PDA

View Full Version : Кофти ми е... и аз ще споделя



Pippilotta
07-07-2010, 22:12
Прекрасно е че има темичка "Щастие- и аз ще споделя", наистина е хубаво да четеш историите на щастливи хора.
Сигурно има и друга като моята, но аз не я видях. И направих тази, който има нужда- да си излее душата, да се подкрепим.

Имах едно прекрасно момче до себе си, макар и не в романтичен аспект. Той беше страхотен приятел, а вече и като такъв го загубих. Беше влюбен в мен, но просто не се получи да сме заедно. В последствие се оказа така че той разби сърцето ми. Наистина го обичам... имах щастието да го имам само за един ден, на следващия той ми каза че ме обича, но е по-добре да забравим всичко, защото не може да остави приятелката си заради мен. От тогава- игнор. И пълно заличаване на приятелските ни отношения. А аз наистина го обичам. Искам си го ей сега, да си е до мене. Да си го гушкам, да ми ухае на него... да си говорим просто... той ме разбира както никой друг, разсмива никой друг, а в мое лице може да открие съшото... обич и разбиране. И сега... всичко отиде по дяволите. Не съм си позволявала връзки, за да не ми разбият сърцето отново, на базата на стари рани. Толкова време бях сама, толкова време съм минавала покрай шанса си, а накрая той съвсем неусетно се докосна до сърцето ми... и го разби. Знам че не иска. Но все пак го направи. Толкова много ми липсва...:-# Може би така е по-добре, защото скоро заминава, но все пак имаме, живот и здраве, още една година пред нас и поне на нея можехме да се насладим, можехме да си дадем шанс. И тогава се появи тя. А аз, след като веднъж съм го целувала, не мога да спра да си мисля за това, за устните му, за дъха му по шията ми. И ставам една... сантиментална, лигава... обаче не мога да спра да живея в онзи отминал миг, в който бях в ръцете му.

rebeccaa
07-07-2010, 22:37
Не съм си позволявала връзки, за да не ми разбият сърцето отново, на базата на стари рани.





Не трябва така.Животът е радост и тъга.Има време за всичко.Някой ден и ти ще намериш походящия или може би казано като клише "принцът на бял кон".Горе главата.Ще го забравиш, но ще се изисква време, а времето лекува.Не е краят на света.Има къде къде по-ужасни проблеми от твоят..замисли се.

Pippilotta
07-07-2010, 23:09
Да, права си. Но е нормално да се чувствам така, надявам се скоро да ми мине... =С Благодаря ти. =)

MirCa1
07-07-2010, 23:30
разбирам те супер добре , наистина ...

аз преживях нещо такова .. супер добър приятел .. няколко целувки ... не споделям чувства ... заминах .. по време на пътуването всичко ми се изясни .. колко много значи за мен .. супер влюбена бях и нямах търпение да се върна и да му кажа всичко ... когато вече се беше появило момичето , с което ходи и до сега ... и буквално бях убива .. до преди месец .. не знам .. просто вече не го приемам така .. почти година ставах и се събуждах с мисълта за него .. живях в онези няколко мига , които ме караха да се разтапям .. сега сме просто приятели .. въпреки всичко не допуснах да загубим приятелството ни .. въпреки че преди имаше вълнение преди да се видим .. бях "на тръни" .. какво ли ще стане .. вече ми е .. ей супер ще се видим (: .. така че .. живота продължава.. ще си останете приятели ако ти искаш това ... ще ти трябва и време да ти мине всичко ...

п.с. ако искаш ми пиши на личен .. няма какво толкова да ти помогна, но просто преминах през всичко това... :)

Whoopdedoo
07-07-2010, 23:58
Get over with it, gosh...

Pippilotta
07-08-2010, 00:04
MirCa1, благодаря ти много, писах ти на личен.
Наистина ти пожелавам нещата при теб да се оправят.
Много е гадно да знаеш че си имал шанс и си го пропилял, още по-гадно е да виждаш как някой се възползва от грешките ти.
Опитвам се да го забравя, обаче една малка, глупава надежда ми пречи. Знам че няма смисъл от нея, нея обаче си я има...
Whoopdedoo, I'm trying, god damn it! If I could get over it so easy, I wouldn't write here. ;]

Gri6a
07-08-2010, 02:43
Айде ще драсна и аз. Значи с едно момиче имам изключително близки взаимоотношения, може да се каже, че тя ми е най-добрата приятелка. Аз никога не съм имал голям късмет в любовта и от доста време не бях изпитвал силни чувства към някое момиче(включително и към нея), но наскоро осъзнах, че аз хлътвам и то много... Наблюдавах я и правех някакви съвсем леки, почти не забележими намеци просто за да видя дали ще реагира по начинът по който се надявах. Нямах голям напредък и се чудех какво да напрая, защото се притеснявах, че ще разваля приятелството ни ако тя не отговори на чувствата ми. В крайна сметка реших, че ще си пробвам късмета но стана нещо много кофти. Тя попита за един мой добър приятел, защото не го беше виждала отдавна и аз го викнах на едно купонче за да се видят. Нещата между тях обаче се развиха много бързо и сега те са заедно. Най-лошото е, че мога да се ядосвам само на себе си, защото моят приятел си нямаше и представа за моите чувства а и мисля, че реплика от рода на "внимавай кво праиш шот тя си е за мене!" щеше да бъде много тъпа. И тъка аз срещнах момичето, с което най-много искам да бъде с момчето, с което най-много искам да не бъде... Но реално нямаше какво да направя не можех да действам прибързано, защото щях да рискувам много... Може би ще трябва да се задоволя с това, което имам. И без това най-вероятно нямаше да се получи. Но все пак си остава надеждата, че ще скъсат и тогава ще се намеся аз. :)

mincheto
07-08-2010, 06:37
Минало,заминало.Гледай напред.ще имаш много други връзки.Той като неиска,няма какво да направиш,освен да му кажеш да избира, теб или нея.Покажи му ,че го обичаш.

Pippilotta
07-08-2010, 11:40
Гриша, разбирам те. Отмъкнали са ти момичето под носа преди да си действал и сигурно си мислиш 'Какво щеше да се случи ако...' и т.н.

Но все пак си остава надеждата, че ще скъсат и тогава ще се намеся аз. :)
Може би е малко гадничко, но и аз се надявам на същото в моя случай =С

Минало,заминало.Гледай напред.ще имаш много други връзки.Той като не иска,няма какво да направиш,освен да му кажеш да избира, теб или нея.Покажи му ,че го обичаш.
Да, знам че нямам кой знае какво да направя. Нещата изцяло зависят от него, останалото съм го направила и показала.
Сега, лятото, няма да се виждаме известно време, (явно засега той не иска, а и след това всеки заминава нанякъде) наесен ще видим.

anonimchetou
07-08-2010, 11:53
Всеки от нас може би е изпадал в тази ситуация.. и си е мислел че по-добре да не се влюбва.. или да не се задълбочава ,защото е бил страшно наранен.. Но това е най-голямата грешка.. Криейки се в себе си можеш да подминеш именно човека ,който би бил със теб.. и който би те направил най-щастливата на света.. Това го пиша относно на1ина по който ще продължиш напред.. А спрямо болката ти и тъгата ти.. няма как ... така е.. но не се затваряй за света чакат те още толкова прекрасни моменти.. и съм сигурна че ще намериш момче ,което да те омагьоса толкова много.. което да има възможността да е с теб, и с което да си много щастлива.. Успех

soul1199
07-08-2010, 12:38
Към темата:много гадно,но ако той наистина те обичаше нямаше да попречи,че тя се появила.
Та сега за мен:искам го,като го видях за последно на 14-ти,когато той погледна в очите ми,на мен ми стана толкова тъжно,че не мога да го имам,винаги,когато минава покрай мен в дск,в класната ни стая ме кара да си представям,как той и аз сме сами и никой не може да ни попречи да бъдем заедно,но надеждата умира последна. :)

Gri6a
07-08-2010, 12:48
Гриша, разбирам те. Отмъкнали са ти момичето под носа преди да си действал и сигурно си мислиш 'Какво щеше да се случи ако...' и т.н.

Но все пак си остава надеждата, че ще скъсат и тогава ще се намеся аз. :)
Може би е малко гадничко, но и аз се надявам на същото в моя случай =С

Минало,заминало.Гледай напред.ще имаш много други връзки.Той като не иска,няма какво да направиш,освен да му кажеш да избира, теб или нея.Покажи му ,че го обичаш.
Да, знам че нямам кой знае какво да направя. Нещата изцяло зависят от него, останалото съм го направила и показала.
Сега, лятото, няма да се виждаме известно време, (явно засега той не иска, а и след това всеки заминава нанякъде) наесен ще видим.




Гадничко е, но все пак сме човешки същества а не ангели. Разумът и сърцето често си противоречът и в повечето случаи сърцето наделява. От една страна не съм ядосан на никой освен на себе си от друга страна ме яде отвътре като ги гледам заедно. Ще мине. Не е болка за умиране ама и хич не е готино. Пипилота и ти не си цъфнала и вързала но ми се струва, че при теб има надежда. Пожелаван ти успех от все сърце. :)

Dizziness
07-08-2010, 13:52
Хора... наистина Ви съчувствам затова, което се е случило с вас, но нека бъдем реалисти... Панта рей - Всичко тече. Изтъркано, но факт, времето лекува... с тази мисъл ставам аз всяка сутрин.

