PDA

View Full Version : Страхотен старт на ваканцията (не може да бъде по-прецакано)



Seductress
07-05-2010, 21:41
По стечение на обстоятелствата зарязах гаджето си, останах без компания и до някъде без най-добрите си приятелки.(едната ме игнорира по незнайни причини, другата не се разделя с гаджето си :x ) => нямам с кой да споделям, нямам с кой да изляза :shock: :shock: :shock: За Бога лято е, а аз си стоя в къщи. Отпаднаха всички екскурзии, лагера. :( Сега ще кажете "оправи си отношенията със старите приятели". Еми, не искам още повече, че вече ги чувствам като непознати, не желая да имам нищо общо с тях (мм да интриганти са всичките 8-) сигурно и мен ме хранят доста) Таа, вариант е да си намеря ново гадже (сравнително лесно) и нови приятели (доста трудно) 8-) Дайте някви предложения какво да правя това лято, ще се побъркааам. :D
Вече четох книги, гледах филми, рисувах, излизах с кучето всеки ден, танцувах си у нас, ходих по магазините, чистих и се изчерпах. :D

remix1912
07-05-2010, 21:47
Ем,да ти влеза в положението,като ти споделя,че не си само ти така.Аз приятелите не съм си загубил,но сега лятото също не се виждаме много често,едни на работа незнайно къде по други градове,други си излизат с тяхна си групичка да се правят на интересни и т.н.Може да не сме скарани,но пак е шибано без тях.Може би и аз съм виновен,щото си имам и свои ангажименти.
Идеята на коментара ми беше,че лятното настроение по принцип предпоставя за такива работи,всеки фаща за некъде и не му пука за другия,следователно на другия му става тъпо и т.н.
ПОУКА:Гледай си живота и да не ти пука,като захладнее пак ще стане интересно

SummerDream
07-05-2010, 21:50
Винаги може да бъде и по-прецакано, в тва съм се убедила 8-)

Seductress
07-05-2010, 21:52
^ Стига де, не вярвам да съм чак такъв карък. :lol:

SummerDream
07-05-2010, 21:57
..говоря за себе си д; Иначе докато се усетиш ваканцията ще свърши, ей ги..2 месеца 8-) ;д

Colouring
07-06-2010, 08:43
М,бих ти казала-добре дошла в моя свят.
Супер тъпо ми е.. Мога да намеря с кого да изляза,но знам,че НИКАК,ама НИКАК няма да ми е приятно.Само интриганство и нищо друго.Така че си казвах-по-добре сама,отколкото в лоша компания.
Еми,да,ама.. лято е.. и май не е съвсем така.Излиза ми се,искам някъде на въздух,някъде да се забавлявам,а няма с кого.Искам да имам приятни хора около себе си,обаче не става.
И не знам какво да правя.
Е,явно не си сама.

brutaLxxbunny
07-06-2010, 08:43
Ем ако наистина в твоя град чаак толкова няма с кой ей така да си правиш лафа .. ми например научи някой език дето си искала,използвай ваканцията за нещо полезно .. занимавай се с нещо - фотография,видях,че си рисувала .. разрови се из форума и ще намериш много неща за правене :D Преди например имаше една тема "НаПрАвИ сИ сАм :P" дето имаше различни предложения за това как да си ушием сами дрехи.Просто разгледай-Интернет е необятен.

Colouring
07-06-2010, 08:46
^Е,разбирам.. в интернет има много и разнообразни неща,които са доста интересни,обаче ти писва да висиш пред компютъра и да разговаряш с хора от интернет пространството.Всеки има нужда от живи контакти ии.. едва ли някой наистина би предпочел да седи затворен вкъщи,вместо да излезне с някого.
Мхм..тъпо е. ;д

Unendlich
07-06-2010, 08:57
^Е,разбирам.. в интернет има много и разнообразни неща,които са доста интересни,обаче ти писва да висиш пред компютъра и да разговаряш с хора от интернет пространството.Всеки има нужда от живи контакти ии.. едва ли някой наистина би предпочел да седи затворен вкъщи,вместо да излезне с някого.
Мхм..тъпо е. ;д


О, повярвай, има страшно много индивиди, които приятелите им ги карат да излизат, а те седят пред компютрите - накрая така вече няма с кой да излизат и се оплакват, срещнах на няколко пъти такива теми. Наистина е много кофти, че няма с кой да се излиза най-вече през лятото, защото всички знаем, че това е сезонът на забавленията и прочие. :)

До авторката - като за начало си намери гадже (щом казваш, че е лесно) и си излизай с него, за да не скучаеш. Ако компанията му е приятна, а не са само гадняри няк'ви - можеш да се приобщиш и към тях - с момчета наистина е забавно и такааааааа :)

Concussion
07-06-2010, 08:57
Живота е такъв, какъвто ти си го направиш... Нагласата ти е такава просто. Когато промениш негативното си отношение към нещата и започнеш да мислиш по по-различен начин, нещата ще си дойдат на мястото.

Seductress
07-06-2010, 09:58
Благодаря за мненията ви. Наистина не очаквах, че ще има хора в моето положение. :shock: Colouring ме разбира най-добре. Съгласна съм с всяка твоя дума. 8-)
До Concussion не мисля, че мисленето ми е негативно, може би така изглежда, но не е. По собствено желание съм прекратила контакти с тези хора, гаджето ми беше тъпак, 'приятелите ми' - двуличници. :? Това, че сега не съм с тях не ме натъжава, напротив дори ме радва. Сегашното ми положение може да се приеме като шанс да си намеря ново, по-добро приятелско обкръжение.
Та, за сега планът е следния:
- лека по-лека разучавам тайните на фотошопа
- ще снимам
- продължавам с рисуването
- ^ следва шев и кройка 8-)
- уча кучето малко на обноски, за да не се дърпаме на ляво и на дясно като излзаме
- междувременно, гаджосвам се с един младеж (работя по въпроса, малко е срамежлив, ама ще го превъзмогнем :D )
От последното следва, че ще излизам повече, ще ме запознае с приятелите си, които всъщност познавам. 8-)
И ето ти го, лятото вече не изглежда толкова тъпо, никак даже. :grin:
Да се надяваме, че всичко ще се развие добре и ще си изкарам чудесно. :oops:

Tempest
07-06-2010, 10:02
По стечение на обстоятелствата зарязах гаджето си, останах без компания и до някъде без най-добрите си приятелки.(едната ме игнорира по незнайни причини, другата не се разделя с гаджето си :x ) => нямам с кой да споделям, нямам с кой да изляза :shock: :shock: :shock: За Бога лято е, а аз си стоя в къщи. Отпаднаха всички екскурзии, лагера. :( Сега ще кажете "оправи си отношенията със старите приятели". Еми, не искам още повече, че вече ги чувствам като непознати, не желая да имам нищо общо с тях (мм да интриганти са всичките 8-) сигурно и мен ме хранят доста) Таа, вариант е да си намеря ново гадже (сравнително лесно) и нови приятели (доста трудно) 8-) Дайте някви предложения какво да правя това лято, ще се побъркааам. :D
Вече четох книги, гледах филми, рисувах, излизах с кучето всеки ден, танцувах си у нас, ходих по магазините, чистих и се изчерпах. :D

и аз си стоя у нас, ама не мрънкам, нали? И на колко години си, че вече си правила всички тия работи? Аз съм във ваканция от 5 дена :D
Още нещо - най-добрия приятел е само един, не можеш да имаш "най-добрИ приятелИ"... чети още, намери си хоби, отдай му се...

Seductress
07-06-2010, 10:10
^ Има и хора, които не ги свърта на едно място. Какво общо имат годините с това, с което се занимавам? Мога да съм на 9 и пак да си рисувам и да си танцувам у нас. 8-) Иначе съм на 15, почти 16години. С изречението ти за приятелството не съм съгласна, но да не спорим, няма да стигнем до консенсус. :D

Extremescream
07-06-2010, 10:24
Винаги може да е по-прецакано-имам изпити другата седмица,а после до началото на август ще се пържа,докато не разбера резултатите и къде са ме приели.

