PDA

View Full Version : Мечтаете ли?...и лошо ли е това?



rusoto_baby_f
07-06-2010, 22:00
Лошо ли е да мечтаеш за много неща?
Прави ли те по слаб това? - когато мечтаеш за нещо което може би ще се случи...а може би не...?
Или ти дава сили да продължаваш да се бориш?
Всеки мечтае! Дори най-отчаяните хора мечтаят! Всяко дете,всяко момиче и момче! Даже бих казала,че дори баба и дядо мечтаят!
Но колко от тези мечти се превръщат в реалност?
Имате ли мечта, която преследвате...?...или ....мечта която се е сбъднала?...
Всеки среща по пътеките на живота всякакви хора! От най-щастливите до най-отчаяните. Всеки от тях има по няколко съкровени мечти! Които все още се борят да осъществят!
За мен няма няма нищо лошо в това да мечтаем.ПОНЕ МЕЧТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ!!
:) :) :) :) :) :)

ivcheto0o
07-06-2010, 22:07
Аз съм голяма мечтателка :oops: Не намирам нищо лошо в това.И да преследвам мечтите си,някои успявам да осъществя други не,а някои зависят от съдбата.

candy_girl4e
07-06-2010, 22:12
Аз също много обичам да си мечтая.. особено вечер преди да заспя :D и според мен няма нищо лошо да мечтаем. И дали се сбъдват.. ами понякога да понякога не, но ни остава да вярваме,че ако достатъчно силно желаем нашата мечта да се сбъдне, тя ще се .. Понякога мечтите ни са глупави и неосъществими, но все пак трябва да вярваме в тях :)

CherryS
07-06-2010, 22:15
Аз също много обичам да си мечтая.. особено вечер преди да заспя :D и според мен няма нищо лошо да мечтаем. И дали се сбъдват.. ами понякога да понякога не, но ни остава да вярваме,че ако достатъчно силно желаем нашата мечта да се сбъдне, тя ще се .. Понякога мечтите ни са глупави и неосъществими, но все пак трябва да вярваме в тях :)

bonbon_
07-06-2010, 22:33
Да, мечтая и не го намирам за нещо лошо..

ThePowerOfLove
07-06-2010, 23:14
И аз постоянно си мечтая. Не мисля,че е нещо лошо, дори напротив. Някои от по-малките мечти се сбъднаха, за други все още има време, трети отдавна са отписани.
Абе хубаво нещо са мечтите..на фона на тва скапано ежедневие :smt069

mimsssssss
07-06-2010, 23:54
Мечтая да, и още как. Мечтите са нашият път, това което ни дава сила. "Искам добра работата, мечтая за нея, ще се боря за нея без значение колко е дълъг пътя." Мечтите са нашият път за нашата цел :)
Хубаво е да мечтаеш. Така знаеш че има нещо за което да се бориш, без значение осъществимо или не, трудно или лесно :)

K_O_L_E_V
07-06-2010, 23:55
Да.Не.

LadyDi
07-07-2010, 06:04
Грешен раздел.