PDA

View Full Version : гинеколог



AsSkEb
07-04-2010, 20:48
Здравейте.Ами аз да попитам за гинеколога от личната ли трябва да искам направление и с него трябва ли да плащам нещо при лекаря.колко струва без направление.Ъмм и дали трябва да споделям с личната какъв точно проблем имам за гинеколог защото мисля,че нямам просто искам профилактичен преглед.Също така нали трябва да имам 16 години,за да нямам нужда от придружител.

kalpazanka
07-04-2010, 20:51
Непълнолетна си, следователно няма да плащаш. НО също така трябва да се подпише родител/настойник на амбулаторния лист.
Личната 100% ще пита какъв е проблемът. Това с профилактиката не вярвам да мине, имайки предвид затегнатия режим. Но не пречи да пробваш ;)
Без направление цените започват от 25 лв. Зависи от града/клиниката/ДКЦто.

AsSkEb
07-04-2010, 21:01
значи няма никво значение дали имам 16 или не?А между другото да питам преди известно време имах някакъв сърбеж и нали изчаках няколко дена да видя дали ще отмине,бяха ми казали за промивки със сода пробвах го и подейства.След като ми мина уж не съм ходила на лекар,защото мислих,че е от морето(тукмо се бях върнала от море).От тогава ми се е случвало пак веднъж заради едни нови боксерки,пробвах пак метода и ми мина.Има ли място за притеснения или просто някои неща ме дразнят?