Tempest
07-06-2010, 10:24
аз нямам намерение да споря, казвам ти факт.. доколкото знам "най-" е превъзходна степен за сравнение... ако един човек ти е най-добър приятел, как и друг също ти е най-добър? на върха на пирамидата има 1 част, сеш се?

И изобщо не питах на колко си години, че да ти държа сметка какви ги вършиш, питах на колко години си за да знам кога си свършила даскало, че си свършила "толкова много неща", че се е свършило всичко... чистила си - уау, това е много продължително действие.. да кажем за 5 дена да си чистила само 1 или 2... за по 30-40 минути.. леле, много!
Чела си книги - всичките ли? За 5 дена? Съмнява ме :)
Филми си гледала - загуба на ценно време.. в четене на книги например..
Рисувала си - ами продължавай, създай малко предизвикателство - някакъв "голям проект", така да го кажа..
Танцуването пак не отнема много време...
С ходенето по магазините само харчиш пари, пести си за по-нататък, като стане интересно - ще ти трябват ;)
Може би най-продължителното и сигурно нещо е да се побъркаш.. давай, това не всеки го може :)

п.с.: и кой е казал, че мен ме свърта на едно място? Не съм виновен аз, че всички се скатават като трябва да излизаме... И айде, аз ся пак добре я карам, почти всеки ден излизам от около седмица-2... но миналата година и последните месеци си беше закучена раота.. ама не се оплаквам на никого, а си намирам занимание...

Seductress
07-06-2010, 10:50
Tempest , точно това правиш, държиш ми сметка какво, как и колко продължително съм правила нещо. Догадките ти не са правилни, но това не ме засяга особено. Anyway, хареса ми идеята за рисуването. Благодаря. :)
Extremescream , успех на изпитите! :)

P.S: Споделям мнението ти, наистина всички се крият или се правят на много заети като ги викнеш за кафе, разходка и тн. И от какъв зор го правят това? :? Дано просто ги мързи, иначе това го приемам като игнориране и не мога да го понасям. :x

justwondering
07-06-2010, 12:08
Tempest,
и аз не бих могла да ти правя тези работи като нея (например четенето, филмите и рисуването) повече от 1-2 часа. Просто ми омръзва. И не ми се рисува всеки ден, например. :) Пък и защо да не може да е прочела всички книги- аз моите ги купих в събота и съм ги почти свършила- остана ми Библията и 2-3 разказа. :)

По темата: Намери си хоби, спортувай. Аз сега се записах на 2-3 спорта и така си запълвам времето. А иначе, приятелката ти, която има гадже, не може ли да поговорите и да излизате например веднъж в седмицата? Все пак е тъпо да зарязваш приятелите си заради гаджето. :)

Seductress
07-06-2010, 12:52
^ Те двамата са неразделни. Ходят почти половин година, всичко правят заедно. Няколко пъти я търсих, но тя все ми предлагаше да излезем тримата. :shock: Аз кво ще правя с тях, ще им светя. 8-) Тя заминава за море след 2 дни, ще видим като се прибере кво ще е положението...

qsiii
07-12-2010, 18:57
По стечение на обстоятелствата зарязах гаджето си, останах без компания и до някъде без най-добрите си приятелки.(едната ме игнорира по незнайни причини, другата не се разделя с гаджето си :x ) => нямам с кой да споделям, нямам с кой да изляза :shock: :shock: :shock: За Бога лято е, а аз си стоя в къщи. Отпаднаха всички екскурзии, лагера. :( Сега ще кажете "оправи си отношенията със старите приятели". Еми, не искам още повече, че вече ги чувствам като непознати, не желая да имам нищо общо с тях (мм да интриганти са всичките 8-) сигурно и мен ме хранят доста) Таа, вариант е да си намеря ново гадже (сравнително лесно) и нови приятели (доста трудно) 8-) Дайте някви предложения какво да правя това лято, ще се побъркааам. :D
Вече четох книги, гледах филми, рисувах, излизах с кучето всеки ден, танцувах си у нас, ходих по магазините, чистих и се изчерпах. :D и аз съм така спокойно :(

sladka__droga
07-13-2010, 23:14
Писането на КИРИЛИЦА е задължително
амк933