PDA

View Full Version : "Специална целувка"



djstyle
07-07-2010, 13:15
Здравей форум. Смятате ли че, една целувка, би променила отношенията м/у, да кажем, двама приятеля (от различен пол ) ? Или да го поставя по друг начин : Момчето има чувства към момичето, но момичето не го вижда баш по тоя начин, както той нея. Ако момчето реши да целуне момичето, в правилния момент, това би ли наклонило везните в негова посока и след известно време, ако си играе правилно картите, да я има?

П.С. Съжелявам, че говоря за себе си в трето лице... някак ми е неудобно да задавам такива въпроси тук, защото има доста " хейтъри". Ако някой смята, че е глупав въпрос, нека не спами темата.
Благодаря предварително :P

radeberger
07-07-2010, 14:00
Зависи дали момичето има някакви чувства към теб . Ако няма , е вероятно да си развалите приятелството .

GregoryHouse
07-07-2010, 14:13
Ако си убеден, че няма чувства и симпатии към теб, шанса е толкова колкото и да видиш Плутон с просто око през деня...

dimitar_ak
07-07-2010, 14:13
Ако тя не подозира за твоите чувства има много голям риск да я загубиш и като приятел. Сигурно си чувал за теория на стълбата. Ти сега си на стълбата на приятелите и искаш да прескочиш на същинската. Между двете обаче разстоянието е огромно, а под тях е ада.

Blessed666
07-07-2010, 14:34
И двата изхода от ситуацията са възможни. Трябва да прецениш сам дали има възможност момичето да промени отношението си към теб.

То с мен и приятеля ми се получи нещо подобно ... аз го приемах като добър приятел и нищо повече от това, той много добре го знаеше, бяхме си говорили по въпроса, но въпреки това си опита късмета. Явно момента е бил доста подходящ, защото сега сме заедно и нещата между нас се развиват перфектно. :)

3oPuTy
07-07-2010, 14:35
4 пъти съм била в описаната от теб ситуация и само със сегашния ми приятел нещата се получиха,но тогава и аз си го харесвах,но се дърпах,защото ако нещата не се бяха получили щяхме да си развалим взаимоотношенията :?

И все пак по темата:
Вероятността да си прецакате приятелството е много по-голяма,от тази тя да започне да те харесва като момче (гадже) ;)

SisinkaS
07-07-2010, 14:54
Ммм колко познато.. имаше едно момче, с което бяхме доста добри приятели, излизахме на кафета разкарвахме се насам на там.. но само толкова, просто приятели..нищо повече.Е май само аз съм си мислела така 8-) Та така ..имах си приятел (и още си имам :D) ии една вечер понеже той беше на работа,а на мен не ми се скучаеше, излизам си аз с мойте си хора на барче и въпросния младеж идва с нассс ии както си говорим в бара нещеш ли решава, че ще ме целуне.. И го направи! :shock: След което просто .. всичко свърши.. казах му да се маха, понеже ми стана супер кофти, защото беше наясно колко много държа на приятеля ми ииии това е последното нещо което искам да направя ии имаше толкова хора там който го познават.. ии УЖАС :!: :? От тогава насам с това момче съм само на здравей-здрасти ии ако ТОЙ ми пише нещо в скайп.. да отговоря с 2-3 думи.. и обикновенно от там започва един вид заяждане.. само ми натяква, че рано или късно ще се разделя с приятеля ми, че той каквото искал го получавал, знаел всичко за мен понеже нали "който търси намира", че аз може да съм само с приятеля ми, но да не съм била толкова сигурна, че и той е само с мен.. абе опитва се да вкара някакви интриги, но не се получава защото моето момче просто не е такова и ми го е доказвал не един път...
Така де.. олях се малко .. та значи извода ако момичето приема даденото момче само като приятел това по-горе може да са възможните последствия, ако момчето се окаже наранено.. А момчето колкото и правилно да си изиграе картите.. щом момичето гледа на него само като на приятел, невиждам как това може да му помогне..

djstyle
07-07-2010, 15:37
Зависи дали момичето има някакви чувства към теб . Ако няма , е вероятно да си развалите приятелството .

Преди време сме ходили. Лоши хора се намесиха и убиха връзката ни, а тогава имаше любов и от 2те страни.Спряхме контакт. След година, я потърсих отново, но я хванах в кофти момент от живота Й, а и не направих правилно като я претисках и ревнувах и т.н. ( макар, че не ходехме) и я оплаших и отблъснах. Сега за 3ти път искам да пробвам, защото преминах през нещо, което ме промени, както и тя в своя живот е преминала през нещо и е "Ъпдейтната" версия на себе си в момента :D Просто се чудя, дали в някой момент, цeлувката би я накарала да ме обикне отново, да не гледа на мен, като само на приятел, просто нещо да я накара, да й трепне от вътре и да я накара да рискува с мен отново. А аз съм от рядкостта момчета, които са "добри, мили" ала бала... и как да ви кажа, малко ми трябва, за да обичам някого и да давам всичко за него...

djstyle
07-07-2010, 15:43
Ако тя не подозира за твоите чувства има много голям риск да я загубиш и като приятел. Сигурно си чувал за теория на стълбата. Ти сега си на стълбата на приятелите и искаш да прескочиш на същинската. Между двете обаче разстоянието е огромно, а под тях е ада.

Знае, че имам чувства към нея. Не веднъж съм Й казвал, че и безброй пъти показвал...

djstyle
07-07-2010, 15:46
Ако си убеден, че няма чувства и симпатии към теб, шанса е толкова колкото и да видиш Плутон с просто око през деня...

Имаме странна връзка с нея. Трудно ми е да го обесня, имаме предпоставка да бъдем една страхотна влюбена двойка, но не сме. В която се вписват, разбирателство, компромиси, отдаденост, споделяме си всичко, не крием нищо, знаем всичко един за друг, имаме си там разните му моменти, в които си довършваме изречения, впечатляваме се всеки път като говорим от най-малки неща, един от друг, смятам да спра да изброявам, схващаш ми идеята, че двамата значим много един за друг, че сме си и го казвали даже...

djstyle
07-07-2010, 15:48
" Явно момента е бил доста подходящ"

Моляте, обясни ми как го разбираш ти това, че не ми е първият път в който го чувам, като коментира някой по тази тема, и така и се каня да питам за какво говори въпросния човек...

BiGBaDWolF
07-07-2010, 16:10
Ми то така се получават връзките... Единия целува другия иии после се женят :D

ivcheto0o
07-07-2010, 16:12
Ама естествено че ще се променят отношенията,но май в негативна насока.

VinDiesel
07-07-2010, 16:15
Ако ти е истинска приятелка няма да ти се расърди.Освен ако не е някоя разглезена уроспия и след като я целунеш,не изнасилиш,може да се расърди.Има и шанс да ти върже.Човек никога незнае отсрещната пичолина,как гледа на него :)

Blessed666
07-07-2010, 16:18
" Явно момента е бил доста подходящ"

Моляте, обясни ми как го разбираш ти това, че не ми е първият път в който го чувам, като коментира някой по тази тема, и така и се каня да питам за какво говори въпросния човек...
Конкретно в нашия случай "момента" си беше с предистория, която предполагаше това продължение, но както и да е , имах предвид, че не беше просто целувка ни в клин, ни в ръкав, на която вероятно нямаше да реагирам, просто момчето ме познава добре и знаеше как да подходи спрямо мен :)

mynichka
07-07-2010, 16:42
не мисля, че ще се промени нещо :)

djstyle
07-07-2010, 20:55
Ми то така се получават връзките... Единия целува другия иии после се женят :D

Хахаха, ти си сменил аватара, обаче почерка ти немога го збъркам, ти ме кефиш сигрно най-много в целия форум. Винаги си директен и честен със всеки. Не цепиш басма изобщо... ! :D

djstyle
07-07-2010, 20:57
Ама естествено че ще се променят отношенията,но май в негативна насока.

Ти със всички ли си толкова негативна, не за първи път чета твой коментар, едно хубаво нещо не си казала на хората...

djstyle
07-07-2010, 21:00
" Явно момента е бил доста подходящ"

Моляте, обясни ми как го разбираш ти това, че не ми е първият път в който го чувам, като коментира някой по тази тема, и така и се каня да питам за какво говори въпросния човек...
Конкретно в нашия случай "момента" си беше с предистория, която предполагаше това продължение, но както и да е , имах предвид, че не беше просто целувка ни в клин, ни в ръкав, на която вероятно нямаше да реагирам, просто момчето ме познава добре и знаеше как да подходи спрямо мен :)

Айде кажи какво е станало де, с чингели ли да ти вадя думите от устата :D Бати кодирания език дето изкара... :D

umri
07-07-2010, 21:30
Здравей форум. Смятате ли че, една целувка, би променила отношенията м/у, да кажем, двама приятеля (от различен пол ) ? Или да го поставя по друг начин : Момчето има чувства към момичето, но момичето не го вижда баш по тоя начин, както той нея. Ако момчето реши да целуне момичето, в правилния момент, това би ли наклонило везните в негова посока и след известно време, ако си играе правилно картите, да я има?

П.С. Съжелявам, че говоря за себе си в трето лице... някак ми е неудобно да задавам такива въпроси тук, защото има доста " хейтъри". Ако някой смята, че е глупав въпрос, нека не спами темата.
Благодаря предварително :P
Няма да има никакъв ефект, ако не хапнеш малко чесново сосче с пикантни пържолки преди това. Шсъ флюби ф теп.

indigo0lady
07-07-2010, 22:02
Щом толкова пъти преди си й показвал какво чувстваш и тя досега не ти е дала явен знак, че и тя изпитва същото, най-вероятно една целувка няма да промени нищо. Но знае ли човек? ... Ако толкова след нея не си намерил никоя друга за по-достойна, опитай. :wink: Но определено, трябва да "я почнеш отдалече", 8-) както се изрази някой преди мен. :) Едно обаче запомни - любовта не може да се режисира, тя просто се случва и ако ви е писано пак да сте заедно - ще стане. :)

sexy_for_you
07-07-2010, 22:39
Зависи.. Има доста варианти,зависи от хората,от характерите и собствените им възприятия.Ако има чувства(най-добрият вариант) всичко ок,цветя и рози :D При всички други варианти, ако и двамата сте достатъчно зрели,познавате се и може да оцените правилно ситуацията без сръдни и подобни,отношенията не биха се променили кой знае колко.Чувствата ще останат за известно време,но постепенно ще избледнеят..до следващата любов :) Успех!

valdesbg
07-08-2010, 05:53
Ако мислим за целувката като следствие от твоята игра - тогава да нещата ще се променят.

Обаче ако смятащ че целувката ще е причина за любовна игра и ще пламнат някакви чувства САМО защото си я целунал... моите съболезнования за илюзорния свят в който живееш.

Ако знаеш как да флиртуваш досега 10 пъти да си я беше придърпал момата :) А ако не знаеш - има милиони места в нета където да се научиш. И съм убеден че имаш поне един приятел, на когото му върви с жените.

Схващаш ли какво искам да ти кажа?

Ксения вземи си смени подписа накрая :)

djstyle
07-08-2010, 08:01
[/quote]
Няма да има никакъв ефект, ако не хапнеш малко чесново сосче с пикантни пържолки преди това. Шсъ флюби ф теп.[/quote]

Първият истински съвет :D УБИ ГИ ! :razz:

djstyle
07-08-2010, 08:05
[quote="valdesbg"] Ако знаеш как да флиртуваш досега 10 пъти да си я беше придърпал момата :) [quote]

Мисля, че не си разбрал правилно... Не разбирайте, че времето от 1вата ни среща до сега, постоянно сме потдържали връзка, всичко е било по мед и масло, камоли съм имал възможност да действам по някакъв начин, за да я "предърпам към себе си" . Ако ще става нещо, то ще е чак сега, защото и двамата сме наред със животите си и нямам пречки в момента, да видя какво мога да направя по този въпрос, а не да съм в пасивно състояние, защото тя си има проблеми *както беше преди*

ivcheto0o
07-08-2010, 08:57
Ама естествено че ще се променят отношенията,но май в негативна насока.

Ти със всички ли си толкова негативна, не за първи път чета твой коментар, едно хубаво нещо не си казала на хората...

Не съм негативна,просто пиша това което мисля.Не е задължително момичето да реагира негативно,но ти сам каза че тя не те възприема само като приятел,ами ако се упалши и намили кнтактите с теб?

djstyle
07-08-2010, 10:48
Ама естествено че ще се променят отношенията,но май в негативна насока.

Ти със всички ли си толкова негативна, не за първи път чета твой коментар, едно хубаво нещо не си казала на хората...

Не съм негативна,просто пиша това което мисля.Не е задължително момичето да реагира негативно,но ти сам каза че тя не те възприема само като приятел,ами ако се упалши и намили кнтактите с теб?

"Но ти сам каза че тя НЕ? те възприема само като приятел" Точно обратното казах, преди сме били заедно, от тогава иди си, ела си в отношенията ни.

djstyle
07-08-2010, 10:55
"Ако мислим за целувката като следствие от твоята игра - тогава да нещата ще се променя"

Какво искаше да кажеш с това? Абе общо взето, хубаво си написал накрая, схващаш ли какво искам да ти кажа... Ами до някъде, но искам да ми обясниш някак по-подробно, за какво говориш, защото си личи, че си компетентен човек и бих намерил за какво да се хвана

Paramour
07-08-2010, 11:13
Имаше една игра преди "Риск-печели, риск-губи", твоята работа е подобна. Ако искаш пробвай. Ако ти отвърне ще има happy end, ако не- може и да си развалите приятелството. Ти решавай: ще рискуваш ли или не. :) :)

ivcheto0o
07-08-2010, 11:26
"Момчето има чувства към момичето, но момичето не го вижда баш по тоя начин, както той нея."

Но явно не съм разбрала както трябва....Ами като сте имали взимане даване преди,пробвай,няма какво да губиш.

soul1199
07-08-2010, 12:12
Ако момичето има известни колебания,може би ще наклони в полза на нещо повече,но си зависи само от нея,моя съвет е да действаш и да видиш,какво ще стане.

Pippilotta
07-08-2010, 12:20
Ами... досега не вярвах че една целувка може да промени всичко, ама- ето- промени...

djstyle
07-09-2010, 22:05
Благодаря на всички, които се отзоваха, нещата се въртят около това да рискувам. От мене зависи да реша какво да правя, и ако се реша да рискувам, кода бъде това. Не ми е проблем да го направя, такаче нещата са въпрос на време, а и са в моите ръце, такаче нямам проблеми ;) Мерси форум :P

soul1199
07-10-2010, 10:47
Благодаря на всички, които се отзоваха, нещата се въртят около това да рискувам. От мене зависи да реша какво да правя, и ако се реша да рискувам, кода бъде това. Не ми е проблем да го направя, такаче нещата са въпрос на време, а и са в моите ръце, такаче нямам проблеми ;) Мерси форум :Pкойто не рискува,не печели :) и късмет :)