PDA

View Full Version : Скъсаха ме!За пръв път не ми пукааа!...



Elenichkaa
07-07-2010, 09:00
И така по всичко личеше,че е близо развръзката!
СЛучи се снощи!Излязохме само двамата(той искаше да сме двамата),отдавна сме отчуждени,понякога дори не го понасях,та снощи ми каза,че не била в мен причината,просто бил срещнал друго момиче(знам за всичките,но търпях и се правех на одарена,незнам защо,дори не го обичам силно,обичала съм само един,и той е голямата ми любов,но замина за проклетата Англия),Усмихнах се и казах:"Спокойно,и аз съм на същото мнение,не искам драми и сълзи,запомняме само хубавите моменти.".Той се стъписа и каза:"Мислех,че ще се нараниш и доста време обмислях как д ати го кажа..",прекъснах го:"Все едно...!Да си признаем,че никога не е било истинско!",той:"Беше,аз те обичах!",Помислих си "да бе докато беше с нея ли?"но не казах нищо !
тва са подробности....
сега ми е леко на душата и за пръв път от мноого дълго време мога да кажа:"Чудото стана...и сега всичко ми е ок"

Някои от вас ще ме упрекнат защо,след като не съм го обичала не казах"край" по-рано.
КАкто казах винаги съм обичала един и същи човек,който никога няма да забравя.А с тази връзка се надявах точно на това!Точно и там беше грешката ми,взех си поука за в бъдеще!
Айде....коментирайте.... 8-)

Sh@d0w
07-07-2010, 09:04
Като не ти пука защо пускаш тема...и какво трябва да коментираме правописа ти ли


...и се правех на одарена

Скъсали сте и толкова,ако всички пускахме по една тема всеки път като стане нещо с връзката ни незнам..

Elenichkaa
07-07-2010, 09:07
наблегни на думите ми за грешката,за осъзнаването,и т.н.!
просто искам мнения.

ivcheto0o
07-07-2010, 09:13
Ами браво че си си взела поука.Дано и ти и той да намерите щастието.

Sh@d0w
07-07-2010, 09:14
Човек се учи от грешките си какво да ти кажа :)

Като харесваш само един човек защо не се бориш за любовта му тогава,ами се опитваш да го забравиш?Човек трябва да се бори за нещата които обича ;)

didi0804
07-07-2010, 09:23
Радвам се за теб!Няма какво да те съветвам,понеже ти си направила каквото трябва.Успех

Elenichkaa
07-07-2010, 09:24
Човек се учи от грешките си какво да ти кажа :)

Като харесваш само един човек защо не се бориш за любовта му тогава,ами се опитваш да го забравиш?Човек трябва да се бори за нещата които обича ;)
Борих се и изгубих!След това се опитвах да приема загубата!
Но така и не успях..или май го направих?
Както и да е!Това е дългааа история,сълзлива и драматична(нетипично за мен нали).
Но Да,мога да кажа-Борих се! :)

Elenichkaa
07-07-2010, 09:41
Темата е всички онези,които по една или друга причина се чувстват "гадно",като ги зарежат.Да,признавам,че моя случай е друг,но гледайте по-позитивно на нещата!
;)

fenasf
07-07-2010, 10:29
Браво.

metaxa
07-07-2010, 11:31
Като не ти пука защо пускаш тема...и какво трябва да коментираме правописа ти ли


...и се правех на одарена

Скъсали сте и толкова,ако всички пускахме по една тема всеки път като стане нещо с връзката ни незнам..
Не мога да разбера защо се заяждате за правописа. Ти също си допуснал/а грешка, пише се "не знам". Сега по-добре ли се чувстваш?
По темата:
Както Sh@d0w каза, човек се учи от грешките си:) Пожелавам ти успех с момчето, което обичаш, продължавай да се бориш!

kremen4eto
07-07-2010, 12:45
Темата е всички онези,които по една или друга причина се чувстват "гадно",като ги зарежат.Да,признавам,че моя случай е друг,но гледайте по-позитивно на нещата!
;)

Всичко добре, само че не мисля, че с твоята история ще помогнеш на някой, който му е гадно за раздяла. Всеки си има своите изживявания, връзки, трудности и начини да гледа на нещата. :)

Иначе, браво, че се чувстваш добре.

zority7
07-07-2010, 15:47
fenasf написа:

Браво.
+1 :)

Whoopdedoo
07-07-2010, 15:49
Oкей.

VinDiesel
07-07-2010, 16:11
На колко години си ?Сигурен съм,че след време един от двама ви,ще съжалява...

bilqnavod
07-07-2010, 16:29
Нормално. Предвид обстоятелствата... не се чуди - радвай се... :grin:

Elenichkaa
07-07-2010, 18:08
На колко години си ?Сигурен съм,че след време един от двама ви,ще съжалява...
17.И няма да съм аз.Не ми е присъщо да съжалявам!
Пък и той е поредния(не значи нищо)

MegamiX
07-07-2010, 18:21
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)

K_O_L_E_V
07-07-2010, 19:27
Аз за друго си мислех под "скъсаха ме" , но то нямаше да е за този раздел :D

Ем хубаво е , че сега ти е по-леко.Радвай се на живота.

Elenichkaa
07-07-2010, 19:33
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)
Да!
Знам,че накои ще кажат клишета от рода на"първата любов не се забрява".Но той беше(и все още е) смисъла.Едва ли някой ще разбере какво имам впредвид!
Погледа.Да,за онзи поглед мога да извърша чудеса!
:)

Elenichkaa
07-07-2010, 19:34
Аз за друго си мислех под "скъсаха ме" , но то нямаше да е за този раздел :D

Ем хубаво е , че сега ти е по-леко.Радвай се на живота.
8-) 8-) 8-) да определено не и в този! 8-)

VinDiesel
07-07-2010, 19:36
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)
Да!
Знам,че накои ще кажат клишета от рода на"първата любов не се забрява".Но той беше(и все още е) смисъла.Едва ли някой ще разбере какво имам впредвид!
Погледа.Да,за онзи поглед мога да извърша чудеса!
:)
Та ти си само на 17,след 3-5 години,сувсем по друг начин,ще гледаш на сегашното си мислене(за тоя пич в Англия) :)

mArMaLaDkA
07-07-2010, 19:42
Ако не ти пукаше, нямаше да пускаш тема, а щеше да се радваш на малката си победа над себе си тихомълком.
Щом си се задържала с него, въпреки кръшканията му, значи ти е бил нужен за нещо - или за да си начесваш душевните нужди, и/или физическите. Следователно, няма как да ти е все тая, че сте скъсали.

Elenichkaa
07-07-2010, 19:43
[Та ти си само на 17,след 3-5 години,сувсем по друг начин,ще гледаш на сегашното си мислене(за тоя пич в Англия) :)
И аз съм на тва мнение,че е глубаво да се вкарваш в някви филми на тия годинки.Ти едва ли ще разбереш,но нищо не губя да се опитам да обясня,той не е просто"пича от Англия".
Всичките ни познати казваха,че си пасваме идеално.
СТрах ме е от това,че(да признавам страх ме е)след 12 клас ще ходя да уча там(при баща ми) и ме е страх от това,което ще заваря и..дали изобщо ще ни се срещнат пътищата отново!
Абе детинщини! 8-)
Радвам се само за едно,докато някой хора се самозалъгват,че не е важно да си Истинския/та а просто с някой(аз бях от тях),разбрах,че дадеш ли си проклетото сърце връщане няма!

Elenichkaa
07-07-2010, 19:46
Ако не ти пукаше, нямаше да пускаш тема, а щеше да се радваш на малката си победа над себе си тихомълком.
Щом си се задържала с него, въпреки кръшканията му, значи ти е бил нужен за нещо - или за да си начесваш душевните нужди, и/или физическите. Следователно, няма как да ти е все тая, че сте скъсали.
Търпях защото може би ми беше все едно дали е само с мен!Обичах го ,но по свой начин!Това не беше луда и изпепеляваща любов,която искам,беше просто...хм,дори не беше връзка.Поне не и за мен!
Така че,странно но ми е все едно.Ако се вгледаш в темата и в живота ми главният герой е друг!Сложно е!:)

Nakadah
07-07-2010, 19:47
Честито! След 2 дена ще пуснеш тема как сте се събрали!

Elenichkaa
07-07-2010, 19:48
Честито! След 2 дена ще пуснеш тема как сте се събрали!
:lol: :lol: :lol:
опазил ме Бог! :lol:

MegamiX
07-07-2010, 19:48
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)
Да!
Знам,че накои ще кажат клишета от рода на"първата любов не се забрява".Но той беше(и все още е) смисъла.Едва ли някой ще разбере какво имам впредвид!
Погледа.Да,за онзи поглед мога да извърша чудеса!
:)

Преживявам абсолютно същото нещо! Малко по-различни са нещата! Първо щеше да заминава за Германия - не стана и тъкмо се успокоих и господинът реши, че ще вади големите пари в Слънчев бряг! Решихме, че ще си поддържаме връзка от разстояние, но както се досещате не стана. Един ден просто спря да ми вдига телефона и аз разбрах, че се е случило това, което очаквах... до тук добре, понесох го добре, преодолях го, докато не започна да ме търси отново, да ми се обяснява, че мислил, че така ще ми е по-лесно и не можел да ми кара да го чакам тук! Обяснения как съм му в сърцето и можело да опитаме след време пак... и това стана започна да ми се моли да пробваме пак и при въпроса ми "Как ще стане това?" отговор нямаше! От тогава не ме е търсил, защото няма нет, а всичко това ставаше по тъпия скайп - монотонно през седмица две! Искам го, обичам го, но докато той не разбере какво иска, аз няма да го играя "на повикване"! След като прочетох мнението ти се запитах дали и аз ще съм така със следващите?

Nakadah
07-07-2010, 19:50
Честито! След 2 дена ще пуснеш тема как сте се събрали!
:lol: :lol: :lol:
опазил ме Бог! :lol:

Щом си пуснала тази тема значи и продължение ще има!

Elenichkaa
07-07-2010, 19:52
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)
Да!
Знам,че накои ще кажат клишета от рода на"първата любов не се забрява".Но той беше(и все още е) смисъла.Едва ли някой ще разбере какво имам впредвид!
Погледа.Да,за онзи поглед мога да извърша чудеса!
:)

Преживявам абсолютно същото нещо! Малко по-различни са нещата! Първо щеше да заминава за Германия - не стана и тъкмо се успокоих и господинът реши, че ще вади големите пари в Слънчев бряг! Решихме, че ще си поддържаме връзка от разстояние, но както се досещате не стана. Един ден просто спря да ми вдига телефона и аз разбрах, че се е случило това, което очаквах... до тук добре, понесох го добре, преодолях го, докато не започна да ме търси отново, да ми се обяснява, че мислил, че така ще ми е по-лесно и не можел да ми кара да го чакам тук! Обяснения как съм му в сърцето и можело да опитаме след време пак... и това стана започна да ми се моли да пробваме пак и при въпроса ми "Как ще стане това?" отговор нямаше! От тогава не ме е търсил, защото няма нет! Искам го, обичам го, но докато той не разбере какво иска, аз няма да го играя "на повикване"! След като прочетох мнението ти се запитах дали и аз ще съм така със следващите?
няма кой знае колко общо?!?!?!
Разбрах само,че тряа се стегна и не да забравям каквото и да било!А трябва да си спомням с усмивка!
ИСках да го забравя,и докъде стигнах с тва си желание - да ходя с човек,който не понасям и само чакам удобен момент да зарежа,но не ми стиска!
Е вече няма да оставям никой да действа вместо мен! 8)

MegamiX
07-07-2010, 19:54
Хубаво е, че се справяш толкова добре! Казваш, че си обичала само един истински! Искам да те попитам той първият ти сериозен приятел ли беше? Просто от любопитство :)
Да!
Знам,че накои ще кажат клишета от рода на"първата любов не се забрява".Но той беше(и все още е) смисъла.Едва ли някой ще разбере какво имам впредвид!
Погледа.Да,за онзи поглед мога да извърша чудеса!
:)

Преживявам абсолютно същото нещо! Малко по-различни са нещата! Първо щеше да заминава за Германия - не стана и тъкмо се успокоих и господинът реши, че ще вади големите пари в Слънчев бряг! Решихме, че ще си поддържаме връзка от разстояние, но както се досещате не стана. Един ден просто спря да ми вдига телефона и аз разбрах, че се е случило това, което очаквах... до тук добре, понесох го добре, преодолях го, докато не започна да ме търси отново, да ми се обяснява, че мислил, че така ще ми е по-лесно и не можел да ми кара да го чакам тук! Обяснения как съм му в сърцето и можело да опитаме след време пак... и това стана започна да ми се моли да пробваме пак и при въпроса ми "Как ще стане това?" отговор нямаше! От тогава не ме е търсил, защото няма нет! Искам го, обичам го, но докато той не разбере какво иска, аз няма да го играя "на повикване"! След като прочетох мнението ти се запитах дали и аз ще съм така със следващите?
няма кой знае колко общо?!?!?!
Разбрах само,че тряа се стегна и не да забравям каквото и да било!А трябва да си спомням с усмивка!
ИСках да го забравя,и докъде стигнах с тва си желание - да ходя с човек,който не понасям и само чакам удобен момент да зарежа,но не ми стиска!
Е вече няма да оставям никой да действа вместо мен! 8)

Свързвам общото с момчето от Англия, но както и да е! Евала ти правя :)

VinDiesel
07-07-2010, 20:01
Сега ще ти разкажа моято любовна история накратко...Ходех с момиче,обичах я истински,ходихме година и един месец.Всички казваха,че си пасваме идеално,че ще се сватосваме след време и хоп,мача приключи.Аз какво трябва да направя,да си мисля за нея цял живот и да я чакам,някои си ден,да се съберем и да си мисля че всичко ще е "Йок" ?Гледам напред,аз съм млад ,на 20 години,сега е момента да се забавлявам и да си правя кефа....Още помня погледа й с ония големи очи :smt108 :smt068

Elenichkaa
07-07-2010, 20:03
Честито! След 2 дена ще пуснеш тема как сте се събрали!
:lol: :lol: :lol:
опазил ме Бог! :lol:

Щом си пуснала тази тема значи и продължение ще има!
Какво толко съдбоносно решение е да пуснеш подобна тема?
Иначе съм сигурна,че продължение с така нареченото ми доскорошно гадже няма да има!Едвам се понасяхме 8-) ,изпитвам отвръщение от него!
Продължение ще има,но на историята с Англия,защото след 2 години се местя там!...жалко,че намразих страната покрай заминаването му 8-) (майтаб бе)

Elenichkaa
07-07-2010, 20:07
Сега ще ти разкажа моято любовна история накратко...Ходех с момиче,обичах я истински,ходихме година и един месец.Всички казваха,че си пасваме идеално,че ще се сватосваме след време и хоп,мача приключи.Аз какво трябва да направя,да си мисля за нея цял живот и да я чакам,някои си ден,да се съберем и да си мисля че всичко ще е "Йок" ?Гледам напред,аз съм млад ,на 20 години,сега е момента да се забавлявам и да си правя кефа....Още помня погледа й с ония големи очи :smt108 :smt068
Не те познавам,но познавам себе си!Рядко се доверявам на който и да било(колкото и мил да изглежда).Всичко,което съм правила с него не ми беше присъщо,сигурно за това го помня така и по дяволите разбрах,че не мога да забравя!
Повярвай имам опит в "продължаването".Ако мина през това,ще е моето Голяма Лично Постижение!Глупаво,но то сърце. 8-)

Elenichkaa
07-07-2010, 20:09
^*от ..от сърце (това имах вппредвид)

както и да е!
Минало,заминало.
Темата може да се заключи!

От няколко коментара се замислих!Което ми беше полезно!
Зададох си въпроси и сега ще се заема с търсене на отговорите!
Благодаря!

VinDiesel
07-07-2010, 20:32
Ти се познаваш най-добре,нито аз нито дори и родителите те познават по-добре от теб.Успех за в бъдеще :)

Nakadah
07-07-2010, 20:36
Честито! След 2 дена ще пуснеш тема как сте се събрали!
:lol: :lol: :lol:
опазил ме Бог! :lol:

Щом си пуснала тази тема значи и продължение ще има!
Какво толко съдбоносно решение е да пуснеш подобна тема?
Иначе съм сигурна,че продължение с така нареченото ми доскорошно гадже няма да има!Едвам се понасяхме 8-) ,изпитвам отвръщение от него!
Продължение ще има,но на историята с Англия,защото след 2 години се местя там!...жалко,че намразих страната покрай заминаването му 8-) (майтаб бе)

Каква хубава спам тема си ни направила :)

Ако не ти пука за някого то просто не говориш/пишеш за него/нея..
Твоята тема е точно обратното...

Браво за твоята англия... Ще я напразиш и нея спокойно!

K_O_L_E_V
07-07-2010, 21:08
Чорапа ми сутринта крещеше "скъсаха меее" , все още е в операционната , не знам да ли ще успеят да го върнат към нормален живот....

mincheto
07-08-2010, 06:46
Еми станало е по -добре така. Да мъжете те обичат попринцип докато си с тях в леглото ,после кой от къде е.... 8-)

LadyDi
07-08-2010, 07:11
Темата може да се заключи!