PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ



obichamq
07-06-2010, 13:05
хора.. отчаян сам значи има едно момиче с което ходихме пред 8-9 месеца ск1сах я ... сега пак я харесвам и то мн .. ма май няма да стаане работата КАКВО ДА ПРАВЯ дали пак ще ме заобича преди

chambao
07-06-2010, 13:13
хах пич и аз съм така в момента.. ами мога да ти кажа просто да и предложиш да излезете като приятели...То ще се разбере дали още те харесва или не и пука за тебе..Ако е първото признай за чувствата си,а ако е второто трябва да забравиш за нея..слава богу при мен не беше второто.. АЙДЕ УСПЕХ 8) 8)

Paramour
07-06-2010, 13:17
А ти що си скъсал с нея?

Punisherrr
07-06-2010, 13:23
Като напишеш ''бяхме заедно,скъсахме,сега пак искам да сме заедно'', какво гениално решение на проблема смяташ да получиш от хора, които нито ти знаят отношенията с тва момиче,нито познават теб?
Помисли си малко по-спокойно за всичко. Ако трябва да ти го подскажа :
- При какви обстоятелства скъсахте? ( каза,че ти си я скъсал. Тогава помисли тя как се е чувствала от това и дали сега би искала да ти се довери. )
- Ако се засичате някъде често - какво е отношението и към теб? Изобщо общувате ли по някъв начин от тогава?
И изобщо... чрез мъъъъъъъъъъничко размисъл над такива неща сам ще откриеш отговора.

А ако смяташ, че има шанс - действаш. (Тоест намираш начин да и покажеш симпатиите си отново и гледаш каква ще е реакцията. )

obichamq
07-06-2010, 13:31
Да трябва да си поема малко в1здух.. ск1сах я защото не я харесвам достат1чно сега отношенията ни са да кажем никакви мн се е променила и ... ос1знах мн неща и сега може би е к1сно

didi0804
07-06-2010, 14:17
А сигурен ли си че знаеш какво искаш?

Al3ksandra
07-06-2010, 14:27
Щом я искаш направи нещо по въпроса , но винаги имай едно на ум че тя ще помни за какво си я скъсал и ще й е мъчно...
Аз ако бях на нейно място и ако някой ме беше скъсал защото не съм била достатъчно хубава или умна или какъвто и руг да е критерий, щях да го оставя и нямаше и да му дам друг шанс ако ме потърси отново.

obichamq
07-06-2010, 14:32
да сигурен съм

fenasf
07-06-2010, 15:01
1 не е буква.

ivcheto0o
07-06-2010, 15:02
Покажи й,кажи й.

justwondering
07-06-2010, 15:07
Като напишеш ''бяхме заедно,скъсахме,сега пак искам да сме заедно'', какво гениално решение на проблема смяташ да получиш от хора, които нито ти знаят отношенията с тва момиче,нито познават теб?
Помисли си малко по-спокойно за всичко. Ако трябва да ти го подскажа :
- При какви обстоятелства скъсахте? ( каза,че ти си я скъсал. Тогава помисли тя как се е чувствала от това и дали сега би искала да ти се довери. )
- Ако се засичате някъде често - какво е отношението и към теб? Изобщо общувате ли по някъв начин от тогава?
И изобщо... чрез мъъъъъъъъъъничко размисъл над такива неща сам ще откриеш отговора.

А ако смяташ, че има шанс - действаш. (Тоест намираш начин да и покажеш симпатиите си отново и гледаш каква ще е реакцията. )

Съгласна съм. Ако не те поглежда или вече не й пука за теб (или те мрази, ако си я наранил) изобщо не се захващай. :)

obichamq
07-06-2010, 15:45
Аз и казах как седат нещата .. и тя ми каза че не знае какво точно иска ..

jghgh
07-06-2010, 17:01
Ти пък хем искаш малко въздух, хем искаш да се обвържеш отново с нея.
Седни и се изясни ти самия какво искаш, а после разбери тя дали е наясно какво иска и направете решение на базата на исканията и на двамата.
Ама хубаво седни да мислиш.

VinDiesel
07-06-2010, 17:03
Ние от къде да знаем,какво й се върти в главата и къде я сърби?

Elenichkaa
07-06-2010, 17:10
Според мен във всички случаи няма смисъл!
Дори тя все още да те харесва по нейн,собствен си начин,винаги когато сте заедно ще си спомня,че щом веднъж си я зарязал,ще го направиш отново!Няма да ти има никакво доверие,а повярвай без него не става!
Ще се намразите взаимно...по-добре остави красивия спомен и продължи напред!

Може би не е нищо особено,просто се чувстваш самотно и искаш да си успокойш съвеста един вид,нооо няма да тсане както го искаш!

mArMaLaDkA
07-06-2010, 17:11
и тя ми каза че не знае какво точно иска ..

супер, ставате двама!

Като не си я харесвал преди, 'що си тръгнал с нея? :-o
Сега ти текат лигите, когато се е променила и тя понеже е тъпа патка, ще ти се върже. Само дето няма винаги да има по една такава като бившата ти приятелка, затова си опичай акъла навреме.

justwondering
07-06-2010, 18:51
Щом не знае какво точно иска, това или значи "не", но казано с други думи, за да не те нарани/обиди. Или пък иска да си й на една ръка разстояние, за да е с теб, когато й скимне или "няма по-добра опция". Отрязала те е, пич. Зарежи я. :wink: Има много риба в морето.

obichamq
07-06-2010, 20:11
Мерси ! На всички вас които изразихте мнение по такъв объркан и за мен самият въпрос.. Тенкю хора

BiGBaDWolF
07-06-2010, 21:55
Ми пробай де ... Може па и да стане може да е будала като тебе ..