PDA

View Full Version : Обича ме, а не иска да е с мен



ahafjafdaisd
07-06-2010, 13:13
Обича ме, а не иска да е с мен ... тя си има приятел но ние си излизаме целуваме се и т.н . Казва че обича мен а него не но неможе да го зареже защото неможе да го прецака гадно ще и бъде ходят само от 1 месец какво мога да направя аз за да бъде с мен ??

Al3ksandra
07-06-2010, 13:17
Не можеш да направиш много - говори с нея, покажи й какво можеш да й дадеш, какво можеш да направиш за нея.. Макар че ножа и хляба са в нея..
Бих те посъветвала да и дадеш ултиматом, но при ултиматома има вариянт, тя да те остави теб , и да остане с него... :(

SolemnityOfDeath
07-06-2010, 13:21
Да осъзнаеш, че ви върти двамата и ви прави на маймуни ;)

ivcheto0o
07-06-2010, 13:34
Да осъзнаеш, че ви върти двамата и ви прави на маймуни ;)

Обичала те,а предпочита да нарани теб,а не другия?!?! Я се осъзнай.

didi0804
07-06-2010, 13:40
Тя ако толкова те обича ще го остави.Накрая от двата стола - на земята ми се струва.Така може да си те върти колкото си иска

Punisherrr
07-06-2010, 13:44
Искаш да си с момиче, което има гадже, но се вижда с друг, а в същото време се говори за някаква обич и как не искала да нарани гаджето си. Е това, което прави говори достатъчно колко ''не иска'' да го нарани. Просто я е шубе да признае какво върши.

И ти си сигурен, че искаш да бъдеш с такъв човек?

CherryS
07-06-2010, 13:46
Да осъзнаеш, че ви върти двамата и ви прави на маймуни ;)

AzBre
07-06-2010, 13:56
Да осъзнаеш, че ви върти двамата и ви прави на маймуни ;)

и аз съм вече +...

fenasf
07-06-2010, 14:00
Нали излизате и се целувате, какво повече искаш ?!

justwondering
07-06-2010, 14:04
Помисли дали си заслужава да си с такъв човек. Ок, нека предположим, че сега скъса с него и тръгне с теб. И след 1 месец ходи и се целува с друг и на него му казва същото "аз не искам да го нараня, ходим само от месец". Утре може да си ти на неговото място и няма да ти е приятно. А тя, щом го е направила веднъж, може да го направи пак. :)

SuperBadSuperFresh
07-06-2010, 16:22
"Обича ме, а не иска да е с мен"
Няма така опция.Възможно е да не може някой да не е с теб,ама да не иска просто значи че не те харесва достатъчно.Ходят от 1 месец-няма да умре без нея.Ако наистина искаше да е с теб,щеше.

BlueGirl
07-06-2010, 16:41
Съгласна съм с всички мнения до тук и за да не ги повтарям ще кажа-оставяй я,тя те има просто за временно развлечение,такова момиче не си струва.

valdesbg
07-06-2010, 16:44
Тичай и по задните части (:

Не е ли очеизвадно колко всъщност (не) те обича и как си играе с теб и другия господин? Какво да направиш при подобно положение? Да и купиш цветя?

П.П. Аман от тъпи теми.

Rebus
07-06-2010, 16:59
Не те обича и си много заблуден..

wali00
07-06-2010, 17:00
Хм.. Прочети заглавието на темата си.. Отговорът е очевиден..

jghgh
07-06-2010, 17:21
Не те обича!
Влюбените хора скачат в огъня за обичания човек!

Жена почне ли да шикалкави (казвам ти го като жена) значи работата е отебана. /мда, много цветущ речник 8-)/
Просто забрави!

Жена, която само ти се обяснява, шикалкави, всичко при нея е "много сложно", НЕ ТЕ ОБИЧА.
Влюбените девойки действат със замах. Няма сложни решения, няма какво да му мисли толкова, а просто са с теб.


Тая си четка доволно егото. Възможно е да я кефиш, но нищо по-сериозно. В такъв свят живеем, че една целувка по устните нищо не значи. Човек може да си се целува и за кеф, за авантюрата.
Възможно е тя по никакъв начин да не се замисля ти как се чувстваш, защото е себична кучка и гледа само своето удоволствие. А в крайна сметка е удоволствие да манипулираш и да ти вървят по гайдата, нали?



ВИНАГИ избирай момиче, което не драматизира, за което няма пречки. Като казвам пречки, имам предвид откровени глупости като "не мога да го зарежа..." или "объркана съм.." или "не знам какво искам, ама...". Нали разбираш? Тия неща са индикация, че мацката не може да те пусне (като куче на сено), обаче изобщо не я интересуваш. Т.е. не че те иска като приятел, но понеже е момиче (съответно лигла), не иска да излезе лошата или да изтърве помпата, която й надува егото. Затова ти пуска няква муха, защото знае, че ще се вържеш на "проблемите й", ще я чакаш, ще й съчувстваш и т.н. Може да отнеме цяла вечност, докато се осъзнаеш..
Мъжете сте глупави и не ги разчитате тия неща, а кифлите ви правят на малоумници.


Женски реплики и съответно тяхното равенство:
"Не мога да реша" = Не
"Не знам" = Не
"Трябва ми време" = Не
"Вината е в мен" = Не
"Не искам да те наранявам" = Не

^последни две могат да значат и други неща, но те също са неположителни по смисъла си :)


Търсете момичета с лъвски сърца. Разбираемо е, че трудно ще ги откриете, но не се отчайвате и не се примирявайте с цирковете, мислейки си, че са нещо истинско и че на някоя пикла й пука за вас - особено когато ви говори подобни балъчорщини.

Не можела да бъде с теб.. По-скоро не иска.

Я седни и я питай дали иска да е с теб. Не дали може, а дали иска.
Не приемай на сериозно никакъв отговор, различен от едно конкретно "Да/Не".

valdesbg
07-06-2010, 17:26
Ей.. как се кефя да видя подобно мнение, написано от жена/момиче :) Мда, Мила беше почнала да ми липсва.

Има надежда за тоя свят все още :)

mynichka
07-06-2010, 18:44
Да осъзнаеш, че ви върти двамата и ви прави на маймуни ;)
мхм..

BiGBaDWolF
07-06-2010, 20:52
Толко че те обича и тебе колко обича и оня...

Obsession
07-06-2010, 21:22
Пълни глупости. Просто не и стиска да избере, 'щото и тя не знае какво иска. Общо взето хем я сърби, хем я боли. Оставяй я тая, когато наистина обичаш не нараняваш по тоя начин. Ще го разбереш след време.

s0b1esk1
07-06-2010, 22:01
ти си втора цигулка няма какво да направиш. обаче знай че имаш нещо повече от него щом си любовника

Extremescream
07-07-2010, 08:15
Taka,ще ти дам надявам се някакъв полезен съвет,като човек,изпадал в тази ситуация.Аз съм момиче,имах си приятел,при това от година и нещо и го обичах,но нещата не вървяха последните няколко месеца и се надявах да се оправят,защото обичах този човек.Но започна да ме нервира все повече,а се запознах с друг,който е на твоето място.И така месец-два с двамата и ми се наложи да избера.Избрах 'любовника'.
Та,дръж се колкото можеш по-мило с нея,покажи й,че с теб ще е по-щастлива.Все пак не е минало толкова време,откакто са заедно,може и да успееш да й покажеш,че държиш на нея. :) Успех

chovechie
07-07-2010, 16:21
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

ves1990
07-12-2010, 20:54
така и така сме на тая тема при мен е горе долу същата работа :X самоче не че тя нейска да го нарани ами.. той един вид я заплашва че ако тръгне пак с мен щяли да ме бият с негови фр .. [от др градове сме пък няма кой да навия от мойте хора да дойдат с мен да си оправя сметките с оня :] ако може някой др съвет .. даз нам кво да правя :o