PDA

View Full Version : Дали рискуваме нещо или прекалено много се плаша ?



make_you_mine
07-05-2010, 13:32
Предната седмица страдах от цистит. Бях на антибиотик,но онзи ден приключих с него. Вчера с приятеля ми се опитахме да правим секс,макар че аз се притеснявах и той също за мен и като цяло,но уж започнахме. Заболя ме и се чудя дали още не съм се излекувала. Затова спряхме. На сутринта малко ме щипеше и понаболяваше. Вече не уринирам често,както преди и не приемам никакви хапчета, не ме щипе отдолу,но ме заболя силно при опита за полов акт. Каква може да е причината и дали да се въздържам още от секса ? Като цяло наскоро започнах да правя секс и си мисля даже,че може и от това да ми се е получил цистита. (''цистит на медения месец''-при дефлорацията на жената често се получава). Дали,ако съм по-отпусната този проблем би изчезнал и да чакам ли още или можем вече да го правим ? Освен това той може да ме лиже,нали? Няма да има никакъв проблем ? (не може да се зарази...) И при сексуален контакт има ли риск да се зарази ? Като цяло болките ми бяха от 25ти,от 27ми вземам антибиотик и не мисля,че вече трябва да се пазя...и се чудя дали до 1-2 дни ще мога да правя секс спокойно вече... :?