PDA

View Full Version : Подстригване на коса



balon4eeeee
07-06-2010, 10:09
Как ви се струва факта , че от година и 7 месеца не съм си подстригвала косичката 8-) Сега ми е до кръста обаче почва бая да пада . Сутринта едно сресване и четката е черна цялата 8-) Да я подстрига ли сега ? Ще се усвежи ли малко , защотот иначе изобщо не искам да я пипам , ако ми я подстригат много може да нападна човека с ножицата 8-)

slynchoo
07-06-2010, 10:15
и аз моята не съм я подстригвала от доста време 8-)
но моят съвет е да отидеш на фризьор..само връхчетата леко...за да се освежи косата..иначе можеш да си вземеш някакви маски,за да не ти пада косата :)

Di
07-06-2010, 10:22
дългата коса не е модерна вече..

nymphadora
07-06-2010, 10:23
^дългата коса винаги е на мода :wink:

balon4eeeee
07-06-2010, 10:26
мдааа а ти как обисняваш на фризьорката че искаш само връхчетата ? Защото аз сигурно 10 пъти им казвам сааамо връхчетата искам !!! и те пак режат на поразия :-x :-x Абе най-добре май да не си правя експерименти сега точно щото съм на едно село и не се знае дали няма бръснарката да налети с големите ножици 8-) после трябва да я убивам ..
На мене не ми пука кво е на мода честно казано 8-) Аз гледам мене да ми е кеф

slynchoo
07-06-2010, 10:58
ами аз като отивам за връхчетата й казвам на фризьорката,че искам само мн леко да я освежи,да не ми намаля дължината..или пък й покажи с колко да ти я скъси :)

nymphadora
07-06-2010, 11:03
Фризъорките като видят дълга коса и пощуряват-никога не режат по малко :x

Callisto
07-06-2010, 11:06
Ако не искаш да ти одреже 10/20см вместо само връхчетата поискай само да те мине с електрическа/гореща ножица.

Mirelaa
07-06-2010, 13:43
Ох, ако знаете преди моита коса как я филирах в корените.... направо ужас. Това беше преди половин година,сега вече се възтанови.. Ама много съжелявах.

j_adore2
07-06-2010, 13:47
Трябва да се подстрижеш,за да се махнат цъфтежите и така ще започне и по - бързо да расте. :)

SummerDream
07-06-2010, 13:51
мдааа а ти как обисняваш на фризьорката че искаш само връхчетата ? Защото аз сигурно 10 пъти им казвам сааамо връхчетата искам !!! и те пак режат на поразия :-x :-x

..познато преживяване 8-) при мен, общо взето винаги се получава така д; Ноо според мен е по-добре да ти я пострижат малко, да се усвежи, както ти казваш..пък за порастването, ще порасте пак д;

balon4eeeee
07-06-2010, 14:58
Фризьорката се оказа много добра . Съвсем малко ме подстрига точно само за да се усвежи :) 8-) Тряяше и тва да го направя все някога не може така 2 години да не я пипна 8-) тя беше почнала да умира горката 8-)

Jumbie483
07-06-2010, 15:03
Недей я изтезавай повече така, горката ти коса! 8-) :shock:
Щом я искаш дълга и най-вече здрава, ходи за връхчетата през 2-3 месеца. По-бързо расте, не се накъсва, не се цепи косъма и става по-хубава. :)

Converse333
07-06-2010, 15:57
Аз пък сама си вземам връхчетата. 8-)

vagarious
07-06-2010, 16:45
Толкова много мразя коса малко под гърдите, а какво остава до кръста !? :-o Та директно те съветвам да си я намалиш много сериозно.Хем ще се освежи, хем ще може да я правиш каквото си пожелаеш, абе изобщо ВСИЧКО !!! Тая дълга коса толкова изпива лицето, че не е истина.Т'ва е моето мнение. :?

mimsssssss
07-06-2010, 17:08
Пускаш дълга коса за какво??? Много ми е странно някои момичета с дълги коси, а всъшност бе никаква прическа.
http://www.harpersbazaar.com/cm/harpersbazaar/images/long-locks-2-BB-0607-de.jpg
http://img119.imageshack.us/img119/2803/picture237nj1.jpg
Хем ме дразни, хем е смешно, хем е и грозно. Една дълга коса и един път на главата и тва е.
Я малко да живне косата с някой друг етаж, някой бретон, нещо по семпло. Те едно време бабите били така с едни дълги коси и сплетени на плитки под забратките...

Постригвай се всеки месец по 1см, а не сега като повече от половин година не си се постригала и да ти вземе една педя че ти е нацъфтяла. А неподдържана, непостригана и нацъфтяла коса е много грозно :?

MissHouse
07-06-2010, 17:10
мисля че трябва да се подстрижеш :-o

BlueKnife
07-06-2010, 17:36
мисля че трябва да се подстрижеш :-o
аз пък мисля, че трябва да прочетеш на предната страница какво е написала..

balon4eeeee
07-06-2010, 18:20
http://prikachi.com/images/878/2288878d.jpg
Ето каква беше до днес
Сега е малко по къса ама живна бая бухна така и стана по лъскава 8-)
Не знам аз се кефя на дълги коси

psych0
07-06-2010, 18:26
имаш страхтна коса,напомня ми за моята,но тя беше по-дълга :)
супер е :-)

nymphadora
07-06-2010, 19:25
за коса като твоята много момичета умират,много е хубава и не изглежда изтощена! :-)

justonegirlwithonehope
07-06-2010, 19:30
Работата на фризьорките е да подстригват добре и да не оставят цъфтеж.Според теб коса, която не е подстригвана от година и 7 месеца дали не е нацъфтяла.Колкото и да и обясняваш само връхчетата няма как да стане, защото цъфтежа ти вече 100 % е по цялата дължина на косъма.За това е необходимо всеки месец или поне през месец да ходиш на фризьор, за да ти обира връхчетата, тоест да ти обира цъфтежа и косата ти е да по жива.Така, че грешката не е във фризьорката ти, а в теб. ;)

anonymous708973
07-06-2010, 19:40
За година и седем месеца неподстригвана е била доста къса. Дай да видим снимка подстригана. Впрочем, черното естественият ти цвят ли е?

Shmahao
07-06-2010, 19:44
Ами не боядисвям я . Истенския ми цвят е светло кестеняв .
Добре утре ще постна и подстригана . Почти не си личи че е подстригвана де само дете живна видимо . На снимката която ви показах , косата ми е изтощена . Аз принципно имам здрав и лъскав косъм и за това на снимката ви казвам че е изтощена . 8-)
Впрочем на снимката изгрежда по - къса от колкото беше в дейстивителност .

Shmahao
07-06-2010, 19:50
Работата на фризьорките е да подстригват добре и да не оставят цъфтеж.Според теб коса, която не е подстригвана от година и 7 месеца дали не е нацъфтяла.Колкото и да и обясняваш само връхчетата няма как да стане, защото цъфтежа ти вече 100 % е по цялата дължина на косъма.За това е необходимо всеки месец или поне през месец да ходиш на фризьор, за да ти обира връхчетата, тоест да ти обира цъфтежа и косата ти е да по жива.Така, че грешката не е във фризьорката ти, а в теб. ;)
много правилно междо другото но съм забелязала по себе си че когато съм ходила всеки месец или през месец да се подстигвам косата никога не ми е била дълга . За това един ден реших крааай ии .... година и 7 месеца 8-)

Shmahao
07-06-2010, 19:52
впрочем пиша ви от др профим ама пак съм аз хаха 8-)

Inn0cenCe
07-06-2010, 21:41
^дългата коса винаги е на мода :wink:

+++ Махни само връхчетата, ще се освежи и ще е по-добре ;).

ValLoveYa
07-07-2010, 06:53
Фризъорките като видят дълга коса и пощуряват-никога не режат по малко :x

така е аз ходих преди 4 дена на фризьорка и косата ми беше до гърдите казах и да ми вземе само връхчетата а тя направо ми я накълца и стана малко под раменете а и беше нацъфтяла малко
кажи и само връхчетата да ти махне и нищо повече

spexx
07-10-2010, 23:36
краищата малко бе (:

vivchu
07-11-2010, 08:09
аз почти всеки месец ходя да се постригвам ..щото иначе имам цъфнали и стои като изтощена! :? .. пък са ми казвали че е хубаво да се ходи на фризиор през 2-3 месеца.. :)

elito0o0o0
07-11-2010, 08:16
Фризъорките като видят дълга коса и пощуряват-никога не режат по малко :x Изпитано! :x :?

