PDA

View Full Version : Как да не съм приятел с нея..а повече



ro6lio
07-07-2010, 20:18
здравейте
имах слъчай в който харесвах едно момиче а не се получи защото тя ме смяташе за мн добър приятел
въпроса ми към вас е " Какво да направя за да не съм приятел на едно момиче което аз харесвам"(говорих с един фр и той ми каза ... "аз пък се чудя точно обратното как да бъда приятел с тях :D "
)
смисъл винаги така става..вместо да съм имам връзка с момичето което харесвам и съм се привързал ме смята за мн добър приятел...
къде ми е грешката?прекаленото ми мило държание ли ?

nikitka_
07-07-2010, 20:34
...

cvetinka95
07-07-2010, 20:34
Прочети темата за стълбичките при жените във форума. Нещата стоят точно така. Ако в самото начало не заявиш, че искаш нещо повече, тя те мушва в графа приятели без право на замяна. А ти не целиш тва в случая. :)

Nakadah
07-07-2010, 20:36
Skype -> Обичам те

djstyle
07-07-2010, 20:46
Skype -> Обичам те

А?! Съвета ти е да Й каже по скайп, че я обича... малее... боли те глвата..

umri
07-07-2010, 20:56
здравейте
имах слъчай в който харесвах едно момиче а не се получи защото тя ме смяташе за мн добър приятел
въпроса ми към вас е " Какво да направя за да не съм приятел на едно момиче което аз харесвам"(говорих с един фр и той ми каза ... "аз пък се чудя точно обратното как да бъда приятел с тях :D "
)
смисъл винаги така става..вместо да съм имам връзка с момичето което харесвам и съм се привързал ме смята за мн добър приятел...
къде ми е грешката?прекаленото ми мило държание ли ?
Кажи и да седне и да си затвори очите, че имаш изненада за нея. Събуваш си гащите и й го тропваш на челцето. Така със сигурност няма да те смята за добър приятел.

А ся сериозно. Нямаш правилен подход. Прекаленото ти мило държание е един от основните проблеми. Не се опитваш да завържеш интрига, да докосваш, да предприемаш действия. Това, което правиш е да говориш с момичето за чувства и за всичко, което тя си говори с нейните приятелки. Темата е дълга, неизчерпаема и освен, че не ми се пише в момента изобщо толкова много се е изписало по нея, направо ми е втръснало.

edit: Ако имаш желание ми кажи като съм на кеф да ти напиша едно лично за да те насоча.

stelSs21
07-07-2010, 21:04
Честно да ти кажа, ако тя те има за много добър приятел не мисля, че можеш да промениш нещо, но ако и кажеш какво изпитваш е твърде вероятно тя да се отдалечи от теб.А ако тя изключително много те цени като приятел, дори и да те харесва като нещо повече пак е много вероятно да не тръгне с теб, защото така ще рискува приятелството ви за напред.

mincheto
07-08-2010, 06:09
Ами.. опитай да й покажеш това,което чувстваш към нея :)

подкрепям

anonymous708973
07-08-2010, 08:06
Съгласна съм с umri. И ще добавя, че ако е едно момиче те е писало в категория "приятели", мнооооого трудно ще я накараш да те изкара оттам. Аз не бих го направила. :wink: Отново ще направя препратка към темата на Валдес - там разликата между приятел и нещо повече е доста добре описана.