PDA

View Full Version : кажете нещо



Zaqkkk
07-07-2010, 08:57
Значи в моя грат имаме нещо като бригада ( Благоевград ) и чистим и ни дават мижави парички; както и да е там в една група сме с едно момиче което много ми харесва разбира се си говорим и тн. но се чудя какво да направя за да станем нещо повече от приятели мисля да и взема скайпа и да си початим малко и да и предложа да излем и тн. вие какво предлагате?

ivcheto0o
07-07-2010, 09:00
Ами ти добре си го измислил вземи и скайп,телефон,покания я да излезете.

pisety000
07-07-2010, 09:05
Първо град се пише с Д а не c Т както и да е.....А по темата:Както споменаха по-горе вече си го измислил...ти си си направил плана.... :D поискай и скайпа или телефона и я покани да излезете.Успех! :)

Zaqkkk
07-07-2010, 09:07
Мерси, ако имате по добри идеи казвайте :P, ще ми е от полза нещо за срещата да кажете защото като и зема скайпа 100% ще има татка дпо дългичко чат-че и ще се изчерпат темите и на срещата ще има кофти мълчание :D

pisety000
07-07-2010, 09:25
На срещата задължително бъди себе си.Не се прави на такъв какъвто не си...може да си говорите за общи теми-какво обича да прави,какви филми обича да гледа... и разни такива :D

ibojilow
07-07-2010, 09:53
^ Да, тя ако те хареса, ще те хареса такъв какъвто си!

Не прибързвай с поканата за среща, защото може да те отреже ..
Научи повече неща за нея, какво обича тн.. За да намериш общи теми за срещата, недей да говориш много, тоест изслушвай я, нека тя да бъде важната, изпълнявай и капризите, но гледай да не ти се качи на главата трябва да има някаква граница ..
Не носи на първа среща цвете! ( То вече никой не носи цветя на приятелките си, което е голям - ) вече ако се навие за втора среща тогава и занеси задължително една розичка, няма какво да губиш.. :)
Първо и земи скайпа и вечер ставаш по-рано от нея от компютъра и и кажи " Имам малко работа в нас, но ще можеш ли да ми дадеш номера ти, да си пишем по-късно или утре да се чуем " това е вариант в който ще видиш дали иска да ти го даде и ще е малко заобиколен, а не " Абе я си дай номера " все едно и заповядваш .. Идея как да я поканиш например " Утре нямам работа, пък искам да те видя, искаш ли да отидем на кино, в парка, на кафе .. а - у .. Ти ще си ги измислиш, ако те интересува още нещо питай.
И ти пожелавам УСПЕХ!

VinDiesel
07-07-2010, 16:23
Защо не вземеш да я поканип на живо?

mynichka
07-07-2010, 16:24
Направо си я покани да излезете

ilko0214
07-08-2010, 12:33
Ми на живо, що да не я поканя ли? Щото идва някак си много прибързано, без да сме се опознали, по добре малко поне по скайп да се опознаем и така, благодаря на ibojilow за страхотния му и изчерпателен отговор!Надявам се, че ще видим въпрасо ми и ще ми отговори пак така изчерпателно :D а и не само той :P

- Това с разговара, за какво да си говорим и тн. ми е голям проблем, там ми трябва доста помощ, имал съм две срещи на които питам нещо говорим си 30минутки ( максимум ) и след това гробна тишина :D, та не искам да се повтори :D, пък моя план ако излезем е да отидем в парка там да седнем да си поговрим и от там ще и предложа на ресотрант някъде или кино да си избере :D

Whoopdedoo
07-08-2010, 12:56
нещо

woshata
07-08-2010, 12:57
Какво е грат ?

K_O_L_E_V
07-08-2010, 13:18
Какво е грат ?

На ( от една друга тема ) брад , брат му ;)

gLypChenCee
07-08-2010, 13:51
СКАЙП?! :shock: А не, не ! :shock: :booooomb:

Закачай се с нея... и като останете само двамата..

и кажи примерно...

`Искаш ли да излезем някой път двамата?`

Ако приеме, добре. Ако не.. не си струва да се занимаваш с нея.

Предложи и да си останете само приятели. :)


п.с.

Не знам на колко си, ама май не си посещавал често часовете по Български език.

BigFakeSmile
07-08-2010, 13:59
поискай и телефона, не скайпа :)

Obsession
07-08-2010, 14:12
Ъъ, ограмоти се - ето ти едно обещаващо начало.
Иначе.. какво стана с доброто старо вземане на телефонния номер? В пъти по-добро от Скайпа е. После звъниш и предлагаш да се видите :)
А за срещите и мълчанието, тъпо е, да, но когато срещнеш подходящото момиче няма да се случва :)

BiGBaDWolF
07-08-2010, 16:11
Скайп,Телефон или направо я покани като чистите ...