PDA

View Full Version : Нормално ли е



Shmahao
07-06-2010, 19:02
да имам нелогични мисли . Когато бях с него мислех че не ми пука и че всичко е само ей така , да се занимавам с нещо .Докато бях с него дори сякаш не ми харесваше кой знае колко . А след като вече го няма и дори не го виждам .... започвам да чувствам че ми липсва ... и с всеки ден все едно се засилва....

gLypChenCee
07-06-2010, 19:10
Еми .. така ти се пада.. не знам защо сте скъсали...
ама :// . ти един вид на сила си била с него и си се подигравала с него.
ПФ ! x ]] .

FeelMyPain
07-06-2010, 19:11
Естествено, че е логично, все пак си момиче, вие не знаете какво мислите.

Shmahao
07-06-2010, 19:11
е малко така беше

gLypChenCee
07-06-2010, 19:13
е малко така беше тогава защо си задаваш такива въпроси? защо въобще мислиш за това? при положение, че е бил просто подигравка? :?

justonegirlwithonehope
07-06-2010, 19:14
Нормално е, повечето хора не осъзнават какво имат, докато не го загубят.Глупаво, но факт. ;)

smiirnoff
07-06-2010, 19:15
Естествено, че е логично, все пак си момиче, вие не знаете какво мислите.

Грубоо 8-)

jghgh
07-06-2010, 19:18
Нормално е, повечето хора не осъзнават какво имат, докато не го загубят.Глупаво, но факт. ;)
Мда.
Като загубиш нещото, мозъкът ти почва да работи и си даваш сметка, че губиш много свестен човек, който си неглижирал, защото ти е бил "на тепсия".
Понякога самоувереността лъже.

После като останеш сам, пред теб се изправя действителността - сърцето ти осъзнава, че вече го няма 'слънцето', което да го топли с добрата си обич, а разумът осъзнава, че такъв свестен човек е малко невъзможно да срещнеш 2ри път, предвид какви са множеството хора.

Та да, нормално е да се чувстваш така. Загубила си нещо ценно и съществено, и по посредствени причини.(какъв парадокс)


Това е урок де, научава се.
Следващият път ще знаеш да оценяваш своевременно човека до теб.

Shmahao
07-06-2010, 19:20
Въпроса е че бях убедена че не ме грее за него . Сега не съм толкова убедена пък вече го оставих в миналото уж .
Както и да е за всеки случай още не мисля че ми е кой знаеее пък колко много на ... 8-) че даа плача за него хаххаа едва ли не . :] АМааа просто се чудя що сме такиво хората , да загубиме нещо и чак тогава да го оценим . :)

gLypChenCee
07-06-2010, 19:22
Въпроса е че бях убедена че не ме грее за него . Сега не съм толкова убедена пък вече го оставих в миналото уж .
Както и да е за всеки случай още не мисля че ми е кой знаеее пък колко много на ... 8-) че даа плача за него хаххаа едва ли не . :] АМааа просто се чудя що сме такиво хората , да загубиме нещо и чак тогава да го оценим . :)

от това изречение натам имам само едно мнение за теб :

Тъпа си.

Момчето бог знае колко му е кофти.. тя му се подиграва..

аа .. още нещо.. -

:smt098 :-|

Shmahao
07-06-2010, 19:31
Нормално е, повечето хора не осъзнават какво имат, докато не го загубят.Глупаво, но факт. ;)
Мда.
Като загубиш нещото, мозъкът ти почва да работи и си даваш сметка, че губиш много свестен човек, който си неглижирал, защото ти е бил "на тепсия".
Понякога самоувереността лъже.

После като останеш сам, пред теб се изправя действителността - сърцето ти осъзнава, че вече го няма 'слънцето', което да го топли с добрата си обич, а разумът осъзнава, че такъв свестен човек е малко невъзможно да срещнеш 2ри път, предвид какви са множеството хора.

Та да, нормално е да се чувстваш така. Загубила си нещо ценно и съществено, и по посредствени причини.(какъв парадокс)


Това е урок де, научава се.
Следващият път ще знаеш да оценяваш своевременно човека до теб.
Много слислен пост . Личи си че има мисъл у тебе . Браво . ;]]
На горната ... така като те гледам кво си мазна кифла на снимката ти каазвам че ако имах 10 средни и десетте щях да ти ги посоча . peace xaxxax

fenasf
07-06-2010, 19:33
Намери си друг.

ivcheto0o
07-06-2010, 19:36
Е ти си свикнала да си с него и сега ежедневието ти е някак различно,нормално.Но все пак оценяваме това което сме имали като го загубим.

Shmahao
07-06-2010, 19:40
Намери си друг.
междо другото ако си намеря друг много бързо ще стихнат тия мисли за предишния .

co0kiemaster
07-06-2010, 20:37
Според мен все още не го харесваш и не ти дреме за него.. Просто сега се замисляш какво е да си сам.. Затова и ако тръгнеш с друг ще го забравиш. Единственото, за което те бърка е да си сама, да не изпитваш онова чуство, че си обвързана и имаш гадже. :?

ThePowerOfLove
07-06-2010, 20:43
Не се опитвай да се върнеш при него, защото след 2-3 дена отново ще ти е все тая. И да, не е хубаво да си играеш с хората.

BiGBaDWolF
07-06-2010, 20:51
Не е нормално .. Нормално е да правиш некой на боклук и после да ти се връща тъпкано... Кръговрата на живота :)

s0b1esk1
07-06-2010, 21:52
така е като няма кой вече да ти гали самочувствието нали :lol:

fenasf
07-07-2010, 10:34
Намери си друг.
междо другото ако си намеря друг много бързо ще стихнат тия мисли за предишния .

Действай.

Hiph0pgirl
07-07-2010, 10:52
аз също допуснах тази грешка и сега съжалявам :wink:

Obsession
07-07-2010, 13:21
Много е тъпо да говориш по тоя начин за отношенията ви - пренебрежително и високомерно.
Липсва ти не той самият, а да има някой до теб, ей така, да се ласкаеш.. Ако по нещастна за него случайност пак се съберете - пак няма да ти пука въобще.

mynichka
07-07-2010, 16:40
Напълно нормално е, и колкото и банално да звучи- когато имаш нещо не го оценяваш, но когато го загубиш..разбираш какво точно си притежавал. Ако толкова ти липсва защо не пробваш да го потърсиш, може да промениш нещата към нещо по- добро и да си щастлива :) Но ако го искаш просто защото ти липсва момче, не мисля че е правилно да го търсиш или каквото и да е с него