PDA

View Full Version : Аз и моят к*р на басейн !



Fascinating
07-05-2010, 14:29
Имам един проблем , който съм 101% сигурен , че 101% от момчетата го имат.
Лято е ! Ще се ходи на басейн след няколко дни.Както ми е известно там има полу голи момичета , хубави девойки и прочие.Проблемът е , че не знам как по дяволите да го накарам да седи мирен , защото е много смешно да седиш с наострена шпага на горе.Също така е глупаво да лежиш почти нон стоп по корем.Да не говорим че , ако някой е с типичен за плажа бански тип слипове.Аз ще ходя с шорти , но просто не знам как да го окротя.Някой , който има идеи или използва някакви трикове да сподели :-P .
П.С. Не ми се четат глупави коментари от сорта завържи го за топките !

DrugsBunny
07-05-2010, 14:37
Първо нормално е братле така ,че не се брои проблем иначе имам една идея както си лежиш на жезлонга просто си вдигни единия крак смисъл присвий го намести си патката и си Копче или ше висиш у водата докат не спадне ;п

deFakto
07-05-2010, 14:45
удряш си една преди плажа ,или просто отиваш с бермуди

Fascinating
07-05-2010, 14:50
Ще си мисля за манастири и замонашаване

zariibena
07-05-2010, 15:17
не съм момче ама пак ще отговоря ... под шортите се слагат прилепнали гащи, така и да ти щтръква сабята :D никoй нищо няма да разбере :oops: :D

vaseto0o
07-05-2010, 15:28
не съм момче ама пак ще отговоря ... под шортите се слагат прилепнали гащи, така и да ти щтръква сабята :D никoй нищо няма да разбере :oops: :D
Ти откъде знаеш кво правят момчетата по плажовете а май си разузнавала :P
удари си неколко ръчно преди плажа, и както ти казаха като си лежиш вдигаш единия крак свит естествено и прилепяш шпека до него, няма да си личи ;)
Гледай като лежиш по корем да не изкопаеш кладенец :lol:

Sunshin3
07-05-2010, 15:34
Аз и моят к*р на басейн ! :lol:



Гледай като лежиш по корем да не изкопаеш кладенец :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

loveme
07-05-2010, 15:35
оле имам един приятел така винаги когато ходим на басейна всеки път когато излезе от водата неговия е нагоре като е навън се успокоява и после като влезе пак в водата се дърви .. направо.. много ми е смешен :) ( момиче съм) :grin: явно вие е много трудно да удържите старстите :-)

balon4eeeee
07-05-2010, 15:37
Аз и моят к*р на басейн ! :lol:



Гледай като лежиш по корем да не изкопаеш кладенец :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol:
аахаха а е чакай малко толко лесно ли ви се дига бе 8-)

Stoyanovii
07-05-2010, 15:48
На колко си години?

gandalfepi4
07-05-2010, 15:56
ми можеш да махнеш два процента от момчетата които имат такъв "проблем" и от сигурността си... всъщност можеш доста повече да махнеш защото ако трябва да бъда откровен нямам спомен и един път да съм видял надървен мъж на плажа/басейна-прав,седнал или легнал.

ако толкова не можеш да си контролираш хормоните се побори малко със змията преди да отидеш на плаж и не се притеснявай-като станеш на 12 ще ти мине. съветвам те и (доста сериозно при това) да спреш да се пулиш като малоумен в циците и задниците на жените защото ми се струва че точно това ти предизвиква "реакцията" а не простото печене на слънце и плуване за което се предполага че си отишъл там. ако толкова искаш цици си вземи гадже или интернет (препоръчвам ти първото) а не ходи на плажовете да се дзвериш.

fenasf
07-05-2010, 16:02
Бий злобарка преди басейна...

loveme
07-05-2010, 16:04
злобарка :-D :-D :D :-D

VinDiesel
07-05-2010, 17:22
Имах същия проблем в 6 клас,но не постоянно да съм нагоре :D.Гледахме някоя дето се пече по цици,някоя с прашка и старчи срамната устна :D .Голяма хиена бях :)Ако и на теб ти се дърви,както при мойте поводи е нормално :)

Fascinating
07-05-2010, 17:32
ми можеш да махнеш два процента от момчетата които имат такъв "проблем" и от сигурността си... всъщност можеш доста повече да махнеш защото ако трябва да бъда откровен нямам спомен и един път да съм видял надървен мъж на плажа/басейна-прав,седнал или легнал.

ако толкова не можеш да си контролираш хормоните се побори малко със змията преди да отидеш на плаж и не се притеснявай-като станеш на 12 ще ти мине. съветвам те и (доста сериозно при това) да спреш да се пулиш като малоумен в циците и задниците на жените защото ми се струва че точно това ти предизвиква "реакцията" а не простото печене на слънце и плуване за което се предполага че си отишъл там. ако толкова искаш цици си вземи гадже или интернет (препоръчвам ти първото) а не ходи на плажовете да се дзвериш.
Абе човек ще идва една девойка , която постоянно ме пипа тука-там , хапе ме , целува ме , има страаашно тяло , но е мн тъпа и аз не я искам даже да я чукам , ама меча иска и предполагам ще вдига въстания ! 8-)

gia_sena_mono
07-05-2010, 17:36
:razz: Шпек, сабя, патка .... :D

bloodyF
07-05-2010, 18:43
:razz: Шпек, сабя, патка .... :D


+++ :razz:

gandalfepi4
07-05-2010, 19:53
ми можеш да махнеш два процента от момчетата които имат такъв "проблем" и от сигурността си... всъщност можеш доста повече да махнеш защото ако трябва да бъда откровен нямам спомен и един път да съм видял надървен мъж на плажа/басейна-прав,седнал или легнал.

ако толкова не можеш да си контролираш хормоните се побори малко със змията преди да отидеш на плаж и не се притеснявай-като станеш на 12 ще ти мине. съветвам те и (доста сериозно при това) да спреш да се пулиш като малоумен в циците и задниците на жените защото ми се струва че точно това ти предизвиква "реакцията" а не простото печене на слънце и плуване за което се предполага че си отишъл там. ако толкова искаш цици си вземи гадже или интернет (препоръчвам ти първото) а не ходи на плажовете да се дзвериш.
Абе човек ще идва една девойка , която постоянно ме пипа тука-там , хапе ме , целува ме , има страаашно тяло , но е мн тъпа и аз не я искам даже да я чукам , ама меча иска и предполагам ще вдига въстания ! 8-)

какъв мъж си ти бе :shock:

срам, набий ѝ една тупалка на басейна и после като сте на скрито ѝ го тури у шундата да ти мине мерака.

kefchoyy
07-05-2010, 20:29
Значи отиваш на лекар казваш им искам да ми махнете тостестерона и повече нема да я видиш патката ше е като наранена :D:D:D:D:D:D Аа по темата набий си една ръчна и тва е

vaseto0o
07-05-2010, 20:36
Отиди да те кастрират :grin:

Ако е яка мацката и не я наебеш си пълен гей, колкото и да е тъпа не правиш секс с мозъка й а с тялото действай 8-)

tukZAdaVIosuznaq
07-05-2010, 20:39
Сички ти го казаха братле :Д Тренирай щъркела двЪ-три пъти педи басейнчето :Д Въпреки че познаам един дето и пет-шеснайсет да прасне след 30мин пак е на линия :razz: :razz: :razz:

DevilWish
07-05-2010, 20:54
Хаххаха егати коментарите.Много се смях..
Еми и според мен чикий преди това ще ти помогнат ;) А за к'во и даваш да те хапи и нз к'во, като не я искаш?

UNITED
07-05-2010, 22:03
Брато ти си луд :D И на мен ми се случва,ама ти па го искара все едно постоянно ти е напред :D Ако искаш да го скриеш просто го слагаш да стърчи нагоре и го притискаш с долнището (каквото и да е то :lol: ) верно ако си одвън си личи но във водата не толкова :lol: Ааа иначе наистина е добре преди плажа да си напрайш кефа,после да си по спокоен :razz:

П.С-Струва ми се,че преувеличаваш и искаш да се фукаш,че няква те хапе и т.н :lol:

gandalfepi4
07-05-2010, 22:07
всъщност сетих се и че просто можеш си скръстиш ръцете и никой няма да забележи

http://knucklesunited.com/wp-content/uploads/2009/12/boner.jpg

justbe
07-05-2010, 22:10
ХААХХА последния коментар кърти ! :lol:

kantonecApetur4
07-05-2010, 22:22
аз си го намествам в крачола и ставам "трикраки" :razz:

t0d1t0
07-05-2010, 22:25
бахти смешника,ти да не си на 10 че да го вдигнеш от най-малкото а па камо ли да се притесняваш за такива глупости :lol:

iwancho
07-05-2010, 22:28
Залепи си го с "КАПЧИЦА" за мадото.
С капчица го залепи,после ти не го мисли,за най-сигурно - КАПЧИЦА!
Гаранция Сексипол.

danibebi
07-05-2010, 22:42
:lol: :lol: :lol: олее кви коментари :lol: :razz: ии аз се смях :lol: :lol: :lol: :razz:

SummerDream
07-05-2010, 22:59
:lol: :razz:

като видиш още заглавието на темата, ти става ясно къв смях ще пада 8-)

Fascinating
07-05-2010, 23:05
всъщност сетих се и че просто можеш си скръстиш ръцете и никой няма да забележи

http://knucklesunited.com/wp-content/uploads/2009/12/boner.jpg
аха е тоя на снимката т'ва не е смешно нали , бягай бе ! Страшно е да нямаш контрол над някои работи като възбудата ! :razz:

dunce
07-05-2010, 23:08
При мен рядко щръква така на плажа, а и да стане туй мн ми пука, но ако толкова те притеснява, намести го нагоре, така че да ти опре в гащите но в изправено положение, така няма да е напред и няма да стърчи, няма и като легнеш да ти виси отдолу, но все пак трябва да носиш по-дълги шорти, че може да се покаже отгоре.. абе сложна работа.

Fascinating
07-05-2010, 23:09
Хаххаха егати коментарите.Много се смях..
Еми и според мен чикий преди това ще ти помогнат ;) А за к'во и даваш да те хапи и нз к'во, като не я искаш?
Е ко да и джасна един ъперкът или уширо маваши :o :shock: , тя е навблек , няма такова момиче много е зле.

dunce
07-05-2010, 23:11
Хаххаха егати коментарите.Много се смях..
Еми и според мен чикий преди това ще ти помогнат ;) А за к'во и даваш да те хапи и нз к'во, като не я искаш?
Е ко да и джасна един ъперкът или уширо маваши :o :shock: , тя е навблек , няма такова момиче много е зле.

ти се радвай, че не си някой африканец, дето като му стане и цял панталон да не може да го скрие.

Fascinating
07-05-2010, 23:18
Жените нямат такива проблеми с такава екзистенциална важност :lol:

Fascinating
07-05-2010, 23:24
ХААХХА последния коментар кърти ! :lol:
Какво говориш аз се разсипах да се хиля :lol: , мн фън излезна темата :razz:

BiGBaDWolF
07-06-2010, 09:48
Проблем е ако не го дигнеш като видиш толко голи момичета...Дигаш ли го само от поглед ти си мъж бее 8-) Обувай си 1 хавайки и да не ти дреме 8-)

HouseMusicBoy
07-06-2010, 10:04
Хаххаха егати коментарите.Много се смях..
Еми и според мен чикий преди това ще ти помогнат ;) А за к'во и даваш да те хапи и нз к'во, като не я искаш?
Е ко да и джасна един ъперкът или уширо маваши :o :shock: , тя е навблек , няма такова момиче много е зле.

уширо маваши вика :D:D:D да не ти пука бе .. станал е ... ми кат има кво ще стане нормално :D

Fascinating
07-06-2010, 13:49
Съвсем нормално е , това са човешки реакции , но в днешното общество подобна гледка поражда възмущение в симиларни ситуации 8-)

ozzy
07-06-2010, 14:05
банските стегаш ги отгоре шорти такива хавайки :D и си чук аз нямам такъв проблем за да ми стане трябва да почвам да си представям някви глупости и т.н

DeViLMaN
07-06-2010, 16:47
познато ама момче така се учиш на самоконтрол ... заставаш до шезлонга на някоя гола мацка, ченето на земята и гледаш така 10 минути или доакто тя или гаджето и не те изритат ... ест микрфона иска да се пусне ама самоктрола ти не му позволява ... :lol:

alex_devv
07-07-2010, 02:12
секса ти е малко

Slynchiicee
07-07-2010, 09:33
:razz: Шпек, сабя, патка .... :D


шпек леки :lol: :lol:

Slynchiicee
07-07-2010, 10:10
вземи си тогава 1 кг лимони и нагъвай :lol: :lol: :lol:


аз и мойто пути на плаж :razz: :razz:

dimitar_ak
07-07-2010, 10:34
Малко бром ще свърши работа :D

Slynchiicee
07-07-2010, 10:36
Малко бром ще свърши работа :D

:lol: :lol: :lol: :lol: и малко калций :lol: :lol:

anonymous708973
07-07-2010, 10:46
Не съм момче, ама като всички женски обичам да се бутам в мъжките ... теми 8-)

Само на мен ли не ми се струва нормално да ти става от мацка по монокини (примерно)? Това не го ли правят 10-годишните момченца, които шпионират през ключалката как приятелката на батко им се къпе?

OneBoy
07-07-2010, 10:53
Не съм момче, ама като всички женски обичам да се бутам в мъжките ... теми 8-)

Само на мен ли не ми се струва нормално да ти става от мацка по монокини (примерно)? Това не го ли правят 10-годишните момченца, които шпионират през ключалката как приятелката на батко им се къпе? ДА кажем до 15-годишните ,иначе да не е нормално още кат видиш няква кака и да ти сочи 12 часа :D

dimitar_ak
07-07-2010, 11:24
Да. На тези години на повечето им сочи 12 часа като видят некой баварец или мерцедес AMG.

haxh
07-07-2010, 11:27
еми слагай си боксерки под шортите :D

umri
07-07-2010, 14:03
Имам един проблем , който съм 101% сигурен , че 101% от момчетата го имат.
Лято е ! Ще се ходи на басейн след няколко дни.Както ми е известно там има полу голи момичета , хубави девойки и прочие.Проблемът е , че не знам как по дяволите да го накарам да седи мирен , защото е много смешно да седиш с наострена шпага на горе.Също така е глупаво да лежиш почти нон стоп по корем.Да не говорим че , ако някой е с типичен за плажа бански тип слипове.Аз ще ходя с шорти , но просто не знам как да го окротя.Някой , който има идеи или използва някакви трикове да сподели :-P .
П.С. Не ми се четат глупави коментари от сорта завържи го за топките !
И аз искам така, ама става рядко, като съм на плаж. Това е голям плюс, ако знаеш как да го използваш. Ако видиш някоя мацка, че гледа там и се усмихни. Може и да ти излезе късмета, ако го изиграеш правилно. Хората ще си мислят точно това, което си мислиш, че си мислят. Ако мислиш "божее, надържи ми се, ми сега какво ще правя, къде ще се скрия" ако си помислиш така, значи ще те мислят за смешен, надървен пичага, който не е помирисвал слива. Ако обаче си мислиш" а така мацко, гледай там, виж какъв боздуган те чака" и през това време и се усмихваш... резултата ще е точно обратния. Всичко зависи от теб и почти всичко е добро, ако можеш да го изиграеш правилно и да се възползваш от него.

Sir9Maximilian
07-07-2010, 15:14
Братле без ташак удари 2..подчертавам 2 чикии преди басейна и ще се дига по трудно.не се шегувам xD дано съм бил полезен.

jghgh
07-07-2010, 16:31
Не съм момче, ама като всички женски обичам да се бутам в мъжките ... теми 8-)

Само на мен ли не ми се струва нормално да ти става от мацка по монокини (примерно)? Това не го ли правят 10-годишните момченца, които шпионират през ключалката как приятелката на батко им се къпе?


Ааайде стига се отваря бе, пикло.
Нормално е като щъкат много девойки насам-натам на момчетата да им става, особено ако трудно се разсейват или наистина сексът не им стига. В крайна сметка не може всички да са с гаджета и да водят редовен полов живот.


Нямам коментар по темата де, просто исках да се изкажа.

communicator
07-07-2010, 19:39
Зависи на колко си години.. научи се да се контролираш или поне да си контролираш х'я.. после като се прибереш от плаж колкото пъти искаш мастробирай

dunce
07-07-2010, 20:53
Зависи на колко си години.. научи се да се контролираш или поне да си контролираш х'я.. после като се прибереш от плаж колкото пъти искаш мастробирай

Еякулацията можеш да се научиш да контролираш, не е същото и с ерекцията, възбудиш ли се, край, тя е рефлексно явление. Дори бих казал, че колкото повече се мъчиш да го укротиш, толкова повече ще ти се надървя.
едит: особено, като ти се случи, когато си обул дънки и си в седнало положение :D тогава не можеш да го наместиш 1 час. :lol:

monincetyyy
07-07-2010, 20:57
Имам един проблем , който съм 101% сигурен , че 101% от момчетата го имат.
Лято е ! Ще се ходи на басейн след няколко дни.Както ми е известно там има полу голи момичета , хубави девойки и прочие.Проблемът е , че не знам как по дяволите да го накарам да седи мирен , защото е много смешно да седиш с наострена шпага на горе.Също така е глупаво да лежиш почти нон стоп по корем.Да не говорим че , ако някой е с типичен за плажа бански тип слипове.Аз ще ходя с шорти , но просто не знам как да го окротя.Някой , който има идеи или използва някакви трикове да сподели :-P .
П.С. Не ми се четат глупави коментари от сорта завържи го за топките !
И аз искам така, ама става рядко, като съм на плаж. Това е голям плюс, ако знаеш как да го използваш. Ако видиш някоя мацка, че гледа там и се усмихни. Може и да ти излезе късмета, ако го изиграеш правилно. Хората ще си мислят точно това, което си мислиш, че си мислят. Ако мислиш "божее, надържи ми се, ми сега какво ще правя, къде ще се скрия" ако си помислиш така, значи ще те мислят за смешен, надървен пичага, който не е помирисвал слива. Ако обаче си мислиш" а така мацко, гледай там, виж какъв боздуган те чака" и през това време и се усмихваш... резултата ще е точно обратния. Всичко зависи от теб и почти всичко е добро, ако можеш да го изиграеш правилно и да се възползваш от него.

Съгласна съм донякъде. Аз ако съм свободна и си кисна на плажа и видя срещу мен някой пич надървен, в момента в който ми се усмихне, ще се зарадвам че аз май съм причината за надървянето :P

sokol02
07-07-2010, 21:36
Сички ти го казаха братле :Д Тренирай щъркела двЪ-три пъти педи басейнчето :Д Въпреки че познаам един дето и пет-шеснайсет да прасне след 30мин пак е на линия :razz: :razz: :razz:
Лилии тоя е ебати дзверо бре аз бия патето(по детски му 2-3 мишки)
и за 30 минути ме нема(офлайн) друго решение да си носиш кофа студена вода и секи път кат се надигне да погледне го поливаш/потапяш и за 20 секунди си готов

Annihilati0N
07-07-2010, 21:41
Някак си не е нормално да ти става толкова лесно чура бе братле... Според мен ти си е*е много и не мисли за басейна, а как да си задоволиш нуждите ;d

Tedchy
07-07-2010, 23:13
Някак си не е нормално да ти става толкова лесно чура бе братле... Според мен ти си е*е много и не мисли за басейна, а как да си задоволиш нуждите ;d
И аз мисля така :-D

Fascinating
07-08-2010, 08:09
Да бе така е , ако не си мисля примерно как ще разцепя тая или оная, мисля , че няма да има никакъв проблем :oops:

awerw
07-08-2010, 08:51
Имам един проблем , който съм 101% сигурен , че 101% от момчетата го имат.
Лято е ! Ще се ходи на басейн след няколко дни.Както ми е известно там има полу голи момичета , хубави девойки и прочие.Проблемът е , че не знам как по дяволите да го накарам да седи мирен , защото е много смешно да седиш с наострена шпага на горе.Също така е глупаво да лежиш почти нон стоп по корем.Да не говорим че , ако някой е с типичен за плажа бански тип слипове.Аз ще ходя с шорти , но просто не знам как да го окротя.Някой , който има идеи или използва някакви трикове да сподели :-P .
П.С. Не ми се четат глупави коментари от сорта завържи го за топките !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

spexx
07-08-2010, 20:23
удряш си една преди плажа ,или просто отиваш с бермуди

villy_boneva
02-13-2013, 16:06
вие направо ме убихте от смях ми стегни стегни си шортите ии.. готово ;)

gimmesomemo
02-13-2013, 16:32
Ходи на плаж с майка ти.

Fisherman
02-13-2013, 17:36
Ако ти е малак няма да има проблем.

Sh@d0w
02-13-2013, 17:40
Темата е от преди 3 години.