PDA

View Full Version : Френска любов



vovi
07-07-2010, 09:30
Здравейте, аз съм на 14.Гаджето ми е на 15.
За него и бившата му се разнасяха много слухове. Скъса я и тръгна с мен.
Снощи ме попита по телефона, дали като се видим може да ми направи френска любов .. Аз веднага му отказах, като не бях сигурна какво означава точно. Може ли някой да ми каже, какво означава френска любов. И сега той ми се сърди .. Защо ?!

gandalfepi4
07-07-2010, 09:33
френска любов=орална или, казано по нашенски, да ти лиже пичето...

според мен е леееко странно някой да ти предлага нещо такова по телефона, сигурна ли си че не е някой ръб?

DeViLMaN
07-07-2010, 09:34
ами да те оближе от краката до ушите :D
а ти ако искаш да му направиш фелацио сама са сети кое трябва да се ближе ... :lol:

Slynchiicee
07-07-2010, 09:50
аз нямаше да откажа :D .. освен ако не е някъв тъпак и да ти прави блъф по телефончето скъпа
нормално е да ти се разсърди :D щом те е питал дали там ще му дадеш ти направи :D значи е искал и ти си го отрязала :D браво маце :grin:

vovi
07-07-2010, 09:52
Сигурна съм, защото ходим от 5 месеца и не е било базик ..

OneBoy
07-07-2010, 09:54
Еми дай му да те олиже на момчето щом му е мерак :)

Slynchiicee
07-07-2010, 09:54
ем тогаа майна ако му вярваш .. що не му каза да .. лизали ли са те до сега ? на колко си години ? наиш кво е яко :D :oops:

Slynchiicee
07-07-2010, 09:55
Еми дай му да те олиже на момчето щом му е мерак :)



ааа такааа :-P :-P :lol:

vovi
07-07-2010, 09:56
на 14 години съм и нямам да мерение да го правя сега

BiGBaDWolF
07-07-2010, 09:57
Будалооооо :D

Нема да те изнасили небой се :D

Slynchiicee
07-07-2010, 09:58
ем окей разбра за кво става въпрос мисля че темата се изчерпа :) когато си готова :)

anonymous708973
07-07-2010, 10:48
Радвам се, че не си тръгнала да го правиш, защото само от факта, че не знаеш какво е френска любов, си правя извода, че грам не си готова...
А той как те попита по телефона, че ми е интересно? В прав текст ("Ало, как си, ай кат се видим да ти направя френска. Искаш ли?") или го е направил готино, с намек - като пич - макар че 15-годишен пич аз не съм виждала... Питам просто от любопитство. :)

vovi
07-07-2010, 11:10
Говорехме какво е правил с бившата и той ми каза .. Правих и френска любов .. Ще ми дадеш ли и на теб да ти направяя ?

ReachlessGirl
07-07-2010, 11:16
.. означава да ти лиже това между краката ( по най - прост начин казано) .. 8-)

А щом ти се е разсърдил за такова нещо значи определено не заслужава да ти го направи още по - малко да си с него .. зарежи го .. :? :?

anonymous708973
07-07-2010, 14:36
Говорехме какво е правил с бившата и той ми каза .. Правих и френска любов .. Ще ми дадеш ли и на теб да ти направяя ?

И ти му каза бързо "Не"?!

gandalfepi4
07-07-2010, 14:53
Говорехме какво е правил с бившата и той ми каза .. Правих и френска любов .. Ще ми дадеш ли и на теб да ти направяя ?

абе и аз щях да ти се разсърдя :D доста е гадно да те отрежат така, най-вече когато ти сам предлагаш да се "жертваш"

представи си че ти му кажеш "искаш ли да ти духам?" и той каже веднага с едно директно "не". доста е гадничко така, можеше поне да му откажеш по-човешки или просто да отговориш уклончиво "може би/не знам/ще видим". ма твоя работа де. според мен е добра идея да поговориш с него и да се изясните по въпроса, най-малкото за да се разберете дали ще има интимни неща във връзката ви или не (може пък той да не иска да е с тебе в такъв случай, хубаво е да се изясните от рано че да няма "поражения")

Sashko95
07-07-2010, 16:13
Говорехме какво е правил с бившата и той ми каза .. Правих и френска любов .. Ще ми дадеш ли и на теб да ти направяя ?

абе и аз щях да ти се разсърдя :D доста е гадно да те отрежат така, най-вече когато ти сам предлагаш да се "жертваш"

представи си че ти му кажеш "искаш ли да ти духам?" и той каже веднага с едно директно "не". доста е гадничко така, можеше поне да му откажеш по-човешки или просто да отговориш уклончиво "може би/не знам/ще видим". ма твоя работа де. според мен е добра идея да поговориш с него и да се изясните по въпроса, най-малкото за да се разберете дали ще има интимни неща във връзката ви или не (може пък той да не иска да е с тебе в такъв случай, хубаво е да се изясните от рано че да няма "поражения")

"Искаш ли да ти духам?" "Не"....Тва няма да е момче ако не иска :D

gandalfepi4
07-07-2010, 17:05
"Искаш ли да ти духам?" "Не"....Тва няма да е момче ако не иска :D

ми добре... искаш ли да ти духам?

vaseto0o
07-07-2010, 18:19
"Искаш ли да ти духам?" "Не"....Тва няма да е момче ако не иска :D

ми добре... искаш ли да ти духам?
OWNED

GreenFairy
07-08-2010, 10:02
Хахахахха, тва е доста гадничко... Иначе и на мен са ми отказвали и е супер гадно... Ти искаш да му направиш хубаво на човек, а той ти отказва :( Представи си на твоя пич колко му е гадно... следващият път можеш направо него да го питаш какво значи "френска любов", че да знаеш как да му отговориш.

sokol02
07-08-2010, 10:18
Абе момиче тва не значи че ще те излупа, че ще те пооб;иже малко щи прай малко скречинг(или по наашенски че ти направи една шпатула не се безокой 8-) :razz:

ozzy
07-08-2010, 11:01
Доста интересно как гледам че повечето момичета който имат спешна нужда от полов орган карат момичето да позволи на някав си да и оближе хралупката .. щом не иска и го е отрязала значи не е готова :?

sokol02
07-08-2010, 12:14
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

viqnkababyy
07-08-2010, 12:29
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)

sokol02
07-08-2010, 12:33
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)
Abe ne wida[ li

viqnkababyy
07-08-2010, 12:34
[quote=sokol02]Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)
Abe ne wida[ li

babity
07-08-2010, 12:41
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)

От какво да се пази? Той по никакъв начин няма да оскверни целостта на "цветето" и. В смисъл... ако си е сигурна в него нещо такова може да ги сближи повече. Друг е въпроса вече, е след това той може да я заврънка да му бъде върнат жеста.

ozzy
07-08-2010, 12:44
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)

От какво да се пази? Той по никакъв начин няма да оскверни целостта на "цветето" и. В смисъл... ако си е сигурна в него нещо такова може да ги сближи повече. Друг е въпроса вече, е след това той може да я заврънка да му бъде върнат жеста.


Една голяма вметка

ЛЕГЕНДА :
Хралупка>
Цветенце> Женски полов орган
Паржолка>
Месцето>
Сливката>

viqnkababyy
07-08-2010, 13:20
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)

От какво да се пази? Той по никакъв начин няма да оскверни целостта на "цветето" и. В смисъл... ако си е сигурна в него нещо такова може да ги сближи повече. Друг е въпроса вече, е след това той може да я заврънка да му бъде върнат жеста.

Да си пази девствеността, защото това е най-хубавото нещо на жената.

BigFakeSmile
07-08-2010, 13:36
1. Говорил ти е какво е правил на бившата си?? :-o
2. Казал ти е, че иска а ти прави френска любов..по телефона?? :-o
3. Не си си помислила дори за миг, че е бааахти идиота?? :-o
4. Кажи му да порасне..

OneBoy
07-08-2010, 13:37
Стигате вече с тая девственост заглавието е френска любов. Моят савет към авторката е дай на младежа да ти олиже пусито нищо не губиш ако не ти хареса обаче представи си че ти стане кеф :P

Rebus
07-08-2010, 13:38
Абе стига сте карали момичето да прави неща,които не иска.Дай му..та дай му.Всеки налива акъл,че нищо няма да стане..Няма да,най-много да поиска да му върне жеста..И какво..пак ли трябва да го направи,щот нищо няма да стане..(при условие ,че не и харесва ) :-x

viqnkababyy
07-08-2010, 13:40
Абе стига сте карали момичето да прави неща,които не иска.Дай му..та дай му.Всеки налива акъл,че нищо няма да стане..Няма да,най-много да поиска да му върне жеста..И какво..пак ли трябва да го направи,щот нищо няма да стане..(при условие ,че не и харесва ) :-x

++

OneBoy
07-08-2010, 13:40
Абе стига сте карали момичето да прави неща,които не иска.Дай му..та дай му.Всеки налива акъл,че нищо няма да стане..Няма да,най-много да поиска да му върне жеста..И какво..пак ли трябва да го направи,щот нищо няма да стане.. :-x Е че ние за тва говорим от самото начало :)

LadyDy
07-08-2010, 13:42
При положение, че не си запозната с тези неща, какво си тръгнала да правиш/ да ти правят? Стой си на Д-то и се образовай на първо място. Смешна работа.......

miShle
07-08-2010, 13:53
Сърди ти се щото е тъпак.. изобщо какво правиш с него? Да си му поредната бройка ... :o

bunnyLove
07-08-2010, 15:31
Щом не си готова няма никакъв смисъл да му позволяваш. Не прави нищо, ако нямаш желание. Това, че ти се е разсърдил е доста глупаво от негова страна ! :wink:

sokol02
07-08-2010, 15:41
Пусни му на момчето де ;) за да не си намери друга сеш се нали :) ЦИТИРАМ :"дай му да ти оближе хралупката" :-D

Пф, щом тя не е готова и не иска, значи няма да го направи !
А ако той я зареже, заради това, просто не я заслужава.
Респекта мацка, пази се ! :)

От какво да се пази? Той по никакъв начин няма да оскверни целостта на "цветето" и. В смисъл... ако си е сигурна в него нещо такова може да ги сближи повече. Друг е въпроса вече, е след това той може да я заврънка да му бъде върнат жеста.

Да си пази девствеността, защото това е най-хубавото нещо на жената.
Нали имаше една ема за френската любов между мъж и жена(жената е в клекнало положение) и сички бунт не тва е най долното което меже да направи една жена... Тва за мъжа да пооближе тук там е като жената да направи една свирка тоест той изка да направи най-долното нещо за един мъж (а аз не смятам че е долно) да ти полиже...

BabyBluee
07-08-2010, 15:44
:lol: :lol:

neshty
07-08-2010, 16:52
Будалооооо :D

Нема да те изнасили небой се :D
:D :D :D :D
Дай му ....

vaseto0o
07-08-2010, 16:55
Абе... Като ви гледам мненията се убеждавам... То верно жената не е като човека :lol:









(глейте ся ко стаа, ще ма разпънат на кръст :Х )

NevermoreDev
07-08-2010, 17:55
- като пич - макар че 15-годишен пич аз не съм виждала...
Ubajdash me :D :D ... spox.... 100% vqrno . Vijdam vsi4kite takiva okolo men I men. To zaradi tova momi4etata se hodat s po golemi...

Slynchiicee
07-09-2010, 08:29
Доста интересно как гледам че повечето момичета който имат спешна нужда от полов орган карат момичето да позволи на някав си да и оближе хралупката .. щом не иска и го е отрязала значи не е готова :?


не всеки който иска да прави френска на гаджето си желае да я лашка ;] .. той ако я обича .. ще я изчака ;]
а ако не я обича няма да и прави френска am директно ще я надупи ;]

viqnkababyy
07-09-2010, 11:13
Е как ще я изнасили ли ?

Slynchiicee
07-13-2010, 08:22
що трябва да я изнасилва бе . .баси :-x :x

Princessani
07-13-2010, 16:09
Здравейте, аз съм на 14.Гаджето ми е на 15.
За него и бившата му се разнасяха много слухове. Скъса я и тръгна с мен.
Снощи ме попита по телефона, дали като се видим може да ми направи френска любов .. Аз веднага му отказах, като не бях сигурна какво означава точно. Може ли някой да ми каже, какво означава френска любов. И сега той ми се сърди .. Защо ?! Ако мислиш ,че си готова му позволи ,ако не си просто му каже ,че неискаш .Ти най-добре знаеш какво искаш :?