PDA

View Full Version : долнище на бански



silver_moon
07-05-2010, 05:58
тъй, взех си един бански, който много ми харесва, но като се прибрах не го пробвах, а направо си го прибра. И днес реших да се снимам с него да постна някоя снимчица в темата :D и видях, че овцата от магазина ми е дела долнище 1 номер по-малко от това, което мерих. Не че не ми става, но в преклалено стегнато всичко ми излиза и не се харесвам. Ясно ми е, че няма да мога да го сменя, защото мина поне седмица от както го купих.
Въпроса ми е: в магазините за бански продават ли само долнища? и случайно да знаете къде в София има. Ще пообиколя нашия пазар (Люлин) и ще поразгледам де, но чакам и вашите идеи :)

j_adore2
07-05-2010, 06:11
Има места на който продават.И аз миналата година си търсих само долнище,но понеже исках да е чисто черно и никъде нямаше и накрая на Илиенци си намерих.Иначе в Люлин пордаваха само долнища в двата магазина за бельо в Търговкия,там можеш да провериш :)

silver_moon
07-05-2010, 06:46
Има места на който продават.И аз миналата година си търсих само долнище,но понеже исках да е чисто черно и никъде нямаше и накрая на Илиенци си намерих.Иначе в Люлин пордаваха само долнища в двата магазина за бельо в Търговкия,там можеш да провериш :)
мерси много :-) аз търся жълто с черно
пффф, колко си харесвам моето, а оная овца тъпа :booooomb: ей така като бях малка ми бяха дали едната гуменка моя номер, а другата по-малка и беше голям цирк :Д

pinkflower
07-05-2010, 09:03
Абе къде ще търсиш друго долнище,отиди и се опитай да го смениш.
Освен ако не са се продавали по отделно.Ако пазиш касова бележка още по-добре.Все пак според мен провай да го смениш,защо трябва да даваш излишни пари само?

silver_moon
07-05-2010, 09:29
Абе къде ще търсиш друго долнище,отиди и се опитай да го смениш.
Освен ако не са се продавали по отделно.Ако пазиш касова бележка още по-добре.Все пак според мен провай да го смениш,защо трябва да даваш излишни пари само?
еми ще мина и ще попитам, но нямам касова бележка :-o
баси, долнищата са се прашки, тея хора за бикини не са ли чували :D

gLypChenCee
07-05-2010, 09:30
Абе къде ще търсиш друго долнище,отиди и се опитай да го смениш.
Освен ако не са се продавали по отделно.Ако пазиш касова бележка още по-добре.Все пак според мен провай да го смениш,защо трябва да даваш излишни пари само?
еми ще мина и ще попитам, но нямам касова бележка :-o
баси, долнищата са се прашки, тея хора за бикини не са ли чували :D :lol: :lol: :lol:

titinkaa
07-05-2010, 09:57
Абе къде ще търсиш друго долнище,отиди и се опитай да го смениш.
Освен ако не са се продавали по отделно.Ако пазиш касова бележка още по-добре.Все пак според мен провай да го смениш,защо трябва да даваш излишни пари само?
еми ще мина и ще попитам, но нямам касова бележка :-o
баси, долнищата са се прашки, тея хора за бикини не са ли чували :D

Ако не си скъсала етикета от банския може и да ти го приемат,ама ако си го скъсала нямаш шанс да го върнеш,щом и касовата бележка ти я няма.

whitebunny
07-05-2010, 17:52
Има места на който продават.И аз миналата година си търсих само долнище,но понеже исках да е чисто черно и никъде нямаше и накрая на Илиенци си намерих.Иначе в Люлин пордаваха само долнища в двата магазина за бельо в Търговкия,там можеш да провериш :)
мерси много :-) аз търся жълто с черно
пффф, колко си харесвам моето, а оная овца тъпа :booooomb: ей така като бях малка ми бяха дали едната гуменка моя номер, а другата по-малка и беше голям цирк :Д
8-) и на мен ми се е случвало тва с гуменките 8-) :-D

87439876534
07-06-2010, 09:56
Няма значение че е минала една седмица,ще кажеш че след 5-6 дни от купуването си го обула и си видяла че не е твоят размер,че ти си пробвала 1 номер по-голям а те са ти дали 1 номер по-малък .. и че грешката не е твоя :-P

Alex4o0o
07-06-2010, 10:50
ами долнища отделно има в магазините на Fox-в Serdika Center,Mall of Sofia..