PDA

View Full Version : ВСИЧКО МИ Е БЕЗРАЗЛИЧНО



elki4ka
07-07-2010, 21:59
от няколко дена започнах да пуша трева по редовно,не секи ден ,ама през ден някъде... имам си компания с която си излизам и отделни хора с които даже не съм толкова добра фр ,но излизаме да изпушим по някои коз.незнам дали така ми се струва,но откакто почнах да пуша трева започна сичко да ми става безразлично-мързи ме даже да се виждам с компанията ми.нормално ли е според вас ( и не че съм се пристрастила към тревата,просто така се случи тези дни по често да пуша )

darkPaladin
07-07-2010, 23:58
марихуаната няма физическа зависимост а психическа

тя оврежда психиката сама си направи извода какво става в момента


като пушиш трева нито си по-голяма нито решаваш проблемите си

напротив ти си вредиш надявам се да ме разбреш и да не пушиш отново

zink
07-08-2010, 06:09
спри да пушиш явно не ти влияе добре .. то и аз пуша ма съм си много мотивиран попринцип :D

viqnkababyy
07-08-2010, 12:20
ПУБЕРТЕТ !

elito0o0o0
07-08-2010, 12:28
Въпрос - На колко години си?

TykaSePisheNick
07-08-2010, 12:51
Пушил съм трева редовно в рамките на седмица - не е от това /спрях, не бързайте да ме образовате/.При мен се получава такова настроение когато съм бачкал някъде, примерно съм помагал при баща ми после и после ми е някво безразлично, леко уморено, ама ми е много яко да ми е така..Затва и напоследък ходя по-често при баща ми 8-)

RaptorJesus
07-10-2010, 22:57
Всичко е въпрос на психика.Много хора имат такива моменти, дори и без тревата.

darkPaladin..."като пушиш трева нито си по-голяма нито решаваш проблемите си ".Ти да си се замислял, ей така...съвсем случайно, че не всички пушат трева или употребяват такива вещества, ей така щото искат да избягат от тъпия живот и проблемите?
Аз си го правя за кефа...не отричам, че имам проблеми, но не пуша/друсам от отчаяние, а просто за кеф.Нито се правя на голям, нито се правя на гъзар, като съм пробвал тва и онова...Достатъчно акъл имам, че да си предценя какво да правя и решавам просто да си правя кефа.

mincheto
07-11-2010, 05:13
ПУБЕРТЕТ !

balon4eeeee
07-11-2010, 10:49
Начии при някои хора го има това . Тревицата чат пат ни прави доста непукиси и щом толкова рано го осъзнаваш ... евала . Трябва да знаеш кога да пушиш щото м противен случай може да ти се отще и даскалото и то много сериозно :D

Sisi7u
07-11-2010, 11:06
Ъъ .. и на мен ми е така, обаче нито пия, нито пуша ..
така, че .. сиг е временно неразположение ..
споко бе майна . . . :lol: