PDA

View Full Version : Всичко свършва,заради хорската злоба...



tanito007
07-05-2010, 22:21
И така аз не искам да натоварвам никой с разказа си,но имам нужда да споделя!Аз съм на 17 години и отскоро тръгнах с едно момче,към което наистина много бързо се привързах...но стана така,че хора от миналото ми му говорят лоши неща по мой адрес и по точно на брат му!!! Повечето от нещата не са верни.Става въпрос за група момчета,с които преди 5 години излизах.Запознах се с тях покрай 2 момичета,които тогава ми бяха много близки приятелки,но пътищата ни се разделиха отдавна.Та както и да е...тогава бях на 12 и като сяко малко момиче постъпва глупаво.Взех да излизам с тези момчета,а те постоянно ни обиждаха..Когато минех по пътя ме обиждаха без причина.Тогава един мой приятел се ядоса и преби единия и от тогава тази групичка ме мразят,а най-лошото е че са съседни блокове на моя!И така са наговорили пални глупости на брата на моя приятел,който ми казва че не им вярва но не е много убедителен,а аз съм хлътнала по него ! НЕ искам така да свършват нещата!Аз всичко му обясних както е.Кажете как да се справя.Омръзна ми да се правя на силна,а да умирам отвътре,почти останах без приятели...имам проблеми с родителите си,даже сестра ми не я вълнува кво стаа с мен.Как да се справя,как да постъпя и какво да направя?

mArMaLaDkA
07-06-2010, 02:56
Дали има нещо вярно в слуховете, или не, си е твоя работа.
И все пак, адски глупаво, детинско и дребнаво е тия да се заяждат с теб, заради неща отпреди години. :-o Някак си, не е нормално.

Колкото до гаджето - не бързай да хлътваш отведнъж, че да не паднеш от високо. Просто съвет. Ако момчето те зареже, заради приказките на банда малоумници - ами, прави си сметката каква връзка сте имали и що за човек си имала до себе си. :)

Проблеми в семейството всеки има, помисли дали грешката не е и в самата теб, пробвай да общуваш повече с родителите си и сестра си. :)

Ax3
07-06-2010, 11:33
Татяно да не си ти т'ва (съжалявам) :D ахахаха имам една дето така я съсипваме точно както тез момчета теб (само че ние бием който викне)... жалко за тебе наистина

Paramour
07-06-2010, 12:29
Колко еднакви теми ще пуснеш?

SmilezZz
07-06-2010, 15:52
Ако гаджето ти има доверие,няма да те скъса..Не знам все пак какво са му наговорили,но както казах - Ако има доверие между вас,няма да имате проблеми..