PDA

View Full Version : Любов ли бе или една лъжа ?



mimetto94
07-04-2010, 21:38
:-P :-P

Masari90
07-04-2010, 21:46
Аз съм в същото полужение дефакто:

Докато си седях в кенефа в 23:31 онзи ден и изхвърлях кюфтетата и царската туршия от тази сутрин си мислех какво ще правя като се изсера...Ненадейно получих СМС от моя приятел Жоро който ме питаше кво правя аз му викам нищо братле напъвам тука...той ми писа ок и аз реших да започна да се бърша доакто се бършех обаче получих СМС от моята приятелка Катя която ме питаше как съм разписахме се така докато бях в полуседнало полужение и в крайна сметка набързо и разказах какво съм правил през деня. тя каза ок и реших да я покана да ядеме туршия ... тя дойде ядохме туршия и чесън и си говорихме към 6 часа тя си тръгна и аз доядох туршията беше много готино мисля че съм влюбен с никого не съм си делил туршия преди.... :-)

lubomirky
07-04-2010, 21:48
прочетох 1/3 от т'ва, ако разкажеш накратко нататък к'во е станало, ще се опитам да ти помогна.

yYniiKaLnAa
07-04-2010, 23:31
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

Whoopdedoo
07-04-2010, 23:42
http://static.funnyjunk.com/gifs/simmonsdamn.gif

Paramour
07-05-2010, 09:12
Това цялото едно изречение ли е?!?!? :shock: :shock: :shock:

zority7
07-05-2010, 09:51
малеее :D ти всичко си спомняш,иначе прочетох цялата история хубава любов сте били пожелавам ти да се съберете :)

bobito_th
07-05-2010, 09:56
Това цялото едно изречение ли е?!?!? :shock: :shock: :shock:

Май да.

Аз се прежалих да го прочета цялото. Честно казано си написала толкова неща, които можеше да се спестят. Както и да е. Не мисли за него и излизай с приятели.

Elenichkaa
07-05-2010, 09:58
подреди си малко мислите...
по темата: keep go on. продължаваш,млада си ще срещнеш още 1 000 000 момчета,за които ще си мислиш,че са последните!
Спокойно ще го намериш!... :-o

MaLkaTa_LaDy
07-05-2010, 10:05
Радвам се, че ти е олекнало, но прочетох само до часа по английски и след това се прехвърлих на последната част.

3oPuTy
07-05-2010, 10:23
На мен не ми стана ясно к'ъв е смисъла да пишеш,какво сте си казали в подробности :?
Нито е свързано с темата,нито нищо ... :?
Да не говорим,че не признаваш главни букви,точки,запетаи ... :?



И все пак по темата:
Ако наистина тооолкова много се обичате може пак да пробвате да сте заедно,когато той се върне.
Що се отнася до сестра ти - ако това,което си чула е вярно и тя наистина го е накарала да е с теб значи е изключително тъпа,както и той щом се е съгласил! :shock: :?

kremen4eto
07-05-2010, 10:24
Няколко пъти отварях темата и я затварях докато се наканя да я прочета. :D

Ами, готина историика ... според мен краят е много неясен. Имам приятелки, които така им заминават приятелите за няколко месеца в чужбина и се връщат и пак са заедно. Други естествено се забравят.

2 месеца не са толкова много ... а и морето не е толкова далеч

mimetto94
07-05-2010, 11:04
Дори и да не сме заедно аз ще си го обичам защото прекалено много е направил за мене и просто тоя човек никога няма да го забравя. Не казвам че е единствен. Той е единственото момче с което съм се чувствала така. Хубавото е че си оставаме приятели за което ацки много се радвам. След около 2 месеца ще си дойде и ще се видим но се съмнявам да сме заедно но все пак ще видим. Просто той е един страхотен човек който не искам да загубя дори като приятел и няма да позволя това да се случи :)

RedLabel
07-05-2010, 11:53
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

Sunshin3
07-05-2010, 12:31
Прочетох го до малко повече от половината... само това, което прочетох, можеше да се събере в 4-5 изречения.

ShtrudeL
07-05-2010, 12:44
:lol:



Аз пък вчера като се прибрах ритнах едно камъче,без да искам уцелих една котка в носа и ми стана жал,тя се скри в тревата,аз направих 2 крачки,стигнах до тревата,протегнах ръка и котката ме ухапа,а до нас оставаха цели 50 метра,имаше още камъчета и аз нали съм добро реших да разчистя пътя и си ги подритвах и хоп видяш Гошко и му казах "Здрасти!" уу
абе м/у другото знаете ли,че видях Гошко!

П.П МноУ си тъп Саше!
П.П Авторке честит рожден ден със закъснение,не ти дочетох романа.