PDA

View Full Version : Клуб MONKEY`S



bmwsasho
07-04-2010, 21:14
Става въпрос за този клуб : http://www.zavedeniata.com/index.php?page=article&cat=5&pub=15758 таа ... интересувам се дали си струва да се ходи там, каква музика се пуска ... и като цяло споделяйте всякакви мнения :)

woshata
07-04-2010, 21:19
категория: 2 звезди
вид кухня: сандвичи :-o

strangler
07-04-2010, 21:24
В студентски град най-добре съм си изкарала в Строежа, Тукан и Бар на края на вселената.

Най-приятна е атмосферата в Бар на края на вселената, в Тукан често има караоке партита и са забавни, в Строежа пък можеш да пиеш спокойно с приятели през делничните дни или да отидеш на ретро вечер в сряда, когато е фраш с хора и пускат всичко от Горан Брегович до The Clash. :)

Моят съвет е да прибягваш до заведения в студентски град, само ако живееш там и нямаш пари за обратен трансорт. :)

bmwsasho
07-04-2010, 21:28
Мерси за мнението ... трявба ми нещо от рода на ретро чалга, петък вечер ... давайте идеи ... :-o

strangler
07-04-2010, 21:32
Ориент 33, Джийм Бийм, Плаза?

bmwsasho
07-04-2010, 21:35
Ами нявсякъде ли проверяват за 18+ !? защото имаме едно две попълнения, които са на 17 и след няколко седм. паравят 18 ...

Seducti0n
07-04-2010, 21:41
:) в Студентски май даже има повече проверки, щото е като магнит за непълнолетните-ефтин алкохол, чалга и нека не забравяме-оборотни батковци за осмокласничките, прохождащи в гимназиалния живот

В студентски съм била в 1-2 бара и ако не живееш в него или някъде наблизо-Симеоново например, не си заслужава да ходиш.

А относно това място за което ти питаш- не изглежда особено обещаващо.

bmwsasho
07-04-2010, 21:44
Добре ... споделете къде ви допада и защо ... мен ме интересува музиката да не е метъл или рок ... в смисъл разнообразие и по възможност ретро ...

strangler
07-04-2010, 21:44
Проверяват.

В Плаза за да си резервираш маса трябва задължително да купиш поне 1-2 бутилки алкохол, което ще ви излезе над 100 лв.
И накар 17 годишните ви момичета ще бъдат затрупани в салфетки и ще си тръгнат с някакви чичковци, които седят по вип сепаретата и са си избрали таргет група- лесни студентки.

В кенефите не можеш и да припариш, защото има 100 пачи които се борят за 1 см от огледалото за да си оправят маските от грим и присадени коси.
После ще видиш същите момичета да дъвчат страстно дюнер от манджа стрийт и соса да им се стича по врата, оставяйки малка диричка и изтривайки на мястото фондьотена и автоброзианта.

Общо взето е много гнусно по тези места, веднъж съм ходила ме изгони сервитьорка, смятай :)

shadow4e
07-04-2010, 21:53
И аз съм била веднъж в Плаза в ретрото и беше супер тъпо, защото беше пълно с дебеловрати сърдити чичквоци, които не можеха да проумеят, че ти си там, за да танцуваш и не може във всяка една секунда да си нащрек дали някой от тях минава. Колежки са станали и свидетлки на прословутото плащане на момичета да се съблекат голи под овациите на останалите.
Проверяват си, в барове даже проверяват и после по масите лично т.е. ако ще лъжете нещо, ходете в препълнена дискотека.

SilentGrey
07-04-2010, 22:37
Титанични простотии.
Твоите приятелки да станат на 18 и тогава да тръгват по дискотеките. Преди това, за да влязат ще им трябва огромна доза късмет + връзки.
Второ - искаш разнообразие - разнообразието е пред теб. Имаш ретро дискотеки, имаш чалга дискотеки, имаш миш-маш дискотеки.. избираш си и отиваш.
К'во го лъжете момчето - щутгард си е мястото за него и хората с подобен манталитет :)