PDA

View Full Version : Фен тема: Pretty Little Liars



Страници : [1] 2 3

Reall
07-05-2010, 16:31
Гледали ли сте сериала? Чели ли сте книгите? Какви са впечатленията ви?

КНИГИТЕ:
1. http://www.book.store.bg/p33473/malki-sladki-lyzhkini-kniga-1-luks-i-griah-sara-shepard.html
2. http://www.book.store.bg/p35476/malki-sladki-lyzhkini-kniga-2-oko-za-oko-sara-shepard.html
3. http://www.book.store.bg/p39104/malki-sladki-lyzhkini-kniga-3-mis-syvyrshenstvo-sara-shepard.html
4. http://www.book.store.bg/p40357/malki-sladki-lyzhkini-kniga-4-poznaj-koj-se-vyrna-sara-shepard.html
5. http://www.book.store.bg/p44816/malki-sladki-lyzhkini-kniga-5-mis-porochna-sara-shepard.html
6. http://www.book.store.bg/p44988/malki-sladki-lyzhkini-kniga-6-ubiec-sara-shepard.html
7. http://www.book.store.bg/p46314/malki-sladki-lyzhkini-kniga-7-mis-bezsyrdechna-sara-shepard.html

ПЪРВИ СЕЗОН:
http://www.zamunda.net/details.php?id=256873&hit=1

Епизодите излизат ВСЯКА Сряда. "Pretty Little Liars" ще има 22 епизода.

http://img.zamunda.net/bitbucket/mstancho-pretty-little.jpg
Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...

Ambrosia
07-05-2010, 18:46
Амиии гледам сериала и за сега ми е интересен, но ще видим до кога.Харесва ми защото има мистерия.Иначе книгите не съм ги чела.

LaffyTaffy
07-05-2010, 18:52
Сюжета ми е познат отнякъде ...Иначе cериала ми е интересен,
Следя го засега :)

LoveLetter
07-05-2010, 18:59
Достойно заменя времето, което отделях на Gossip Girl и актрисите са шекси. :oops: 8-)

Sunshin3
07-05-2010, 19:28
На мен много ми харесва 8-)

TrustNobody
07-05-2010, 19:49
пфууу,добре че излезе нещо,което да се гледа през лятото.
аз ще изчакам да качат повечко серии и почвам и аз да го гледам :D

xWandereRx
07-05-2010, 20:15
мисля да започна да го гледам, много хора казват, че е интересен
колко серии са излезли?

LoveLetter
07-05-2010, 20:24
мисля да започна да го гледам, много хора казват, че е интересен
колко серии са излезли?
4. :)

elito0o0o0
07-05-2010, 21:07
Интересно е! Аз знам горе долу за какво се разказва от книгите.. Едно момиче си ги беше взела и ми е разказвала... Аз ще изчакам да излязат всички епизоди и чак тогава ще го гледам.. :)

Molzinka
07-06-2010, 09:42
Гледам сериала от миналата седмица и съм изгледала всички епизоди. Определено ми хвана окото, интересно е за лятото, когато няма какво да се гледа при положение, че всички други сериали са почивка. Не съм чела книгите и не мисля да си ги взимам, защото няма да ми е интересен сериала. Иначе много добър подбор на актриси. Най-много ми харесва Емили :)

happygirl23
07-06-2010, 11:14
Много ми харесва :) стана ми любимия сериал :-) :)

LadyDi
07-06-2010, 11:17
Аз си го дръпнах заради Холи Мари Комс. Но не съм особено очарована. Нещо са се опитали да докарат "Отчаяни съпруги" в тийн вариант, и то не твърде успешно.
Мистерията им е слаба, момичетата не са най-добрите актриси и... абе, ще го последя известно време, че няма друго за гледане, дано ме опровергае.

SummerDream
07-06-2010, 11:41
Една приятелка четеше книгите и аз започнах, но след още първите страници ми стана безинтересна..историята ми се струва банална, но да, става за запълване на свободното време..

slynchoo
07-06-2010, 11:53
мдам,гледам го.Харесва ми засега

SuperBadSuperFresh
07-06-2010, 12:44
Изглежда като "Отчаяни съпруги" на млади години 8-) Книгите готини ли са?

Reall
07-07-2010, 09:37
Аз все още не съм чела книгите, но може и да го направя. Няма да е скоро. Новият епизод вече е качен в замунда. Теглетее! :grin:

Molzinka
07-07-2010, 16:57
новият епизод е уникален! гледах и промото за следващия епизод и става все по-интересно :grin: жалко, че няма да съм тук другата сряда, чак по-другата ще имам възможност да го гледам :cry:

the_best_f
07-07-2010, 20:08
Всяка сряда. Не може ли по-често? :oops:
Чела съм четвъратата книга и сега първите епизоди са ми интересни, защото не съм чела първите три книги. Малко е тъпо, че знам кой е А, но все пак ми е страшно интересно. Актрисите и актьорите са невероятни сладури. Езра и Рен (Wren) са толкооова готини. :smt049
Нямам търпение да излязат всички епизоди.

brokeninside13
07-07-2010, 20:12
Оо сички казват че е як.... Сега ще ги изтегля, утре ще ги изгледам.

MichellePhan
07-07-2010, 21:25
http://www.youtube.com/watch?v=oNJGAwqV0ys&feature=relatedlyrics:
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
Why do you smile
Like you have told a secret
Now you're telling lies
Cause you're the one to keep it
But no one keeps a secret
No one keeps a secret
Why when we do our darkest deeds
Do we tell?
They burn in our brains
Become a living hell
Cause everyone tells
Everyone tells…
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
Look into my eyes
Now you're getting sleepy
Are you hypnotized
By secrets that you're keeping?
I know what you're keeping
I know what you're keeping
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
[spoken]
Alison?
Yes, Katherine.
I have something I want to tell you, but
you have to promise to never tell anyone.
I promise
Do you swear on your life?
I swear on my life
[end spoken]
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
(chorus x 3)
Yes two can keep a secret
If one of us is…. Dead.

brokeninside13
07-07-2010, 22:30
Оуу йее...току що изгледах първата серия! :)

^^песничката е супер яка...

LadyDi
07-08-2010, 06:18
Песничката е най-доброто нещо сериала :)

ImTheBest
07-08-2010, 12:21
Песничката е супер яка!!!

Сега си изтеглих първа серия....определено ще се гледа :D

December
07-08-2010, 12:46
http://www.youtube.com/watch?v=oNJGAwqV0ys&feature=relatedlyrics:
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
Why do you smile
Like you have told a secret
Now you're telling lies
Cause you're the one to keep it
But no one keeps a secret
No one keeps a secret
Why when we do our darkest deeds
Do we tell?
They burn in our brains
Become a living hell
Cause everyone tells
Everyone tells…
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
Look into my eyes
Now you're getting sleepy
Are you hypnotized
By secrets that you're keeping?
I know what you're keeping
I know what you're keeping
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
[spoken]
Alison?
Yes, Katherine.
I have something I want to tell you, but
you have to promise to never tell anyone.
I promise
Do you swear on your life?
I swear on my life
[end spoken]
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
You swore you'd never tell…
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of the m is dead…
(chorus x 3)
Yes two can keep a secret
If one of us is…. Dead.Тая песен е отдавна.Беше във Клюкарката мисля,че 5 серия на 1 сезон.Там където се представяха пред Манхатанското общество.И Блейр и Чък и Серина и Дан танцуваха на тая песен.Тъй,че аз не я смятам за песен от Малки Сладки Лъжкини,ами като песен от Клюкарката.
И да...песента е невероятна <33 Дори по едно време ми беше любима.
Има много добър и реален текст.

А за сериала.Изтеглех си сериата и после си я изтрих.Сега може пак да си я изтегля и да я гледам..
Обаче какви са тия актриса на по +21 години дето играят гимназистки :lol:

Molzinka
07-08-2010, 16:01
Олеле тъкмо влязох да напиша някой, ако може да даде линк с песничката 8-) Мерси много! :-)

Colouring
07-09-2010, 10:24
Една приятелка ми каза,че е интересен,така че-пускам да се теглят сериите.Ами,ако ми хареса с удоволствие ще го гледам.Тъкмо сега лятото за запълване на времето.
Относно книгите-мернах ги в една книжарница тук,но не мисля да си ги взимам все още.Искам да видя дали сериала ще ми привлече вниманието и евентуално,след това мога да си ги взема. :)
и бтв-не ме съдете 8-) ,ама книгите на пръв поглед ми изглеждат супер детски О.о

xWandereRx
07-09-2010, 17:24
днес гледах 1,2 и 3 епизод
не е лош сериала, но още не ме е грабнал напълно, ще трябва да изгледам още няколко серии 8-)

__SuNshInE__
07-10-2010, 16:58
Много е готино сериалчето, следя го г/д от когато започна и отначало си мислех, че ще е някаква тъпотия, но ми хареса и то много :)

xWandereRx
07-10-2010, 19:55
става все по - интересно 8-)
песента е страхотна, ама само на мен ли ми звучи малко зловещо :( 8-)

ImTheBest
07-10-2010, 19:59
става все по - интересно 8-)
песента е страхотна, ама само на мен ли ми звучи малко зловещо :( 8-)

Не само на теб...наистина има нещо плашещо в нея :smt095 8-)

brokeninside13
07-10-2010, 20:10
става все по - интересно 8-)
песента е страхотна, ама само на мен ли ми звучи малко зловещо :( 8-)

Не само на теб...наистина има нещо плашещо в нея :smt095 8-)

+++ :D

WaterLilly
07-10-2010, 21:13
Сериалчето бива, въпреки че са събрани разни изтъркани тийн-историйки (примерно момичето с връзка с учителя, тайната лесбийка, анорексичката) и единственото, поддържащо интереса ми е мистерията. И пак ще го следя. :D

Pa3yMeH
07-10-2010, 21:28
става все по - интересно 8-)
песента е страхотна, ама само на мен ли ми звучи малко зловещо :( 8-)

Не само на теб...наистина има нещо плашещо в нея :smt095 8-)

+++ :D

Абе и мен нешо ме стряска :\ Аз съм си казал, че ще ги гледам само през деня :)

digitalgirl93
07-11-2010, 08:21
Какво ви плаши, бе? Просто една готина песничка :D Интересен е сериала, актьорите не са грозни (само някои 8-) ) ... Гледам го и ми харесва.
П.П. Кога излиза 6 епизод?

brokeninside13
07-11-2010, 08:24
Ма вас серозно ли ви е страх???? :-o Що ше го гледаш само през деня... по дяволите? :D

Колкото до песничката мене страшно много ме кефи!!! :grin:
Епизодите мисля че излизат всяка сряда.

xWandereRx
07-11-2010, 08:57
сериала не е страшен, песента е зловеща иначе е готина 8-)

LoveLetter
07-11-2010, 10:08
Въх, че сте гадни. 8-)

Не се бях заслушвал, че е зловеща, а аз го гледам късно вечерта. Ще се откажа! :D

ImTheBest
07-11-2010, 12:33
П.П. Кога излиза 6 епизод?

Епизодите излизат всяка сряда...

brokeninside13
07-11-2010, 16:02
http://www.youtube.com/watch?v=HzNFwxsSPwU
:D

Reall
07-12-2010, 09:21
http://www.youtube.com/watch?v=SeoNfChyI2Q клипче от следващия епизод

Pa3yMeH
07-12-2010, 09:51
Щото го гледам към 1-2 вечерта, някви стряскания падат :D Мен не ме е страх, но като гледам такива сериалчета и както коридора ни е 10 метра, 4-5 отворени врати и тъй :D То почват да ме побиват тръпки след 4 епизод там дето оная влезе в килера и ги снимаче с камера ^_^

ImTheBest
07-12-2010, 10:44
http://www.youtube.com/watch?v=PFGmM2gqC-c
:D

Colouring
07-13-2010, 09:45
Да,наистина песента е малко зловеща и точно за т'ва е супер яка. 8-) Поне на мен от целия филм песента най ми харесва.
Сериала...еми,изгледах сериите до тук и не ме грабна.Имам чувството,че не е доизмислено всичко както трябва.Не е супер тъп,де..ама не мога да кажа,че е и як.Не знам,може да ме грабне след като гледам следващите няколколко епизода...все пак ще го следя.

VALady
07-13-2010, 17:55
Обожавам го този сериал. Утре излиза шести епизод и вече нямам търпение. Песента е супер, дажи мисля да си наглася телефона така да ми звъни. :D :D :D Всичките лъжкини са много сладки, особено Ариа, която ми е любимка, заедно с Езра. :P

darrie
07-13-2010, 18:39
Обожавам го този сериал. Утре излиза шести епизод и вече нямам търпение. Песента е супер, дажи мисля да си наглася телефона така да ми звъни. :D :D :D Всичките лъжкини са много сладки, особено Ариа, която ми е любимка, заедно с Езра. :P

:shock:
щях да кажа (напиша) абсолютно същите неща 8-)
много ме кефи сериалчето ^^
Ариа и Езра са ми фаворити :P

brokeninside13
07-13-2010, 21:00
Езра е много сладъъъъъък :D

Reall
07-13-2010, 21:21
Някой знае ли как се казва актьорът, който играе Езра? :)

brokeninside13
07-13-2010, 21:42
Ian Harding :)
http://www.youtube.com/watch?v=8-DHOJZ7itI

xWandereRx
07-13-2010, 22:33
готин е, обаче името му не ви ли звучи женско :D
мн кофти име са избрали, не ми харесва :D

Monnie
07-14-2010, 06:43
Не съм чела книгите, но следя сериалчето. Интересено е. И на мен песента ми е някакси зловеща, но ми харесва. Някой има ли субтитрите на 5 и 6 епизод?

brokeninside13
07-14-2010, 08:44
На 5 ги има в нета (( http://subsunacs.net/search.php?t=1&id=61559 )), а на 6ти още ги няма.
Иначе за Езра...и мен не ме кефи името му :D Супер смешно и женско :?

Reall
07-14-2010, 10:22
Гледахте ли вече новия епизод? Аз не можах да дочакам субтитри и преди малко го изгледах. Много интересно свършва! Какво ли ще стане в следващия епизод? :grin:

brokeninside13
07-14-2010, 10:27
Епизода е готов...сега само субтитритее 8-)

ImTheBest
07-14-2010, 10:28
Ами аз чакам субтитрите...и не съм го гледала още 8-)

brokeninside13
07-14-2010, 11:23
Аааа мраза като има мистерионзи работиии и не знам кво ставаааа!!!!! Сега ще полудея до следващата сряда :-x :D

Monnie
07-14-2010, 11:47
И аз неможах да дочакам субтитрите и го изледах.Наистина свършва много интересно.Незнам как ще изтърпя до другата сряда за следващия епизод. :D

brokeninside13
07-14-2010, 11:56
Много готино сериалче, обаче бих убила човек ако така ще дойде 13.09!!!!!!! GOSSSIIIP GIIIRLRRLRLRLRLR!!!!! :x :D
Запалих се и по True Blood... само дето съм на 5 епизод 1 сезон :D

ImTheBest
07-14-2010, 14:24
Много готино сериалче, обаче бих убила човек ако така ще дойде 13.09!!!!!!! GOSSSIIIP GIIIRLRRLRLRLRLR!!!!! :x :D
Запалих се и по True Blood... само дето съм на 5 епизод 1 сезон :D

Той интересен ли е?

xWandereRx
07-14-2010, 14:56
аз мисля да почакам субтитрите, ако някой ги намери веднага да ги пуска тука 8-)

Paramour
07-14-2010, 16:40
Чела съм първите две книги, но не знаех дали другите са излезли. Сега видях, че ги има... сигурно ще ги прочета и тях.
Ми харесаха ми..
Сериала, амм сега мисля да си го дръпна и ще видя дали ще ми хареса :) :)

darrie
07-14-2010, 16:47
Ето ги субтитрите за 6-ти епизод.
http://4storing.com/TCbRbw6t8jRUzAWJpWOv

brokeninside13
07-14-2010, 18:23
Много готино сериалче, обаче бих убила човек ако така ще дойде 13.09!!!!!!! GOSSSIIIP GIIIRLRRLRLRLRLR!!!!! :x :D
Запалих се и по True Blood... само дето съм на 5 епизод 1 сезон :D

Той интересен ли е?

true blood ли? мдамммм :) а ако питаш за госсип гирл....тва е най-уникалния сериал..... :grin:

ImTheBest
07-14-2010, 18:30
Гледах 6-ти епизод...(със субтити). Свършва по много интересен и мистериозен начин :-s .Не знам как ще дочакам следващата Сряда.

Pa3yMeH
07-14-2010, 20:06
Уахахахха, някой сгази лука :booooomb: За жалост няма да съм в България следващата сряда ;(

Margoto0
07-14-2010, 22:05
В началото бях доста скептична, но определено ме заинтригува :D

Paramour
07-15-2010, 20:27
Както казаха по-рано съм чела първите 2 книги и до сега гледах четвъртия епизод...
Само искам да попитам: Винаги ли филмите трябва да се различават от книгите?
Тук не се различава толкова много, но пак има неща, които са пропуснати, а са важни... Ще видим по-нататък какви още пропуски ще има.
Просто исках да го споделя, защото ме издразни 8-)

xWandereRx
07-15-2010, 20:43
В началото бях доста скептична, но определено ме заинтригува :D
и аз така, 6 епизод беше много добър, започна да става интересно :D

tnp123
07-15-2010, 21:23
Само искам да попитам: Винаги ли филмите трябва да се различават от книгите?
Тук не се различава толкова много, но пак има неща, които са пропуснати, а са важни... Ще видим по-нататък какви още пропуски ще има.
Просто исках да го споделя, защото ме издразни 8-)
По принцип в филмите всичко е доста по различно...например Хари Потър - има МНОГО детайли, които просто не могат да се сгъчкат в 140 минути, а и започнаха да наблягат доста на любовните там занимавки.... :D и на места направо изменят цели сюжетни линии за да представят всичко по бързо.

Няма заместител на книгата, но и филмите си заслужават....отчасти...

А по темата ще пиша утре, щото съм мноого изморен.

Paramour
07-16-2010, 13:09
Само искам да попитам: Винаги ли филмите трябва да се различават от книгите?
Тук не се различава толкова много, но пак има неща, които са пропуснати, а са важни... Ще видим по-нататък какви още пропуски ще има.
Просто исках да го споделя, защото ме издразни 8-)
По принцип в филмите всичко е доста по различно...например Хари Потър - има МНОГО детайли, които просто не могат да се сгъчкат в 140 минути, а и започнаха да наблягат доста на любовните там занимавки.... :D и на места направо изменят цели сюжетни линии за да представят всичко по бързо.

Няма заместител на книгата, но и филмите си заслужават....отчасти...

А по темата ще пиша утре, щото съм мноого изморен.

ДъъЪ, темата е за Pretty little liars ...

както и да е... ще изгледам сезона, поне така си спомням кво съм чела. 8-) 8-) 8-) 8-)
А и само да попитам тези които са чели книгите: Момичетата не разбираха ли, че Алисън е мъртва чак в края на първата книга или някъде накрая?

Colouring
07-16-2010, 15:18
В началото бях доста скептична, но определено ме заинтригува :D
и аз така, 6 епизод беше много добър, започна да става интересно :D
и аз в кюпа 8-)
последния епизод наистина беше интересен.. всъщност,само той наистина ме грабна от всички досега
нататък ще е интересно,защото останаха много въпросителни
мхм,в сряда ще видим

tnp123
07-16-2010, 21:08
ДъъЪ, темата е за Pretty little liars ...

както и да е... ще изгледам сезона, поне така си спомням кво съм чела. 8-) 8-) 8-) 8-)
А и само да попитам тези които са чели книгите: Момичетата не разбираха ли, че Алисън е мъртва чак в края на първата книга или някъде накрая? [/i]

Не думай!

Аз говорех за всички книги и филми, включително и за обсъжданите. Просто сценаристите не могат да се сдържат и... :D :D :D


Относно темата: Ами какво да кажа, звучи като сериал за момичета. Тъй де, любовни афери, маркови дрешки, тайни...но резюмето изглежда интересно и за мен. Може да ги прочета/изгледам някой път, стига да имам време, и аз обичам загадки. Особено разни големи и уж погребани. :-D :-D

Reall
07-17-2010, 12:59
Последният епизод ми хареса най-много от всички! Беше страхотен. Нямам търпение да разбера какво ще стане между Емили и Тоби. Ами Спенсър и онова другото момче? На мен пък ми е по-приятен бившия годеник на сестра й.... :grin:

daniGirl
07-17-2010, 13:27
айде и аз да драсна един коментар, още от първия епизод ми стана интересно, но не мислех да го следя.Сега обаче съм на 100% че ще се следи. Оооо много интересно ми стана накрая няма да се впускам в подробности да за не се повтарям.Лошото е че няма да ме има др сряда и като се пребера ще трябва да го гледамм :S:S оххх и защо всяка сряда направо искам всеки ден или поне през ден :D да има нов епизод ! :grin:

ArrowsOfDeath
07-17-2010, 18:39
Спенсър ми е любимката :) Обаче е наистина странно жени, които са на по 20 и няколко години, да играят ученички. Да не говоря за Мая пък, която е на 31 години :lol:

xWandereRx
07-17-2010, 19:51
е вие пък, тва не е единствения филм в който, по - възрастни играят ученици, в момента не се сещам за пример, но има 8-)

Reall
07-17-2010, 21:05
Разбира се, че има много такива актьори, които са на +20 ли +30, а играят много по-млади.
THE VAMPIRE DIARIES
Иън Сомърхолдър /31/ - Деймън Салваторе /20+/
Пол Уесли /27/ - Стефан Салваторе /17/
Нина Добрев /21/ - Елена Гилбърт /17/
Майкъл Тревино /25/ - Тайлър Локууд /16-17/
TWILIGHT
Кристен Стюарт /20/ - Бела Суон /18/
Робърт Патинсън /24/ - Едуард Кълън /17/
Ашли Грийн /23/ - Алис Кълън /18/
Келан Лутц /25/ - Емет Кълън /18/
Ники Рийд /24/ - Розали Хейл /18/

За сега само за тези се сещам, но те са доказателство, че много хора са така. Не може винаги да си съответстват годините на актьорите и самите герои, които ще изпълняват. Според мен това не е фатално. Не знам защо ви прави проблем. :)

Иии малко клипчета от следващия епизод:
http://www.youtube.com/watch?v=UjHde0nSO_4
http://www.youtube.com/watch?v=gbJZsmonbWw
http://www.youtube.com/watch?v=Al4IWhXndWg
http://www.youtube.com/watch?v=ebMR5QdyoI8
http://www.youtube.com/watch?v=DNJQqDwt0Io

MartyParty
07-18-2010, 14:56
След малко си пускам шести епизод. Дано се пораздвижи малко сюжета, защото в последния предвиждах почти всяка следваща сцена.
Книгите не съм ги чела и със сигурност не е нещо ,което ще хвана да чета през лятото, но сериалчето става за гледане. :smt026

digitalgirl93
07-18-2010, 15:59
Дали актьорите са 20+ или 30+ няма значение. Нали сериала е готин.. Това е важното.
Айде и аз да кажа, че 6 епизод наистина беше интересен, очаквам следващия! (да се надяваме още по - интересен) :D

brokeninside13
07-18-2010, 16:06
Дали актьорите са 20+ или 30+ няма значение. Нали сериала е готин.. Това е важното.
+++ !!!

Оффффф...искам СРЯДА ебаси! :D

mar7inaaa
07-18-2010, 16:47
Определено ме заинтригува сериалчето от първия епизод още.Нямам търпение и за следващата серия!Момичетата са страхотни..не мога да определя коя ми харесва най-много ;Д : ) Вие,които го следите имате ли си любимкаа ?! :) Питам,защото просто ми стана интересно :)

ImTheBest
07-18-2010, 17:00
Мен всички ме радват :D От мъжете обаче най-много ми допада Езра. Като двойка мисля, че ще се случи нещо между Хана и онова новото момче (пасват си един за друг :-D ), а и Ариа и Шон май ще станат по-близки (така ми се струва от спойлерите :wink: ).

WaterLilly
07-18-2010, 17:18
На мен ми харесва най-много (или може би само) Спенсър, защото е по-решителна от останалите и има характер.

Reall
07-18-2010, 17:57
От момичетата:
Ариа - защото е много симпатична; тя преодолява по свой начин проблемите в семейството си и се опитва да помага на приятелките си;лудо влюбена е в учителия си по Литература, знаейки, че е грешно, тя се опитва да запази любовта си.
Спенсър - тя притежава силен характер; знае как да защитава позицията си; активна е в много мероприятия; опитва се да бъде мила дори със сестра си, която по принцип се държи лошо с нея.

От момчетата е само Езра ... много е хубав. :-D И самият характер е много интересен.. противоречив ...

digitalgirl93
07-18-2010, 18:03
От момичетата:
Ариа - защото е много симпатична; тя преодолява по свой начин проблемите в семейството си и се опитва да помага на приятелките си;лудо влюбена е в учителия си по Литература, знаейки, че е грешно, тя се опитва да запази любовта си.
Спенсър - тя притежава силен характер; знае как да защитава позицията си; активна е в много мероприятия; опитва се да бъде мила дори със сестра си, която по принцип се държи лошо с нея.

От момчетата е само Езра ... много е хубав. :-D И самият характер е много интересен.. противоречив ...

Мхм, на същото мнение като теб съм.
\:D/

Colouring
07-18-2010, 19:45
Емили и Хана ми харесват най-много
от мъжката част нямам любимци
само мен ли Езра не ми харесва?Е,да,симпатичен е,обаче нещо ролятаа... :?

mar7inaaa
07-18-2010, 20:57
Емили и Хана ми харесват най-много
от мъжката част нямам любимци
само мен ли Езра не ми харесва?Е,да,симпатичен е,обаче нещо ролятаа... :?
++
и не мен ми харесват Емили и Хана,също така и Езра не ми допада кой знае колко много : )))))

diksi
07-19-2010, 10:40
Чела съм 2рата книга и беше интересна.. Относно сериала.. Харесва ми, момичетата си ги представях по друг начин, Езра, Тоби, Сестра му.. Да точно такива ги описват в книгата.. А Али по скоро я описваха като Хана..Но това е филм не може всичко да става както ми се иска 8-)
... Важното е, че става все по-интересно ии ще ведим какво ще се случи в 7ми епизод. : )

MartyParty
07-19-2010, 15:14
Каак можа да свърши така тоя епизод бееееее.... :shock: Дълбоко съм разтърсена(явно ми е много скучно наистина). И сега какво? Чак до сряда да се дерзая.

