PDA

View Full Version : Новият ми съсед. vol.2



cherinka
07-07-2010, 17:22
след http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7535277#7535277

Здравейте!
Чудя и се мая какво да правя със съседа си.
Вчера се разминахме...здравей,здраст и както си му е реда, мислех да добавя и едно я "как сте?", я "къде така?", я "кво правите?", ама след "здрасти"-то се усетих, че гласа ми трепери доста и викам хайде, няма.
Начи ви каааазвам стълбите си ги взех на един дъх! Отделно като се качих в асансьора подскачах и се хилех ама като пълен олигофрен! Прибрах се, отидох да мия чиниите и хииич, ама хиич не съм усетила кога съм ги измила, все за него мислих с оная дивата усмивка на лицето, сещате се. 8-)

Та, следващият път като се видим трябва да съм по-уравновесена, нищо не ми пречи да му изтипосам едно "Искате ли да се поразходим" или "Искате ли да пиеме кафенце, нещо, а-у?", АМА! Ама сме на три "здравей" все още. :( Вижда ми се рано.

Посъветвайте ме какво да измисля?
Може тия дни направо с кафето от нас да ида до тях и все едно захарта ми е свършила и да му кажа "Магазинът е затворен, пък ти си ми най-симпатичен от всички съседи", ама то пък точно долу пред нас е МАГАЗИНА и ВИНАГИ е отворен... :(

Или пък да му искам захар, уж ще правя торта или нещо друго за ядене и ако има да ми услужи с каквото съм искала после да го попитам направо "Кога да мина по-после да го хапнем" :D :D малко нахално, амаааа!

А?А?А?
Кажете кака кво да прави. :(
Отчаяна съм. 8-)

Biskfitka
07-07-2010, 17:28
Предложи му той да мине да хапнете...така няма да е нахално :Д
Много си ми сладка с тия теми,чесно 8-)

totalmk
07-07-2010, 17:30
Предложи му той да мине да хапнете...така няма да е нахално :Д
Много си ми сладка с тия теми,чесно 8-)
+1 наистина е много забавна с тия теми :grin: и успех с момчето :)

VinDiesel
07-07-2010, 17:34
Защо пък ще му говориш на Вие.Аз ако съм на теб,направо ще му кажа"Ела у нас да пием кафе",ако денем е свободно у вас :)

cherinka
07-07-2010, 17:46
Говоря му на вие, щот съм учтива, нали трябва да правим добро впечатление 8-)

У нас не става, пък и да ставаше не го предпочитам много, много... друго си е я кафенце, я разходка сред природата (предвид-в махалата) и такам.

Добре, втората идея не ви ли хареса? 8-)
Пък първата я обмислям с кафето и захарта, или освен да махна "магазина не работи", ми директно "дай захар, че нямам" 8-)
Ауууу! Хрумна ми друго!

Отивам с кафето, искам захар (той все трябва да има), (а и понеже става тъпо що аджеба с чашата съм отишла до тях, ами не е само да си взема захар и да си го пия в нас) и ще му кажа, че предпочитам да го пия долу на пейката сред природата и да го попитам дали би искал да слезе при мен да ми прави компания?
А? Бива ли?

balon4eeeee
07-07-2010, 18:53
Говоря му на вие, щот съм учтива, нали трябва да правим добро впечатление 8-)

У нас не става, пък и да ставаше не го предпочитам много, много... друго си е я кафенце, я разходка сред природата (предвид-в махалата) и такам.

Добре, втората идея не ви ли хареса? 8-)
Пък първата я обмислям с кафето и захарта, или освен да махна "магазина не работи", ми директно "дай захар, че нямам" 8-)
Ауууу! Хрумна ми друго!

Отивам с кафето, искам захар (той все трябва да има), (а и понеже става тъпо що аджеба с чашата съм отишла до тях, ами не е само да си взема захар и да си го пия в нас) и ще му кажа, че предпочитам да го пия долу на пейката сред природата и да го попитам дали би искал да слезе при мен да ми прави компания?
А? Бива ли?
тва най удачно го виждам 8-)

Obsession
07-07-2010, 19:53
хихихи, много чаровна темичка ((=
И на мен най-добро ми се струва кафето за пред блока.. Стига пейката да не е заета от бабите от входа :lol:
И стига му приказва на "Вие" 8-)

BiGBaDWolF
07-07-2010, 19:57
Зимай 1 шише вино и отивай да го изнасилваш и във Vol.1 така ти казах :D

VinDiesel
07-07-2010, 20:08
Това което го мислиш,като вариант,някакси ми е детско и ще разбере какво искаш от него.Преди време ,като имахме квартиранти на 3-тия етаж,с мацка на мойте години,хванах ги още когато се нанасяха :D .Направих се на любезен,помогнах за багажа,запознахме се и т.н :)Мисълта ми е,върви и го изкарвай направо,не с тия недообмислени варианти :)

cherinka
07-07-2010, 20:16
Попринцип си прав, но да ида да тропна на вратата и да кажа "Кога си свободен да излезем?".

Естествено, че съм привърженик на директността, но си има и случаи, в които е хубаво да вкараш някой и друг намек...

ДОбре, хайде, накара ме да се поколебая за това, посъветвай ме нещо не-детинско тогава, но същевременно и не толкова показно. 8-)

А и не забравяй, че трябва да съм предпазлива.
Все още не съм ходила зад блока да проверявам дали има женско бельо и/или дрехи на терасата. 8-)

HardGirl666
07-07-2010, 20:21
Хаха,наистина голяма сладурка.Ама,майна,отидете със съседчето някъде на кафенце бе,по центъра някъдее,копчета-мопчета,паркове-що да не така?Или ти викаш айде да е нещо различно :-D На мен лично не би ми дошла идеята за кекс (от предишната тема) или да идеш да му искаш захар например :D Не знам,може да го поканиш да се разходите из квартала,да си купите по пътя нещо за хапване и да поклюкарствате някоя по-пикантна новина :D Успех,мацка! :P

VinDiesel
07-07-2010, 21:08
Ако се видите в случай ,че и двамата се прибирате му кажи"Искаш ли да пушим по една цигара на пейката".Ако е на излизане"Искаш ли довечера да излезнем на кафе".Други варианти,питай го дали гледа филми,ако каже да,измисли някакъв нов филм,дали го е гледал и дали е хубав.От къде да го изтеглиш евентуално.Лошото е че на момента според ситуацията ми идват идейте,а така на суша ...

K_O_L_E_V
07-07-2010, 21:11
Зимай 1 шише вино и отивай да го изнасилваш и във Vol.1 така ти казах :D


Да го изнасилва с шишето ? :x

tuzaro
07-07-2010, 21:17
е тва е, в Пловдив се звезди :lol: :lol:
питай го от кой отбор е и му разкажи за твойта рода 8-)

cherinka
07-07-2010, 22:30
Мани, че върви с една бръсната главичка. Ууууу! :smt050

didi0804
07-08-2010, 05:18
Хех сладурана (sun)

Идеята за кафето пред блока най ми харесва

Хайде успех със съседа \:D/

eFFec7ive
07-08-2010, 19:04
хм интересно ми е на колко години е той...а пък за цигарата не е сигурно щото той може и да не пуши..а ии само не разбрах от предната тема паднала ти е пантофата и как право при него отиде да я търсиш :D иначе много радваш.. :P айде късмет и като го видиш другия път най-добре вмъкни "как е" или нещо отт сорта да тръгне разговора :-D 8)

step_up_right
07-08-2010, 19:48
А защо не отидеш да му поискаш захар защото правиш сладкиш,а вашите са те наказали да не излизаш...после може да му занесеш сладкиш и кафенце и да си полафите....пък ако е дал господ и нещо повече... :-D :D :grin:

Slave4You
07-09-2010, 09:06
Много весели теми пускаш, поздравления;)
Мисля, че каквото и да предприемеш, независимо колко достоверно или не, той ще се усети защо отиваш при него, сещаш ли се? Ще се досети, че не ти е притрябвала толкова чаша захар (както по филмите :D ) тей че просто избери най-чаровната идея от всички и така:)

soul1199
07-09-2010, 09:57
тва за тортата ми хареса,по-добре му кажи`после искаш ли да похапнеш с мен торта?!` :lol: или `би ли искал да ми помогнеш с тортата,че нз,каква обичаш?!` :lol:

BiGBaDWolF
07-09-2010, 09:58
Зимай 1 шише вино и отивай да го изнасилваш и във Vol.1 така ти казах :D


Да го изнасилва с шишето ? :x

Стига па ти бе 8-)

DevilWish
07-09-2010, 10:16
Прочетох ти и 2те теми.И да яки са мн ясно кат' си от Пловдив :Д
Много ме радваш, надявам се нещата ти да станат :) Според мен с кафето пред пейката става.Амаа са малко нагласени работи.Наиситна му говори на "ти", смисъл едва ли е толкова по-голяма от теб, че да трябва да се спазват формите на уважение.Иии според мен просто трябва да му кажеш а бе една година живеем в един и същи блок пък не се познаваме ако си свободен и ти се пие кафе, звънни /у вас/ ;) Едва ли ще откаже ;) Пък току виж е в този момент свободен и може да се видите.. ;)

GregoryHouse
07-09-2010, 11:08
Черинке винаги те е боляла главата ...ама чак толкова ли? :D Деа знам направи се на луда, ама тва с да намина да го хапнем...ще разбере "Да намина да се наебем", а не мися че тва е идеята...поне за сега де 8-) Тва с кафето пред блока някак по ме грабна :-P

bloodyF
07-09-2010, 12:21
направи му сладкиш и му го занеси..и да не си много облечена няма да навреди :lol:

а иначе кафето пред блока..идея си е : )

hgfh
07-09-2010, 12:23
Браво, не си се отказала ,а и за това да го поканиш трябва смелост,а ти определено я имаш , поздравления ! :)
Наистина , не е нужно да му говориш на "Вие". :D
Най - ми хареса варианта на DevilWish .
Иии според мен просто трябва да му кажеш а бе една година живеем в един и същи блок пък не се познаваме ако си свободен и ти се пие кафе, звънни /у вас/ Едва ли ще откаже Пък току виж е в този момент свободен и може да се видите..

barbi7a
07-09-2010, 13:06
ti obache qwno si golqm obraz samo kato cheta kak pishesh... (rofl) zawisi ti na kolko godini si i toi na kolko e, qwno e dosta po- golqm shtom na "wie" mu goworish... za da smekchish razstoqnieto zapochni na ti da mu goworish i ne samo zdrasti, zdrawei kato go widish kaji kak si nsh po razlichno ot skuchno zdrawei... Nali wseki sysed pozdrawqwame moje da si misli che toi e prosto sysed za teb... izmislqi si prichini za da mu pozwynish na wratata bilo to silna muzika, bilo to sys zahar (kakto spomena ti) za sutreshnoto kafe zashtoto ti e swyrshila i kakto wijda wse oshte si po noshtnica ili w obleklo nepodhodqshto za magazini shtom se oprawish shte otskochish do magazina i shte q wyrneshi t.n. Dawai pyk kakwoto stane :-D UPEHH :grin:

barbi7a
07-09-2010, 13:08
ti obache qwno si golqm obraz samo kato cheta kak pishesh... (rofl) zawisi ti na kolko godini si i toi na kolko e, qwno e dosta po- golqm shtom na "wie" mu goworish... za da smekchish razstoqnieto zapochni na ti da mu goworish i ne samo zdrasti, zdrawei kato go widish kaji kak si nsh po razlichno ot skuchno zdrawei... Nali wseki sysed pozdrawqwame moje da si misli che toi e prosto sysed za teb... izmislqi si prichini za da mu pozwynish na wratata bilo to silna muzika, bilo to sys zahar (kakto spomena ti) za sutreshnoto kafe zashtoto ti e swyrshila i kakto wijda wse oshte si po noshtnica ili w obleklo nepodhodqshto za magazini shtom se oprawish shte otskochish do magazina i shte q wyrneshi t.n. Dawai pyk kakwoto stane :-D UPEHH :grin: