PDA

View Full Version : Нужен ми е съвет !



anonimen11111
07-06-2010, 00:59
Виждам, че сте сериозни тук и мисля да се обърна към вас. Аз съм момче от София на 16 години. Проблемите са ми много, но мисля да потърся съвет за един и особено важен. Проблемът ми е, че съм УЛТРАС. Какво значи това, ами на кратко - отдал съм се на любимият ми отбор - Левски София. Това няма да отмине, аз винаги ще съм такъв , а причината за това е , че съм краен - просто съм такъв , в смисъл , че любовтта към отборът , страста и радостта които изпитвам няма да изчезнат поне през близките20 години , ако не и до сетния ми час. Проблемът ми дойде от там , че в 9 клас (15 годишен) бях доста затворен - по цял ден на компютърът и така малко или много изгубих много връзки с приятелите ми. След това реших , че след като ходя по мачове и съм с крайно десни виждания мога да потърся приятели в тези групи. От там вече се запознах с едни доста сериозни момчета и от там започнах сериозно да деградирам, а именно арести , боища... Знам как се стигна до тук , но това с приятелите вече изчезна имам си страхотна среда извън момчетата от Левски , но мен продължава да ме дърпа към стадионът. Пробвах какви ли не неща : бокс, плуване, кик бокс, фитнес , но не оспях да намера друг интерес, който да ме отдръпне от стадионът. Какво трябва да направя за да спра с тези глупости след като всичко води до тях. Исках да съм някой , исках да съм част от нещо , но сега осъзнах колко прекалих и ви моля за съвет какво да правя?

Jus7DreamBoy
07-06-2010, 10:12
Ебаси маняка ... а защо бягаш от стадиона ? Защо не пробваш да ходиш на тренировки по футбол ? Хем ще имаш за стимул твоя любим отбор който явно обичаш много. А и да намери си приятелка :) (от личен опит знам че е момичето е по добре от стадиона) !

twilightHeart
07-06-2010, 13:47
Ходи си на стадионА ( не е с пълен член, като не върши действието), обаче не в "сектор Б", ами във "А" или "В".

LipSy
07-06-2010, 20:26
Ходи си на стадионА ( не е с пълен член, като не върши действието), обаче не в "сектор Б", ами във "А" или "В".

Същото мисля и аз! :)