PDA

View Full Version : Кръвен тест за бременност



Parvink
07-07-2010, 18:04
Здравейте! Интересува ме къде можем да отидем с приятелката ми за да си направи кръвен тест за бременност, защото от известно време е много притеснена и не се доверява на нормалните тестове. Интересува ме конкретно място където може да бъде направен теста и съответна какви цени са горе-долу. Ще се радвам ако можете да ми помогнете :)

VinDiesel
07-07-2010, 18:16
В повечето частни клиники,които са по европейски стандарт.В моят град Плевен,се правят в Свети Панталеймон и Авис Медика.За цени ,немога да ти кажа...

Parvink
07-07-2010, 18:27
Да, но аз съм от София, пък по много места срещам коментари от рода на "във всяка клинка" и т.н., а проблема е че не се сещам за нито 1 и за това искам някой да ме насочи към конкретна или повече от 1 (ако знае разбира се), за да изберем най-удобната за нас. Иначе благодаря за коментара.

VinDiesel
07-07-2010, 18:36
Добре е че ме ориентира
Ето ти линк - Цъкни тук (http://www.kartasofia.com/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-cat1448.html)
Червените балони с инициали "H",са ти болниците,цъкаш мишката на тях и гледаш коя ,с какво се занимава.Избираш си най-близката и удобна ,и проверяваш.:).
Ще е хубаво някой от София,да даде мнение :)

Parvink
07-07-2010, 18:47
Мерси отново, и все пак ще се радвам ако има някой който все пак си е правил такъв тест (или приятелката му съответно) и даде малко повече информация относно цените на мястото където го е правил и колко време отнема.

Blessed666
07-07-2010, 19:45
Цената мисля, че е не повече от 10-15 лв. Приблизително там някъде. Взимат й ккръв от вената и след 2 часа са готови резултатите.

(Не съм си правила, но това съм чувала.)