PDA

View Full Version : Благоевград



mimsssssss
07-07-2010, 20:29
Искам да попитам някой, който е от Благоевград има ли магазини втора ръка и сносни ли са? Също къде е някаква търговска улица като главна или МОЛ дали има?
Абе общо взето за пазаруване, че в събота съм в градчето и ще съм сама и цял ден няма д аима какво да правя :)

п.п. Мисля, че темата е най - подходяща за този раздел У дома... :) другаде не ми вървеше да я пусна :oops:

Seducti0n
07-07-2010, 21:56
:) мимс, местя ти я във "всичко тийн накуп" там по-добре биха те насочили мисля

strangler
07-07-2010, 21:59
Има "Mall of Blagoevgrad", който е близко до "главната" им улица. На три етажа е, има около 10 магазина вътре.
По главната улица има доста магазини от двете страни, за 10 минути ще я обиколиш. :)

SilentGrey
07-07-2010, 22:07
Град, който има "ГЛАВНА" улица не ме привлича. Никак. :D

danibebi
07-07-2010, 22:33
Знам,че има МОЛ и много магазини,но немога да ти кажа къде са точно. (зле съм с ориентацията) :D

SilentGrey
07-07-2010, 22:34
Най-важното е, че има мол. Иначе казано център, около който се гради социо-културната среда на града.
Нали ? Прав ли съм ? :D

Joc
07-07-2010, 22:46
Най-важното е, че има мол. Иначе казано център, около който се гради социо-културната среда на града.
Нали ? Прав ли съм ? :D

прав си!

в Благоевград всичко е по центъра... и да те упътят до некой магазин такситата са адски евтини.

bloodyF
07-08-2010, 10:01
Молът е мнооого зле,скъпи магазини,а няма нищо свестно вътре.
А иначе главната е ..от молът нагоре :D и като свърши главната има курвен-щтрасе 8-) демек улица с много кафета и заведения.. може да отидеш на кино ( http://cinemaxbg.com/ ) (киното е близо до мола) ..има и хубава градинка между мола и киното..ако нещо не ти е ясно питай на лични :)

strangler
07-08-2010, 10:35
В Благоевград, най- хубавото е, че на 5-10 минути от центъра , се намира природен парк (или там както се нарича) Бачиново, то представлява дълъг път, от едната страна на който е планината, от другата страна - реката. Горе има езерце, мостове и поддържани горски пространства.
И всичко на крачка от суетата на града, няма друго подобно нещо в големите български градове.

iLovePussyJuice
07-08-2010, 12:20
Най-важното е, че има мол. Иначе казано център, около който се гради социо-културната среда на града.
Нали ? Прав ли съм ? :Dвече 2-0! :D

mimsssssss
07-08-2010, 13:11
Знам за Бачинов, аз там си отсядам по принцип щото ми харесва :)
Иначе мерси, сега ще пиша на bloodyF да я потормозя малко с въпроси. Темата може да се заключи :) мерси на всички.

FairPlayer
07-08-2010, 23:36
Закритият пазар е на има-няма 5 минути от "МОЛА", цените са по-сносни.