PDA

View Full Version : Не мога да спра да мисля за него... :X



SunMorningHill
07-05-2010, 06:28
Здравейте. Каня се да пиша от доста време. Нямам с кого да споделя и нямам от кого да получа идея кво да правя.

Накратко преди 3 години се запознах с едно момче. Бяхме в едно и също училище, но той е с 1 година по - голям. От начало ми допадна като приятел, но после започнах да чувствам нещо повече. Той е с доста странен характер ( по- срамежлив е явно), та затова общуването с него не ми е много лесно. Все още не съм му казала кво чувствам, просто защото мисля, че ще загубя и малкото приятелство което имаме. Всеки път когато го видя се 1 ми се забива нож в сърцето и мисълта, че нищо не може да се получи ме изяжда всеки изминал ден. Имам някви съмнения относно това дали има гадже, но ме е страх от отговора... И така 3 години си цикля на 1 място, не приемам никой друг до себе си с мисълта, че ако този, който харесвам разбере има вероятност съвсем да се отдръпне от мен. Има моменти, в които си мисля, че може и да не е безразличен, има моменти в които си мисля, че го дразня и това ми къса сърцето. Отвори ми се възможност да изляза с него и приятелите му, но не съм сигурна, че съм готова (колкото и тъпо да звучи, а може би ме е страх да не се изложа... ) .

Навсякъде, където отида или всяка песен която чуя ми напомнят за него... Не знам какво да правя. Най- близката ми "приятелка" постоянно ми повтаря "той едва ли те харесва/ тва дето го е направил нищо не е/ всичко, което си пишете е незначително" и от това боли повече.

Не сте длъжни да ми давате някви съвети, просто исках да споделя с някой, който надявам се няма да ме упреква.

CherryS
07-05-2010, 06:33
а защо не поговрите? ама в никакъв случай по СКАЙП. не може заради една невъзможна любов да си сама цял живот. три години никак не са малко, а кой знае колко възмножности си имала през това време?! и споменаваш, че ти се отваря възможност да излезеш с него и приятелите му, ми излез, нищо не губиш :smt023 пък и не вярвам да си ебаси лиглата, тъпата, смотаната, че да не можеш да се държиш прилично/ културно :) . опитай. Нищо не губиш, само може да спечелиш. :smt023

пп: а пък на тая твоята фр, каква фр ти е щом не ти дава кураж ? мама и!

mincheto
07-05-2010, 06:33
И 3 години си чакала????....ексаааааа
аз не бих се стърпяла толкова.Подготви го ,за по -сериозен разговор, и му го кажи.Може и само да спечелиш от цялата работа,достатъчно добре сте се опознали за тези 3 г.

SunMorningHill
07-05-2010, 06:43
Бих излязла с тях, но страха надделява над нормалното ми мислене. Не съм лигава, просто той е малко по- различен от мен. Интересите ни като че ли малко се разминават, ама... От различни училища сме и в неговата компания познавам само него и още 1 човек (който всъщност ме покани да изляза с тях) , а те се познават всичките ии де да знам някво странно ще е да им се натреса така. Нямам нищо против да се запозная и с другите и без тва няям никакви приятели, но не знам дали ще ме приемат.

Предпочитам първо да разбера дали има приятелка и тогава да му казвам каквото и да било.

А относно "приятелката" ми - всеки път, когато й споделя, че ми е написал нещо значително ( дори и една усмивка написана ме радва ) тя ми казва " офф мнооого слабо, откажи се". Опитвам се да не я слушам, но понякога не се получава и ми става още по - гадно.

mincheto
07-05-2010, 06:50
Може и да е права, щом той нищо не е направил за цели 3години....но нензнам ,ти си решаваш,аз не се меся в такива важни работи.

SunMorningHill
07-05-2010, 06:51
Тя го прави, за да ми е кофти на мен не за друго :grin: :(

valdesbg
07-05-2010, 06:51
Въх... айде поизчакай още три години за да му намекнеш евентуално какво чувстваш.

ПРеделно ясно ми е че нищо от това което(можеби) ще напишем няма да направиш.

Щото за да получиш нещо/някой трябва да се бориш за него. И страха да си го навреш в някой по заден джоб.

Да, винаги има възможност да ви спрат взаимоотношенията. Обаче има и възможност да сте заедно. Що си мислиш за това което НЕ искаш(да те отреже) вместо за другото и да действаш?

Друг е въпроса че това е поредния 14 годишен филм с ясен завършек. :)

CherryS
07-05-2010, 06:53
тц, не така.
когато не се познавате, ще имате повече теми за разговор ;) . и така ще стигнете до темата и за гаджетата и толкова, ако намекне, че си има недей в никакъв случай да си тръгваш или да се разцивряш, това ще покаже колко ти е голяма слабост ;) ако той иска да си останете само приятели, приеми :) отново нищо няма да изгубиш :)

пп: твоята фр е яко зле. мене винаги са ме подкрепяли каквото и да се случва. твоята явно, не си знае мястото къде е ;) или вероятно завижда ;)

SunMorningHill
07-05-2010, 06:58
Благодаря много за съветите... замислям се дали наистина да не изляза с тях вече :-o

mincheto
07-05-2010, 07:03
Тя го прави, за да ми е кофти на мен не за друго :grin: :(

Ми помисли...може и да го прави нарочно да,но 3 години той не предприема никви мерки,може пък и да е права.НО все пак поговори с него.Добре ще е.

EndlessVoid
07-05-2010, 11:23
Излизай с компанията му. Тъкмо ще го видиш какъв човек е сред своите хора. А това, че познаваш само него и още 1 от компанията не трябва да те тревожи. Така другите, които не те познават ще ти обърнат внимание. Доста неща можеш да научиш за него от това излизане. Според мене не е хубаво да го пропускаш ;-) :smt023

FuCkInBuBbLeGuM
07-05-2010, 11:28
Излизай с компанията му. Тъкмо ще го видиш какъв човек е сред своите хора. А това, че познаваш само него и още 1 от компанията не трябва да те тревожи. Така другите, които не те познават ще ти обърнат внимание. Доста неща можеш да научиш за него от това излизане. Според мене не е хубаво да го пропускаш ;-) :smt023

Мхм и аз така мисля. Излез и ако не се чувстваш добре можеш да си тръгнеш. Нищо не губиш :)

Sunshin3
07-05-2010, 12:08
3 ГОДИНИ?! :shock: :shock: :shock:

Момиче, действай. Загубила си толкова много време, недей да губиш повече. Кажи му как се чувстваш.

Whoopdedoo
07-05-2010, 12:22
Абсолютна глупост е да тъпчеш на 1 място 3 години, само тва мога да кажа... излез с тях.

VinDiesel
07-05-2010, 17:01
Животът е кратък,живей както искаш и прави всичко ,което ти се прави :)

kuklichka_bg
07-05-2010, 17:40
и аз съм така с едно момче 3 години,само че нещата са по различни имахме някакви взаимоотношения,но....всичк минава и се забравя :)