harddd
07-11-2010, 10:51
НЕ СИ Я ПОДСТРИГВАЙ ЗА НИЩО НА СВЕТААААААААААААА
само крайчетата си отрежи иначе ще съжаляваш много много много адски много аз имам естествено руса коса и точно си я бях пуснала под раменете и майка ми вика искаш ли малко да отидеш там да си я подстрижеш маалко нали са а лятото и викам айде от мен да мине ппък изведнъж шибаната фризьорка докато ме подстригва вика аз междодругото ти я правя на черта то сега е модерно викам УАТ ДА ФАК и така сега не си понасям косата колко ми беше гадно ебати съсипа ме тая патка и са хода с вързана опашчица отзад на по - късата част а по - напред по - дългите кичури се реят небрежно и така... :-x :-x :-x

guinessgirl
07-11-2010, 11:33
хаха я я отрежи,толкова е гадна косата до гърдите,камо ли до кръста или още по-дълга,омг!

YourDream
07-11-2010, 12:42
Толкова много мразя коса малко под гърдите, а какво остава до кръста !? :-o Та директно те съветвам да си я намалиш много сериозно.Хем ще се освежи, хем ще може да я правиш каквото си пожелаеш, абе изобщо ВСИЧКО !!! Тая дълга коса толкова изпива лицето, че не е истина.Т'ва е моето мнение. :?


И кво ти като не харесваш дълги коси,дай всички да ходят с 2 номер . Бахти тъпото изказване , на някой хора им отива дълга коса , особено ако е добре поддържана изглежда страхотно женствено. А за горното мнение,че дългите коси не били на мода -- бахти глупостта.Само, щото Николета рещила да изкопира някоя световно известна личност и вече който не е с къса коса не е модерен ..пффф

gia_sena_mono
07-11-2010, 14:13
...

gia_sena_mono
07-11-2010, 14:15
Пускаш дълга коса за какво??? Много ми е странно някои момичета с дълги коси, а всъшност бе никаква прическа.

http://img119.imageshack.us/img119/2803/picture237nj1.jpg
Хем ме дразни, хем е смешно, хем е и грозно. Една дълга коса и един път на главата и тва е.
Я малко да живне косата с някой друг етаж, някой бретон, нещо по семпло. Те едно време бабите били така с едни дълги коси и сплетени на плитки под забратките...

Постригвай се всеки месец по 1см, а не сега като повече от половин година не си се постригала и да ти вземе една педя че ти е нацъфтяла. А неподдържана, непостригана и нацъфтяла коса е много грозно :?
Имам същите тапети :D

LavAzza
07-11-2010, 14:18
Аз си пускам дълга коса,но защото съм си харесала прическа!

anitapz93
07-11-2010, 14:22
И аз си пускам дълга коса. Вече за нищо на света няма да си подстража къса коса. Ще ходя на фризьор, за да си обирам цъфтежа.

7227
07-11-2010, 14:32
от дългата коса няма нищо по хубаво...тези ,които са с къси коси да извиняват ама дългата си е дълга.а тея които казват 4е дългата коса е грозна и изпива лицето,просто го казват,защото имат къса коса и завиждат. 8)

scanadal
07-11-2010, 15:21
Имах страхотна дълга до кръста коса,но много взе да ме дразни :D и тази пролет се подстригах късичко като момченце.Изглежда и се чувствам невероятно секси и женствено.Подчертава и открива чертите на лицето.Скоро няма да си помисля за дълга коса.Късото е секси ;)

mistres
08-23-2010, 16:30
Ох...ами аз да ви кажа , че никога през живота си не бях ходила на фризьор ....водили са ме родителите ми яжно когато съм била малка ...спомням си бях на 5 години имах дълга коса до кръста и ме заведоха във салона и ме постригаха на черта още си спомням как плаках и от тогава мразя да ми пипат косата и да я постригвам.....постригвах се сама само краищата и наистина беше си кривичко като за непрофисионалист но използвах много маски почти на всяко миене и косата ми никога не е изглеждала суха и винаги има блясък и не е била изтощена никога не съм я и боядисвала.... и цъфтежите разбира се си ги има.... беше ми почти до кръста най-дългата и дължина ...всеки месец се стржех , че разсте с баси скороста..... но днес ходих с една приятелка да се постригва и като видях каква хубава и стана косата много ми се приска и аз да седна на стола и кво стана след като се видях отзад на огледалото сърцето ми се сви каква прическа ми е направила някаква на етажи а и казах , че искам само цъфтежа.....наистина косата ми изглежда много хубава но и къса :( исках да кажа само , че и аз съм съгласна за постригването но и правете си често маски косата се отблагодарява .....

