PDA

View Full Version : Странни избелявания по кожата на пениса ми



Kalugera
07-06-2010, 09:34
Здравейте , искам да споделя с вас моя проблем и ако е възможно да ми помогнете като ми дадете някаква информация.
Имам три петънца с диаметър около 1см по кожата на пениса ми , които се различават леко от цвета на кожата , като леки избелявания.Забелязал съм го още преди една година , но не му обърнах достатъчно внимание , а сега се притесних да нямам някакъв проблем.На други места в интернет не открих нищо , ако някой има представа какво е това , моля съдействайте.
П.С. Бръсна го от няколко години , но се съмнявам да е от това.

Rebus
07-06-2010, 10:42
Едва ли е от бръсненето.Най-добре отоди на лекар.

batkodoki
07-06-2010, 12:20
Здравейте , искам да споделя с вас моя проблем и ако е възможно да ми помогнете като ми дадете някаква информация.
Имам три петънца с диаметър около 1см по кожата на пениса ми , които се различават леко от цвета на кожата , като леки избелявания.Забелязал съм го още преди една година , но не му обърнах достатъчно внимание , а сега се притесних да нямам някакъв проблем.На други места в интернет не открих нищо , ако някой има представа какво е това , моля съдействайте.
П.С. Бръсна го от няколко години , но се съмнявам да е от това.

ВЪЗРАСТ?!

точна локализация! + описание поне!
"три петънца" - ей така просто...и всички четящи ей така просто ще погледнем на мига през LSD-то и ще сме наясно: повърностни, дифундиращи, мокрещи или какви са........

полова активност?

създават ли проблеми?

роднини (макар и далечни) с ВИДИМ проблем на депигментация на кожата?

btv манията за системно бръснене със сигурност спомага за задълбочаване или поне за изява.
ако беше целесъобразно Еволюцията или Дядо Господ - отдавна да ни бяха направили "гладки" м/у краката и Мъжете и Жените!
очевидно все още функционално има нужда там от тякакво силно изразено окосмяване....


въпрос: а защо всъщност и Момичетата и Момчета НЕ си бръснете системно и косите? логиката е същата...

Kalugera
07-06-2010, 12:29
Под избеляване на кожата какво разбираш ? ? Открита рана ли ?
Съвсем повърхностно избеляване във формата на петно , как да ти го обясна по-точно не знам