PDA

View Full Version : На горещия стол е MartyParty :)



Still1ME1Still1HERE
07-07-2010, 18:15
Нападайте я :D

Успех на стола :P

Sham
07-07-2010, 18:18
театъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъър?)))

//това е вместо 'как си', а въпросителната, за да не е спам:Д все пак се обясни)

bloodyF
07-07-2010, 19:09
Как се казваш?
Откъде си?
На колко си?
Имаш ли си приятел?
Кой клас си?
Каква музика харесваш? :)

alex4et0y
07-07-2010, 19:25
Спортуваш ли? Какво?
Цели в живота?
Мечти?
Фаворити на Световното?

MartyParty
07-07-2010, 20:04
театъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъър?)))

//това е вместо 'как си', а въпросителната, за да не е спам:Д все пак се обясни)
Театър ? :)) Обичам. Обичам почти всичко свързано с него-влюбих се преди две години.Помня първата си постановка като ден .Беше "Слънчев удар" с Татяна Лолова ,а режисьор беше Валентин Ганев. Е,как да не се влюбиш от пръв поглед.Оттогава може да се каже ,че ме влече по-силно към театъра ,отколкото към което и да било друго място.Ако мога да го обичам и да му служа до края на живота си ще бъда най-щастлива на света. Ако е било писано-той сам ще ми каже как.
((((:

MartyParty
07-07-2010, 20:08
Как се казваш? Мартина
Откъде си? София
На колко си? 16
Имаш ли си приятел? Не
Кой клас си? 10-ти за 11-ти :)
Каква музика харесваш? :) Рок,пънк,ска,метъл малко ,но не всичките му разновидности.Чалгата се отрича,презира,подритва,пр минава с пренебрежение. 8-)

MartyParty
07-07-2010, 20:16
Спортуваш ли? Какво? Ами,не е като да тренирам,но много обичам кънки на лед.Често ходя на свободна пързалка през зимата.В другите спортове не ми върви много. :)
Цели в живота? Цели много,но най-голямата ми можеби е да променям живота на хората,та дори само на един човек.Независимо дали ще е от сцената,или по някакъв друг начин.И все пак се надявам да е от сцената. :)
Мечти? Мечтите пак са свързани с театъра и малко извън него.Мечтая да напиша книга (малко смешна и банална мечта) ,но това ще стане само ,ако имам таланта и вазможностите да я напиша както трябва,за да се разбере смисъла и от хората-иначе няма смисъл.
Мечтая да мога да играя толкова добре,колкото ми се иска.
Мечтая за 15 деца. :D И за някой,който да ги обича заедно с мен.
Фаворити на Световното? Ъъм... Не ми е любим спорт,но мисля ,че Германия са силен отбор...въх...Англия играят ли? :lol:

mArMaLaDkA
07-07-2010, 20:28
В ума ми се е запечал един твой пост отпреди година-две, в който разказваше как все имаш желание да прегръщаш и целуваш приятеля си, а той все се притеснявал, че хората ви гледат(нещо такова беше с две думи) та...:

Още ли си толкова любвеобилна? 8-)
Струва ли ти се понякога, че даваш твърде много любов и че обичаш силно, а човекът отсреща(не става въпрос само за приятел) реагира студено и твърде недостатъчно? И чувстваш ли се самотна съответно?
нещо не мога да си формулирам въпроса, надявам се, че си ме разбрала.
Как се случи така, че да участваш в постановка?
Как се чувстваше, когато разбра, че са избрали теб?
Успяваш ли да съчетаваш театъра с училището и личния живот?
Смяташ ли, че има някакъв предмет, който ти носи късмет и ако да, кой е той?
Фразата, която най-точно те описва е...

jghgh
07-07-2010, 20:45
И коя зодия си, Марти?

Много харесвам името Мартина.

MartyParty
07-07-2010, 20:59
В ума ми се е запечал един твой пост отпреди година-две, в който разказваше как все имаш желание да прегръщаш и целуваш приятеля си, а той все се притеснявал, че хората ви гледат(нещо такова беше с две думи) та...:
Така ли? Било е очарователно :) Да можеше и сега това да са и проблемите. :д

Още ли си толкова любвеобилна? 8-) Да и то винаги към всички.
Струва ли ти се понякога, че даваш твърде много любов и че обичаш силно, а човекът отсреща(не става въпрос само за приятел) реагира студено и твърде недостатъчно? И чувстваш ли се самотна съответно?
Чувствах го някога. Даже мисля ,че с точно това момче по-късно това беше причината да се разделим. Тогава, да, чувствах се самотна. После,разбира се, се срещнах с нови хора притежаващи различно мислене и съответно моето се промени малко.Но още винаги давам всичко от себе си за околните (без значение приятели или повече). :)Даже някои от тях го забелязват и отбелязват,че така човек се изхабява в един момент,но аз никога не съм го чувствата като нещо ,което мога да изхабя.
Винаги има хора,които да ми реагират студено ,но те (вероятно е късмет) не се срещат толкова често.Тогава обикновено се отдръпвам. Но това не ме кара да се чувствам самотна,а по-скоро ненужна.
нещо не мога да си формулирам въпроса, надявам се, че си ме разбрала.
Как се случи така, че да участваш в постановка? Участвах,защото студията ми го подготвяше. :) Всички заедно с дооста труд,но се получи нещо наистина добро (поне аз така го усетих).
Как се чувстваше, когато разбра, че са избрали теб?Оу,не са ме избрали.Ако за разказа за представлението с Татяна Лолова става въпрос-това беше първото представление което гледах.Нещо като първа доза вдъхновение. :)
Успяваш ли да съчетаваш театъра с училището и личния живот? Иска ми се да кажа да,но не мога. :-D Или по-скоро на нашите им се иска.Понякога ми се налага да бягам от последни часове ,за да отида на репетиция... Да си уча репликите вместо уроцитеи после да виждам резултатите...От едно време започнах да уча избирателно по каквото ми харесва . :D
Смяташ ли, че има някакъв предмет, който ти носи късмет и ако да, кой е той? Обикновено когато си наумя ,че някой предмет ми носи късмет и започна да го нося навсякъде със себе си-го губя. За това отдавна нямам такъв. : )
Фразата, която най-точно те описва е...Сега не се сещам,но ако се сетя, ще ти кажа. 8-)

MartyParty
07-07-2010, 21:00
И коя зодия си, Марти? Везни

Много харесвам името Мартина. :)

tuzaro
07-07-2010, 21:12
спамеше много в любов нали?

MartyParty
07-07-2010, 21:15
спамеше много в любов нали?
Разбира се. :) Но едно време повече. И ти си отпуснал фронта много със спам-а там .

tuzaro
07-07-2010, 21:19
там вече има нови звезди, няма с кой да се спами...

bloodyF
07-07-2010, 21:29
гледаш ли Мондиала? Ако да,за кой отбор си?
Party animal ли си? (от никът ти идва въпросът)
театър или кино?
черен,кафяв или бял шоколад?
любима книга?
песен?

MartyParty
07-07-2010, 21:50
гледаш ли Мондиала? Ако да,за кой отбор си?

Монкакво? :)
Party animal ли си? (от никът ти идва въпросът)
Не съвсем. Даже съм твърде кротка.
Никът из(ник)на преди 4 или 5 години ,когато си направих скайп. Братовчедка ми ми беше първият абонат и в един чат ме нарече marty party ,което ме зарадва и така се кръстих в скайп. И оттам идва цялата философия. В скайп още се казвам така- не съм го сменяла никога. Но не е като прякор,за който да си има някаква причина.
театър или кино?
За какво? За гледане-театър, за участия -по-скоро кино.
черен,кафяв или бял шоколад?
Кафяв. Много.
любима книга?
Любима не, но много харесвам "Черният обелиск" на Ремарк . : ) Самия Ремарк като автор много харесвам. И Даниил Хармс . : )
песен?
В момента : THE ORBANS - DRUGSTORE

SilentGrey
07-07-2010, 22:14
Каза, че слушаш пънк. Няма да съм много лош и да те карам да ми казваш любими групи, защото това е отвратително. Но, ако можеш, сподели кои са ти СРЕД най-любимите. И за ска също.

MartyParty
07-08-2010, 07:49
Каза, че слушаш пънк. Няма да съм много лош и да те карам да ми казваш любими групи, защото това е отвратително. Но, ако можеш, сподели кои са ти СРЕД най-любимите. И за ска също.
The Sex Pistols , The Ramones , The Offspring, NOFX , TSOL ,Rancid ,Bad Religion, Goldfinger и Green Day не толкова...ще забравя някоя.
А The Cure ми е любимата група попринцип. Те се водят post-punk ,но май никой не ги възприема така.
Ленинград слушам ,Уикеда (и те са ска май) ,Skatastrophes, Catch 22 ,Streetlight Manifesto...и туй то. Не съм се ровила отдавна за нови открития там,но ми даваш добра идея. :booooomb:

MartyParty
07-08-2010, 13:16
Музиката ,като всяко изкуство,поражда чувства и емоции у хората,но е и достаъчно спокоен пристан в случай ,че искаш да се отървеш от тях. В някои дни тя е последното ,което ми е останало и чувствам ,че освен от нея нямам нужда от нищо друго.
Аз не твърдя ,че разбирам много от музика де. Не че не съм искала да се занивамас нея, обаче открих, че не е моето нещо. Но я обичам. То си е магия ,тръпка ,сила. Понякога необяснима сила,обаче то пък кой се вълнува от обяснимите неща. :smt012

SolemnityOfDeath
07-08-2010, 13:20
Любим поет?
Слънце или дъжд?
Утопична или анти-утопична си по-скоро?
Любим софийски квартал? 8-)

MartyParty
07-08-2010, 13:44
Любим поет?
Христо Фотев... и ти : ) и Петя
Слънце или дъжд?
Дъжд.От слънцето излизат лунички.
Утопична или анти-утопична си по-скоро?
Утопична. Определено.
Любим софийски квартал? 8-)
Лагера . : )
Любим трамвай- норем 5.
И днес пак те видях в трамвая,но е жестока драма ,че ти никога няма да ме забележиш.

Ewok
07-08-2010, 14:37
Може ли снимка :)

MartyParty
07-08-2010, 16:36
Може

http://prikachi.com/images/507/2305507X.jpg
http://prikachi.com/images/512/2305512m.jpg
http://prikachi.com/images/503/2305503E.jpg
На снимки не приличам много на мене си. :?

jghgh
07-08-2010, 16:42
Жалко, щото си супер сладка и симпатична.:)



Любимо ястие?
Държави, чиито имена ти допадат как звучат?
Какво за теб е любовта?

mArMaLaDkA
07-08-2010, 16:58
Защо беше спряла да пишеш във форума и защо започна отново?
Щастлива ли си?
Преди беше писала, че предпочиташ да седнеш на средата на някоя полянка, отколкото да висиш в някое кафене - все още ли е така?
Какви са отношенията ти с родителите ти?
А със съучениците ти?
Кои предмети в училище са ти интересни и съответно включени в избирателното учене? 8-)
Имаш ли си някакви ритуали сутрин, за да започне денят ти добре или оставяш нещата да се доразвият от самосебе си?
Чист млечен шоколад или с ядки/стафиди и прочие?

Толкова засега. 8-)

MartyParty
07-08-2010, 17:31
Жалко, щото си супер сладка и симпатична.:)



Любимо ястие?
Мусака . 8-) И мляко с ориз ,ако го броим за ястие.

Държави, чиито имена ти допадат как звучат?
Лаос мейби... звучи успокояващо. Литва също. Исландия, Гренландия, Ирландия, Лихтенщайн : )

Какво за теб е любовта?
Едно време си го бях дефинирала ,а след това дефиницията ми се разби и сега май не съм много наясно. Любовта е нещо много леко и сладко. Почти не се усеща (освен в стомаха) и в същото време те откъсна от всичко останало.Започва да се бърка в мислите ти и да върши разни работи там. Странно същество е любовта. Да се чудиш защо има толкова много последователи.

MartyParty
07-08-2010, 18:02
Защо беше спряла да пишеш във форума и защо започна отново?
Не помня.Не съм спряла за толкова дълго време да пиша ПЪК. :-o
А сега се разписах ,защото през лятото гледам брат ми и така и така си стоя вкъщи...

Щастлива ли си?
Понякога. Или поне така си мисля. И по-щастлива съм била.

Преди беше писала, че предпочиташ да седнеш на средата на някоя полянка, отколкото да висиш в някое кафене - все още ли е така?
Да. Даже сега има много животни там и си говорим. 8-)

Какви са отношенията ти с родителите ти?
Оообичам си ги. Те са добри, разбиращи, послушни. А и аз не съм много лошо дете.

А със съучениците ти?
Ох, ами там бариерата е по-голяма. И те не са лоши хора, обаче за почти нищо не мога да разговарям с тях. Предполагам ,че е понеже малко неща ги интересуват освен собствената им личност. Вече казахме за полянката и кафенето...

Кои предмети в училище са ти интересни и съответно включени в избирателното учене? 8-)
Литература, история и английски. Другите... хъх :oops:

Имаш ли си някакви ритуали сутрин, за да започне денят ти добре или оставяш нещата да се доразвият от самосебе си?
Не. Или го правя два дни подред и после забравям. :oops:

Чист млечен шоколад или с ядки/стафиди и прочие?
Ооооо, шоколаааад! Now you're talking ,гърл! Обичам и чист, но със стафиди обичам повече. И с лешници харесвам много.
Не обичам с кафе или карамел,или някакви лимонови стърготини от не-знам-си-какви лимони. Или ментов сладолед с парченца шоколад. Пълна лудост!
Толкова засега. 8-)

ArrowsOfDeath
07-08-2010, 18:04
Когато нямаш за какво да говориш, времето ли обсъждаш?
Страх ли те е от зъболекаря?
Колко си висока?
Любими филми?
Имаш ли нерви, за да слушаш релаксираща музика? В смисъл понасяш ли такава музика?

Sham
07-08-2010, 18:20
С какво те привлича киното?
Какво кино харесваш? //няколко заглавия, режисьори, прочее, каквото се сетиш;
Не мислиш ли, че в киното актьорът не е водеща фигура? (за разлика от в театъра, да речем)

Любим драм. текст? Монолог? Персонаж/мечтана роля?
Какво ценно за себе си откри в актьорската професия?(освен прякото въздействие в/у публиката и възможността за кукловоденето й:Д)
Какво предпочиташ да играеш - нещо близко до теб или точно обратното? Защо?
Какъв е богатият образ?
А какъв е добрият актьор?
//ако искаш сподели и няколко имена на любими лицедеи;

Пееш или свириш(на какво?)?
Каква искаше да станеш като малка?
А сега?
А каква мислиш да...?
//скролът започна да ми се ебава пак, затова спирам

MartyParty
07-08-2010, 18:35
Когато нямаш за какво да говориш, времето ли обсъждаш?
Случвало се е да го правя,но само веднъж и беше по-скоро за да изразя недоволство от необичайното мълчание на събеседника. Иначе не, защото аз бих се почувствала зле на мястото на другия човек.
Обикновено с всички си намирам достатъчно добра тема освен времето.

Страх ли те е от зъболекаря?
Не. Обаче не ми е любимец.

Колко си висока?
1.63

Любими филми?
Широко затворени очи , Догвил ,12 на Михалков,Нощта на Свети Лоренцо ,Модилиани с Анди Гарсия ,кукувичето гнездо е ясно...Сега тези се сещам.
Имаш ли нерви, за да слушаш релаксираща музика? В смисъл понасяш ли такава музика?
Не, никак даже ,което сигурно не говори добре за мен.

alex4et0y
07-08-2010, 21:03
Черно или Бяло ?
Любима дреха?
Любим български град?
Любим сайт?

ArrowsOfDeath
07-08-2010, 23:02
Какво впечатление мислиш, че оставаш, когато се запознаеш с някого?

SolemnityOfDeath
07-08-2010, 23:24
Еее, ами следващият път като засечеш свиркай де :Р
Петицата е много, много якият трамвай, така като гледам половината форум е пътуващ в него. 8-) То аз в Лагера съм живял допреди 6-7 месеца :)

От какво изпитваш панически страх?
Любимо животно и растение?
Интроверт или екстроверт си?

MartyParty
07-09-2010, 11:02
С какво те привлича киното?
С неизвестното.Интересен ми е целият процес в детайли. 8-) Най-вече усещането на актьора пред камера.
Какво кино харесваш? //няколко заглавия, режисьори, прочее, каквото се сетиш;
За Михалков казах май.Стенли Кубрик напоследък доста често. Ал Пачино в почти всичките му филми,та дори и изтъркания Джони Деп,който обаче играе със завидна лекота.Малко Уди Алън ,но той често ми идва в повече.
Не мислиш ли, че в киното актьорът не е водеща фигура? (за разлика от в театъра, да речем)
Не. Актьорът никъде не е толкова водеща фигура ,колкото изглежда. По-скоро като глина ,която се меси сама ,а не като гениалния грънчар.

Любим драм. текст? Монолог? Персонаж/мечтана роля?
Не съм чела достатъчно ,пък дори да бях надали щях да имам любима пиеса или откъс ,или монолог, или персонаж. Но преди време ми се искаше да изиграя някоя от героините на Едуард Олби(сега ми се струва малко смешно дори).
Какво ценно за себе си откри в актьорската професия?(освен прякото въздействие в/у публиката и възможността за кукловоденето й:Д)
Свободата на мисъл, действие, съзнанието като цяло. И обратното- бъздействието на публиката върху актьора.
Дава ти много ,обаче и много ти взима.С всяка роля откриваш и по нещо ново за себе си,а понякога губиш своя част.
Когато слезеш долу и станеш "кукла" отново се чувстваш малко изгубен сред другите.
Много сложно стана. Хах, сигурно само аз си го разбирам. :oops:
Какво предпочиташ да играеш - нещо близко до теб или точно обратното? Защо?
Досега съм играла предимно близки до мен същества.Сигурно това е причината да искам да изиграя нещо коренно различно. Интересно ми е дали ще мога да го разбера, да се науча да мисля като него или ще го пречупя през себе си.Което обикновено правя,но не съм сигурна , че това е най-правилното. :?
Какъв е богатият образ? Този,който ти дава възможност за богат вътрешен живот,предполагам. Притежаващ солидна биография и променящ се в хода на пиесата.
А какъв е добрият актьор?Отдаден.
//ако искаш сподели и няколко имена на любими лицедеи;
Ох, много са. Ще се захвана по-късно. :-o

Пееш или свириш(на какво?)? Да пея мога малко. Да свиря на пиано мога по-малко.
Каква искаше да станеш като малка?Художничка.Като татко и мама, и баба ,и половината рода.
А сега? Актриса...но не го искам достатъчно силно ,за да стана наистина.
А каква мислиш да...?
//скролът започна да ми се ебава пак, затова спирам
и моят така прави. не му се сърди.

MartyParty
07-09-2010, 11:08
Черно или Бяло ?
Бяло
Любима дреха?
Нямам. Не съм особено привързана към дрехите си.
Любим български град?
Созопол
Любим сайт?
И такъв нямам май :smt051 Но блогове харесвам много .

MartyParty
07-09-2010, 11:38
Какво впечатление мислиш, че оставаш, когато се запознаеш с някого?
Обикновено хората се отпускат в компанията ми. Значи нямам вид на много зла. Бързо ми се доверяват ,пък и аз обичам да правя околните щастливи.

mArMaLaDkA
07-09-2010, 11:44
Съмнявам се, но все пак - пушиш ли?
А употребяваш ли алкохол сравнително често?
Имало ли е изобщо момент(и) в живота ти, в които си била груба, зла и необщителна? 8-)

alex4et0y
07-09-2010, 12:05
Кое качество в хората те дразни?
Най-лошият ти навик?

MartyParty
07-09-2010, 12:09
Еее, ами следващият път като засечеш свиркай де :Р
Петицата е много, много якият трамвай, така като гледам половината форум е пътуващ в него. 8-) То аз в Лагера съм живял допреди 6-7 месеца :)
Разбрах ,когато спряхме да се засичаме в магазина.

От какво изпитваш панически страх?
Панически от нищо. Рядко изпадам в паника. Обикновено съм от онези ,които успокояват паникьосаните.Но ме е страх от много неща : от кучета, от самотата, от остаряване...
Любимо животно и растение?
Обичамм кивита (птиците ,които не могат да летят) . : ) И калинки също.
Растение... Харесвам смокиновите дървета и ако не беше невъзможно, щях да си гледам какаово дърво зад блока .
Маковете също са прекрасни, но слънчогледите са по-прекрасни.
Интроверт или екстроверт си?
Интроверт по-скоро ,но когато ми се наложи мога и много екстровертна
да стана.

MartyParty
07-09-2010, 12:23
Съмнявам се, но все пак - пушиш ли? Не.Но се е случвало преди представление.
А употребяваш ли алкохол сравнително често? Напоследък по-често.Но в разумни количества (аз повече и не мога).
Имало ли е изобщо момент(и) в живота ти, в които си била груба, зла и необщителна? 8-)
Разбира се. Често казвам доста груби (но верни) неща на хората в лицето ,а е всеизвестно ,че никой не обича да чува недостатъците си. Понякога дори се питам защо го правя. Неволно предполагам.
Необщителна ставам, когато ме заобиколи болезнена простотия и няма къде да избягам. :smt069
Но зла никога. Не мисля ,че има смисъл.

MartyParty
07-09-2010, 12:33
Кое качество в хората те дразни?
Наглостта. Лицемерието.
Най-лошият ти навик?
Ммм...Докато ходя по улицата постоянно се гледам във витрините.

Dumb
07-09-2010, 20:02
как влизаш в образ?

какво обичаш да си измисляш? (примерно 8-) )
песента, която слушаш когато си в цикъл?
Любима пиеса?
Образ?
Юлия Огнянова или Станиславский?

AcrossYourFace
07-09-2010, 21:51
Някакви скрити таланти имаш ли?
Ако сега ти кажат, че имаш 1 минута да излезеш от вас какво ще е първото нещо, което ще вземеш?

ArrowsOfDeath
07-09-2010, 23:36
Има ли фантастични неща, в които вярваш?

ArrowsOfDeath
07-11-2010, 00:36
Кво стана бе :lol:

Nutella
07-11-2010, 00:46
айде де 8-)
Религиозна ли си?

MartyParty
07-11-2010, 19:26
как влизаш в образ?
Че аз не излизам от него. 8-)
Съсредоточаване ,знам ли...какво обичаш да си измисляш? (примерно 8-) )
Измислям си края на книгата ,която още не съм довършила (примерно) .песента, която слушаш когато си в цикъл?
Последния път беше нещо на Мастило ,но не съм сигурна дали "Виж ме пак" или "Мойте кафеви очи" 8-) Любима пиеса?
Нямам. Но ще си намеря. Някога.(Аз за всичко така казвам : ) )Образ? ^
Юлия Огнянова или Станиславский?
Ох... Пристрастно бих отговорила Юлия .

Dumb
07-11-2010, 19:28
А по Станиславский ли работите?

MartyParty
07-11-2010, 19:28
Някакви скрити таланти имаш ли?

Скрити май нямам, освен ако не са скрити и от самата мен.
Ако сега ти кажат, че имаш 1 минута да излезеш от вас какво ще е първото нещо, което ще вземеш?
Телефона . :-o

MartyParty
07-11-2010, 19:37
айде де 8-)

Религиозна ли си?
Не. Никак даже.

Има ли фантастични неща, в които вярваш?
Само в добри духчета и зелени феи .
А по едно време вярвах ,че копчетата и циповете имат свой собствен свят като в " Toy Story" .
Не беше отдавна.


По-добре късно, отколкото никога. 8-)

MartyParty
07-11-2010, 19:55
А по Станиславский ли работите?
По Страсбъргски- значи по-скоро да.
Понякога се получава Станиславски в лошия му вид и хвърчат шишета по актьорите (празни). Да не говорим колко смешно стои отстрани.

MartyParty
07-12-2010, 09:36
мхм. само да го издиря.

MartyParty
07-12-2010, 15:50
Дам.
Озадачена съм.
Хайде, някой да си казва (ако има желание) .

FlashMX
07-12-2010, 15:55
РаЗпит за мен :D