Paramour
07-20-2010, 08:46
Хаха Ариа получи цветя от Шон :lol: :lol: :lol: :lol:
ии мисля, че с Хана ще се скарат, ако разбере за цветятя, но... ще водим в следващия епизод.
Това за любимките... може ми Ариа...иии Спенсър. От мъжете Езрра естествено. Той е мн сладък. (:
Между другото кой мислите, че е А?
Май е Джена. Аз още от книгите си мислих, че тя има нещо общо с А, ама сега в сериала сякаш още повече се показва, че е тя.

s3nsual
07-20-2010, 13:32
Сериалът е супер :grin:
Сериозно съм се зарибила по него . Нямаам търпение да излезе 7ми епизод .

ето едно тестче от което може да разберете на коя от героините приличате http://www.harperteen.com/contests/quizzes/pll/index.aspx :D
На мен ми се падна , че приличам на Ария и май има нещо вярно :)

darrie
07-20-2010, 14:13
на мен от момичетата фаворитка ми е Ариа ^^
бтв направих го тоя тест и на мен ми се падна тя :grin:
нямам търпение да дойде утрееееее <3

BabyBluee
07-20-2010, 14:26
Ох от много време се каня да гледам филма и все не ми остава време. Иначе имам голямо желание.. Хубав ли е?? :)

brokeninside13
07-20-2010, 15:55
Ох от много време се каня да гледам филма и все не ми остава време. Иначе имам голямо желание.. Хубав ли е?? :)

Не

Хммм...на мен от момичетата най ми харесват Хана,Емили..абе Спенсър най-малко я харесвам.

Reall
07-20-2010, 17:36
BabyBluee, на мен лично сериалът ми харесва. Въпрос на вкус. Иначе книгите не бих си ги купила, може да ми развалят представите за героите.

В мен се крие също една Ариа. :-D
Say cheese! You are just like…
Aria! In the yearbook you’d be voted the most likely to have been called a freak in junior high. But, as you’ve gotten older, you’ve really grown into yourself and, just like Aria, have the confidence to pull off your hot, unique look. Even when things are falling apart in your life, you remain strong and independent. Though, you do have one big weakness: you just can’t resist those hot intellectuals…

digitalgirl93
07-20-2010, 18:45
Дам, на мен също Ариа ми се падна..
Аз пък съвсем бях забравила, че утре излиза епизода.. 8-) Благодаря, че ми напомнихте.. :D

Paramour
07-20-2010, 21:03
Say cheese! You are just like…

Aria! In the yearbook you’d be voted the most likely to have been called a freak in junior high. But, as you’ve gotten older, you’ve really grown into yourself and, just like Aria, have the confidence to pull off your hot, unique look. Even when things are falling apart in your life, you remain strong and independent. Though, you do have one big weakness: you just can’t resist those hot intellectuals…

... има ли смисъл да казвам каквото и да било? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

brokeninside13
07-20-2010, 21:40
Emily! In the yearbook, you’d be voted Senior Sweetheart. And it’s true; you wouldn’t hurt a fly if you could avoid it. You are strong and sporty—but don’t always have the self-confidence to stand up for yourself. All you need is to take just a little of that gusto you use to conquer the field (or pool, or court…) and use it to stand up for what you believe in!

8-)

ImTheBest
07-21-2010, 11:24
Новата серия излезе :grin: :grin: :grin: .Сега си я тегля,а скоро и субтитрите ще са готови...

s3nsual
07-21-2010, 17:35
Гледах 7ми епизод без субтитри . Имам чувството , че епизодите стават все по-интересни :grin:

ImTheBest
07-22-2010, 16:39
Много интересен епизод.Не усетих кога свърши.Всичко беше толкова мистериозно,а накрая изобщо не знам кой беше този :-s . Имам чувството, че Джена има нещо общо с всичко това [-o<

brokeninside13
07-22-2010, 17:03
офф все нямам време да го изгледам! :-x сега довечера ЩЕ го изгледам. :)

Reall
07-22-2010, 18:23
Аз имам проблем свързан със субтитрите. :? На мен не ми тръгват, щом ги сложа при серията и ги направя, тя не тръгва /серията/. :( А като изтрия субтитрите от папката, епизодът тръгва. Искам да попитам някой знае ли защо е така? :-o Изтеглих ги от http://subsunacs.net/ и са направени от betty333. Някой има ли такъв проблем? Аз мога да си го превеждам, разбирам какво става в епизодите, защото нямам много големи проблеми с английския, но някои мои приятели не могат. Някой може ли да ми даде линк към български субтитри? :oops:

brokeninside13
07-22-2010, 19:43
Ихааа!! Супер як става :grin:

SaveMeFromMyself
07-22-2010, 21:25
Харесва ми, следя го за сега :-D Ариа най ми харесва, след това Хана, Спенсър и Емили накрая.

Molzinka
07-23-2010, 06:43
аз снощи гледах 6 и 7 епизод и мога да кажа, че 6-ти много ми хареса, но 7-ми не чак толкова :? Много се бях зарибила отначало, но вече почна да ми писва :?

Colouring
07-23-2010, 11:23
Ами,хубав епизод беше общо взето.
Аз иначе на сериал попринцип до 5-6 серия се зарибявам,ама тук нещо.. не знам.Не,че филмчето не е хубаво,просто не е чак толкова интересно.Не може да задържи интереса ми дълго време и ми писва.Ще го гледам само защото ми е интересно да разбера кой е А,ноо.. чак да ми стане един от любимите сериали-не.Сякаш нещо не е доизмислено докрай.
На теста съм Ариа.

Reall
07-23-2010, 13:10
Някой ще ми даде ли линк към субтитри за 7 епизод? Да не са на betty333, ако може, защото нейните не ми работят. :)

Вече е излязла петата книга. Сложих я в линковете с книгите на първа страница.

brokeninside13
08-01-2010, 20:58
ебаси...8ми свърши яяяко! стана ми гадно за мемориала! :(

GossipGirl89
08-10-2010, 17:59
Много интересно сериалче. Днес си дърпах всички излязли до сега серии и се зарибих доста. Малко ми прилича на Клюкарката с тези анонимни смси :) Някой има ли някаква информация дали ще има още сезони или сериалчето е пуснато само за лятото?

Reall
08-10-2010, 18:28
Ще има още серии, които ще излязат в началото на другата година. Иначе според мен ще излязат още сезони, защото сериалът се гледа от много хора. :)

Marietchety
08-10-2010, 21:35
Интересно сериалче :)

GossipGirl89
08-11-2010, 08:58
И новият епизод излезе ама ще чакам субтитри :P Жалко, че сега следва една дълга почивка и чак Януари ще има нови серии :( До тогава ще изпозабравим всичко

Paramour
08-11-2010, 09:10
И новият епизод излезе ама ще чакам субтитри :P Жалко, че сега следва една дълга почивка и чак Януари ще има нови серии :( До тогава ще изпозабравим всичко

Наистина ли няма да излизат повече епизоди?!?! Чак до януари?!? ЗАЩО? :shock: :shock: :shock:

GossipGirl89
08-11-2010, 10:21
Ами аз доколкото разбрах са заснели само 10 епизода, за да видят дали ще потръгне сериала и дали ще има гледаемост. Сега се решили, че рейтинга е висок и ще снимат още, но първата нова серия ще е чак Януари

Paramour
08-11-2010, 10:24
офффф...
А сериала точно по книгите ли ще е направен или ще е попроменена историята?
Чела съм само първите 2 и те доста бързо ги минаха събитията, поразмениха ги ;д

GossipGirl89
08-11-2010, 10:30
И аз се дразня много щото тамън загледам някой сериал и стане едно такова напечено и хоп точно тогава решат да направят почивка от 3-4-5 месеца и то на човек му мине желанието да гледа и да чака... :?
А за книгите нямам идея ама до сега не съм срещала филм, който да е едно към едно като книгите така че ... :D Аз още не съм ги чела, но възнамерявам да си ги взема. Знам само, че са 7 на брой:

1 Pretty Little Liars
2 Perfect
3 Unbelievable
4 Wicked
5 Killer
6 Heartless
7 Wanted

Иии четох, че в края на 6-тата се разкривала най-голямата интрига :)

Paramour
08-11-2010, 11:19
Ще си ги намеря из нета и ще ги прочета всичките!! :grin: Нямам търпение да разбера какво става по-нататък.. :) :)

ImTheBest
08-11-2010, 15:11
Всъщност книгите са 8:

1 Pretty Little Liars
2 FLAWLESS
3 Perfect (където свърши днешния епизод)
4 Unbelievable
5 Wicked
6 Killer
7 Heartless (разкрива се голяма тайна)
8 Wanted

Не съм ги чела, но една позната ги има :) .А днешният епизод свърши много зловещо :smt120

GossipGirl89
08-11-2010, 15:31
FLAWLESS съм я пропуснала :)

СПОЙЛЕР:

Иначе днешния епизод наистина свърши доста гадно... Според мен Хана ще оживее. Не вярвам да убият една от главните героини. А кой е "-А"? :D Иън или Мона? Щото ако е Иън... не намирам общото, докато има логика да е Мона

mar7inaaa
08-11-2010, 18:18
FLAWLESS съм я пропуснала :)

СПОЙЛЕР:

Иначе днешния епизод наистина свърши доста гадно... Според мен Хана ще оживее. Не вярвам да убият една от главните героини. А кой е "-А"? :D Иън или Мона? Щото ако е Иън... не намирам общото, докато има логика да е Мона

Доколкото бях чела в нета май май е Мона..








ох...искам още серийки ; (

WaterLilly
08-11-2010, 18:42
СПОЙЛЕР:
Хана ще оживее, но няма да помни кой е А. Отначало е Мона, после май има нов А.

Не се сдържах и прочетох какво ще стане в интернет. :D Ама то пак не е всичко, понеже има да излизат още книги. А и нищо не разбрах така или иначе. 8-)

cherrygloss
08-11-2010, 18:43
Сериала е супер.. ама как ще дочакаме до януари не знам :lol:
Последната серия беше много интригуваща, но и аз си мисля , че Хана не е мъртва.
А относно "А".. аз бях чела , че е Мая 8-)

Reall
08-11-2010, 18:50
В новия брой на списание "БРАВО" има статия за "Малки сладки лъжкини". В нея се разказва накратко за актрисите, които играят Хана, Ариа, Спенсър и Емили. :)

Monnie
08-12-2010, 08:14
Say cheese! You are just like…

Emily! In the yearbook, you’d be voted Senior Sweetheart. And it’s true; you wouldn’t hurt a fly if you could avoid it. You are strong and sporty—but don’t always have the self-confidence to stand up for yourself. All you need is to take just a little of that gusto you use to conquer the field (or pool, or court…) and use it to stand up for what you believe in!

Reall
08-12-2010, 11:47
Този епизод беше страхотен! Нямам думи! СПОЙЛЕР: Сега и на мен ми е чудно кой е А. Аз мисля, че е Иън, Алисън или сестрата - близначка на Алисън (някъде бях чела за такава личност, която наистина съществува).

Иначе много ми беше гадно като виждах, че Езра и Ариа се обичат, а са разделени. И сега като видях как се целунаха в колата се зарадвах. Вече нямам търпение да дойде Януари и да видя как ще продължат историите на момичетата. Хайде, повече не ми се пише, много ме мързи. 8-)

Paramour
08-12-2010, 13:29
Емили и Ариа кви прически имаха :lol:
Езра и Ариа <333 много са сладки! Ама и той как й поиска прошка :lol:
Мона е тъпа и надали тя е А.
А Иън явно си пада по по-малки момичета.
Аз си имам няколко теорий за по-нататъшните разкрития в сериала/ не съм чела нищо из интернет/:
Ще се окаже, че Алисън е била много близка с Джена и с Тоби и че всичко, което момичетата са й казвали ще го е казвала на някой друг, а Иън... той трябва също да е замесен. Може би той е бил човека, на когото Алисън е изпявала всичко... иии от там излиза, че той е А.
Ааа в същото време Джена ще е казала на Алисън, че е влюбена в Тоби и че правят онези работи иии Алисън ще ги знае от там... А пък Тоби ще харесва Джена, обаче ще е влюбен в Алисън, която само ще го използва.
8-) 8-)

GossipGirl89
08-12-2010, 14:16
СПОЙЛЕР:

Аз не се сдържах и се поразрових из нета :D Според книгите на тоя етап "-А" е Мона, но същност истинският "-А" си е Алисън. Мона намира дневник, в който са записани всички тайни на момичетата и така им праща съобщенията, но в един етап от филма умира. Алисън има сестра близначка, Кортни (или Къртни), която е с психични отклонения и се представя за сестра си. Още когато за първи път се нанасят в града Алисън, Хана, Ариа, Спенсър и Емили изобщо не се познават. Момичето с което се сприятеляват същност не е Алисън, а Кортни. В денят на запознанството им Кротни е излязва да говори с момичетата, а Алисън и била вътре в къщата. Така майка им ги обърква като решава, че момичето отвън е Алисън, а това вътре Кортни и попогрешка праща Алисън в клиниката. Кортни започва да се представя за Али и започва да води дневник с всичките неща, което е научила за четирите момичета. В последствие Мона намира дневника и започва да им праща анонимните смс-и. Когато обаче Алисън се връща от клиниката и вижда перфектния живот на сестра си, представяйки се за нея, започва да търси отмъщения и същност да обвинява момичетата за проваления си живот - според нея ако в първия ден разговора между тях и Кортни не се е състоял, Алисън изобщо нямало да отиде в клиника. Така тя убива Кортни, която е влюбена в Иън, и същност трупът, който откриват е на Кортни, а не на Алисън. Алисън намира дневника на Кортни и оттам научава всичко за живота на момичетата.

Нооо това е по книгите... доколкото разбрах Ариа в някакво интервю е казала, че филма ще бъда различен от книгите :)

Paramour
08-12-2010, 14:23
^^ еее развали ми илюзийте... , но това наистина е по-аплетено :lol: е... ще бъде интересно.

xWandereRx
08-12-2010, 18:17
много гадно ми стана за Тоби :(
аз пък си мислех, че А може да се окаже сестрата на Спенсър :D :D

lozanovaa
08-13-2010, 13:27
обожавам го тоя сериал :grin:
любимата ми двойка са Ария и Езра :smt057
много ми е гадно че ще продължи догодина :(
последната серия беше много интересна,разкриха някои тайни но пък други се оплетоха като това с Хана.Абе супер си е сериала :grin:

lemonyheart
08-13-2010, 18:43
обожавам го тоя сериал :grin:
любимата ми двойка са Ария и Езра :smt057
много ми е гадно че ще продължи догодина :(
последната серия беше много интересна,разкриха някои тайни но пък други се оплетоха като това с Хана.Абе супер си е сериала :grin:

И на мен Езра и Ариа са ми любимци. :)

brutaLxxbunny
08-13-2010, 20:10
Много ми харесва :-) ... любимка като че ли Спенсър,но и Хана е много красива ..

TeenageDream
08-13-2010, 22:11
Според мен всички са красиви. Ариа и Хана ми харесват малко повече, но Хана не е особено интелигентна.

GossipGirl89
08-14-2010, 08:40
На мен любимки са ми Емили и Хана. Спенсър също е готина, а пък Ариа ми е някак си блудкаво сладка :D

lipstik
08-21-2010, 17:42
Толкова интересно свърши,нямах търпение да дойде сряда и какво гледам,че си чакам до януари :-o .На мен Хана ми е любимка.

lemonyheart
08-21-2010, 18:52
Много готино сериалче, обаче бих убила човек ако така ще дойде 13.09!!!!!!! GOSSSIIIP GIIIRLRRLRLRLRLR!!!!! :x :D
Запалих се и по True Blood... само дето съм на 5 епизод 1 сезон :D

Той интересен ли е?

true blood ли? мдамммм :) а ако питаш за госсип гирл....тва е най-уникалния сериал..... :grin:

True Blood e НЕВЕРОЯТЕН, но е много различен от тези теен сериалчета, така че не е за всеки. "Pretty Little Liars" също много ме кефи. ^^

brokeninside13
08-21-2010, 19:08
Оффф почивка ли ше има... :? нищо...почвам вече да тръпна за "Клюкарката" :grin:
в последните 3 седмици някъде нямах възможност да ги гледам, но сега ги тегля сичките...тази вечер ще е MOVIE NIGHT :D

Paramour
08-21-2010, 21:07
^^ После ще кажеш дали е интересно :lol: И аз мислих да го гледам ама нещо не успях да се зарибя. Я кажи за какво става въпрос в сериала :-o

RainbowGirl
08-21-2010, 21:21
Аз съм гледала само 1 сезон от "Клюкарката" и ми хареса.. изтеглила съм си и другите два сезона ии.. след малко си пускам първи епизод от втория сезон. :P

SuperBadSuperFresh
08-21-2010, 21:56
Аз да питам,някой из постовете до сега казал ли е кой е А. да знам да не чета :D

Paramour
08-21-2010, 22:05
Аз да питам,някой из постовете до сега казал ли е кой е А. да знам да не чета :D
Алисън е А 8-)

GossipGirl89
08-21-2010, 22:09
Аз да питам,някой из постовете до сега казал ли е кой е А. да знам да не чета :D

Аз съм писала :) На моят пост отгоре пише с големи букви "СПОЙЛЕР" така че можеш да го пропуснеш :D

А който питаше за Gossip Girl дали е интересен - невероятен сериал е :smt007

Никой не знае самоличността на Клюкарката, но всички в този изключителен и сложен порочен кръг разчитат на нейния уебсайт и текстови съобщения за последните скандални новини. Дори най-близката приятелка на Сирина - Блеър Уолдорф, с изненада разбира, че Сирина внезапно е прекратила своето доброволно заточение в пансион в Кънектикът и се е върнала в Манхатън. Не е лесно да проследиш приятелствата, конфликтите и вълненията в този богат и сложен свят, но тъкмо там Клюкарката е в стихията си. Нейната дразнеща, но печеливша философия е: "Ти си никой, преди да започнат да говорят за теб. Ти ме обичаш", пише тайнствената манипулаторка.

