PDA

View Full Version : Много странно:X:X:X



elizabethg
07-06-2010, 11:53
Здравейте!Днес се случи нещо много странно...Аз бях в банята а мама в кухнята.Изведнъж чух удар и счупване на нещо и веднага се провикнах,за да попитам мама какво е станало.Казах "Мамо,какво стана?Изпусна ли нещо?" А тя изобщо нямаше представа какво се е случило...Влязох в кухнята и що да видя...Една от чиниите на рафта се беше пръснала на хиляди малки парченца!Сама!Представяте ли си?Чудя се как е станало...Имали сме късмет,че не сме били там,защото имаше стъкла в цялата кухня.Кажете какво ли може да означава това :?: :?: :?: За пръв път видях такова нещо... :shock:

Paramour
07-06-2010, 12:29
Баси проблема...

elizabethg
07-06-2010, 12:39
Просто искох да попитам...Ако има проблем изтрийте темата,не ме бърка :)

so0what
07-06-2010, 14:45
LOL!!! Доста стряскащо, но понякога и такива неща се случват и никой не може да каже какво стана... :shock:

Paramour
07-06-2010, 15:48
На едни приятели така им се счупи една кристална чаша...
След като я извадили от съдомиялната и се пръснала...

elizabethg
07-06-2010, 15:56
Да...но тази чиния отдавна си стоеше там без никой да я е докосвал дори.И хоп пръска се на хиляди парчета така като на магия... :( Както и да е :)

step_up_right
07-06-2010, 16:14
Къщата ти е обитавана от призрак? :-D

elizabethg
07-06-2010, 18:16
Къщата ти е обитавана от призрак? :-D


Всичко е възможно :lol: :lol: :lol:

LipSy
07-06-2010, 19:30
Къщата ти е обитавана от призрак? :-D


Всичко е възможно :lol: :lol: :lol:

Няма невъзможни неща! :neutral:

gandalfepi4
07-06-2010, 19:58
ами понеже съм рационален и логичен човек ще си изкажа мислите по въпроса:

ТИ си счупила чинията. когато майка ти е чула си се направила на невинна и сега пишеш тази тема знаейки че и тя ще я види тъй като има регистрация в тийпроблъм за да си осигуриш алиби пред нея и за да избегнеш наказание.

или

ТЯ я е счупила и се е направила на ударена пред тебе защото я е срам.

или (малко по-логично)

интергалактическият властелин ксену е изпратил своят тетан за да отмъсти на резъректираните души на планетата, които той самият е убил като е пуснал във вулкани и после взривил с водородни бомби, залагайки им мрежи за да не избягат в етерната си форма НО по някаква причина тази чиния е подействала като дименционален магнит за него, вероятно не е просто чиния а стар и могъщ артефакт, опитвайки се да използва чинията като свой аватар тя поддава под неговата сила и се пръска на хиляди парчета като го оставя в търсене на друг близък керамичен обект... във връзка с което ти препоръчвам да не се заседяваш много в тоалетната.

надявам се да съм помогнал :)

elizabethg
07-06-2010, 20:43
ами понеже съм рационален и логичен човек ще си изкажа мислите по въпроса:

ТИ си счупила чинията. когато майка ти е чула си се направила на невинна и сега пишеш тази тема знаейки че и тя ще я види тъй като има регистрация в тийпроблъм за да си осигуриш алиби пред нея и за да избегнеш наказание.

или

ТЯ я е счупила и се е направила на ударена пред тебе защото я е срам.

или (малко по-логично)

интергалактическият властелин ксену е изпратил своят тетан за да отмъсти на резъректираните души на планетата, които той самият е убил като е пуснал във вулкани и после взривил с водородни бомби, залагайки им мрежи за да не избягат в етерната си форма НО по някаква причина тази чиния е подействала като дименционален магнит за него, вероятно не е просто чиния а стар и могъщ артефакт, опитвайки се да използва чинията като свой аватар тя поддава под неговата сила и се пръска на хиляди парчета като го оставя в търсене на друг близък керамичен обект... във връзка с което ти препоръчвам да не се заседяваш много в тоалетната.

надявам се да съм помогнал :)


Благодаря за коментара,но...не е това,което ти си предположил :D

П.П:Чинията е дуралекс :P

gandalfepi4
07-06-2010, 20:54
П.П:Чинията е дуралекс :P

ох, боже! ми така да беше казала от самото начало.

тези принципно минават през специална обработка за да се чупят на две или три парчета и да не правят поразии. ти в началото каза че се е строшила на много, това вероятно индикира че са я направили много кофти. може би е имало някаква пукнатина или одраскано в нея и то като се е пълнело с вода и е изсъхвало я е правило все по-твърда и чуплива. може би от температура или нещо такова ѝ е дошло времето точно в този момент...

ИЛИ

кухненските прибори и посудата всъщност са обекти анимирани от могъщи и мистериозни сили, които целят да поробят човешката раса и тази конкретна чиния е сгафила нещо и е претърпяла наказанието от титаничния гняв на техния вожд!

...разбира се това е просто едно предположение, има възможност и да не съм 100% прав :-o

elizabethg
07-06-2010, 21:14
Ох...и аз не знам...Разбирам да се пръсне на 4-5 парчета,но...това наистина беше уникална гледка!Хиляди парчета,все едно с чук си я чупил таз чиния.Пуста чиния,колко размисли наотвори :lol:

mishkaa
07-07-2010, 19:11
:razz: зависи от чинията .. ;дд има едни чиний които се правят специално за микровълновата ..правят се от специален материал ии като се счупят стават на мн ситни парченца просто чинията е паднала предполагам защото не е била поставена както трябва ^^ споко :)

elizabethg
07-07-2010, 19:20
:razz: зависи от чинията .. ;дд има едни чиний които се правят специално за микровълновата ..правят се от специален материал ии като се счупят стават на мн ситни парченца просто чинията е паднала предполагам защото не е била поставена както трябва ^^ споко :)



Тя не е падала...Просто се пръсна сама,без никой да я пипа и то на хиляди парченца.Като дигнахме останалите чинии имаше просто СОЛ ама в буквалния смисъл на думата!Може да Ви се струва смешно,но наистина такова чудо за пръв път видях... :-k :-k :-k

supernaturalgirl
07-09-2010, 10:58
И на мен така ми се е случвала. Аквариума ми така се спука. Просто със стъклените работи така става. Има някакъв вид налягане ли??? не знам. Не се шашкай и на други хора им се е случвало. Добре че не си била в стаята че може да се нараниш. :-D

ilia_92
07-10-2010, 21:49
Като дигнахме останалите чинии имаше просто СОЛ ...

От натиска .... Не слагайте много чинии една върху друга защото първата е най на**ана. Елементарно, Уотсън. Няма как да се счупи по друг начин освен на сол..
ПП Твърдите тела се трошат при натиск.

Paramour
07-10-2010, 22:34
И на мен така ми се е случвала. Аквариума ми така се спука. Просто със стъклените работи така става. Има някакъв вид налягане ли??? не знам. Не се шашкай и на други хора им се е случвало. Добре че не си била в стаята че може да се нараниш. :-D

Горките рибки :shock: