PDA

View Full Version : Искам да споделя с някой :(



oneshot
07-06-2010, 18:05
С приятелката ми нещата съвсем се провалят.Скарахме се и то за глупуст.Мисля че имам някакъв психологичен проблем или незнам какво е.Просто не мога да повярвам че ме обича,че не би ме оставила, не вярвам на нищо-точно заради това са всичките проблеми искам просто да се отпусна и да ми е забавно,но не мога :( . И ето че дойде бруталния скандал заради даржанието ми (за пореден път) просто си искарвам всичко на нея и я вбесявам страшно много , разбирам го но не мога да се променя нискам но не мога :( Все пак не ме заряза но дори не иска дами напише една целувка по скайп камоли да излезе с мен. Незнам какво и е каза че ми е сърдита а днес казва че не е но прогължава да не ми отговаря когато напиша по скайп целувка.. (Само не споменаваите, нещо от рода на скайп драми ) Скоро ще направим 2 месеца и мисля че точно тогава ще ми тегли една майна. Искам да и докажа че мога да се променя разбирам си всичките грешки но незнам как да ги поправя (не става с романтични обяснения и тем подобни защото тя МРАЗИ романтиката и любовните обяснения ) И общо взето това е ... Просто исках да споделя какво ми тежи.Искам да съм с това момиче , но мисля че тя не желае да се измъчва повече с мен ... Простичък въпрос : Как да и докажа , че ще съм различен от сега на татък (не става с извинения писна и ) искам отново да усещам че е влюбена в мен дори когато си пишем по скайп ..........

Извинявам се че е неграмотно написано просто ми е зле ..... :x

valdesbg
07-06-2010, 18:11
1. Nike - just do it :)

2. Ти си страхлив егоист. Простичко и масово разпространено. Ако искаш изобщо някаква връзка с хората магическата дума за теб е компромиси.

3. Това че ти е зле не ти оправдава неграмотното писане.

Хев фън!

Whoopdedoo
07-06-2010, 18:22
Темата е ебавка...

Ако не- тъп си. Много.

VinDiesel
07-06-2010, 18:28
Стигнах до целувката със скайпа,не ми трябва да чета цялото.Та вземи се изясни със себе си 1-во.Ти за нея ли ще се жениш,женен ли си,та влизаш в тия дълбоки води,да не й вярваш на казаните думи.Щом ти е казвала,а ти не й вярваш и спорите за простотий,значи с право ти е сърдита.В една връзка щом няма доверие,тя е обречена на провал.С тия писаници по скайп и аз небих ти писал...Имаш телефон,звъниш,излизате,ак искаш се извини,ако искаш го овъртай някак си,но не задълбочавай пак темата и спри да я нервиш.

Paramour
07-06-2010, 18:51
1. Nike - just do it :)

2. Ти си страхлив егоист. Простичко и масово разпространено. Ако искаш изобщо някаква връзка с хората магическата дума за теб е компромиси.

3. Това че ти е зле не ти оправдава неграмотното писане.

Хев фън!

Точно това щях да напиша!! :shock: :shock: 8-)

valdesbg
07-06-2010, 18:53
Paramour - Кажи сега че не съм четец на мисли :)

ivcheto0o
07-06-2010, 19:02
Не й говори как ще се промениш,покажи й!Аз лично не вярвам че ще усппееш да се промениш,нямаш психологичен проблем нарича с ниско самочуствие.

jghgh
07-06-2010, 19:13
Как да и докажа , че ще съм различен от сега на татък (не става с извинения писна и ) искам отново да усещам че е влюбена в мен дори когато си пишем по скайп ..........

С действия, не с думи, въпреки че е трудно да промениш същността си.. Но ако наистина го искаш, ще успееш.

CherryS
07-06-2010, 19:16
Темата е ебавка...

Ако не- тъп си. Много.

kradinero
07-06-2010, 19:29
Еми спри да я нервиш.. щом виждаш, че нещата не вървят поговори с нея.. покажи и че искаш да сте заедно и не ти е все едно.. Аз само това мога да ти кажа.. обади и се, вижте се, поговорете и така.

Айде Good Luck и чакаме да видим как вървят нещата. :)

fenasf
07-06-2010, 19:39
Сподели. По-добре ли се чувстваш?

oneshot
07-06-2010, 19:46
Сподели. По-добре ли се чувстваш? Еми не пфф преди си бях супер (така да се каже) ама тая любов ми обарка главата Пък и тя ме каресва какъвто бях преди... Ся съм гаден гиглиьо. Преди нямаше изобщо да се занимавам да търся помощ в форум ... ама ся не мога да се позня ... Ей това ми трябва кажете ми как да стана какъвто бях преди ( Ебаси тапия въпрос) искам пак да не ми пука и да си се държанормално като преди (такъв ме иска и таъв ме хареса ) СЕГА щом аз се мразя значи тя ми е Бясна и ме мрази супер мноо ама вярва че може пак да съм си предишния тип .... ЕЕеЕЕее как да стане ?!?!? :o :?

BiGBaDWolF
07-06-2010, 20:49
За вас па всичко е ебавка...

П.П-Щом си мислиш че не те обича значи се съмняваш нещо в нея значи ти е дала повод и причина...Ако ли не значи си пълен егоист и си уникално ревнив и трябва да започнеш да правиш компромиси ако искаш да си с нея...

IKnowYou
07-06-2010, 21:05
Ти искаш да й покажеш, че от сега нататък ще се промениш, обаче казваш, че не можеш да се промениш. Ааа-ха

K_O_L_E_V
07-06-2010, 21:50
Мисля че имам някакъв психологичен проблем или незнам какво е.

Не знам за психологичен , но граматичен имаш ;)

Obsession
07-07-2010, 13:29
Ауу, това е една от най-отблъскващите "мъжки" реплики: "ще намерш по-добър от мен и ще ме оставиш". Я се стягай! Ако не иска да е с тебе - няма да бъде, така че си опичай ума и стига си се лигавил. Явно имаш твърде много комплекси, за да поддържаш нормални взаимоотношения с това момиче. И това нещо с промяната и обещанията е пълна глупост в 99% от случаите.

djstyle
07-07-2010, 13:47
"Не й вярвам, че ме обича"
"Искам отново да усещам че е влюбена в мен"

Последно и ти не знаеш ко прайш и ко искаш.... Аз бих убил, момиче в момента да дойде и да ми каже обичам те, защотот в повечето случаи аз съм го правил това... Ти си с нея вече 2 месеца, почти, и ми мармориш как тя ти е признала чувствата си пред теб. Само бих казал, че не я заслужаваш егоист такъв. Мразя хора като теб. Намери си работа...

didi0804
07-07-2010, 14:47
С теб е,нали!Ами спри с тея съмнения тогава.Тя ако реши да ти прави мръсно,ако толкова не й пука,ще го направи и пред теб.Стига си се филмирал ами си живей живота

oneshot
07-08-2010, 06:58
:(

bilqnavod
07-08-2010, 07:23
Вълкъ козината си мени ама нрава никога... соу бейби аз знам, че ти няма да се промениш - ти просто си си такъв и такъв ще си бъдеш за напред. Има вероятност да се промениш, но ще ти трябват изключително много усилия и воля. Тя ще те остави без съмнение - 2 месеца нищо не е, така че даже незнам защо си решил, че толкова много искаш да бъдеш с нея, просто когато видиш че я губиш, се сещаш за нея, че е човешко същество и иска уважение като всички други. Извинявай за критичния ми тон, но днес съм адски напушена и то заради хора от твоя пол... Между другото бившия ми се държеше по същия начин с мен и естествено не сме заедно, но при нас имаше и много други фактори, които не смятам да споделям тук. Така че никое момиче не би търпяло психически тормоз върху нея...

dimitar_ak
07-08-2010, 07:29
Момче ти не искаш да обичаш. Искаш да притежаваш. Така не става и ще изпуснеш момичето. Осъзнай се

SonataArctica
07-08-2010, 07:32
Честито! Have A Nice Day!

bilqnavod
07-08-2010, 07:34
Момче ти не искаш да обичаш. Искаш да притежаваш. Така не става и ще изпуснеш момичето. Осъзнай се
Абсолютно!

mincheto
07-08-2010, 07:36
Промени се, ако го искаш силно,ще намериш сички начини, и ще го направиш.

oneshot
07-08-2010, 09:56
:(

oneshot
07-08-2010, 14:44
:-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

mariq15
07-08-2010, 15:17
Здравейте! Пиша тук защото няма на кой да споделя.Харесвам едно момче от години и знам, че той също ме харесва.Но майка ми не ми позволява да бъдем заедно защото семейството му не е много заможно те са обикновени хора.Баща ми винаги гледа да ги избягва ме , а сестра ми говори каквиса, и че съм луда ако дори ги поздравя.С майка ми имаме трудни отношения,какво я помоля не го прави.Тя си имам собствен свят. При предния ми приял имаше също ваимно привличане,но майками само ми говореше че трябва да го карам да ми се доказва да ми купува разни неща да ми носи чантата и тн.Тя винаги е между нас не мога да и споделя нищо защото отива и казва на втори и трети .И сестрами е по съшия начин впълпилаи е че не и трябва приятел да си изучи и вишето което ще го завърши на 27 и тогава, а тя е на 20 незнам просто нищо.Аз искам само да си имам приятел(гадже) да сме като другите - да ходим на кафе да се целуваме и да не съм зависима от никой.

K_O_L_E_V
07-08-2010, 15:49
Или си се напушила и си се вкарала в е*аси филма , или родителите ти са олигофрени , дискриминиращи хората с по-малки възможности от тях.Не знам как може да съществуват такива хора :o . Като толкова бдят над теб и гледат да не си хванеш гадже с по-малко от 3 влога в Швейцарски банки , защо не отделиха малко време и на способностите да пишеш правилно ?

Интересно ми е вие какви сте като съдите тях ?

oneshot
07-08-2010, 16:00
Или си се напушила и си се вкарала в е*аси филма , или родителите ти са олигофрени , дискриминиращи хората с по-малки възможности от тях.Не знам как може да съществуват такива хора :o . Като толкова бдят над теб и гледат да не си хванеш гадже с по-малко от 3 влога в Швейцарски банки , защо не отделиха малко време и на способностите да пишеш правилно ?

Интересно ми е вие какви сте като съдите тях ?
Истината боли а :razz: :razz: Ей това за пръв път го чувам : родители да не харесват момчето и семеиството му защото не били заможн.. Те кво турска свадба ли ще ти правят да не са те обещали на някой милярдер... Така или иначе както описа семейството си сте ебахти СНОБИТЕ... :razz: :lol: :lol: :lol: :-x :?

K_O_L_E_V
07-08-2010, 16:07
На мен ли казваш "истината боли" , ако да - защо ?

oneshot
07-08-2010, 16:12
На мен ли казваш "истината боли" , ако да - защо ? Не на теб просто коментара ти беше много точен и навярно е налял мозък в главата на това (може би напушено ) момиче :lol: :razz:

K_O_L_E_V
07-08-2010, 16:18
Налял , нали знаеш вица за онова село дето му трябвало Професор и Гей за да стане град.... ;)

Ето го:
– Депутат бил на посещение в едно балканско село. Останал много доволен. За да се отблагодари казал: -Кажете какво да направя за вашето село?
Вуте и Пена се спогледали учудени. – Амии…искаме наше село да стане град.
-Добрее – рекъл депутата – ами имате ли магазин
- даа отвърнали: - Ами имате ли кръчма?
- разбира се, как без кръчма!
- ами имате ли хотел?
-да, имаме.
-имате ли професор в село?
- нямаме!
- имате ли хомосексоалист?
- ми кво е туй?! – учудил се Вуте.
- това е гей
- ааа гей ли, не нямаме.
- ами щом нямате професор и гей, не може ваше село да стане град! –
На следващия ден Вуте и Пена седели на масата умислени. Изведнъж Вуте скочил и рекъл:
- Пено, ще се жертвам за наше село. – Ще стана професор!
-Хаха, я по-добре стани гей, на теб по-лесно щи влезе в гъза отколкото в главата!