justwondering
07-06-2010, 14:14
"Няма значение колко далеч е един човек, щом той живее в сърцето ти." :wink:
Нали каза, че сте се целунали? Явно не си му безразлична. :) Съветвам те да опиташ.

jghgh
07-06-2010, 16:27
Ех, трудно е така от разстояние.. Ще ти дам съвет, които спазвам самата аз когато се колебая и не мога да реша - слушай сърцето си! :) Има и връзки които са оцелявали, дори двамата да са били на километри един от друг.. да не кажа и повече..

Мда, със сигурност са оцелявали, когато са започнали с чатче и имат зад гърба си само една среща. 8-)

Определено е добре човек да си слуша сърцето, но логиката е ужасна, защото при всички положения срещите няма да са задоволително често. А животът си тече, хора минават покрай теб и отливат, а ти си впримчен в една такава непълноценна връзка, основана на чакане. Ако ти се чака постоянно, окей..

Но при връзки от разстояние нито можете да си се виждате когато искате, нито да се целувате или да си играете под чаршафите когато ви скимне.. Разбирате. Адски непълноценно ми се струва. Любовта е тук и сега, всеки миг. А не да знам, че той ще дойде еди-кога-си, и аз да си направя схема че еди-кога-си ще го направя с него, щото ми е единствената възможност. Примерно. Говоря за консумиране на любовта. А дори да не водиш полов живот, пак е куцо примерно само веднъж седмично да се целуваш с любимия.



Много ми е трудно да говоря така, тъй като аз съм имала 2 такива връзки, но наистина е безсмислено и безперспективно, а връзката не се развива, защото всичко е един екран и от време на време се виждате. Не се опознавате всеки ден, няма я динамиката. Плюсът е, че поне не си омръзвате.
Може да има любов и тя да е истинска, но връзката остава изкривена. So... what's the point?
Голяма жертва е да водиш подобни отношения, но пък не можеш да си заповядаш на сърцето да спре да обича, нали? Ето затова е труден случаят.

Трудно ми е да се изкажа по темата. 200км като се замисля - не са чак толкова много. Не е като Варна-София, нали.

Идеята на MaLkaTa_LaDy е добра.

Ако ти се чака постоянно - почни връзка. Аз знам, че ти ще я почнеш. Няма човек, който да загърбя чувствата си за сметка на разума, когато те го изгарят (а ти каза, че се влюбваш). Просто мисля, че ще останеш разочарована.

fenasf
07-06-2010, 19:41
Нямаш дори бегла представа какво е болка.