Това е резюмето на сериала - няма начин да не се зарибиш :)

Paramour
08-21-2010, 22:14
^^ Значи пак е мистерия... точно за мен 8-)
Таа темата беше "Малки сладки лъжкини" :lol:

iPurple
08-22-2010, 08:38
Аз знам кой е А. и кво ще стане. :D

xWandereRx
08-22-2010, 12:39
а някой знае ли дали накрая ще се разбере коя е клюкарката :D

UnkNoWn12
08-22-2010, 16:42
Аз знам кой е А. и кво ще стане. :D

Не се знае кой ще бъде -А в сериала,тъй като ще е различно от книгите :P ТОест няма да е Мона :)

iPurple
08-22-2010, 18:31
А ок ама няма кой друг да измислят да е.. А също знам ии историята с Али и сестра и.

UnkNoWn12
08-22-2010, 18:36
Първоначално е Мона ,после е заместена от Али.А тва със сестра и Кортни и на мен не ми е мн ясно :D

brokeninside13
08-22-2010, 22:42
Ебаси обърквацията :lol:
Не мога да повярвам че чак януари ще има епизоди... :-x
Страхотен е! :smt007

Таа за клюкарката....кво да кажа....ЛЮБИМИЯ ми сериал, няма втори като него :)

Езра е супер як и с Ариа са много сладички! <3

iPurple
08-23-2010, 08:23
На мен Алекс мноооого ми харесва :smt007
и Спенсър ми е любимка.

brokeninside13
08-23-2010, 08:32
Хана и Емили са ми любимки на мен от момичетата, а от момчетата Езра :)

Aysell
08-24-2010, 08:19
Сюжета ми е познат отнякъде ...Иначе cериала ми е интересен,
Следя го засега :)

И при мен е същото.. познато ми е отнякъде, но не знам откъде.. и въпреки това филма ми е адски интересен :grin:

Aysell
08-24-2010, 08:30
Хана и Емили са ми любимки на мен от момичетата, а от момчетата Езра :)

Хана и Емили са ми любимки и на мен.. а колкото до момчетата - подбрали са ги много добре.. лично мен всички ме радват много :-D :oops:

Aysell
08-24-2010, 17:35
Btw, някой да знае кога ще излезе най - накрая следващия епизод ?!

ImTheBest
08-24-2010, 18:09
^ Догодина :D (януари месец)

Aysell
08-25-2010, 07:34
^ Догодина :D (януари месец)

Не, отрекоха това.. тази година ще е, но КОГА ?! :-o

iPurple
08-25-2010, 08:44
Тази година ли ще е??
Аз разбрах, че е на 11 януари..
Ти от къде разбра, че са го променили?
Най - вероятно ще бъде след 3 месеца почивка (както при другите сериали) и ако е така ще почне ноември.. и пак сигурно ще има коледна почивка ... :D

Aysell
08-25-2010, 09:35
Тази година ли ще е??
Аз разбрах, че е на 11 януари..
Ти от къде разбра, че са го променили?
Най - вероятно ще бъде след 3 месеца почивка (както при другите сериали) и ако е така ще почне ноември.. и пак сигурно ще има коледна почивка ... :D

Ами четох някои от коментарите в Замунда :D Но не съм сигурна де.. просто някои бяха писали, че ще е тази година И СЕ НАДЯВАМ ДА Е ТАКА ! :grin: та даже някои глупаци бяха писали и какво същност става по - нататък, кой е А. и т.н. :x

VALady
08-26-2010, 17:55
През януари е продължението, няма промяна. ;)

kuklichka_bg
08-28-2010, 15:11
чета книгите....сериала не струва

xWandereRx
08-28-2010, 19:02
чета книгите....сериала не струва
може ли малко повече инфо за книгите :)

иначе любими са ми Ариа, Езра и Спенсър, Хана е сладурана ама някак си не ме радва много

Monnie
08-31-2010, 14:06
На мен любимки са ми Ариа и Емилии,а от момчетата ми харесва Шон :D

kuklichka_bg
08-31-2010, 17:41
чета книгите....сериала не струва
може ли малко повече инфо за книгите :)

иначе любими са ми Ариа, Езра и Спенсър, Хана е сладурана ама някак си не ме радва много

ами мисля че са 6 и са много много по-интересни от сериала :) Само първия епизод беше почти 1 книга 8-) Доста неща са пропуснати е и малко по различно спрямо книгите
Аз сега съм на втората и мисля да си взема третата скоро

xWandereRx
08-31-2010, 18:35
а книгите има ли ги в нета :-o

Nappii
08-31-2010, 22:23
а книгите има ли ги в нета :-o


за съжаление ги няма :(

Infinity
09-09-2010, 09:22
Харесва ми страшно много поредицата , да.
Гледах няколко епизода на сериала , но аз попринцип предпочитам книгите , когато има и вариант филм. 8-)
Някак си , когато чета книгата имам повече време да си представя всичко и да се пренеса наистина в техния свят , който много ми харесва. 8-) В момента съм започнала третата книга. :)
От момичетата любимка ми е Спенсър. 8-) В книгите нейната роля ме грабва най-много , може би.. От момчетата любим ми е Шон , но аз не базирам тези си предпочитания на външен вид , защото не съм гледала сериала. Всичко е базирано на някакви мои вътрешни представи за техните образи , които самата аз съм си създала.
Това ми харесва във книжния вариант на нещата.. имам възможността да си представям всичко и да си " режисирам " сцените по свой вкус.

JUNEE
09-09-2010, 16:52
Книгите не съм ги чела,но сериала го изгледах.Хареса ми!С нетърпение очаквам 2 сезон!Интересно ми е какво ще стане по-нататък. :)

GossipGirl89
10-01-2010, 07:01
http://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/blogs/first-look-next-episode-pretty-little-liars/571656

Molzinka
10-13-2010, 13:46
Сериала се завръща на 3 януари :grin:
http://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/blogs/pretty-little-liars-returns-january-3/584572

iPurple
10-14-2010, 12:08
Има още много да чакаме..

Aysell
10-14-2010, 13:27
Има още много да чакаме..

:smt023

Reall
11-06-2010, 08:18
ВИЖТЕЕ!
http://www.youtube.com/watch?v=2GjYVVfP4no&feature :grin:

minionka
11-06-2010, 11:10
:grin: :grin: много е як.. жалко, че чак на 3 януари идва..

Colouring
11-06-2010, 11:50
О,нямам търпение да излиза вече,че бая дълго почакахме..
Ама май като гледам,трябва да си дръпна отново сериите,преди да излезнат новите,че съм забравила какво беше станало и някои детайли не си ги спомням.Ще е добре да си припомня случващото се.
Аз исках да чета книгите,но се отказах.. може би някой друг път,по-нататък. :)

Paramour
11-11-2010, 10:35
Айде да идва вече тая 2011.. ;\ Не само че Pretty Little Liars, aми и the vampire diaries тогава ще продължат с епизодите след прекъсването иии после идват многото ваканции в даскало 8-)

RainbowGirl
01-04-2011, 10:06
Новият епизод вече го има в замунда, обаче без субтитри.. :grin:

brokeninside13
01-04-2011, 10:46
Aaaaa верно бе! Бях забравила! ЙЕС :grin: :grin: :grin:
Сега веднага го пускам...надявам се да има поне англ. суб!

Colouring
01-04-2011, 11:58
Аз си дръпнах епизодите,които са излезнали досега,че съм позабравила какво е станало до този момент от толкова много други филми и сериали.Ще изгледам първо тях,пък после ще дръпна и новия епизод.Дано да си е струвало чакането. :)

Molzinka
01-04-2011, 13:55
Гледах епизода преди малко без субтитри и наистина мога да кажа, че беше доста добър :grin: Нямам търпение за следващия :) А във фейсбук бяха писали, че в епизода се разбрало кой е А. , обаче аз не разбрах :lol:

iPurple
01-04-2011, 14:50
^ Ми не се е разбрало, но те мислят, че е Ноа или Ноал нещо такова.. (дето харесва Ариа)

Мноогооо добър епизод!! Али е супер якаа!!! :grin: Искам повече да я дават..

Paramour
01-04-2011, 17:23
оо добре че ми напомнихте.. съвсем бях забравила :lol: мислех си, че излиза в края на януари :lol:
оо .. ей ся ще си го дръпна и ще го гледам :grin:

brokeninside13
01-05-2011, 07:46
Супер як епизод....Аааам от епизода разбрах че Ноел е А., но се съмнявам да е той.
Абе само на мен ли ми прави впечатление...Ариа и Езра супер много си приличат в лицата!
http://images4.fanpop.com/image/photos/16600000/Aria-Ezra-3-ezra-and-aria-16686830-382-404.jpg

Paramour
01-05-2011, 14:22
^ммне.. не си проличат .. :lol:
епизода беше готин..
но! може да бъде и по-як.

brokeninside13
01-05-2011, 17:21
АААДСКИ много си приличат! 8-)

WaterLilly
01-05-2011, 17:46
Лелеее, добре че ме подсетихте! Аз бях разбрала, че ще има нови епизоди чак лятото. Сега го пускам тоя новия.

minionka
01-05-2011, 19:51
Явно до края, само ще предполагаме кой е -А.

П.С - Мисля, че е Мона. :D

Paramour
01-05-2011, 19:56
'А' е нагъл :lol: :lol:

GossipGirl89
01-06-2011, 08:10
И аз го бях забравила този сериал.
Дръпнах си всички епизоди от началото и преди да гледам новия възнамерявам първо да изгледам старите, че почти не помня какво се случваше в тях 8-)

А за -А... по това, което съм чела доста са променили нещата от книгите и най-вероятно до края ще продължат да променят, така че може и да сменят -А. Нищо не се знае.

А някой има ли информация същност колко сезона възнамеряват да снимат?

Paramour
01-12-2011, 14:05
Нов еп :grin:

GossipGirl89
01-13-2011, 08:33
Честно казано новия епизод ми беше малко скучен, не знам защо... Като че ли нямаше кой знае какво интересно

iPurple
01-13-2011, 11:48
^ Даа, нищо не се случи.. трябваше Тоби да разкаже
на Емили егати.. :D


п.п. Най-сетне дадоха Алекс. :-)

Paramour
01-13-2011, 19:29
^ тези двамата много ме радват 8-) ..особенно алекс :lol:

Reall
01-14-2011, 11:07
Много съм доволна, че отново има епизоди. Сега поне има нещо, с което да си запълвам "серийния" 8-) интерес докато чакам "Дневниците на вампира"... Така искам да знам кой е "А", ама скоро няма да разберем явно. Новите два епизода са наистина интересни. Особено как свърши 12 епизод с касичката .... :D Остава само да чакаме до другия Вторник, който си е много близо... :grin:

Paramour
01-14-2011, 12:14
Какво мислите, че ще трябва да направи Хана?
Според мен ще са някакви номера на другите момичета. 8-)

xWandereRx
01-14-2011, 17:44
Какво мислите, че ще трябва да направи Хана?
Според мен ще са някакви номера на другите момичета. 8-)
най - вероятно 8-)

SunshineGirl317
01-24-2011, 08:53
Явно до края, само ще предполагаме кой е -А.

П.С - Мисля, че е Мона. :D

Не е Мона. Тя е в книгите, но 99% няма да е тя във филма, защото ще се изгуби интереса на зрителите .. повечето са чели книгите.
На мен пък Мелиса ми е много подозрителна ..

unknown0inlowe
01-24-2011, 09:59
Сериалчето го гледам с удоволствие а и на мен ми се струва че А. е Мелиса... :)

Paramour
01-24-2011, 11:39
Явно до края, само ще предполагаме кой е -А.

П.С - Мисля, че е Мона. :D

Не е Мона. Тя е в книгите, но 99% няма да е тя във филма, защото ще се изгуби интереса на зрителите .. повечето са чели книгите.
На мен пък Мелиса ми е много подозрителна ..

:shock: мона?
наистина ли?
аз съм още на 3тата книга ;д

SunshineGirl317
01-24-2011, 18:38
Явно до края, само ще предполагаме кой е -А.

П.С - Мисля, че е Мона. :D

Не е Мона. Тя е в книгите, но 99% няма да е тя във филма, защото ще се изгуби интереса на зрителите .. повечето са чели книгите.
На мен пък Мелиса ми е много подозрителна ..

:shock: мона?
наистина ли?
аз съм още на 3тата книга ;д
Съжалявам ако съм тиразвалила четенето 8-) В 4-та книга се разбира, че е Мона. после се появява друг. Мога да ви кажа и последната как завършва, обаче да не ви разваля четенето..

Paramour
01-24-2011, 19:07
Съжалявам ако съм тиразвалила четенето 8-) В 4-та книга се разбира, че е Мона. после се появява друг. Мога да ви кажа и последната как завършва, обаче да не ви разваля четенето..
аа не, нищо..
така се зарибявам още повече да чета :lol:
е, че смятай ако се появява друг, то и той им знае тайните на 4те момичета.. и кви тайни са тогава :lol: :lol:

SunshineGirl317
01-25-2011, 08:44
Съжалявам ако съм тиразвалила четенето 8-) В 4-та книга се разбира, че е Мона. после се появява друг. Мога да ви кажа и последната как завършва, обаче да не ви разваля четенето..
аа не, нищо..
така се зарибявам още повече да чета :lol:
е, че смятай ако се появява друг, то и той им знае тайните на 4те момичета.. и кви тайни са тогава :lol: :lol:
Ох, абе 2-рия А. не е някой случаен .. 8-) Чети и ще разбереш!
Иначе епизода беше хубав. Само актьора, който играе Иън много много не ми допада.

Colouring
01-25-2011, 13:10
Мен не ми се отварят субовете. :-o

Paramour
01-25-2011, 17:25
Съжалявам ако съм тиразвалила четенето 8-) В 4-та книга се разбира, че е Мона. после се появява друг. Мога да ви кажа и последната как завършва, обаче да не ви разваля четенето..
аа не, нищо..
така се зарибявам още повече да чета :lol:
е, че смятай ако се появява друг, то и той им знае тайните на 4те момичета.. и кви тайни са тогава :lol: :lol:
Ох, абе 2-рия А. не е някой случаен .. 8-) Чети и ще разбереш!
Иначе епизода беше хубав. Само актьора, който играе Иън много много не ми допада.
еех ся тотално ме зариби..
аз чух, че щяло във филма да има някаква близначка на Алисън, която се правила на нея .. нещо такова беше. 8-)

SunshineGirl317
01-25-2011, 17:47
Съжалявам ако съм тиразвалила четенето 8-) В 4-та книга се разбира, че е Мона. после се появява друг. Мога да ви кажа и последната как завършва, обаче да не ви разваля четенето..
аа не, нищо..
така се зарибявам още повече да чета :lol:
е, че смятай ако се появява друг, то и той им знае тайните на 4те момичета.. и кви тайни са тогава :lol: :lol:
Ох, абе 2-рия А. не е някой случаен .. 8-) Чети и ще разбереш!
Иначе епизода беше хубав. Само актьора, който играе Иън много много не ми допада.
еех ся тотално ме зариби..
аз чух, че щяло във филма да има някаква близначка на Алисън, която се правила на нея .. нещо такова беше. 8-)
Именно .. :D

Colouring
01-25-2011, 18:09
Изгледах серията и ми хареса.Гадно ми стана за Емили,за Хана също..
Ама ме побъркват вече.Не вярвам да крият кой е А до края на сериала.. на хората ще им писне да гледат нещо без никакво развитие.

А някъде пише ли колко серии ще има първи сезон?

Paramour
01-25-2011, 18:16
Именно .. :D
само че в книгите, като че ли, повече гадории им правят ..

SunshineGirl317
01-25-2011, 18:47
Именно .. :D
само че в книгите, като че ли, повече гадории им правят ..
Определено да! Тук доста по-леко минава всичко.

Colouring, някъде около 23 мисля, че са.

LaffyTaffy
01-25-2011, 19:03
Започва да ми доскучава този сезон, с изключение на инцидента с Хана, нищо друго не се случва.. Съгласна съм с Colouring, вече дойде време да се разбере кой е А.
А палтото, с което беше Хана в края на епизода, когато си говореше с Лукас на стълбите, е УБИЙСТВЕНОО :smt007

Paramour
01-25-2011, 19:33
^ и аз така си мисля..
а и всички се обличат супер яко.. (от 4те момичета де ;д)
SunshineGirl317, любопитството ми надделя.. май ще ходя да чета :lol: 8-)

GossipGirl89
01-25-2011, 20:46
Оф толкова е объркано всичко... вече не издържам! Искам да разбера кой е -А 8-)


СПОЙЛЕР:

Това накрая на епизода на снимката Алисън ли беше? И същност какво се оказва - че е била в градината на Спенс малко преди началото на танците, така ли? :-o

Paramour
01-25-2011, 20:54
Спойлер:
само аз ли забелязах, че в едното видео на алисън ръката беше открита и й се виждаше гривната, а на онова, което момичетата си спомняха, на ръката на алисън има ръкав? :lol:

GossipGirl89, да, Алисън се оказа..

SunshineGirl317
01-26-2011, 08:33
^ и аз така си мисля..
а и всички се обличат супер яко.. (от 4те момичета де ;д)
SunshineGirl317, любопитството ми надделя.. май ще ходя да чета :lol: 8-)
Аз една книга за 2 дена я четях .. 8-)
Ее, ти пък! Може да си е навила ръкава в спомените им :lol:

xWandereRx
01-26-2011, 09:18
Спойлер:
само аз ли забелязах, че в едното видео на алисън ръката беше открита и й се виждаше гривната, а на онова, което момичетата си спомняха, на ръката на алисън има ръкав? :lol:

GossipGirl89, да, Алисън се оказа..
и аз го забелязах :D :D :D

WaterLilly
01-26-2011, 10:33
Хора, актрисата, която играе Алисън, е на 14! :shock:

Paramour
01-26-2011, 10:38
^ o.O .. изглежда по-голяма .. ;д


Ее, ти пък! Може да си е навила ръкава в спомените им :lol:

:lol: :razz: :razz:
big fail от тяхна страна, само това мога да кажа :lol:

Colouring
01-26-2011, 10:53
Леле,ама тя е '96 набор наистина! :shock:

sladkatafenka78
01-27-2011, 07:40
Да,и аз забелязах :shock: Иначе сериалчето е уникално :) После ще гледам епизод 14..Аз толкова го харесах този сериал,че един път го сънувах 8-)

Paramour
01-27-2011, 10:37
Снощи свърших с 3тата книга..
големи гадории ;х
днеска ще си взема 4та 8-)

ArrowsOfDeath
01-27-2011, 15:46
А пък тази, която играе Мая, е 79 набор :lol:

Paramour
01-27-2011, 16:47
А пък тази, която играе Мая, е 79 набор :lol:
еми те в повечето филми актрисите са по-големи..
филма не изглежда реалистичен понякога, но.. шанс 8-)

ArrowsOfDeath
01-27-2011, 16:57
Емили - дай ми я насам 8)

Colouring
01-27-2011, 17:32
Ооо,не,дай я на мен. 8) :lol:
Чудя се длаи да си взема книгите..

Paramour
01-27-2011, 17:41
^ вземи си ги..
хубави са.
само че нямат много общо със сериала. 8-)

SunshineGirl317
01-27-2011, 17:47
Леле,ама тя е '96 набор наистина! :shock:

Даа колкото мен е! Много е хубава!!!

ArrowsOfDeath
01-27-2011, 22:01
И ти ли си 96? Малеййй :smt116

ch0c0late44
01-28-2011, 09:04
Страхотно сериалче.Лятото ги изгледах епизодите,сега Януари като пуснаха и останалите едвам ги дочаках :grin: Чак майка ми го гледа с мене,тя и тя като мене 8-) Сега тези дни смятам да си пусна 13 и 14.
Иначе Али е страшно сладка :-)

ArrowsOfDeath
01-28-2011, 09:15
На мен пък Алисън ми е няква странна в лице, да не кажа чак противна.

iPurple
01-28-2011, 11:53
Мен Али сууупер много ме кефи.. и има един мистериозен поглед.. 8-)

aHuMaToP
01-28-2011, 13:01
Много хубаво сериалче...появи се тъкмо навреме, щото Gossip Girl нещо ми омръзна, но това си е супер мощно :grin: тц тц тц тос Езра много радва обаче :D :oops:

SunshineGirl317
01-28-2011, 13:11
И ти ли си 96? Малеййй :smt116
Да. Защо всички се учудват толкова? 8-)

ArrowsOfDeath
01-28-2011, 13:18
На 94-95 ми мязаше, затова 8-)

NqkfaNikakva21
01-28-2011, 13:37
На мен пък Алисън ми е няква странна в лице, да не кажа чак противна.

дааааааааааа
чак ми е странно как толкова са я харесвали 8-)
иначе мен ме кефят най-много Хана и Спенсър
И Емили де ;д
Ариа ми е някак си ддз и аз 8-)

А пък какво става с Иън той ли е убил Алисън ?
А и в серията нали каза : Дано да е така защото някой ще пострада
Т.е той е наясно нали
8-)

Briseis
01-28-2011, 15:00
само аз ли намирам абсолютно всички героини за грозновати?

ArrowsOfDeath
01-28-2011, 21:33
Чак грозновати не, но се губят на фона на героините от хитовите сериали 8-)

Paramour
01-29-2011, 09:56
мен пък спенсър много ме радва като се усмихне 8-) :lol:
Хана не е грозна.. нз
Емили ми е малко странна.. ;д
а Ариа.. пас съм за нея.
Като цяло най-антипатична за мен си остава Алисън.. :?

Colouring
01-29-2011, 10:51
На мен и 4те ми харесват на външен вид,малко Ария е странна,ама.. 8-)

GossipGirl89
01-29-2011, 11:11
Алисън има някъв много зловещ поглед. Самата й физиономия крещи "кучка" 8-) Иначе напоследък Спенсър много ме радва - има няква странна харизма в нея.

ch0c0late44
01-29-2011, 12:47
^ е,нали за това са я избрали ;д такава й е героинята {за Алисън става въпрос}


мен пък спенсър много ме радва като се усмихне 8-) :lol:
Хана не е грозна.. нз
Емили ми е малко странна.. ;д
а Ариа.. пас съм за нея.
Като цяло най-антипатична за мен си остава Алисън.. :?

Оо на мен Спенсър ми е най-грозновата от всички ;д
Хана е много хубава
Емили...средно
Ариа някак ме дразни
Абе наистина сладурчето си остава Али :D

mokka
01-29-2011, 13:10
Абе хубави са, ама красотата им не е няква традиционна, ддз. Поне на мен така ми изглеждат. А в сравнение с героините от другите сериали, тези са по-малки.

Иначе не мисля, че Иън е убил Алисън. Прекалено лесно и предвидимо би било. Залагам на сестрата на Спенсър, Мелиса. Възможно е да ги е хванаха двамата и да е цапардосала Алисън с някой клон..

xWandereRx
01-29-2011, 16:12
Ариа и Хана са ми най - сладки, а в последния епизод Спенсър се появи с отвратителна прическа :razz:
от мъжките екземпляри Алекс ме радва най - много 8-)
и според мен Иън е убил Алисън, обаче за А нямам никакви предположения вече 8-)

soul1199
01-29-2011, 18:01
Спенсър е много грозна,Хана е хубава,Емили става,Ариа също е хубава,Алисън и тя е хубава,ама добре са я подбрали,като гаднярка. :lol: Според мен А е Али и е още жива,просто си играе игрички.

Colouring
01-29-2011, 18:05
Ъ,според мен е невъзможно да е тя.
Намериха тялото й,имаше погребение.. не ми се връзва.
Според мен А не е един,а са няколко човека.Стува ми се възможно.

Paramour
01-29-2011, 19:44
в книгите/до 4та книга/ А. е Мона, но там нещата са леко по-различни. 8-)

Reall
01-30-2011, 07:19
На мен от момичетата най-много ми харесва Ариа, след това Хана, Спенсър и Емили. От момчетата - Езра :smt007 , други няма. :oops:

soul1199
01-30-2011, 08:45
Ъ,според мен е невъзможно да е тя.
Намериха тялото й,имаше погребение.. не ми се връзва.
Според мен А не е един,а са няколко човека.Стува ми се възможно.Ами,когато Хана беше в болницата нали видя Али,според нея може да е сън,но аз не мисля,че е.Пък и може да се изценира погребение,а и кой друг знае всички техни тайни..

ch0c0late44
01-30-2011, 11:09
Може Али да си има сестра близначка :D

Colouring
01-30-2011, 11:16
^Това го четох по някакви коментари,може да има нещо такова,кой знае.Ама специално на мен ще ми дойде прекалено измислено. 8-)

mokka
01-30-2011, 11:22
^Това го четох по някакви коментари,може да има нещо такова,кой знае.Ама специално на мен ще ми дойде прекалено измислено. 8-)

И аз четох такова нещо, ама си викам айде няма да ви казвам. Току-виж обаче излезе вярно. Абе преди да им почне почивката нали се върна тоз, брата на Али, сега къде го запиляха?

Colouring
01-30-2011, 11:34
Не знам.Предполагам си е тръгнал след мемориала на Алисън.

Reall
01-31-2011, 07:54
На мен ми се иска Алисън да е жива, ще е интересно да се върне, но ми се струва странно, нереално .... :?