PDA

View Full Version : Звездите ви го говорат... ;д (нумерология)



Hopegiver
07-05-2010, 07:48
http://www.sanownik.com/numerology.php (нумерология)

Как да го използвате...

1. Попълвате полетата
2 Преглеждате дали са попълнени правилно
3 Натискате ЕНТАР
4 Прочитате и храните по резултатите :Д

December
07-05-2010, 07:55
Това пък какво е :-o

Ноооо снощи беше първата четвърт.
*********************************
РАСТЯЩА ЛУНА - сънят, който ще дойде ще предскаже нещо ново, което може да се случи всеки момент. Когато расте луната,
расте и нашата интуиция. Благоприятно е да се започват нови начинания, които ще доведат до желания резултат. Не забрявяйте
да си записвате сънищата веднага след ставане, защото може да ги забравите, а информацията да се окаже важна.
***********************************

И така...аз пък доста странни сънища сънувах.Доста несвързани неща :?

CherryS
07-05-2010, 07:59
почти всичко е вярно :oops:

Hopegiver
07-05-2010, 08:00
и при мен така ... вече намразих числото 5 :D

nyxu
07-05-2010, 09:30
яко :-o 8-)

SummerDream
07-05-2010, 12:35
nice ^^ ..не знам защо, но винаги ми е било интересно да чета неща от този сорт и почтии винаги се оказват верни за мен : )

"Хората с число 1 са много физически в любовта си и трябва да минат през всичко, за да се почувстват ОК. Това засяга не само въпроса за проникването, който за тях е централен фактор. Любовта им е чувствена и е трудно да намерим индивид с това число, който да изпитва само платонична любов. На млади години тя се изразява чрез любопитство и опит да се консумира сексуалността, но след като малко се поуспокоят, в сексуалността им настъпва упадък, фактът, че за хората с числото 1 любовта и сексуалността са свързани с физическото сливане, ги удря като бумеранг в по- късни години, защото "ако не е консумирана, значи не е любов"! "

..само с тва не съм съгласна 8-)

spopi
07-05-2010, 12:53
Има вярни нещта в тези работи. :)

SmilezZz
07-05-2010, 15:08
Има вярни неща..

Sibel1990
07-05-2010, 15:10
Мнозина нумеролози грешат, схващайки сексуалността на числото 2 като продължение на тази на единицата - единицата е активна, а двойката - пасивна, първото навлиза, а второто приема. Тези нумеролози трябва отново да се посъветват с учебниците си, защото грешат и подвеждат много хора в тази толкова деликатна област на любовта и сексуалността. В действителност сексуалността на числото 2 трябва да се разглежда така, сякаш то се състои от две единици, застанали гръб о гръб. Какво означава това? Двойката има забележителен сексуален апетит, включително жажда за разнообразие, промяна и новаторство, а не за повече порции от едно и също познато ястие. Сексуалността на хората е лично число 2 е нещо дадено, но те осъзнават факта, че любовта и сексуалните взаимоотношения се създават от взаимодействието между членовете на двойката. Колкото повече варират и сменят партньорите, толкова повече аспекти в своята сексуалност откриват. Поради тази причина те постоянно търсят нови партньори, за предпочитане - различни. Образът на числото 2 като две единици, опрени гръб в гръб, подсказва, че двойката винаги търси възможности в сферата на любовта и секса и поради тази причина същите хора имат репутацията на донжуановци. От друга страна, разнообразието във връзките им не гарантира особено добра сексуалност, и това е по-скоро пречка, отколкото предимство. Любовта на двойката не извира от дълбините на емоцията; тя се базира преди всичко на импулси, изразени чрез логиката, че реализацията на трепетите е начин те да оживеят.



Искам да умра.. и то веднага.. :x :x :x

happygirl23
07-05-2010, 15:49
има и верни неща . . . :o

cerise
07-05-2010, 19:32
Полезно е...аз съм тройка :D

GD
08-05-2010, 10:31
Бива го почти всичко е вярно :)

DaNGeRousLy
08-05-2010, 10:34
Само дет си правих труда да чета :lol:

StoooYo0
08-05-2010, 19:40
Само дет си правих труда да чета :lol: