PDA

View Full Version : Без късмет



mishet0
07-05-2010, 17:32
Незнам откъде да започна...Накратко-чувствам се ужасно самотна.Цял живот съм търсила моето момче,но уви...Аз не мога да си обясня как така абсолютно,ама абсолютно(в буквалния смисъл) всяко следващо момче с което се захвана гледа да ме преебе.Целта на всеки един е да ме използва и след това да ми бие шута и никога нищо сериозно не искат от мен.Чудя се с какво съм го заслужила и какво толкова правя или не правя за да ми се случва винаги така?Надъхах се да пусна тази тема след поредното гледане на романтичен филм и отново хиляди въпроси се зараждат в главата ми-с какво съм по различна от другите момичета,че не мога да си хвана едно свястно момче;как така все на мен се случва...Хипер болно ми е...Как така поне веднъж не извадих късмет... е разбирасе извадих,ама черен...Специален поздрав с Галена - Черен списък,като,че ли специално за мен е писана! Истината е,че досега съм нямала сериозна връзка,а съм така да се каже вече почти към края на тийнейджърската си възраст...Другото което е,не искам да прозвучи надуто и фукливо но си имам и сгодна външност и съм добро момиче,според някои близки,но пак уви...Чудя се къде ли ми е грешката.Със сигурност няма да ви се понрави темата ми и може би ще получа хубави подигравки,но просто исках да си го излея някак си,въпреки,че е виртуално...

ivcheto0o
07-05-2010, 18:03
Спокойно не си само ти :D А защо става так,може би защото не забелязваш добрите момчета.

Elenichkaa
07-05-2010, 18:09
Да,не си само ти!

И наистина поогледай се малко,може някой да чака точно теб,да те търси и да си мечтае за теб!

Спокойно за всеки влак си има пътник!Не се отчайвай ще срещнеш Правилния,Единствен и така мечтан човек...

Сега просто се отдай на други неща...Не споменаваш възрастта си(предполагам 18 или там някъде)...намери си работа или се отдай на следването(ако учиш),живота е пред теб!


Стискай зъби,малката!

spopi
07-05-2010, 18:59
И аз се чуствам така и винаги си казвам за всичко има време за (мое успокоение действа). И сега съм решила да наблегна на учението пък и с времето и любовта да дойде.Че нещто ми писна да се занимавам с глупаци. :?

radeberger
07-05-2010, 19:12
Може би си твърде повърхностна и не забелязваш истинските качества на човека . Гледай дали ще си паснете като характери и създай интерес в него . Ако му позволяваш твърде много бързо омръзва . :)

SmilezZz
07-05-2010, 19:25
НЕ се затваряй в себе си..Не си само ти..
Може би наистина си доста повърхностна,че не забелязваш
истинските чувства на момчето до теб..
Споко..Не знам на колко години си,но няма значение..
И ти един ден ще срещнеш твоето момче..Момче,който ще те обича
истински..Вярвай в това..И не се тормози излишно..
Живота е пред теб

djstyle
07-05-2010, 19:39
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 19:43
И аз напоследък съм се депресирала някак си и се чувствам ужасно, просто не мога да намеря някого за мен и не могаа, чудя се къде ми е грешката . :(

mishet0
07-05-2010, 19:55
НЕ се затваряй в себе си..Не си само ти..
Може би наистина си доста повърхностна,че не забелязваш
истинските чувства на момчето до теб..
Споко..Не знам на колко години си,но няма значение..
И ти един ден ще срещнеш твоето момче..Момче,който ще те обича
истински..Вярвай в това..И не се тормози излишно..
Живота е пред теб


аххххх какви истински чувства... НЯМА ТАКИВА !! извинявай ама да те ебне и да побегне няма какво да забелязвам,то е очевидно :-o
или пък да ти казва,че те обича а в същият момент да е с друга :?
за всичко било имало време,ти откакто се помниш да чакаш на всеки ще му се изчака чакането :?

radeberger
07-05-2010, 21:39
Ако им пускаш толкова лесно много ясно , че ще те ползват за играчка .
То си личи като човекът до теб ти изневерява или те лъже . Явно не можеш да забележиш това .

GregoryHouse
07-05-2010, 21:41
Post picture, get answer!

Bianc0
07-05-2010, 23:18
На колко си?

Alex3nd
07-05-2010, 23:43
Гледам в темата, че доста момичета са самотни. Нека ми пишат лс със възраст и скайп и аз ви обещавам, че ако намерим общ език и си паснем един на друг никога няма да ви изоставя, защото и аз търся сериозна връзка, но уви сега най-сериозната ми е била 5 месеца макс.

mishet0
07-06-2010, 00:36
Ако им пускаш толкова лесно много ясно , че ще те ползват за играчка .
То си личи като човекът до теб ти изневерява или те лъже . Явно не можеш да забележиш това .


въпроса не е в това,че им пускам,а че тяхната единствена цел е да им пусна :-D а това което не разбирам е защо се получава така винаги

mArMaLaDkA
07-06-2010, 03:12
Alex3nd, полека с офертите. 8-)

Леле, толкова съм щастлива, че съм регистрирана в тоя форум! Ами че то тук винаги са най-свестните, най-добрите, най-самотните, най-красивите момичета(че и момчета), направо... рай за самотника!

Иначе идеята е проста - хората имат инстинкт да се размножават. Това, че са довели развитието си до един по-интелигентен етап на съществуване, не значи, че са изгубили примитивното в себе си. Дали ще правиш секс с някой, който ти е предложил на 15-тата минута от запознанството ви, или с друг, след като те е завел на вечеря, играл си е с племенника ти и ти е подарил букет, е все тая, накрая все до леглото се стига. От теб зависи как приемаш нещата и кой ще допуснеш до себе си. Предложения ще имаш много занапред - директни и просташки, галантни, всякакви. Общо-взето, хормоните започват да тресат в тинейджърска възраст, която продължава за някои цял живот.

Намери си компания, запознавай се с нови хора, забавлявай се, подбирай мъжете и изобщо обкръжението си, промени си нагласата към света. Отчаянието лъха от километри, не за друго. :)

MegamiX
07-06-2010, 07:14
И аз се чуствам така и винаги си казвам за всичко има време за (мое успокоение действа). И сега съм решила да наблегна на учението пък и с времето и любовта да дойде.Че нещто ми писна да се занимавам с глупаци. :?

И аз мисля да направя същото :?

didi0804
07-06-2010, 07:57
Недей да тръгваш с нагласата че следващия ще те прецака.Гледай по-позитивно

mishet0
07-06-2010, 09:38
Alex3nd, полека с офертите. 8-)

Леле, толкова съм щастлива, че съм регистрирана в тоя форум! Ами че то тук винаги са най-свестните, най-добрите, най-самотните, най-красивите момичета(че и момчета), направо... рай за самотника!

Иначе идеята е проста - хората имат инстинкт да се размножават. Това, че са довели развитието си до един по-интелигентен етап на съществуване, не значи, че са изгубили примитивното в себе си. Дали ще правиш секс с някой, който ти е предложил на 15-тата минута от запознанството ви, или с друг, след като те е завел на вечеря, играл си е с племенника ти и ти е подарил букет, е все тая, накрая все до леглото се стига. От теб зависи как приемаш нещата и кой ще допуснеш до себе си. Предложения ще имаш много занапред - директни и просташки, галантни, всякакви. Общо-взето, хормоните започват да тресат в тинейджърска възраст, която продължава за някои цял живот.

Намери си компания, запознавай се с нови хора, забавлявай се, подбирай мъжете и изобщо обкръжението си, промени си нагласата към света. Отчаянието лъха от километри, не за друго. :)


със сигурност ако му пусна на 15тата минута ще реши,че съм лесна и айде пак Чао :? при всички случаи излиза все същото

step_up_right
07-06-2010, 14:51
Възможно е да се привързваш лесно и тези с които започваш връзка да се плашат от това?Смисъл сигурно звучи мн тъпа ма знам ли,и такива съм виждала,а може и да не си попаднала на подходяща компания или запознанство,не се натъжавай,рано или късно като намериш на някой свестен ще ти е странно може би че си говорила така...

Obsession
07-06-2010, 21:44
Ми като виждаш, че само искат да им пуснеш, защо се занимаваш с тях, бе, джанъм?!
Не бил въпросът в това какво ти правиш, а на тях каква им била целта.. Хайде, моля те, нали, когато човек си постигне целта си е доволен, какво повече да искат от теб. Може би не е в тях вината, тъй като ясно ти показват какви са им намеренията, а ти упорито отказваш да ги проумееш още в началото. Отвори си очите, тогава ще си щастлива.

K_O_L_E_V
07-06-2010, 22:54
Post picture, get answer!

Подкрепям те Хаус :-o

D3viLish
07-06-2010, 23:00
Хубавите неща изискват време И ТЪРПЕНИЕ! :)
Не се коси, има много повече момичета като теб, отколкото си мислиш! :)

antifashionshit
07-07-2010, 07:01
еми като такива си ги избирате, хаха. никой не е виновен, че някой друг не е успял да прецени ситуацията.

mishet0
07-07-2010, 09:44
еми като такива си ги избирате, хаха. никой не е виновен, че някой друг не е успял да прецени ситуацията.

Ние не си ги избираме такива,просто умеят добре да играят театъра си...и пак повтарям не говоря за конкретна ситуация,а масова :D явно не ме разбирате,защото ви говоря в буквалния смисъл.Такива случаи не са ми били два или три,а всеки един.Това е което се опитвам да разгадая,защото вече почва да ми се струва прекалено невероятно :?

Duvessa
07-07-2010, 10:07
Отвори си очите и се опитай да гледаш обективно на човека, а не да се самозаблуждаваш за същността му. Толкова много неща могат да издадат какво му е в главата- думи, жестове, постъпки. Идеални лъжци няма. Просто ти искаш да бъдеш наивна и си затваряш очите за всички сигнали, гледайки на поредния идиот като на надежда за сериозна връзка. Няма да стане така, бъди честна със себе си.
Иначе Хаус е прав за снимката. Ако имаш куpвенска визия, едва ли някой свестен би се занимавал с теб. A това ние на думи само не можем да преценим.
8-)

Hiph0pgirl
07-07-2010, 10:36
Зачеркни любовта на второ място за известно време и се отдай на нещо друго..... хоби или..... ддз. Пък Правилния все някога ще дойде :)

Hiph0pgirl
07-07-2010, 10:38
Отвори си очите и се опитай да гледаш обективно на човека, а не да се самозаблуждаваш за същността му. Толкова много неща могат да издадат какво му е в главата- думи, жестове, постъпки. Идеални лъжци няма. Просто ти искаш да бъдеш наивна и си затваряш очите за всички сигнали, гледайки на поредния идиот като на надежда за сериозна връзка. Няма да стане така, бъди честна със себе си.
Иначе Хаус е прав за снимката. Ако имаш куpвенска визия, едва ли някой свестен би се занимавал с теб. A това ние на думи само не можем да преценим.
8-)
Не се знае. Ако изглежда добре може и характера й да ги отблъсква....

Anonimen00
07-07-2010, 12:48
Post picture, get answer!

mishet0
07-07-2010, 15:52
незнам как се поства снимка

RoXeL
07-07-2010, 16:13
Остава да почнеш да им взимаш пари, и вече имаш професия.
:)

mynichka
07-07-2010, 16:21
Не си единствена 8-)