PDA

View Full Version : Не искам всичко да свърши така!



tanito007
07-06-2010, 11:10
И така аз не искам да натоварвам никой с разказа си,но имам нужда да споделя!Аз съм на 17 години и отскоро тръгнах с едно момче,към което наистина много бързо се привързах...но стана така,че хора от миналото ми му говорят лоши неща по мой адрес и по точно на брат му!!! Повечето от нещата не са верни.Става въпрос за група момчета,с които преди 5 години излизах.Запознах се с тях покрай 2 момичета,които тогава ми бяха много близки приятелки,но пътищата ни се разделиха отдавна.Та както и да е...тогава бях на 12 и като сяко малко момиче постъпва глупаво.Взех да излизам с тези момчета,а те постоянно ни обиждаха..Когато минех по пътя ме обиждаха без причина.Тогава един мой приятел се ядоса и преби единия и от тогава тази групичка ме мразят,а най-лошото е че са съседни блокове на моя!И така са наговорили пални глупости на брата на моя приятел,който ми казва че не им вярва но не е много убедителен,а аз съм хлътнала по него ! НЕ искам така да свършват нещата!Аз всичко му обясних както е.Кажете как да се справя.Омръзна ми да се правя на силна,а да умирам отвътре,почти останах без приятели...имам проблеми с родителите си,даже сестра ми не я вълнува кво стаа с мен.Как да се справя,как да постъпя и какво да направя?

AzBre
07-06-2010, 11:14
говори с него и му кажи на кого да избира да вярва

BlueGirl
07-06-2010, 11:46
Поговорете и му обясни как всъщност стоят нещата..

Paramour
07-06-2010, 12:22
Говори с него и му кажи истината...ако не ти повярва- не те заслужава!

buuu
07-06-2010, 12:26
още някой да кажи едно и също нещо по 15 пъти а ? :lol: :lol: