PDA

View Full Version : ТЕН ПРЕЗ ЛЯТОТО



Di
07-05-2010, 12:54
Такаа очетава ми се море скоро и искам да направя страхотен тен ;д смисъл искам да е много тъмен и да издържи.Преди ходих на солариум, но измих всичко и съм си с моята кожа. Иии ми трябва нещо за:

1.Против изгаряне.
2.Нещо с което да поченея много.
3.Нещо с кеото да запазя тена.
Благодарско :) :)

Hiph0pgirl
07-05-2010, 13:00
Имаше едно на Нивея за естествен тен и за запазване, ама го забравих как се казваше :(

Hiph0pgirl
07-05-2010, 13:02
ето не знам колко ще ти помогне тфа http://www.nivea.bg/products/show/12398

twilightHeart
07-05-2010, 14:07
http://www.nivea.bg/products/show/36671 Пробвай с този.

Transform
07-05-2010, 15:43
Бирата бях чел че помагала ..

YouDontKnowMe
07-05-2010, 16:08
Яж моркови. Помага . Цяло лято пиех сок от моркови и имах перфектен маникюр и тъмен тен, а съм много светла принципно.

roshavkotof
07-05-2010, 16:52
Ами разгледай он-лайн брошурата на Avon ,мисля че там имаше слънцезащитни кремове :) ... А за поддържане на тена съм на същото мнение за морковите :P

koshtramba
07-05-2010, 17:04
Яж моркови. Помага . Цяло лято пиех сок от моркови и имах перфектен маникюр и тъмен тен, а съм много светла принципно.

Купуваше ли си го ? Или си го правеше вкъщи ?

LipSy
07-05-2010, 19:52
Яж моркови. Помага . Цяло лято пиех сок от моркови и имах перфектен маникюр и тъмен тен, а съм много светла принципно.

А, как разбра, че това е от морковите?

vampirediaries
07-05-2010, 20:02
Имам въпрос-мислите ли че това на Нивея Protect&Bronze е подходящо за чувствителна кожа?

ira90
07-05-2010, 20:16
Охх и аз искам нещо с което да почернея бързо и много, и да запазя тена ... хихи много искам май
:-D :-D :-D

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 20:21
Аз си живееян а морето и щом дойде май месец бързаме да тръгваме на плаж и да ставаме вчерни.Но през май слънцето още не е толкова силно и обичайно ползваме бабешките номерца.Взимаме си в едно шишенце готварско олио или зехтин и се мажем с него щом отидем на плажа.За 3 дни бях издокарала доста добър загар.Също така за запазване и за добиване на още по-хубав загар можеш да си купиш от аптеката какаово маслово.Мажи се около седмица с него, когато се сетиш, не когато отиваш на плаж и също ще станеш доста черничка. :grin:

ira90
07-05-2010, 20:29
Аз си живееян а морето и щом дойде май месец бързаме да тръгваме на плаж и да ставаме вчерни.Но през май слънцето още не е толкова силно и обичайно ползваме бабешките номерца.Взимаме си в едно шишенце готварско олио или зехтин и се мажем с него щом отидем на плажа.За 3 дни бях издокарала доста добър загар.Също така за запазване и за добиване на още по-хубав загар можеш да си купиш от аптеката какаово маслово.Мажи се около седмица с него, когато се сетиш, не когато отиваш на плаж и също ще станеш доста черничка. :grin:

Не ставаш ли прекалено мазна от олиото или зехтина :-D ??
А колко горе долу струва това какаово масло и след като го нанеса трябва ли да се мия след това или не .. ??

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 20:36
Ами ставаш мазничка да, но много хубаво блестиш на слънцето, а и след като се къпеш в морето и после като се прибереш е нормалнода се изкъпеш мазнината пада, така че не се притеснявай от това.А какаовото масло зависи къде го търсиш, една приятелка си беше взела за 10 лв, аз се бях прекарала за 20, зависи.Най-добре отиди, в аптеките се продава попринцип и попитай.Това което си бях взела аз беше като крем, просто като излезеш от банята се мажеш с него или преди да излезеш и имаше доста приятен аромат, но свърши.А и вече нямам нужда от каквото и да било, станах черна като циганче. 8-)

Di
07-05-2010, 21:23
О,мн ти благодаря дано и при мен има същия ефект :)

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 21:31
Пак заповядай. 8)

Coke
07-06-2010, 05:35
1.Против изгаряне-Nivea sun protect & bronze.
2.Нещо с което да поченея много-зехтин;олио с фактор 6 на евелин,каротен етц.
3.Нещо с кеото да запазя тена-нещо с алое за след слънце(Нивеа също имат) или просто някакъв овлажняващ крем за тяло.

Di
07-06-2010, 10:06
1.Против изгаряне-Nivea sun protect & bronze.
2.Нещо с което да поченея много-зехтин;олио с фактор 6 на евелин,каротен етц.
3.Нещо с кеото да запазя тена-нещо с алое за след слънце(Нивеа също имат) или просто някакъв овлажняващ крем за тяло.

за последното бебешко олио става ли?