Да споделя и аз... загубих единственото момче, което съм обичала, заради странния ми характер. Не го разбирах, не отделях достатъчно време за него, това породи у него огромна задушаваща ревност и започна да се държи като хлапе. Взаимно си тровихме живота и в същото време не можехме един без друг... двамата му приятели си нямат приятелки и сякаш го ревнуваха от мен, искаха да излиза с тях, а не с мен... говориха отвратителни неща по мой адрес, което усложни ситуацията още повече. Разделихме се, вече около две седмици стана, опитвам се да се забавлявам, да излизам с приятели без да разваля тяхното настроение... почти се получава. Имам момче до себе си, което ме обича от три години и може би той е най-щастлив от цялата ситуация, без да го показва, разбира се. Стои до мен, прави всичко за мен... обичам го, но не по същия начин, може би го чувствам като по-голям брат, аз съм на 18, той на 22 г. ... Дали сърцето ми е останало при онова момче? Дали ще мога да обичам пак? Дали няма да виждам него в лицето на другия... ? Дали...

BigFakeSmile
07-08-2010, 14:02
спрете да се тормозите за хора, които не го зслужават :)

VinDiesel
07-08-2010, 19:31
Тинейджърски сплитни :).Бъдещето е пред вас,вие още малко и вени ще режете...

Pippilotta
07-08-2010, 21:23
Тинейджърски сплитни :).Бъдещето е пред вас,вие още малко и вени ще режете...
Никой нищо няма да реже, просто си споделяме- нормално е да ни е гадно. Или се предполага да се радваме за нещо такова? Съжалявам, не всички сме от камък. Като не ти изнася темата- червения хикс горе, в дясно.

Pippilotta
07-08-2010, 21:23
Тинейджърски сплитни
Да напомян ли кой форум е това? :)

VinDiesel
07-08-2010, 21:41
Ти още малко ще ми удариш 1 шамар с крак зад врата?Толкова ли надълбоко ти бръкнах в гъза, с предишния ми пост?И да ти напомням ли подрастващото население, на къде се развива?Червеният "Х" отгоре няма да ми затвори темата,а ще ми затвори експлорера :(

Pippilotta
07-08-2010, 21:50
Ти още малко ще ми удариш 1 шамар с крак зад врата?Толкова ли надълбоко ти бръкнах в гъза, с предишния ми пост?И да ти напомням ли подрастващото население, на къде се развива?Червеният "Х" отгоре няма да ми затвори темата,а ще ми затвори експлорера :(
Не изявявам желание, спокойно. Между другото, само между другото, не си нито оригинален, нито забавен, жалък селски опит да кажеш нещо остроумно =) Никъде не си ми бръкнал, просто ти отговорих (и то съвсем нормално), а явно ти си много докачлив, ако знаех че си толкова раним щях да си замълча ^^ А подрастващото население на къде се развива аз много добре го знам и то няма общо с тази тема. Така че върви да си пробутваш слабоумните лафове другаде.

VinDiesel
07-08-2010, 21:55
Ти още малко ще ми удариш 1 шамар с крак зад врата?Толкова ли надълбоко ти бръкнах в гъза, с предишния ми пост?И да ти напомням ли подрастващото население, на къде се развива?Червеният "Х" отгоре няма да ми затвори темата,а ще ми затвори експлорера :(
Не изявявам желание, спокойно. Между другото, само между другото, не си нито оригинален, нито забавен, жалък селски опит да кажеш нещо остроумно =) Никъде не си ми бръкнал, просто ти отговорих (и то съвсем нормално), а явно ти си много докачлив, ако знаех че си толкова раним щях да си замълча ^^ А подрастващото население на къде се развива аз много добре го знам и то няма общо с тази тема. Така че върви да си пробутваш слабоумните лафове другаде.Аз ли съм докачлиявия,аз ти отговорих просто,не съм го казъл с цел обида.Щом пусна 2 поста с 2 мой цитата,ясно ми е ....Аз съм си селянин,немога да бъда умен и градска токачка като тебе. Ако ти не беше слабоумна като мен,нямаше да ми отговаряш на поста :)

Pippilotta
07-08-2010, 23:28
Защо трябва да ми с*реш по темата?

VinDiesel
07-09-2010, 22:52
Защо трябва да ми с*реш по темата?Защо се опита да ми се правиш на печена?