PDA

View Full Version : Здравейте искам да ми дадете съвет



gabchencety
07-07-2010, 19:51
Здравейте искам да ми дадете съвет .. с приятеля ми правихме секс без презерватив беше му много хубаво ии се съмнява да не би една две капчици сперма да са останали в мен .. той не е свършил в мен но просто не е сигурен.. може ли ако са попаднали тази една 2 капки да съм бременна

BiGBaDWolF
07-07-2010, 19:53
Значи може да спрете да правите секс защото сте малоумни ... Да може да си бременна от предеякулационната течност но шансат е минимален ...

gandalfepi4
07-07-2010, 19:54
възможно, но не много вероятно. направи си тест най-добре И ЗАПОЧНИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ПРЕЗЕРВАТИВИ ако не ти се става майка :-D

pitbullxx
07-07-2010, 19:57
Ние не можем да гадаем тука ,да хварляме боб дали си бременна. :) Направи си тест и един савет. Повече не го прави без презърватив. :-)

K_O_L_E_V
07-07-2010, 20:25
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o

sokol02
07-07-2010, 20:41
Здравейте искам да ми дадете съвет .. с приятеля ми правихме секс без презерватив беше му много хубаво ии се съмнява да не би една две капчици сперма да са останали в мен .. той не е свършил в мен но просто не е сигурен.. може ли ако са попаднали тази една 2 капки да съм бременна
Пий Ескапел ако е било скоро и да много жени са забременели от това за тва можеш да си купиш нз как беше точно няква промивка и промива спермата виждал съм го в един от шкафовете на наще зе тва прави тест пий Ескапел или нещо др. и си направи вагинална промивка...

stelSs21
07-07-2010, 20:41
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o

На октопода, защото позна за днес. :-D

sokol02
07-07-2010, 20:43
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o

На октопода, защото позна за днес. :-D
Не се подигравай щото ако гаджето ти или ти забременееш(нз къв ти е пола) нямаше да ти е смешно

Extremescream
07-07-2010, 20:49
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o

На октопода, защото позна за днес. :-D
Не се подигравай щото ако гаджето ти или ти забременееш(нз къв ти е пола) нямаше да ти е смешно

Ми като тъпи и неопитни лапета се правят на големи и велики,ще се подиграват естествено.

bebe7o
07-08-2010, 07:49
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o

На октопода, защото позна за днес. :-D
Не се подигравай щото ако гаджето ти или ти забременееш(нз къв ти е пола) нямаше да ти е смешно

Ми като тъпи и неопитни лапета се правят на големи и велики,ще се подиграват естествено.


Ем така де ... :? :? :?

mincheto
07-08-2010, 08:03
Няма шанс.

LadyDi
07-08-2010, 08:16
Хвърлях боб и каза ДА , питах октопода в Германия каза НЕ !

На кого да вярвам ? :o
Много добре.

Как можем ние да кажем дали си бременна като:
1. Не ни казваш дали си била в овулация в това време?
2. Не си сигурна дали не е останала сперма в теб, макар че той не е свършил там... Ние НЯМА КАК да знаем дали те е накапал или не е.

И защо не ползвате презервативи? Те затова са измислени - да пазят от бременност!

И Ескапела е средство за СПЕШНА контрацепция. По-добре се подсигурете предварително, вместо да гълтате тоя Ескапел като замаяни после. Ескапелът никога не е по-добрият избор.

t0d1t0
07-08-2010, 08:20
вече си бременна,нищо чудно утре да има и тема "Гади ми се и съм гладна,бременна съм,ПОМОГНЕТЕ!"

viqnkababyy
07-08-2010, 09:53
В една капка има 2 хиляди .. А да забременееш ти трябва само 1

mili4ka15
07-08-2010, 10:33
Хората са измислили презервативи за да няма нежелани бременности. Изчакай 3 дни и си направи тест :)