PDA

View Full Version : Въпросче .. ?



crazybebe
07-06-2010, 07:03
Здравейте ! Бях писала в една тема ("Женска красота") но там никой не ми отговори и реших да направя тема.. ! Цитирам думите ми и ако може ми помогнете и ми отговорете ! Благодаря предварително ! :)
Момиче съм,но все пак да си кажа,че съм съгласна със горното мнение-тялото на Nicole Scherzinger е страхотно .. а искам да попитам момчетата дали обръщат внимание на лицето,очите,дали има пъпки,дали предпочитат момичето да е с грим или .. ? И дали предпочитат права или начупена коса? моля ви за мнения (реших да попитам тук за да не правя нова тема) ...

П.П-Съжалвам ако имам правописни грешки,ако темата се повтаря и ако не е в правилния раздел ! :)

gabi7u
07-06-2010, 07:14
искам да попитам момчетата дали обръщат внимание на лицето,очите,дали има пъпки,дали предпочитат момичето да е с грим или .. ? И дали предпочитат права или начупена коса? моля ви за мнения

>>> Разбира се, че гледат лицето .. Дори да има хубаво тяло, ако в лицето прилича на пица(заради пъпките) и има обратна захапка, криви очи .. няма да я хареса много ясно ..
и за момчетата незнам, но аз лично предпочитам начупена коса(въпреки, че моята я изправям) . . изглежда някък по-небрежно, диво, красиво ..
А за грима .. ем не прекалявай. Ако имаш пъпки използвай коректор/фдт .. може черен молив/спирала ама не някакъв тежик вечерен грим ..

twilightHeart
07-06-2010, 11:51
Съгласна съм с предното мнение. Точно преди една седмица говорих с мой приятел за едно момиче и той сподели, че има хубаво тяло обаче е грозна в лицето и за тва не я харесва. Повечето момчета са така и ако има много пъпки то се подразбира, че няма да я заглеждат.

ledenakrasota
07-06-2010, 12:03
Аз не съм съгласна!



Виждала съм момчета,които харесват много не съвършени момичета.Не са фотомодели,имат си леко коремче или малко акне.Това може да поправиш,минава.

Но неприятният характер,дори да си най-красивата отблъсква много повече.

slynchoo
07-06-2010, 12:06
Но неприятният характер,дори да си най-красивата отблъсква много повече.

тук съм много съгласна!

twilightHeart
07-06-2010, 12:16
Аз не съм съгласна!
Виждала съм момчета,които харесват много не съвършени момичета.

Е, точно затова казвам повечето момчета. На тая възраст (13- 17) са точно такива.

nonameforu
07-06-2010, 13:39
според мен момчетата харесват естествени момичета.. естествено с лек грим ама нее с една туба фон-дйо-тен ии ти ако поддържаш лицето си се предполага че не трябва да имаш пъпки ама незнам