GunSnSteelflowers
08-23-2010, 16:44
пфф с тия коси до кръста като селски девойки .. всяка втора е така .. връхчета.

Hilary_
08-24-2010, 07:05
Иди да ти вземат само връхчетата .. ще я освежиш малко .. :)

xSANYAx
08-24-2010, 08:11
мдааа а ти как обисняваш на фризьорката че искаш само връхчетата ? Защото аз сигурно 10 пъти им казвам сааамо връхчетата искам !!! и те пак режат на поразия :-x :-x Абе най-добре май да не си правя експерименти сега точно щото съм на едно село и не се знае дали няма бръснарката да налети с големите ножици 8-) после трябва да я убивам ..
На мене не ми пука кво е на мода честно казано 8-) Аз гледам мене да ми е кеф

ми правилно ще реже колкото тя/той прецени,ти си казваш цъфтящите връхчета да ти махне,а доколкото разбирам си си оставила косата като плесен да ти порасте без дори и на фризиор и да ходиш,не очаквай да ти махне 2 мм. ;)

anonimnaags
01-09-2012, 14:57
Много сте ми интересни значи...
Дългите коси вече не били на мода.
Дрън - дрън...
Просто вие не можете да си пуснете такива и затова плюете по тях.
Вече почти не се виждат мацки с коси до кръста...
Ама като видя винаги се открояват супер много от другите и според мен са по - красиви! :)
Не че и по късите не са яки ама ... не можете да отре4ете 4е дългата коса е яка

FuCKkK13
01-09-2012, 16:11
^ темата е стара,но все пак.. това е вярно.. на всеки различно нещо му отива.. аз също обичам дълги коси (ест. не под дупето,но до кръста примерно ми харесва) и да.. вече е вярно че момичетата с естествена дълга коса са доста по-малко отколкото са били преди.. все тая де.. на всеки различно му отива.. аз съм с дълга коса ама не съм тръгнала да оплювам хората с къса нали ? .. айде радвайте се на косичките си.. къса/дълга важното е да ти отива.да е хубава и да се харесваш :)

OverCrusher
01-09-2012, 18:24
мдааа а ти как обисняваш на фризьорката че искаш само връхчетата ? Защото аз сигурно 10 пъти им казвам сааамо връхчетата искам !!! и те пак режат на поразия :-x :-x Абе най-добре май да не си правя експерименти сега точно щото съм на едно село и не се знае дали няма бръснарката да налети с големите ножици 8-) после трябва да я убивам ..
На мене не ми пука кво е на мода честно казано 8-) Аз гледам мене да ми е кеф
И при мен така аз казах на фризиорката и тя ми взе малко повече от нормалното и сега много ме е яд. И мен така в даскало се опитваха да ме подстрижат, ама не успяха щот аз им счупих ножицата и после побеснях и ги изплаших, така е метъл в действие и сички са напалнили гащите :Д

Glam0rous
01-11-2012, 10:07
Пускаш дълга коса за какво??? Много ми е странно някои момичета с дълги коси, а всъшност бе никаква прическа.
http://www.harpersbazaar.com/cm/harpersbazaar/images/long-locks-2-BB-0607-de.jpg
http://img119.imageshack.us/img119/2803/picture237nj1.jpg
Хем ме дразни, хем е смешно, хем е и грозно. Една дълга коса и един път на главата и тва е.
Я малко да живне косата с някой друг етаж, някой бретон, нещо по семпло. Те едно време бабите били така с едни дълги коси и сплетени на плитки под забратките...

Постригвай се всеки месец по 1см, а не сега като повече от половин година не си се постригала и да ти вземе една педя че ти е нацъфтяла. А неподдържана, непостригана и нацъфтяла коса е много грозно :?


Товаа..наистина е отвратително. Просто няма момиче, на което да му е добре с такава коса, а ги има доста такива ентусиасти, които реват от фризьора и незнайно защо искат да мъкнат такава перушина. Не изглежда и грам красиво. Иначе авторката е добре, изобщо не е тоя случай.

Cucko0
01-11-2012, 10:52
2010 година .