PDA

View Full Version : отслабване



iwanaiwanowa
07-05-2010, 12:37
Привет! :D Oпитвам се да отслабна с 20 кила :? започнах режим само плодове и зеленчуци. Никакво сладко,тестяно,газирано и мазно.Ако продължа така за 70 дена колко мога да сваля г\д ? :D И искам да попитам също за по скоростно отслабване кокво се препоръчва? Има и друго бих опитала и с хапчета някой ако е отслабнал с хапчета може ли да сподели нещо повече..ефект,цена и за какъв период..

мерси :-) :-)

Di
07-05-2010, 12:38
потърси малко за диети или режими на хранене,все пак си в правилния раздел

Callisto
07-05-2010, 12:43
Взимай ролерите и марш в парка да караш. С диети нищо няма да постигнеш. Най-много да изгубиш мазнините, но кожата да ти увисне, понеже не си правила нищо, за да я стегнеш. Предпочитам пухкаво момиче, пред момиче с увиснал корем.

silviq8888
07-05-2010, 12:47
Колко си висока и колко тежиш! :?

iwanaiwanowa
07-05-2010, 12:49
160 висока и 75 тежа

hahavteen
07-05-2010, 13:01
Как така само на плодове и зеленчуци 70 дена?! :shock: Това къде го чу? После захранването колко трае и в какво се състои? Не вярвам да си свалиш излишните кг с такъв режим. Ще ти писне много бързо, организма ти ще откаже да сваля след първите 2-3 седмици, няма да се чувстваш здрава и енергична. Да не говорим че ще изгубиш главно мускулна маса и след диетата ще качиш двойно повече килограми и то за отрицателно време. Започни да се храниш здравословно и в умерени количества. Ако толкова искаш бързи резултати направи някаква диета за 1 седмица но не вярвай че нещо такова ще ти помогне.

iwanaiwanowa
07-05-2010, 13:05
пфф да ;) и кво ще рече "Започни да се храниш здравословно и в умерени количества" квo трябва да ям корени и кустилки ли? на кое му викате здравословно.Във всички летни режими и диети пеше повече плодове и зеленчуце и на 2-3 дена месо печено или варено главно пилешко.. ;xxxx

britzy
07-05-2010, 13:11
Aз ти препоръчвам диетолог и мноооого упражнения

Майка ми беше 70кг ,сега е 56-само защото спря сладко,пържено и прави упражнения всеки ден.Айде тичай

viliana9
07-05-2010, 13:12
И аз мисля като Callisto само с диета нищо няма да постигнеш порови се в нета и виж там различни упражнения или тръгни на фитнес :P лично аз отслабнах с фитнес програмата на списание СЕЛФ вместо по 3 правех упражненията 5пъти в седмицата и така след 4седмици разликата беше очевадна :grin: :)

hahavteen
07-05-2010, 13:13
Разделното хранене се води за здравословен режим примерно :) . Наблягай на зеленчуците а не на плодовете ако искаш да отлсабнеш. Въглехидрати яж преди обяд а след това гледай да наблягаш на протеините. Изключи от менюто си пържено, мазно, твърде солено, сладко, фаст фууд. За закуска можеш да ядеш овесени трици ( http://www.hera.bg/s.php?n=557 ) .

Little_Lady93
07-05-2010, 13:18
Слънчице не ти е виновна, че си некомпетентна. НИЩО няма да постигнеш с тази твоя интерпретация на гранителен режим. Първо щом си 75 кг на 160, значи преди едва ли си се хранила само с плодове и зеленчуци. Години си слагала в тялото си какви ли не боклуци (вафли, снаксове, чипс, торти и пр.). НЯМА да издържиш като начало. А и не е редно да го правиш. Не яж след 6, или дори още по-доре след 4 (аз лично не ям след 12 на обяд) Храни се със зеленчуци и чисти протеини (чисто месо, обезмаслени млечни продукти, яйца). Плодове яж по=рядко, защото съдържат захари. НКОГА не смесвай въглехидратни и белтъчни храни в един ден. Яж разделно. Спортувай. МОга да ти кажа още много неща, но ме съмнява да се вслушаш като ти видях отношението, така че няма да си равя труда.

britzy
07-05-2010, 13:20
Литтъллейдито-мега грешка да ядеш до 12
ще си преебеш организма ,ама айде прави се на вървежна :?

Little_Lady93
07-05-2010, 13:22
Литтъллейдито-мега грешка да ядеш до 12
ще си преебеш организма ,ама айде прави се на вървежна :?

Не съм и казала на нея да не яде до 12. Капиш. Решението си е лично мое. Хаха. Ела да видиш дали ми е преебан организма. В друга тема казах, че нскоро съм си правила излседвания и всичко ми е в норма. Направо си умирам да съм вървежна...

hahavteen
07-05-2010, 13:26
Да не се поема никаква храна след 12 часа наистина може да доведе до проблеми но всеки е различен все пак. Нека авторката вечеря към 18:00 часа. Това гарантира че поне до 22:00 няма да огладнее. Ако все пак усети глад може да хапне няколко лъжици нискомаслено кисело мляко или някакъв зеленчук.