PDA

View Full Version : най тъжния филм



usmivka91
07-06-2010, 12:14
Здравейте...търся един филм мисля че го даваха по холмарк разказва се за момче и момиче последен курс в училище момчето се разболява от рак момичето през цялото време е до него...но накрая умира...много хубав филм и много тъжен ако някой знае как се казва ...да пише

Темата е ''най тъжния филм'' казвайте заглавия :)

SummerDream
07-06-2010, 12:47
Мисля, че се сещам точно за кой филм говориш, друг е въпросът, че в момента заглавието ми убягва \: Иначе ти препоръчвам 'A walk to remember', ако не си го гледала де..също е интересен и доста тъжен..историята е подобна на тази, която разказа ти само че тук момичето е болно..

SuperBadSuperFresh
07-06-2010, 13:38
Ами съветвам те,ако не ти го каже някой тук,да провериш коментарите в торентите на "A walk to remember".Все някой (в това число и аз) ще се възмутил,че е брутално копиран.Та както се разбира въпросния "A walk to remember" изобщи не ми хареса,но за сметка на това си изревах очите на "The notebook"."Мостовете на Медисън" също е тъжен,макар че не си го спомням много.Пробвай "PS.I Love You".На него не се разплаках,ама е мила история.И естесвено "Титаник",но него със сигурност си го гледала.

shokoladchety
07-06-2010, 15:09
Гледай,,Криеница" мн плаках на тоя филм.Старичък е,не се води драма,а трилър,но е жесток.Също плаках и на Хари Потър 6 но едва ли те интересува.

xWandereRx
07-06-2010, 15:58
Keith, If only

ginny
07-06-2010, 17:09
Гледай,,Криеница" мн плаках на тоя филм.Старичък е,не се води драма,а трилър,но е жесток.Също плаках и на Хари Потър 6 но едва ли те интересува.

И аз така, но на книгата плаках мноооооого повече, да бъда честна съм плакала на повечето книги за Хари Потър :oops:

Сори за спама

Ambrosia
07-06-2010, 17:28
Мисля, че филма за който говориш е "Keith".

Ambrosia
07-06-2010, 17:30
Забравих да кажа - "Remember me" е много хубав филм, а по принцип не харесвам такива филми.

usmivka91
07-07-2010, 11:34
мне...не е нито 1 от тези филми...спомням си един мометн...вечерта на бала той идва да я вземе и тогава за 1 път му ства зле и припада...друго което си спомням е как всички от училище го подкрепят с разни плакати....много е хубав за валост умира накрая....

ArrowsOfDeath
07-07-2010, 12:07
За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.

Colouring
07-09-2010, 11:31
За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.
Да,наистина много хубав филм.Уникални емоции изпитвах докато го гледах,а и след това за известно време също бях останала под въздействието му.Този филм се гледа само по веднъж,но се запомня завинаги. :)

daqnalk
08-05-2010, 09:31
За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.


Наистина е много хубав :)