PDA

View Full Version : Проблем със х*я ми



BMEClick
07-05-2010, 23:26
Здравейте! Това е тема която пускам от името на един мой приятел,на който искам да помогна.Той няма регистрация тук затова ме помоли да напиша написаното от него в темата.Благодаря предварително за помоща !

Здравейте! Аз съм момче на 16 години.Още от малак трябваше да ми изкарат главичката на х*я навън но ме беше страх.Сега когато съм на 16 главичката му е вътре.И е супер малак! Не надървен 3-4см,надървен 12-13 см! Мисля че зареди главичката която е вътре а не вън е толкова малак!

Другия проблем е че когато си покажа леко главичката и я докосна УЖАСНО много ме боли,целия изтръпвам,и усещането е крайно неприятно! Защо е така? Искам да си изкарам главичката навънка,и да остане така но мисля че ще боли УЖАСНО много.Сигурно няма да мога да вървя.... Как да спра,намаля тази болка...не ми се иска да ходя на лекар : ( Мастурбирам редовно,без проблеми! Когато е надървен не мога да изкарам главичката изцяло защото боли! А когато е не надървен мисля че МОГА но не съм пробвал.

До няколко месеца ще се наложи да го направя за 1 път...но как да стане с всички тези проблеми.Помогнете плс :(

Alex3nd
07-05-2010, 23:37
Възможно е да не му е дръпната кожичката и за това да не може да го забели, ако е така ще го боли като я пипа, защото кожиката е стиснала половият му член и всичко отива към главата. Да си вземе талон за хирург, а не да хленчи 'не искам да ходя на лекар'.

OneBoy
07-06-2010, 08:13
Ами боли неболи трябва всеки ден по няколко пъти да се мъчиш да си изваждаш главичката(не казвам наведнъж казвам постепенно)просто няма как трябва да се справиш с проблема,а и нали ще ставаш мъж след известно време (ами докажи че си готов) не вярвам една болка да те оплаши толкова ако наистина искаш да водиш нормален полов живот.Приеми го като отварянето при момичетата и те се притесняват от болката но знаят че трябва да мината през това, +това ти си момче давай по смело за да не се наложи хирургическа намеса.

t0d1t0
07-06-2010, 08:43
Прави секс и ще се оправиш.

gandalfepi4
07-06-2010, 09:02
ми пич не е нормално да те боли "ужасно", стегни си гъзо и срам не срам отиди на лекар, няма да те ухапе/наебе ами ако има проблем ще ти помогне (а ако няма ще те успокои защото е професионалист) ние нямаме какво да ти кажем тука, не сме пишколози.

(бих казал на приятеля ти)

BiGBaDWolF
07-06-2010, 09:41
Отивай на лекар бе ...

Ax3
07-06-2010, 09:47
Отивай на лекар бе ...


Ами аз викам, че т'ва е фимоза... и му е от микропенисите... той и моя беше 4-5 см ненадървен ама после порастна... аи е важно колко е като се одърви... а болката... щеш нещеш както каза един колега по-нагоре оголваш и държиш в гащите

KumchoValcho
07-06-2010, 10:23
Консултирай се с лекар, няма НИЩО срамно в това
Всеки има тяло, пениса е просто орган, както черния дроб, примерно
Избий си от главата, че това е нещо срамно и грозно.
А и лекарите всеки ден виждат пениси във всякакви форми, размери, цветове и т.н.

Ние просто НЯМА как да ти помогнем в тоя случай..

Успех. :)

FamauseBaby
07-06-2010, 10:37
Консултирай се с лекар, няма НИЩО срамно в това
Всеки има тяло, пениса е просто орган, както черния дроб, примерно
Избий си от главата, че това е нещо срамно и грозно.
А и лекарите всеки ден виждат пениси във всякакви форми, размери, цветове и т.н.

Ние просто НЯМА как да ти помогнем в тоя случай..

Успех. :)

+ ;-)

viqnkababyy
07-06-2010, 10:54
Да отиде на лекар, по дяволите .. :-x

BMEClick
07-06-2010, 11:09
Здравейте! Въпроса на приятеля ми е следния:

След като изкарам главичката (ако успея) тя прибира ли се пак? Ще порасне ли члена ми? Какво да правя за намаляване/спиране на болката?Какво да правя за да свикна с болката и така : )
Благодаря на всички,включили се в темата! :oops:

wolfdance
07-06-2010, 11:16
Иди на лекар, gangsta, това не е само козметичен проблем, но е МНОГО лесно решим! А ако отлегаш просто ти е бедна фантазията какви работи можеш да си докараш на малкия приятел

OneBoy
07-06-2010, 11:22
Здравейте! Въпроса на приятеля ми е следния:

След като изкарам главичката (ако успея) тя прибира ли се пак?Да ще се прибере отново и тва си е нормално Ще порасне ли члена ми?Ако е рекъл господ ще порастне,но затова е трябвало да си мислиш по рано а не кат станиш кос кужам лунгурин Какво да правя за намаляване/спиране на болката?Колкото повече главичката е отвън толкова повече се намаля чувствителноста,ако правиш секс толко по добре.Какво да правя за да свикна с болката и така : ) Нищо просто трябва да свикнеш а постепенно с течение на времето болката ще изчезне и ще остане само удоволствиетоБлагодаря на всички,включили се в темата! :oops:

dunce
07-06-2010, 11:28
Здравейте! Въпроса на приятеля ми е следния:

След като изкарам главичката (ако успея) тя прибира ли се пак? Ще порасне ли члена ми? Какво да правя за намаляване/спиране на болката?Какво да правя за да свикна с болката и така : )
Благодаря на всички,включили се в темата! :oops:

Като малък и аз съм имал фимоза, заведоха ме на лекар и после всичко си беше наред, трябва да отидеш задължително, да те прегледат, защото ако при растежа през пубертета мине добре, няма да е така и след време, възрастните мъже с фимоза могат да имат сериозни проблеми с половия си живот. Не е кой знае какво и както казаха по-горе, няма от какво да се притесняваш.

BMEClick
07-06-2010, 11:40
OneBoy и когато е навън трябва ли нещо да се прави или просто да си седи? Ще може ли да се дърви,ще боли ли? Ще може ли да мастурбира :( :oops:

OneBoy
07-06-2010, 11:51
OneBoy и когато е навън трябва ли нещо да се прави или просто да си седи? Ще може ли да се дърви,ще боли ли? Ще може ли да мастурбира :( :oops: Ами да се опитва да го докосва може също да го го намаже с крем за да не го боли толкова при допир, ще може да се дърви естествено и да боли да се мачи лека полека да го докосва и наден по няколко пъти да се мъчи да си разпъва кожата на кура,да при мастурбация също се намаля малко или много чувствителноста

BMEClick
07-06-2010, 12:11
С какъв крем примерно? И как точно се опъва тая кожа,задоволяване или? Освен това ако се опитам да изкарам главичката да не стане някъв фал? Нещо да се скъса,разтегне,кървяся :D май много паника има!

OneBoy
07-06-2010, 12:20
С какъв крем примерно? И как точно се опъва тая кожа,задоволяване или? Освен това ако се опитам да изкарам главичката да не стане някъв фал? Нещо да се скъса,разтегне,кървяся :D май много паника има! 1.Незнам със къв крем.2. Ми фащаш и се мачиш дфа забелиш главичката.3.Няма да стане никаф фал :) стига сте се шашкал ами просто го го направи и за 1 седмица горе долу вече няма да имаш проблем

wolfdance
07-06-2010, 12:22
Няма как да стане фал, освен да разкъсаш кожичката, защото това не е косметичен проблем, а истинско медицинско състояние, което иска лекарска намеса, да забере, и после да се чудиш как да отидеш на лекар, защото те е дострашало и си слушал някакъв от форума как да се лакуваш сам.

yeahbeb
07-06-2010, 12:28
Слушай брат, и на мен до 6-7 клас ми беше така както на теб. Започнах яко чекии по 3-4 на ден и стана от само себе си да се забелва без проблем, и мен първоначално ме болеше ужасно много главичката като я пипна, но леко-полеко се оправи, пусках и струя топла вода докато се къпя, започнах да го държа забелен във гащите и така ;) Успех ;)

dunce
07-06-2010, 12:35
Няма как да стане фал, освен да разкъсаш кожичката, защото това не е косметичен проблем, а истинско медицинско състояние, което иска лекарска намеса, да забере, и после да се чудиш как да отидеш на лекар, защото те е дострашало и си слушал някакъв от форума как да се лакуваш сам.

Същото смятах да напиша, BMEClick, не прави глупости, а се вслушай в този съвет.

gandalfepi4
07-06-2010, 12:39
С какъв крем примерно? И как точно се опъва тая кожа,задоволяване или? Освен това ако се опитам да изкарам главичката да не стане някъв фал? Нещо да се скъса,разтегне,кървяся :D май много паника има!

нали уж за приятел ставаше въпрос бе :D

както и да е де, пич, просто отиди на доктор. имаш някакъв проблем (ЯВНО) ако си направиш нещо на пишката ЩЕ стане доста "неловка" и вероятно опасна ситуация.

не знаем защо главата ти е набита в оная работа, не знаем как се оправя това безопасно, не знаем какъв ти е проблема и дори някой да ти каже какво да правиш може да се позамислиш че той не е експерт а ти имаш една паца и не е добра идея да се доверяваш на интернета за проблеми свързани с нея.

просто отиди при специалист, само можеш да спечелиш от това, а от другото можеш и да се нараниш. (при това перманентно!) няма да ти изяде курa доктора а ще ти оправи проблема

L0ST
07-06-2010, 15:27
Ама вие нормални ли сте бе? Момчето сигурно има фимоза и знаете ли кви проблеми ще си докара като напъва сам да го забели....бедна му е фантазията.. В здравни проблеми има важна тема за това. Болестно състояние е и се лекува САМО хирургично. Да бяга на лекар и да не напъва сам да го заголва.

Не съм абсолютно компетентен в това - говоря каквото съм чел, но съм сигурен, че тука има някой претърпял такава операция и ще ти каже при него как е било и какво се е случило.

Също така темата ти не е за тука, а за Здравни проблеми

dunce
07-06-2010, 16:58
Ама вие нормални ли сте бе? Момчето сигурно има фимоза и знаете ли кви проблеми ще си докара като напъва сам да го забели....бедна му е фантазията.. В здравни проблеми има важна тема за това. Болестно състояние е и се лекува САМО хирургично. Да бяга на лекар и да не напъва сам да го заголва.

Не съм абсолютно компетентен в това - говоря каквото съм чел, но съм сигурен, че тука има някой претърпял такава операция и ще ти каже при него как е било и какво се е случило.

Също така темата ти не е за тука, а за Здравни проблеми

Нищо особено не е, преглежда те доктора, потвърждава болестта, ако я има, и за има няма 30 секунди ти разширява кожичката, тази, която се маха при обрязването, боли ама не толкова, че да крещиш като ненормален, а предполагам момчето няма да е някой лигльо. После ти казват, че в следващите няколко дни трябва да си го забелваш редовно, под душа примерно, за да не зарасне пак, и след това всичко е на 6 - няма да има проблеми нито с мастурбирането, нито ще има болки при допир.

L0ST
07-06-2010, 17:29
Добре де, от това което аз знам е, че фимоза се лекува единствено с операция...

Но във всеки случай момчето е за лекар, не бива да прави нищо сам поне според мен

KASAPA
07-06-2010, 19:44
Здравейте! Това е тема която пускам от името на един мой приятел,на който искам да помогна.Той няма регистрация тук затова ме помоли да напиша написаното от него в темата.Благодаря предварително за помоща !

Здравейте! Аз съм момче на 16 години.Още от малак трябваше да ми изкарат главичката на х*я навън но ме беше страх.Сега когато съм на 16 главичката му е вътре.И е супер малак! Не надървен 3-4см,надървен 12-13 см! Мисля че зареди главичката която е вътре а не вън е толкова малак!

Другия проблем е че когато си покажа леко главичката и я докосна УЖАСНО много ме боли,целия изтръпвам,и усещането е крайно неприятно! Защо е така? Искам да си изкарам главичката навънка,и да остане така но мисля че ще боли УЖАСНО много.Сигурно няма да мога да вървя.... Как да спра,намаля тази болка...не ми се иска да ходя на лекар : ( Мастурбирам редовно,без проблеми! Когато е надървен не мога да изкарам главичката изцяло защото боли! А когато е не надървен мисля че МОГА но не съм пробвал.

До няколко месеца ще се наложи да го направя за 1 път...но как да стане с всички тези проблеми.Помогнете плс :(
Пич пиши го бегал тоя чеп ,щото от него и чеп за зеле май няма да стане вече!

awerw
07-06-2010, 20:24
и аз бях така като мн мн малък още в детската градина и майка ми казваше (нали тогава се къпех с нея 8-) ) айде дай бе няма да боли дай,че може по зле да стане и аз така при всяко къпане като го забелвах и постепенно болката намаляваше и вече я няма никаква :)

dunce
07-06-2010, 21:49
Ето и някой неща, които прочетох в нета относно фимозата - "ВСИЧКИ форми на фимоза се лекуват ЕДИНСТВЕНО хирургично! Няма НИКАКЪВ начин вие сами да решите проблем с фимоза! Прави се малка операция за отстраняване на "тясното място". Оперативната интервенция може да се извърши по много и различни методики и с различни техники това ще прецени хирурга на който сте се доверили."

"Често задавани въпроси за обрязването:
-"боли ли?" - не, не боли! операцията може да се извърши под местна или под обща упойка. По време на манипулацията няма да усещате болка.
- "колко време трае операцията?" - различно. зависи от конкретният случай, но е въпрос на минути."

"-"след операцията ще ме боли ли?" - както при всяка рана и след тази манипулация ще има период на възстановяване. В наше време фармацията е стигнала много далеч в борбата с болката и е престъпно тези възможности да не се ползват, но все още има такива "келеши-хирурзи". Лекуващият ви хирург би следвало да ви предпише системни аналгетици и локални /местни/ такива, така че възстановителния период да премине без сътресения. Настоявайте за това! Ако той все пак пропусне - попитайте тук, ще помогнем Smile"

И НАЙ-ВАЖНОТО - "Най-често порастналото вече момче отчита, че при ерекция не може нормално да открие, заголи, забели изцяло и напълно главичката на члена си поради наличието на по-тесен от обема на главичката кожен пръстен намиращ се в преуциума. Или опитите за такова откриване са свързани с чувство на болка, стягане и напрежение."

С това отговарям на всичките ти въпроси относно фимозата, след като го прочетеш ще знаеш какво трябва да правиш.

BMEClick
07-09-2010, 20:06
Проблема със чувствителността почти е към края си! Докосвам главичката когато съм в банята и не боли толкова много както преди,дори е леко приятно! Но проблема с заголването си остава...чудя се дали да пробвам сам..

Prophecy
07-09-2010, 20:31
забелвай го доста пъти на ден , да свикне и ще ти мине

Tedchy
07-09-2010, 22:03
Може да има фимоза.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598
Дано не е това .. късмет с твоя приятел

RoCkSpOt
07-10-2010, 08:41
Здравейте! Това е тема която пускам от името на един мой приятел,на който искам да помогна.Той няма регистрация тук затова ме помоли да напиша написаното от него в темата.Благодаря предварително за помоща !

Здравейте! Аз съм момче на 16 години.Още от малак трябваше да ми изкарат главичката на х*я навън но ме беше страх.Сега когато съм на 16 главичката му е вътре.И е супер малак! Не надървен 3-4см,надървен 12-13 см! Мисля че зареди главичката която е вътре а не вън е толкова малак!

Другия проблем е че когато си покажа леко главичката и я докосна УЖАСНО много ме боли,целия изтръпвам,и усещането е крайно неприятно! Защо е така? Искам да си изкарам главичката навънка,и да остане така но мисля че ще боли УЖАСНО много.Сигурно няма да мога да вървя.... Как да спра,намаля тази болка...не ми се иска да ходя на лекар : ( Мастурбирам редовно,без проблеми! Когато е надървен не мога да изкарам главичката изцяло защото боли! А когато е не надървен мисля че МОГА но не съм пробвал.

До няколко месеца ще се наложи да го направя за 1 път...но как да стане с всички тези проблеми.Помогнете плс :(

аъъъ имах някъв такъв проблем неможеше да ми се обели главичката като малък... и наще ме водиха на доктор болката беше неуписуема .... а сега като си на 16 сиг и повече нз

LamBaDa
07-10-2010, 09:37
Защо ли си мисля че проблема си е лично твой защото незнам приятел да ти казва толкова лични неща и не е малоумен рег в сайта се прави за секунди!!!
А сега по темата аз имах същия проблем но със времето болката изчезва аз не отидох на лекар но всеки човек е различен затова както те съветват другите няма да сгрешиш ако идеш на лекар!

BMEClick
07-10-2010, 11:46
И между другото прочетете това:

Цитат:
По медицински данни, дължината на половия член в ерекция е както следва:
1/ микропенис - до 5 сантиметра
2/ малък пенис - между 5 и 10 сантиметра
3/ cредно-статистически пенис - между 10 и 18 сантиметра
4/ над 18 сантиметра - голям пенис.
Измерването на дължината на пениса, става като сантиметъра се заложи откъм корема, т.е. от гърба на пениса до върха на главата му, а не както повечето измерват члена си от края на тестисите до главата му (т.е. измерването му отдолу е погрешно).

Не е фимоза или микропенис както всички твърдите постоянно.Сигурно не знаете какво значи това..но както и да е! В ерекция е 13 см,но главичката му е вътре!

И става въпрос за най-добрия ми приятел,така че защо да не ми сподели като има проблем? Колкото регистрацията компа му е на ремонт!

Housemusikk
07-10-2010, 12:00
ОФФФФ аман от типично българската еснафщина и простотия ......... 1во кажи си че си ти а не някви тъпи обяснения за някъв "приятел".2ро ОТИДИ НА ЛЕКАР кога хората ще разберат че пениса си е орган като всички останали и няма нищо срамно в него ...... :-o и 3то ако толкова се притесняваш някой да не ти види оная работа се замисли че тоя доктор на ден вижда по 9830547608346 пишки и му е все тая .

tanch3t093
07-10-2010, 12:35
ОФФФФ аман от типично българската еснафщина и простотия ......... 1во кажи си че си ти а не някви тъпи обяснения за някъв "приятел".2ро ОТИДИ НА ЛЕКАР кога хората ще разберат че пениса си е орган като всички останали и няма нищо срамно в него ...... :-o и 3то ако толкова се притесняваш някой да не ти види оная работа се замисли че тоя доктор на ден вижда по 9830547608346 пишки и му е все тая .
Отиди ВЕДНАГА на лекар! .. :?

pachonik
07-10-2010, 14:03
И аз съм имал същия проблем но когато бях на 9-10 години и се справих с болката така , че няма как да не успееш :) Прави го ПОСТЕПЕННО !!! Айде успех и черпи приятеля ти с регистрацията една бира :)

agerginov
07-10-2010, 15:16
Хмм аз може и да имам същия проблем, но нада ли е толкова сериозен. Когато еректира главичката не се оголва сама, но когато аз я оголя няма никаква болка. :( :(

DiabolicalSoul
07-10-2010, 15:43
първо, тва е много често срещан проблем. Две неща: Първо, НЕ СЛУШАЙ ДЕБИЛИТЕ ДЕТО ТИ КАЗВАТ ДЪРПАЙ И СТИСКАЙ ЗЪБИ. второ, ОТИДИ НА ЛЕКАР!

пп ще ти спестя обясненията какво му има на човека и защо и как (доктора ще го направи) Няма нищо страшно или болезнено. Проблемът е много често срещан и за хирурга ще е елементарно да го оправи, след което приятеля ти нема да се сдухва по цял ден, а ще забрави, че въобще проблемът е съществувал. ае със здраве ;) Обаче да знаеш, че нема връзка с размера, брат...

dunce
07-10-2010, 16:18
...

Абе какъв микропенис те гони? Казах ти, че става дума за фимоза и ето как седят нещата за 5ти път - няма значение какъв размер ти е оная работа и дали като е в ерекция главичката е закрита.. има значение това, че като е еректирал и се помъчиш да изкараш главичката ЩЕ ТЕ БОЛИ! Тоест ако те боли, не се обяснявай повече тука, а отивай на лекар.

zevzeck
07-10-2010, 17:17
ВЕДНАГА НА УРОЛОГ ! ИМАШ ФИМОЗА!!!!!!!!! НЕ ПИПАЙ НИЩО ,ОТИВАЙ НА ЛЕКАР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

truculent
07-10-2010, 20:13
Прави секс и ще се оправиш.

Малко ше го е зор ама може би, ако не на лекар...За болката вече намам идеи

Gamebg
07-10-2010, 21:20
Аз пък съм на 14 години и в нормално положение х.я ми се оголва без проблем но в еркция пак го огловам но малко по трудно и като си пина главичка бе боли това как може да го оправя

Tedchy
07-11-2010, 11:07
Аз пък съм на 14 години и в нормално положение х.я ми се оголва без проблем но в еркция пак го огловам но малко по трудно и като си пина главичка бе боли това как може да го оправя
Доктор