PDA

View Full Version : -ВИЖ-Трупани на маса,а пушач



Transform
07-05-2010, 15:47
Искам да наълнея,но все немога ,защото пуша .. наистина съм много слаб,и трябва да напълнея,даже да понадебелея
но нестава защото цигарите ми убиват целия апетит А НЕМОГА ДА ГИ СПРА , и си мислех някакви прахчета да почна да вземам , но вие пак кажете какво мислите и какво ще предложите. Мерси! :)

Valento
07-05-2010, 17:12
Искам да наълнея,но все немога ,защото пуша .. наистина съм много слаб,и трябва да напълнея,даже да понадебелея
но нестава защото цигарите ми убиват целия апетит А НЕМОГА ДА ГИ СПРА , и си мислех някакви прахчета да почна да вземам , но вие пак кажете какво мислите и какво ще предложите. Мерси! :)

Сурватъчен протеин,фитнес и добра храна !!!

ZipFail
07-05-2010, 17:25
Докато не почнеш да се храниш правилно и не спреш да си убиваш организма никви прахчета няма да ти помогнат, те са допълнение към правилното хранене, а не заместител ;)

yakuza_
07-05-2010, 18:28
Много сте ми инт. такива, да не сте родени с цигарата в устата, че не можете да ги спрете ? Липсата на воля, няма да ти помогне за фитнеса, където се иска постоянство.

LuxurySk0B
07-05-2010, 18:41
човека да се казал , че иска да става Грег Валентино той иска просто да качи кг дали сланина дали мускули.. като ти е все едно яж мазно

JackSparrow
07-06-2010, 07:29
човека да се казал , че иска да става Грег Валентино той иска просто да качи кг дали сланина дали мускули.. като ти е все едно яж мазно

е ти си е..хти тъпанара, стига писа, бе, говедо!! :-x

kadishona
07-06-2010, 09:50
@Transform

тъпанар. Е такиа кат тебе адски много ме изнервят. Слабохарактерен плужък. Води се още от акълна на мнозинството и ще свършиш в някой контейнер....

Е кат си толко отворен и си голям гИзар с цигарата в устата са нека си висок 180 и да тежиш 50 кила.

'Искам да качвам кила' и 'нямам воля' не вървят двете, да неговорим че 'не мога да спра пушенето' !!!

vaseto0o
07-07-2010, 21:04
Предлагам ти да се консултираш с лекар който да ти помогне да откажеш цигарите, ако имаш воля и с негова помощ+малко "прахчета" моцеш да откажеш цигарите... Това е по-важно отколкото да напълнееш повярвай ми ;)