PDA

View Full Version : За днешната младеж



IceCreamCutie
07-07-2010, 06:36
Здравейте.От няколко дни искам да ви споделя моето мнение и да ви питам не ви ли писна.Не ви ли писна от тези индивиди (да кажем фешъни,кифли,позьори от всякакъв вид) и същевременно от тяхните хейтъри които имат 3 пъти по-голямо самочувствие от тях и задължително трябва да си изразят великото мнение пред света. Не ме разбирайте погрешно-не искам да слагам всички под общ знаменател.


Така,ще ви дам 1 пример точно какво имам предвид.Например като видите едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде,а не кифла или вафла или кроасан там нз гримирана и топирана,за да прикрие несъществуващите си недостатъци,не мислите ли че ако примерно на вас ви хареса всички ще мислят така? Някой ще я изопачат до болка,другите ще кажат пффф ква е тъз богатата уе сигурно пак от парите на тате е взела за тея дрехи, 3ти ще кажат въх че е грозна,мале не мога да я гледам. Добре де това не ви ли изглежда като пълна завист? Не стига че момичето си поддържа външния вид ами и хора,които не я познават ще и държат сметка.Това не го възприемам.

Ето пък идва и друго заключение-че има някои момичета,които наистина си мислят че изглеждат добре,а всъщност се лъжат.Обличат се смешно и неподходящо за възрастта си,ходят на неприлични места, пушат,напиват се,стават какви ли не. Но това все пак е техен живот.Защо някой изпитват непременно нуждата да подигават и да налагат мнението си на някой такъв. Да вярно е-Импулс,Фейсбук,Аха... и на мен ми идва да се издрайфам от нечии снимки. Но не съм тръгнала да коментирам и да мразя.С риск да се повторя отново не ме разбирайте погрешно. Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене. Та наистина има такива 1 велики които всъщност отвън се докарват това онова - имам предвид точно кифлите.. а отвътре са кухи като. Е това причина ли е да и казваш селянка,дъра бъра,баси кифлата, баси силуета. Значи факта че някой се е опитал да изглежда добре и не е успял не го прави селянин. Друг въпрос е,че дори и от село да си пак това не значи че нямаш мозък или че си роден без такъв и прочие. Имам доста приятели от село приети по първо желание така че няма причина да спорим.



Та какво е вашето мнение по този въпрос? Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот? Уважавате ли хората които поддържат външния си вид? Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло? :)

ibojilow
07-07-2010, 07:59
Виш малко ме обърка, но може да е, защото сега ставам.. :-o

Та какво е вашето мнение по този въпрос?
- Всяко едно общество като кифлите, фешъните и тн. се обличат по различен начин и начина им на държание е различен, има си места където се събират и се различават много лесно..
Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?
- Само господ може да съди който и да е! Ще добавя още и това " Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш. Майка Тереза "
Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?
- Да, но не мислиш ли, че малко бъркаш? Това, че носиш хубави дрешки не значи, че поддържаш външния си вид.. Ами ако носи от-до Armani и е с телефон Vertu, а не е влизал да се къпе от седмица и половина и не си е прал дрехите от месец, това прави ли го, че се поддържа? НЕ! Има хора който са много по чистоплътни и са бедни, от тия който имат пари и си мислят, че с парфюма на Versacе ще скрият миризмата от гадните си мишници!
Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло?
Аз трябва да се включвам към нея, защото съм още малък ( 15г ) но да ти кажа ако всички бяха еднакви живота нямаше да има смисъл, всичко щеше да е еднообразно всеки ден .. Така поне има малко деления и доста разправии, иначе са алкохола, цигарите и дрогата на тия години е просто така да кажа "гъзариика" да се покажеш пред приятелите колко си "голям" ... Пълни глупости, но всеки има правото да си чупи главата както иска .. И за заключение в последния ми отговор ще кажа това : " Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните. Жан де ла Брюйер "
Това е от мен! :)

Ryapoff
07-07-2010, 08:11
Здравейте.От няколко дни искам да ви споделя моето мнение и да ви питам не ви ли писна.Не ви ли писна от тези индивиди (да кажем фешъни,кифли,позьори от всякакъв вид) и същевременно от тяхните хейтъри които имат 3 пъти по-голямо самочувствие от тях и задължително трябва да си изразят великото мнение пред света. Не ме разбирайте погрешно-не искам да слагам всички под общ знаменател.

Чакай сега, 'ем са с по-голямо самочувствие, 'ем не ги слагаш под общ знаменател...


Така,ще ви дам 1 пример точно какво имам предвид.Например като видите едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде,а не кифла или вафла или кроасан там нз гримирана и топирана,за да прикрие несъществуващите си недостатъци,не мислите ли че ако примерно на вас ви хареса всички ще мислят така? Някой ще я изопачат до болка,другите ще кажат пффф ква е тъз богатата уе сигурно пак от парите на тате е взела за тея дрехи, 3ти ще кажат въх че е грозна,мале не мога да я гледам. Добре де това не ви ли изглежда като пълна завист? Не стига че момичето си поддържа външния вид ами и хора,които не я познават ще и държат сметка.Това не го възприемам.

Мен много не ме интересува какво ще кажат другите, ако ме питат, ще им кажа, ако не - к'во ми пука кифла ли е, курва ли е? Еми те просто искат да избият комплексите си, не е нещо друго. Сметка, ако момичето има малко акъл, никой(освен родителите й) няма да може да й държи. Близко е до ума, че няма да ми пука за комплексарите.


Ето пък идва и друго заключение-че има някои момичета,които наистина си мислят че изглеждат добре,а всъщност се лъжат.Обличат се смешно и неподходящо за възрастта си,ходят на неприлични места, пушат,напиват се,стават какви ли не. Но това все пак е техен живот.Защо някой изпитват непременно нуждата да подигават и да налагат мнението си на някой такъв.

Не знам защо някои изпитват нужда да коментират у интернето, обаче мога да ти кажа защо аз бих изкоментирал такъв индивид. Той според него е велик, много повече от нас, обикновените келеши, затова и ми се е случвало някой да махне с ръка и да каже: "Бе мани ги тия.". Няма как да си замълча, той ме обижда, аз ще му мълча - да го духа, изразявам мнение.


Да вярно е-Импулс,Фейсбук,Аха... и на мен ми идва да се издрайфам от нечии снимки. Но не съм тръгнала да коментирам и да мразя.С риск да се повторя отново не ме разбирайте погрешно. Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене. Та наистина има такива 1 велики които всъщност отвън се докарват това онова - имам предвид точно кифлите.. а отвътре са кухи като. Е това причина ли е да и казваш селянка,дъра бъра,баси кифлата, баси силуета. Значи факта че някой се е опитал да изглежда добре и не е успял не го прави селянин.

Ми да, те са си селяци, не селяни - фешъните не ми заслужават уважението.


Друг въпрос е,че дори и от село да си пак това не значи че нямаш мозък или че си роден без такъв и прочие. Имам доста приятели от село приети по първо желание така че няма причина да спорим.

Няма да спорим - фешъните са селяци, не селяни.



Та какво е вашето мнение по този въпрос? Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот? Уважавате ли хората които поддържат външния си вид? Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло? :)
Уважавам тези, които си поддържат външния вид, не кифлите и фешъните. Днешната младеж - 10% нормални и 90% пияници и курви.

ShtrudeL
07-07-2010, 09:47
Така,ще ви дам 1 пример точно какво имам предвид.Например като видите едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде,а не кифла или вафла или кроасан там нз гримирана и топирана,за да прикрие несъществуващите си недостатъци,не мислите ли че ако примерно на вас ви хареса всички ще мислят така? Някой ще я изопачат до болка,другите ще кажат пффф ква е тъз богатата уе сигурно пак от парите на тате е взела за тея дрехи, 3ти ще кажат въх че е грозна,мале не мога да я гледам. Добре де това не ви ли изглежда като пълна завист? Не стига че момичето си поддържа външния вид ами и хора,които не я познават ще и държат сметка.Това не го възприемам.

да...добре..виж сега по-долу...хахаххааха


Ето пък идва и друго заключение-че има някои момичета,които наистина си мислят че изглеждат добре,а всъщност се лъжат.Обличат се смешно и неподходящо за възрастта си,ходят на неприлични места, пушат,напиват се,стават какви ли не. Но това все пак е техен живот.Защо някой изпитват непременно нуждата да подигават и да налагат мнението си на някой такъв. Да вярно е-Импулс,Фейсбук,Аха... и на мен ми идва да се издрайфам от нечии снимки. Но не съм тръгнала да коментирам и да мразя.С риск да се повторя отново не ме разбирайте погрешно. Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене. Та наистина има такива 1 велики които всъщност отвън се докарват това онова - имам предвид точно кифлите.. а отвътре са кухи като. Е това причина ли е да и казваш селянка,дъра бъра,баси кифлата, баси силуета. Значи факта че някой се е опитал да изглежда добре и не е успял не го прави селянин. Друг въпрос е,че дори и от село да си пак това не значи че нямаш мозък или че си роден без такъв и прочие. Имам доста приятели от село приети по първо желание така че няма причина да спорим.

Тъй. Ти не си ли от същите хора като от първия цитат,които казваха на хубавото момиче,че е не знам си каква?

Ето,че сам стигаш до извода.

ВСЕКИ С ВКУСА СИ> За теб хубавото момиче може да е хубаво,за други да е тъпа кифла. За теб някоя смешка може да е смешка, за друг еебати яката мацка. Ти,аз и всички останали сме същите тези,които си описал в първото цитатче. И не,това не ме прави нито завистлива,нито надута,нито пък каквото искай до наречи. На мен нещо или ми харесва,или не и защо да не го кажа?

fenasf
07-07-2010, 10:50
Хейтърите.

Хейтърите от мъжки пол обикновено хейтват, защото никога няма да eбат момичетата, които позьорите/отворковците/фешъните eбат.
Хейтърите от женски пол обикновено хейтват, защото никога няма да получат толкова мъжко внимание, колкото кифлите/фешънките/позьорките.

Поставям ги под общ знаменател, защото нямаме конкретен пример, който да анализираме.

А ако видя
едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде, най вероятно ще си глътна езика, защото съм шибан пубер :D

ibojilow
07-07-2010, 11:04
Хейтърите.

Хейтърите от мъжки пол обикновено хейтват, защото никога няма да eбат момичетата, които позьорите/отворковците/фешъните eбат.
Хейтърите от женски пол обикновено хейтват, защото никога няма да получат толкова мъжко внимание, колкото кифлите/фешънките/позьорките.

Поставям ги под общ знаменател, защото нямаме конкретен пример, който да анализираме.

А ако видя
едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде, най вероятно ще си глътна езика, защото съм шибан пубер :D
Да, ама нали се сещаш, че те ебат путките, а ние ебеме тях?
Да хейтър съм, мразя тия педерасчета с коси до кръста, но като гледам още не съм срещнал тоя дето да не се е насрал, въпреки, че е до гаджето си..
И като му кажеш БУ и гледа в земята? Ебати мъжественото.

musicoholic
07-07-2010, 11:23
Мен пък ме дразни държанието на някои. не казвам, че аз съм перфектна, ама ми писна от такива, които си мислят, че са голямата работа, а всъщност са до един лигльовци и пикли и дори не разбират, че без парите на мама и тати не могат да си завържат обувките... а иначе нормалните хора не ме дразнят

IceCreamCutie
07-07-2010, 11:26
Хейтърите.

Хейтърите от мъжки пол обикновено хейтват, защото никога няма да eбат момичетата, които позьорите/отворковците/фешъните eбат.
Хейтърите от женски пол обикновено хейтват, защото никога няма да получат толкова мъжко внимание, колкото кифлите/фешънките/позьорките.

Поставям ги под общ знаменател, защото нямаме конкретен пример, който да анализираме.

А ако видя
едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде, най вероятно ще си глътна езика, защото съм шибан пубер :D :razz: това последното

elito0o0o0
07-07-2010, 11:43
Да видим по-точно за какво поддържане товорим:
Топиране, лакове (за коса) , гримове - Това всичкото съсипва човек.
Топирането и лаковете (за коса) вредят супер много на косата.
Гримовете - Вредят на лицето.
За какво поддържане говорим? И да се гримирва по-хубаво няма да стане едно момиче, а напротив - По този начин си състарява кожата и след 20 години ще стане... да не казвам като какво.

Аз не съм хейтърка (вие изобщо знаете ли значението?), обаче ми става смешно когато видя 12-13 годишна, че има и по-малки да си е обула обувки на висок ток, да е сложила тежкия грим и айдее по дискотеките.. Или пък като направят джуката и пред огледалото с близалката и вече са станали най-големите красавици, надраснали себе си... :? Не ми пука кроасан ли е, кифла ли е.. това е ДЕТЕ ... Дете, което се съсипва отвсякъде ... и не .. не виня него, а родителите му. ;)
Всичко опира до възпитание.

Друг момент идва когато видя пак така някоя пикла лапнала цигарата и се прави на велика... Надути, ала-бала... ка моли още малко ще тръгни да ми скача на бой т`ва малкото, ама не се вижда, че е на 1 шамар живот и не е редно да се държи като първата курва още от тази ранна възраст....

Абе, възмутена съм.. супер много съм възмутена.. то това не можеш го разбра дете ли е, какво е ... Тръгнало наляво, надясно да псува като каруцар и т.н. Боже, само като се сетя какви случаи съм виждала.. Направо отврат...

"Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене." - Тук какво имаш впредвид? :lol: Че едно такова пишлеменце с 10см ток, къса поличка и тежък грим, което ходи да пуши и да се напива в заведения, които не са като за него има мозък ли? Нещо не можах да схвана мисълта ти тук...

Направо нямам думи бе хора.. То щом по на 12-13 години вече не само са правили секс, ами и деца имат... то... какво остава за по-нататък.. Не знам... Без думи оставам.

Gamazz
07-07-2010, 11:47
Автора ми се вижда като поредния комплексар , за тва няма да чета и до край темата.

IceCreamCutie
07-07-2010, 11:48
Да видим по-точно за какво поддържане товорим:
Топиране, лакове (за коса) , гримове - Това всичкото съсипва човек.
Топирането и лаковете (за коса) вредят супер много на косата.
Гримовете - Вредят на лицето.
За какво поддържане говорим? И да се гримирва по-хубаво няма да стане едно момиче, а напротив - По този начин си състарява кожата и след 20 години ще стане... да не казвам като какво.

Аз не съм хейтърка (вие изобщо знаете ли значението?), обаче ми става смешно когато видя 12-13 годишна, че има и по-малки да си е обула обувки на висок ток, да е сложила тежкия грим и айдее по дискотеките.. Или пък като направят джуката и пред огледалото с близалката и вече са станали най-големите красавици, надраснали себе си... :? Не ми пука кроасан ли е, кифла ли е.. това е ДЕТЕ ... Дете, което се съсипва отвсякъде ... и не .. не виня него, а родителите му. ;)
Всичко опира до възпитание.

Друг момент идва когато видя пак така някоя пикла лапнала цигарата и се прави на велика... Надути, ала-бала... ка моли още малко ще тръгни да ми скача на бой т`ва малкото, ама не се вижда, че е на 1 шамар живот и не е редно да се държи като първата к***а още от тази ранна възраст....

Абе, възмутена съм.. супер много съм възмутена.. то това не можеш го разбра дете ли е, какво е ... Тръгнало наляво, надясно да псува като каруцар и т.н. Боже, само като се сетя какви случаи съм виждала.. Направо отврат...

"Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене." - Тук какво имаш впредвид? :lol: Че едно такова пишлеменце с 10см ток, къса поличка и тежък грим, което ходи да пуши и да се напива в заведения, които не са като за него има мозък ли? Нещо не можах да схвана мисълта ти тук...

Направо нямам думи бе хора.. То щом по на 12-13 години вече не само са правили секс, ами и деца имат... то... какво остава за по-нататък.. Не знам... Без думи оставам.

То и аз нз какво да кажа. Ново поколение. Все едно да се заловят всички бандити на света - невъзможно. Така и тез не можеш да ги дисциплинираш поне да не се чукат от малки.

IceCreamCutie
07-07-2010, 11:50
Автора ми се вижда като поредния комплексар , за тва няма да чета и до край темата.

Мерси за мнението.

misspraskofkaa
07-07-2010, 11:56
Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?

не :д

Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?

да

Та какво е вашето мнение по този въпрос?

всеки отговаря за себе си според мен ..
решила е да бъде кифла .. ще си натопира косата и ще си сложи 1кг фон дьо тен..
решила е да се прави на голяма ..ще пуши.. ще пие..ще мизерства...
ии решила е да постигне нещо в живота..ще учи..ще се гриже за външния си вид..и няма да обръща внимание на хейтърите ..

лично аз не съм хейтъркаа..и ванаги съм казала на приятелка/близка/позната че е хубавка ако ми харесва ...но не обичам да плюя тези който не ми харесват

аз лично съм се стремяла да бъда по-различна от другите..и да си имам мой стил и на никого не съм подражавала

xWandereRx
07-07-2010, 15:46
.Не ви ли писна от тези индивиди (да кажем фешъни,кифли,позьори от всякакъв вид) и същевременно от тяхните хейтъри които имат 3 пъти по-голямо самочувствие от тях и задължително трябва да си изразят великото мнение пред света.

-Да, писна ми.

Така,ще ви дам 1 пример точно какво имам предвид.Например като видите едно добре облечено момиче - спретнато,с хубави дрехи, прическа,абее изобщо муцка от всякъде,а не кифла или вафла или кроасан там нз гримирана и топирана,за да прикрие несъществуващите си недостатъци,не мислите ли че ако примерно на вас ви хареса всички ще мислят така? Някой ще я изопачат до болка,другите ще кажат пффф ква е тъз богатата уе сигурно пак от парите на тате е взела за тея дрехи, 3ти ще кажат въх че е грозна,мале не мога да я гледам.

- Всеки има право на мнение.

Добре де това не ви ли изглежда като пълна завист?

- Не.

Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене.

- При някои хора външния им вид влияе на начина на мислене и характера. Както ти каза тия 'кифли' и други подобни.

Имам доста приятели от село приети по първо желание така че няма причина да спорим.

- Ами да, след като по селата им надуват оценките.


Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?

- Не виждам нищо лошо да коментираш хората.

Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?

- Е много ясно. Всеки се поддържа и иска да изглежда добре, друг вече е въпроса, че половината се заблуждават за това, кое ги кара да изглеждат добре поддържани и кое като гръмнали кокошки.

Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло?

- Тъпи са (не че не съм от тях) И все по - зле става.

Biskfitka
07-07-2010, 17:01
Аз пък съм на мнението,че всеки може да бъде какъвто си поиска.И не ми пречи,че някой е кифла,кроасан,баничка или каквото ще ;д ,ако ми харесва по характер не ми пречи,че е с обем с размерите на телевизор :Д ....

Extremescream
07-07-2010, 17:15
Аз си казвам-хейтя подобни малки лекета,понеже е забавно да се тормозят полу-идиотчета. :D
С приятелят ми си говорихме за разните там курвета на по 12-13-14-15.Той ми беше казал,че няма нищо против да спи с 14-15-годишни,понеже стават за един път.За повече от това-не.Те сами си го правят това-искат да са с батковци на по 20+,обаче могат да им предложат само секс.Нямат умствения багаж,за да предложат нещо друго,тоест сериозната връзка отпада.И остават за по веднъж.
Не е нормално дете на 12 години да се размотава с къси поли до гъза. :?

girl88
07-07-2010, 17:41
аз не деля хората на фешъни, кифли и пр.
за мен не е важен външния вид, а човека
все пак живеем в свободна страна, в която всеки сам прави своя избор
естествено че човек ще изглежда така както се харесва и никой няма право да го критикува
всеки има мнение, но не трябва да го налага
въпреки че и аз не харесвам тежкия грим, имам приятелки които повярвайте ми са адски готини като характер, забавни, имаме много общи интереси
така че не определяйте човек по външния му вид, а по качествата които притежава

vampirregirl
07-07-2010, 20:10
Понеже няколко човека тук намекват,че не ги интересува външния вид,а е важен човека - това е така,безспорно,но аз не съм виждала момиче,което става в 4 сутринта,за да си направи косата и в края на краищата да заприлича на разплетена кошница,което да има акъл и да мисли в посока различна от външния си вид - себични и наивни кифли.С други думи понякога вида говори за човека.

BlackRose7
07-08-2010, 18:31
Да видим по-точно за какво поддържане товорим:
Топиране, лакове (за коса) , гримове - Това всичкото съсипва човек.
Топирането и лаковете (за коса) вредят супер много на косата.
Гримовете - Вредят на лицето.
За какво поддържане говорим? И да се гримирва по-хубаво няма да стане едно момиче, а напротив - По този начин си състарява кожата и след 20 години ще стане... да не казвам като какво.

Аз не съм хейтърка (вие изобщо знаете ли значението?), обаче ми става смешно когато видя 12-13 годишна, че има и по-малки да си е обула обувки на висок ток, да е сложила тежкия грим и айдее по дискотеките.. Или пък като направят джуката и пред огледалото с близалката и вече са станали най-големите красавици, надраснали себе си... :? Не ми пука кроасан ли е, кифла ли е.. това е ДЕТЕ ... Дете, което се съсипва отвсякъде ... и не .. не виня него, а родителите му. ;)
Всичко опира до възпитание.

Друг момент идва когато видя пак така някоя пикла лапнала цигарата и се прави на велика... Надути, ала-бала... ка моли още малко ще тръгни да ми скача на бой т`ва малкото, ама не се вижда, че е на 1 шамар живот и не е редно да се държи като първата к***а още от тази ранна възраст....

Абе, възмутена съм.. супер много съм възмутена.. то това не можеш го разбра дете ли е, какво е ... Тръгнало наляво, надясно да псува като каруцар и т.н. Боже, само като се сетя какви случаи съм виждала.. Направо отврат...

"Не всичко опира до външен вид,а и до начин на мислене." - Тук какво имаш впредвид? :lol: Че едно такова пишлеменце с 10см ток, къса поличка и тежък грим, което ходи да пуши и да се напива в заведения, които не са като за него има мозък ли? Нещо не можах да схвана мисълта ти тук...

Направо нямам думи бе хора.. То щом по на 12-13 години вече не само са правили секс, ами и деца имат... то... какво остава за по-нататък.. Не знам... Без думи оставам.

Много точно!

DinViesel
07-08-2010, 19:34
И по-добре ли се чувстваш като го написа ? Нищо няма да се промени ако някой напише такава тема във форум..такива индивиди ги има и ще ги има винаги. На мен не ми пука особено как изглежда някой друг, това си е негов личен избор. Всеки си има собствено мнение и не е лошо да гледате повече във вашата паничка отколкот да си губите времето чудейки се откъде , как и защо са се пръкнали толкова много такива индивиди. :-)

Pwnmaster
07-08-2010, 21:17
Честно казано, мисля че съм сляп и ням, когато стане въпрос за такива подчовешки елементи. Нито ги забелязвам, нито ги виждам.

TenderRebel
07-09-2010, 07:58
Прочетох цялата тема и всички коментари и просто не мога да разбера защо някои от вас толкова много нападат кифлити/фешаните и т.н. Съгласна съм с мнението за 12-13 годишните.Но замислете се колко са хората ,които съдят хората не по външния вид.Но каквото и да си говорим в днешно време ако нямаш прическата и хубавите дрехи ставаш повод за нападки и обиди. Освен това e много гадно когато повечето хора правят заключения, че дадено момиче е "kуха лейка" и няма никакъв умствен багаж просто защото е фешън. И аз съм от така наречените фешъни ,но това не ми пречи да уча в най-доброто училище ( не го казвам за да се самоизтъкна). Не съдете всички по външния им вид.Някои може да са такива ,каквито изглеждат ,но има и други, които не трябва да бъдат поставяни под този знаменател. :)

Neutral
07-10-2010, 09:13
Най-много ме е яд ,че всички почват да слагат момичетата -тийнейджърки под един знаменател :-x

Luscious_Heart
07-10-2010, 10:24
аз такива не виждам по улиците, камо ли да ги коментирам. :)
ех, късметлийка съм. 8-)

elito0o0o0
07-10-2010, 10:43
аз такива не виждам по улиците, камо ли да ги коментирам. :)
ех, късметлийка съм. 8-)Абе аз само като отида в мола за по 1 горещ шоколад с приятели и ги виждам навсякъде.. :?
Скоро пак така ходихме и след като вече си тръгвахме, минахме през тоалетната и няк`ви малки дрисли влизат и едната вика - аре извади фотоапарата и да се снимаме, ама те се бутат в същото време и в нас. Минавам аз на едната мивка и оная вади нали фотоапарата и кат' вика - "Аре помести се да се снимаме ма" - Не знам на кого точно говореше, ама реших да си изляза, защото в следващите 2-3 минути щях доста да се поизнервя така и кой знае к`во щях да ги направя.. Викам си, айде, пък дано им дойде акълЯ някога.. :?

Tempest
07-10-2010, 10:58
Та какво е вашето мнение по този въпрос?
демокрацията ни е*а майката.. всеки може да прави каквото си поиска, мисли само за настоящето, мисли си, че последствия няма да има.. общо взето никой не се замисля за бъдещето си.. това е.. смешно, дори не е трагично, смешно е :)

Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?
всъщност не... за всеки това е просто гледна точка, за всеки правилното е различно.. щом са решили (според някои) да си тровят живота, да го правят.. само после да не се оплакват :)

Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?
поддържане - да, прекаляване - не.. хубаво малко корекции (въпреки че аз съм ценител на естествената красота, а и грим за мозъка няма, сеш се?), ама да се оливат.. червила, там какви фон.. еди кво си, спирали, пудри.. луда работа.. външния вид се разваля с много грим, не се поддържа!


Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло?
с леко изкривени ценности, всеки вече се доказва пред другите, за да изпъкне, а не това е начина.. въпреки че и аз неумишлено го правя.. например не пуша - изпъквам сред компанията ми от пушачи.. мда.. но пък ето - пия само слаби алкохоли, знам си мярата.. вече, хехе. И се дразня когато видя някакви лапенца, които обсъждат миналия петък в дискотеката колко алкохол са изпили, с кого са се е*али.. пф, кога се изкриви шибания свят, че вече стана модерно да пиеш, да пушиш, да се е*еш като заек.. част от вината е в родителите, друга част е от чалгата.. дори аз съм се напивал за да притъпя странния звук в ушите си, който всички, странно защо, наричаха "хитове" :shock:

OtkrovennoBezrazlichna
07-11-2010, 08:47
фешъните са си фешъни
колкото и да не гледам външния вид те си остават такива
те си имат няква тъпа идеология че ще постигнат много с външния си вид и надутото си поведение
и не толкова външния вид, а начина им на мислене ги прави фешъни

И не че имам нещо против тях
те са малък процент от хората
ама този процент расте ли расте
а аз не искам да живея на тази топка кал наречена планета заедно с хора
в чийто глави единствената мисъл е Прическата, дрехите, и надутото им отношение към другите !
:o

LavAzza
07-11-2010, 10:39
То вече почти няма "поддържани момичета" на 13-15 години.Те са или кифли,фешънки или мъжкарани.Много рядко се срещат естествено красиви,негримирани момичета,който да не носят токчета толкова малки,да не си купуват 2 размера по-малки дънки и да не се мисли за център на вселената/голяма работа.

Имам нещо против кифлите,защото те като порастнат ще имат деца.Преди няколко дена видях една,която си личи,че е била кифла или подобно и детето беше гладно,пък тя говореше по телефона.Детето каза : "мамо,гладна съм" и майката се развика и каза "от както се роди само ми съсипваш живота" :shock: Ето Елеонора от Биг Брадър е още един пример...на 16 години има дете и мъж и е проститутка и МЪРДА.

elito0o0o0
07-11-2010, 10:55
Много рядко се срещат естествено красиви,негримирани момичета,който да не носят токчета толкова малки,да не си купуват 2 размера по-малки дънки и да не се мисли за център на вселената/голяма работа.
Хм, да.... аз съм пълната противоположност на една кифла, кроасан, баничка или там както е...
Нося удобни за мен дрехи, кецове, през лятото удобни сандали или джапанки, НЕ се гримирвам и съм твърдо против това, защото само като видя момичетата от моя клас кви са замазани в лицето с тия фон дьо тени ми идва да се издрайфам.. :?


Имам нещо против кифлите,защото те като порастнат ще имат деца. Да ти кажа честно, едва ли ще имат деца някои, понеже като ходят с тези къси полички, супер плитки дънки, къси потничета и всичко им е голо ... това всичкото оказва влияние върху яйчниците им, но като им дойде акъла в главата и започнат да искат нормален живот - семейство, ще реват за инвитро... :)

Както и да е... Техен си е живота - да си го съсипват като искат. Явно родителите им са горди от това как са ги възпитали.. ^^

LavAzza
07-11-2010, 11:16
^Радвам се,че си пълната противоположност на една кифла :)

Поддържано момиче е и такова,което се грижи за фигурата си(повечето кифли или са дебели или прекалено слаби),да се облича добре (например нормални дънки и нормална тениска :D - не дънките да са някакви шалвари,потури ами обикновенни и да са им по размера :D ,а тениските да не са на някакви черепи,а да са някви свежи :D и да не им се виждат гърдите).
Поддържаното момиче не е тъпо,защото трябва да имаш мозък в главата,за да отговаряш на изброените критерий :D .

П.С:Това е мое мнение.Тези неща,който съм написала са си за мене истина,но това не означава сега трябва да почнете "ама ти ква си,че да казваш кое момиче е поддържано".

Та какво е вашето мнение по този въпрос?
Кифлите са тъпи,грозни,дебели/много слаби и много се дразня,че не ценят живота,защото това е най-важното нещо.
Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?
Да,защото когато например някоя кифла мине по улицата(разголена) и всички гледат нея,а когато мине нормално мимиче никой не му обръща внимание и така децата си изграждат мнение,че това е хубаво момиче и те се правят на такива.
Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?
Много!Мисля,че си личи по по-горните ми коментари.
Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло?
Има толкова много "групи",че не може да се сложат под общ знаменател

mincheto
07-11-2010, 13:18
И мен много ме дразнят въпросните (кифли) ,които са едно,a пък се правят на съвсем друго.Тези,които се подиграват също ме дразнят=а те са ,точно [фешковце,межковци,кифльоци и тем подобни...]
3а мен те са едни мамини глезльовци ,мислят си,че като тате им даде по 20-30лв на ден и са голямата работа.Аз също мога да кажа ,че пари не ми липсват,но аз работя като главен готвач,друго е...не чакам на някой да ми снася златото, сама си го копам...
а те надали занят какво е да измиеш една чиния...
Ама по-натам това много ще им пречи в живота,и да ...сега мога и да работя,сама да си изкарвам парите,но до преди 3-4 години и аз бях от тия същите кифли,но ми писна все да съм зависима от някого ,по отношение на парите,също както и на колата.Пък и вече не съм в тежест на никого,даже помагам ,по отношение на финансите, и ми олекна.

OtkrovennoBezrazlichna
07-11-2010, 13:28
И мен много ме дразнят въпросните (кифли) ,които са едно,a пък се правят на съвсем друго.Тези,които се подиграват също ме дразнят=а те са ,точно [фешковце,межковци,кифльоци и тем подобни...]
3а мен те са едни мамини глезльовци ,мислят си,че като тате им даде по 20-30лв на ден и са голямата работа.Аз също мога да кажа ,че пари не ми липсват,но аз работя като главен готвач,друго е...не чакам на някой да ми снася златото, сама си го копам...
а те надали занят какво е да измиеш една чиния...
Ама по-натам това много ще им пречи в живота,и да ...сега мога и да работя,сама да си изкарвам парите,но до преди 3-4 години и аз бях от тия същите кифли,но ми писна все да съм зависима от някого ,по отношение на парите,също както и на колата.Пък и вече не съм в тежест на никого,даже помагам ,по отношение на финансите, и ми олекна.


Тва да си зависим от родителите не значи да си кифла и да си разглезен
те кифлите са точно по на 13 14 години
кой ще ти земе 13 годишно момиченце за главен готвач
пък и квото и да е друго
Не парите те правят кифла, а това как разсъждаваш

whitediamond
07-11-2010, 14:07
Еми то зависи от човека. Познавам доста "кифлета" които от 10-11 годишна възраст ходят в Аморчету,пииват си водка с лед на барчето,горе-долу на тази възраст си хващат гаджета,обличат се като курвета,ходят на токчета,пият,пушат,за да се правят на голяма работа. Иначе хора различни,различни идеали. От друга страна имам и приятелки които са съвсем нормални момичета. Не се падат нито фешъни,кифлета,кроасани,ча гари или наи-малко задръстени. Това са естествени момичета без един тон грим което не ги прави по-малко красиви,онези дето ходят с дънки,тениски и кецки. Хаиде и такива момичета все още ги има. Та какво е вашето мнение по този въпрос?
Кифлите са олицетворение на изкривеното мислене на днешното общество
Струва ли си да съдим някого при положение ча това е техния живот?
Да. По този начин момичетата се заблуждават,че ако не е някоя разголена кифла никои няма да и обърне внимание ,което маи така ще стане
Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?
Да,но всичко да си има мярка.
Какво ви е мнението за днешната младеж като цяло?
Има различни групи,различни идеали.

mincheto
07-11-2010, 14:48
OtkrovennoBezrazlichna
Да права си,но аз имах прдвид,че бях като кифлите,чаках на мама и тате всичко да свършат и да ръсят кинти,а аз в замяна им давах едно ''майната ти и гледай си работата'',''не ми се меси в нещата''...и прочие....но се промених много..в добро де.

elito0o0o0
07-11-2010, 14:49
mincheto Ще ме разплачеш от смях, честно! :lol:
Значи, сега ще ти обясня как седят нещата:
Това, което казваш ти - 3а мен те са едни мамини глезльовци ,мислят си,че като тате им даде по 20-30лв на ден и са голямата работа.Аз също мога да кажа ,че пари не ми липсват,но аз работя като главен готвач,друго е...не чакам на някой да ми снася златото, сама си го копам... , не е баш така, макар и мен да ме дразнят тези фешънчета, които се правят на голямата работа с парите на баща си. Така, всеки човек е зависим от родителите си поне до 18 годишна възраст. Няма как... Ти какво си мислиш? Те са им родители, не може да ги оставят без пари все пак, но ме дразни факта, че като му даде там няколко лева и си мисли, че всичко е наред и вече е станал големия баща. Не е така... Много хора мислят, че по този начин полагат ОГРОМНИ грижи едва ли не и вече го е възпитал, но детето си остава само с парите, баща няма... Повечето бащи не се интересуват от децата си - как са, що са, училище...., ами си мисли - дал му 20 лева и всичко е наред... И то съответно като няма кой да му говори - отива в някоя дискотека, гледа от другите, че пият и к`во си вика - Абе я и аз тука да се направя на гъзар, понеже явно е модерно щом другите го правят...

elito0o0o0
07-11-2010, 14:52
Да права си,но аз имах прдвид,че бях като кифлите,чаках на мама и тате всичко да свършат и да ръсят кинти,а аз в замяна им давах едно ''майната ти и гледай си работата'',''не ми се меси в нещата''...и прочие....но се промених много..в добро де.Еми, да, но какво да правиш?... Родителите са си виновни сами. :)

OtkrovennoBezrazlichna
07-11-2010, 15:24
OtkrovennoBezrazlichna
Да права си,но аз имах прдвид,че бях като кифлите,чаках на мама и тате всичко да свършат и да ръсят кинти,а аз в замяна им давах едно ''майната ти и гледай си работата'',''не ми се меси в нещата''...и прочие....но се промених много..в добро де.

Eми то тва си е до човека, дали ще уважаваш родителите си и ще си доволна на тва което ти дават или ще се мазниш за едните 5 кинта и после ще кълнеш че не са ти дали 10 тва си е твоя работа
------------------------------------------------------------------------------------
колкото повече пари толкоз по зле
вместо да си пълним 5те кила въздух в главите, с лилави банкноти
траа се научим на малко глад,.. особено в тая стагнация

museebedvenevidi
07-11-2010, 16:35
Само едно ще кажа за днешната младеж (ГОСПОДИ ПРИБЕРИ СИ ВЕРСИИТЕ)

Lexynnka
07-11-2010, 19:23
всеки може да бъде какъвто си иска, стига да не пречи на другите
и да, тъпо е да съдиш някой само по прическата

Jumbie483
07-11-2010, 19:36
Уважавате ли хората които поддържат външния си вид?

Тоя въпрос ми привлече вниманието.
Представете си до къде сме стигнали, щом се питаме такива неща. Аз не познавам човек, който не се интересува от външният си вид и който не го поддържа. Има ли въобще такива хора?! И какво общо има уважението тук?? Вие уважавате ли хората с руса коса? А тези без коса? А тези с бели зъби? А тези, които играят тенис?
За да уважаваш един човек, не е достатъчен само външният вид. Пък и аз лично не мога да уважавам човек, който не познавам, само защото днес виждам, че се е сресал и си е направил прическа.

Иначе всеки си има вкус, всеки подражава на даден стил, даден човек или нещо друго. Това, че една група от хора с един стил на обличане не харесва друга група с друг стил е съвсем нормално. Това което първите смятат за грозно, вторите го харесват и го смятат за красиво.. и обратното. Вярно е, че в днешно време младите са манипулирани от чалгата, която става все по-известна из нашите земи и се опитват да подражават на любимити си певици, мислейки, че това е хубаво. И да, за тях е хубаво, тъй, че останалите, които не одобряваме това, нямаме глас. Всеки си има родител за да му покаже кое е правилното и кое не е, а ако този родител не може да възпита детето си както трябва, то кой тогава? Ние останалите, които знаем само да обсъждаме и говорим, колко е пропаднало поколението ли? И си мислим, че като наговорим куп глупости, тези деца ще ни послушат и ще се променят. Ами няма как да стане.
Такива теми има безброй много в този форум. И във всички тях се изписва едно и също по безброй много пъти. Е, някой да е запомнил нещо? Не!

Научете се да приемата нещата такива, каквито са! Не можем да променим едно ново поколение деца с теми по форумите или с открити нападки срещу тях. Приемете го, осъзнайте, че става по-зле и по-зле и престанете да дъвкате едно и също нещо по милион пъти.