PDA

View Full Version : Проблем.... ;(



PLEYGIRL
07-04-2010, 21:38
От известно време насам нямам хъс за абсолютно нищо... може би около 2, 3 месеца... спрях да уча и завърших годината зле.. останах на поправителен.. след това избягах от нас късно през ноща.. наказаха ме... и някакси нищо не ми върви.. дните ми минават безразлични и еднакви... отчайвам се от това което се случва с мен... стигнах почти на дъното... ;( Какво да направя.... дайде мнение плс..... ;(

lubomirky
07-04-2010, 21:44
за кво си избягал/а от вас?

danibebi
07-04-2010, 21:52
Еми постарай се да не е така.Няма да бягаш от вас ии т.н. сега е лято,не му мисли.Излизай повече с приятели, а догодина вече си опичай акъла и се стягай да учиш. ;) А мина ли поправителния изпит? :-o

didi0804
07-05-2010, 08:07
Всичко зависи от теб.Ние каквото и да ти говорим ти ако решиш да продължаваш в същия дух,какъв е смисъла?В момента градиш собственото си бъдеще.Взимай се в ръце,можеш :)

m0n4yyy
07-05-2010, 08:17
Стегни се. :)

Както си могла да потънеш, можеш и да изплуваш. По- трудно е, но не е невъзможно. Просто си седни на дупето и си научи за поправителния (ако още не е минал), прояви по- добро отношение към родителите си и мисли оптимистично. :)

mincheto
07-05-2010, 08:28
Всичко опира до мисълта,ако си мислиш,че няма да успееш,итн,наистина няма да стане.Почни да мислиш положително и ще видиш как сичко ще се нареди.

vanesa0pld
07-05-2010, 16:16
Нужна е само малко повече моля според мен :)

alex4et0y
07-05-2010, 16:24
Всичко опира до мисълта,ако си мислиш,че няма да успееш,итн,наистина няма да стане. Почни да мислиш положително и ще видиш как сичко ще се нареди.

Това е най-важното всичко е до нагласата на човека. Ако се настроиш, че всичко ще е окей и че денят е хубав и слънчев ще ти потръгне и ще видиш една гоооляма промяна.

BlackRose7
07-09-2010, 12:14
Мисли по полужително.. както казаха всичко си е до нагласата. Ако мислиш отрицателно ще ти се случват само лоши неща. Започни да правиш неща които ти харесват.. не да бягаш от вас. Поговори с някой близък човек за съвет - това може много да помогне. Излизай с приятели - такива които да ти помогнат да се измъкнеш от гадното полужение в което си. Айде успех! :)

geni20
08-19-2010, 22:53
Заради момче (или момиче де ) ли избяга или се провали нещо скъса ли няква случка щото само така да се случи пак става ма по трудно.И аз съм се чуствал така заради момиче но прияттелите ме вдигнаха на крака опитай и ти (сън) :)

stef4eto10
08-20-2010, 07:52
Стегни се :) И при мен беше същото, но с помоща на приятели и близки всичко се оправи :) Благодарна съм й от все сърце.. :) Сега лятото пораспускай малко, с приятели, ванка туй уний 8-) аа есента се стягай да учиш :) Успеь :mrgreen:

iiordanova
08-20-2010, 08:23
Естествено , че можеш да изплуваш от дъното.
Да , паднал си ниско ..на всеки може да се случи.
Окей , вече е свършено. Ти мисли напред. (:
Първо трябва да се настроиш много позитивно. И следствие на това , ти ще успееш да се справиш. Всичко упира до - организация , труд(т.е учене) и вяра с себе си , и във възможностите. ((: Трябва да положиш усилие , за да успееш. Ти сам виждаш , че не можеш да чакаш всичко да се случи наготово. Просто няма как. Сигурна съм , че в началото ще ти е много трудно , но няма невъзможни неща! Всяко начало е ново , трудно , но не и невъзможно.
Горе главата и ти можеш да се справиш! ((:
Успех!
:-|

4o4ina
08-20-2010, 08:48
Взимай се в ръце! Ние с какво можем да ти помогнем?

Sladurchoo
08-20-2010, 08:51
еми то всичко от теб зависи, настрой се положително и си оправи живота

Djuff
08-20-2010, 11:11
Започни на чисто всичко.1 път се живее - не пропилявай шанса си.

fenasf
08-20-2010, 11:31
Почвай наркотиците.

persii
08-21-2010, 14:55
Мислии оптимистично - стигнал/а си почти дъното , няма накъде вече - давай нагоре : ) .. живей сега , пък есента яко се стягай . . не прави повече издънки с родителите ти, защото ще изгубиш доверието им . . айде право нагоре ии успех :-)

geni20
08-21-2010, 21:37
fenasf Пуснато на: Пет Авг 20, 2010 2:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Почвай наркотиците.

ако ти се дават просто така мнения отивай в кофата ти не знаеш как момичето ще пропадне още повече ако опита ексстаzи или някви други подобни глупости :С зн че сиг се опитваш да си смешен но не ми стана мн смешно с това
:(

fenasf
08-22-2010, 15:08
В кофата са лигави no-lifer-и. И наркотиците не са смешни, те са очевидното продължение на история като тази на авторката, защото е много по-лесно, отколкото да се стегнеш.

geni20
08-22-2010, 16:25
Ти пробвал ли си наркотици че да даваш такива съвети :?
Харесват ли ти :?
Аз лично не съм опитал и не искам :! а колкото до кофата и аз съм на такова мнение
а и за темата - наркотиците НИКОГА не са решние на проблема
:? :? :? ](*,)