PDA

View Full Version : Айде пак да споделя . . .



Converse333
07-04-2010, 21:19
Отново ползвам форума за нещо като изповедалня, но... Който иска да чете. :lol:
Всъщност, вьобще не ми е забавно. Вече станаха 24 часа само рев.. добре де като махнем 5 часа сън, остават 19 часа рев. 8-)
Не мога да повярвам колко наивна бях. Реших, че може би съм открила да не кажа идеалното момче за мен, но този, с който наистина се чувствах добре - имаше я страстта, щастието . . . В началото ми каза, че не съм му доказвала чувствата си и не му било ясно какви отношения искам да имам с него. Е, тогава за втори път в живота си показах първа чувствата си, той ми отвърна. Всичко беше добре до преди няколко дена. Точно на 30 юни прекарахме много хубава вечер, бяхме се събрали голяма компания. Аз си тръгнах по-рано от другите. Той се опитал да целуне най-добрата ми приятелка. В началото отричаше, след това излезе с оправданието, че бил пиян, накрая реши просто да замълчи. И някак си се отдалечи от мен. . . В петък ми звъня, пита ме къде съм. Дойде при мен, аз мисля, че му обърнах достатъчно внимание, изкарахме си добре.
И повода за големия рев беше снощи. Говорихме си. Аз му казах, че това, което той е направил с приятелката ми наистина ме е подразнило и наранило. Казах му, че според мен аз показах това, което искам, показах чувствата си. Всъщност, му казах много неща. А той беше толкова студен, не обели и дума. Просто каза: -Добре.
Почуствах се ужасно гадно. Сега съм в пълно неведение - дали той иска да продължаваме или и аз съм му била поредната играчка. Почуствах се зле, защото отново бях добрата и показах чувствата си, може би колкото не трябва и отново се опарих. Не съм му звъняла, той също. Днес не съм излизала, от най-добрия му приятел разбрах, че той също не е. Не знам какво да правя. Истината е, че започвам да се влюбвам. Да, никога не съм се влюбвала до сега, чувството ми е ново, но лесно се разпознава. Страх ме е да си го призная дори пред себе си, но го обичам. Иначе не бих простила толкова много неща.

BiGBaDWolF
07-04-2010, 21:23
Не заслужава любов тоя... Откажи се на време ще си намериш по-добър !

Addiced
07-04-2010, 21:28
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
LadyDi

zority7
07-04-2010, 22:10
да ти кажа,една моя приятелка имаше същия проблем,обаче момчето я използва и я захвърли ти имаш късмета ,че не си използвана,ем моито мнение е че момчето не си струва,щом е казал "добре" значи се разбира какво е отношението му към теб :?

SolemnityOfDeath
07-04-2010, 22:10
Разбирам натуралния подтик на масовото женско войнство да е мачкания елемент и да се подлага на кофти поведение, ама опитай да минеш без това в тоя случай.

В смисъл - бий му шибания шут. Ти може сега да се оправиш с него, обаче бас ловя, че в друга ситуация ще е или с твоя друга приятелка, или с някакво рандъм момиче. :)

mincheto
07-05-2010, 06:14
Съвет:Зарежи го.

MaLkaTa_LaDy
07-05-2010, 07:13
Това "Добре" може да значи много неща, казано от устата на различни хора и в различна ситуация.
За едни може да значи - "Оф, какво ми говориш... Време е да млъкнеш."
За други може да значи "Нямам какво повече да кажа".
А в такава ситуация аз бих го казала, защото осъзнавам грешката си, но егото ми е прекалено наранено, за да си я призная. И ще ми бъде нужно време сама със себе си.
Не твърдя, че и той е имал предвид същото. Но едно "Добре" може да казва много различни неща, не съди по него. Пък и е по-зряло да преценяваме ситуацията по снопа от факти, които имаме. Затова не се депресирай, не се отчайвай, ами се забавлявай и почакай да те потърси. :-)

Converse333
07-05-2010, 07:30
Мерси много на всички! :-)
Един от приятелите му ми каза, че той вчера искал да ми се обади, но не го направил, нямам идея защо. . . Но и аз няма да го потърся, ще го чакам. :)

DollDaggaBuzzBuzz
07-05-2010, 07:33
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Muddled
07-05-2010, 08:47
мисля, че на заслужава всичко това което си направила за него да добре си направила, че не си му звънала аз бих чакала той да ме потърси и да ми докаже че му пука за мен.

pebals
07-05-2010, 09:09
остави го да си живеее живота докато все още не си се привързала толкова много към него,защото после е доста трудничко да свикнеш,че го няма... а и това,което е направил с приятелката ти е адски подло..просто продължи напред :)

Elenichkaa
07-05-2010, 09:48
Не заслужава любов тоя... Откажи се на време ще си намериш по-добър !
съгласна съм,въпросният възлюбен на авторката не я заслужава!

Wasilewaa
07-05-2010, 10:48
Дам и аз съм разибрала от други за приятелят ми и моята "приятелка" наистина 3-4 дни се чувствам много гадноо.... :(:(:(:( Но по добре го остави той да те потърси а ако не го направи ще си намериш друг :) нали знаеш по мъже и по автобус не тичай следващия е след 5 минутки :):)

scarface1
07-05-2010, 11:10
Направихте момчето какво ли не,но като мъж мога да ви кажа,че на някои хора като мен и някои други индивиди ГОРДОСТТА им е над всичко!
Много пъти съм страдал точно заради тази моя гордост и голямото си его,но никога не съм си навеждал главата!
Може би момчето си заслужава,но има тези недостатъци в характера,че е прекалено горд да си признае грешките и вината ! :)

Converse333
07-08-2010, 13:35
Искам да благодаря на всички за отговорите иии вече нямам нищо общо с въпросното момче. :)
Осъзнах, че така ми е много по-добре.

BigFakeSmile
07-08-2010, 13:55
хубаво синаправила..само за напред да знаеш, че за момче не се плаче и не се хабят нерви!