PDA

View Full Version : За всички, които знаят какво е истинската любов!



DoomShadow
07-08-2010, 08:57
Темата не е спам. В днешно време истинската и чистата любов е по-рядко явление. Съвета ми към всички, който обичат истински е да неспират да го показват на любимия човек. Покажете му че той е най-важното нещо за вас! Поздравете го с тази искрена и смислена песен:

http://www.vbox7.com/play:c5397b51 - Arash Ft. Helena - Pure Love + Превод

Аз изгубих човека когото най-много обичах и след тази загуба спокойно мога да кажа, че изгубих и смисъла на живота си :cry:
Не искам да се коментира това или да ми давате съвети да продължавам и да гледам напред, че ще срещна друга и ще забравя всичко. Само аз знам какво ми е и колкото и време да мине винаги ще помня и обичам този човек! Ще се радвам, да уважите това мое право и да не коментирате.


Покажете на половинката си колко много я обичате и какво е за вас!

didi0804
07-08-2010, 09:14
^Много съжалявам. :(

По темата - Старая се всеки ден да му го показвам,защото той го заслужава,а и наистина страшно много го обичам и държа на него.Той ми е всичко

K_O_L_E_V
07-08-2010, 11:26
Чистата любов и чистата водка са на изчезване ! Съжалявам , че си загубил едното.

И наистина хора , обичайте се истински !

spopi
07-08-2010, 11:31
Рядка е да но когато попадне в ръцете ти трябва да знаеш как да е и задържиш. :)

anonimchetou
07-08-2010, 11:35
"Пробуди се.. Потърси те с поглед.. Помилва те.. Гушна те.. И пак заспа.. " - това ми го каза сестра му на моя, която влезнала в стаята докато сме спяли.. Толкова нежен.. истински.. всеотдаен.. Мой.. Като ангел ми е.. Готов на всичко за мен, за нас.. вече Година и половина. Той е част от мен.. Той е човека , който знае всичко за мен.. Дори сестра ми незнае толкова.. Обичам го ! :smt007

soul1199
07-08-2010, 12:08
Песента на Arash е наща песен,за съжеление и аз не съм с него,но се надявам един ден да сме заедно...

LadyDy
07-08-2010, 12:21
Знам какво е да страдаш по любим човек. Мина 1 година и малко от раздялата, дори чувствата ми станаха по-силни....надеждата просто умира последна.

Neutral
07-10-2010, 22:05
Той е моя незаслужен подарък.. Благодарна съм,че имам такъв човек до себе си . Обичам те слънце МНОООООГО ТЕ ОБИЧАМ !!

monincetyyy
07-10-2010, 22:59
И както се казва в нашия филм: If I had one more night to live.. I'll spend it with you! Pearl Harbor... :smt007 :smt007 :smt007

mincheto
07-11-2010, 04:38
Няма на кого....И по-добре,единствения човек,но когото трябва да се доказвам,съм самата аз...

LofYou
07-11-2010, 05:40
Малко е да кажа, че обичам момчето до себе си, та аз го обужавам ... Той е първата ми истинска любов, и аз всеки ден мму показвам колко е важен за мен ...

krem4et0
07-11-2010, 07:49
Непременно ще му го кажа...Не,че не му го казвам, показвам и доказвам всеки ден. Заради него намирам смисъл да стана сутрин. Само още няколко дни и вече няма да ставам заради него, а с него, всяка утрин ще е до мен и всяка вечер ще го целувам за лека нощ. Нямам търпение да започне живота ми с него...надявам се по-хубавата част от живота ми.

Vasoto129
07-11-2010, 08:24
^ Завиждам ти :) :) :)

GossipGirl89
07-11-2010, 08:47
Съжалявам за загубата на авторката :(

И аз същи ви призовавам - обичайте се хора! Ценете половинките си и им показвайте постоянно, че са важни за вас и правят живота ви по-добър! За съжаление доста често става така, че си отиват преди да са го разбрали... за това не си губете времето

BlindedAngel
07-11-2010, 10:24
Хубваво е хората да се обичат.
П.П. Песента не ми харесва особено много :)

0u7l1n3
07-11-2010, 10:36
Ясно ми е как се чувстваш... И да, хора, обичайте се - от това по-велико нещо НЯМА!!!

forside1
07-11-2010, 11:35
Страхотна тема,и аз намерих своето ангелче и съм безкрайно щастлив. Обичам я ужасно много и се радвам когато и го показвам всеки ден :) .
Доста често съм си представял какво бих правил ако я изгубя но така и не ми идва дори 1 идея. Наистина съжалявам за авторката просто не винаги всичко завършва така както искаме :)

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 11:57
Наистина истинската и чиста любов е най-хубавото нещо, но се среща все по-рядко, защото хората не оценяват това, което имат и сякаш се борят да го загубят. :(

DoomShadow
07-11-2010, 18:28
радвам се много, че темата ви е харесала и най-вече, че сте щастливи с половинката си.

и впрочем за тези който казаха "за авторката на темата..." да уточня че съм автор, момче съм :-D

Желая на всички ви всичко най-най-хубаво, защото ЛЮБОВТА е нещо ВЕЛИКО, нещо КРАСИВО И ИСТИНСКО И ТРЯБВА ДА Я ЦЕНИМ ДОКАТО НЕ СМЕ НАПРАВИЛИ НЯКОЯ ГЛУПОСТ И ДА ЗАГУБИМ ЧОВЕКА ДО СЕБЕ СИ!

Успех на всички :)

Madara1233
07-16-2010, 06:40
Любов...замислете се колко хора в днешни дни могат истински да я почувстват.Имам чувството, че доста хора остават деца до късно-не че има нещо лошо в това де, но просто ако се замисли такъв човек, би се почувствал странно(като мен например, постоянно се сещам за доброто старо време(всъщност не е много старо) и изпадам в носталгия).Сега ми става ясно че периода на порастване е най-труден.Опс, чакайте че да не тръгна да изнасям лекции офтопик.Та, по темата:нямам си приятелка, но има едно момиче, към което изпитвам , бих казал, доста силни чувства.

ПС: http://www.vbox7.com/play:08fafffa
Знам че картинката е гадна, но важното е музиката :)

GD
07-16-2010, 09:07
Много хубава и смислена песен, затова искам да кажа на всички, че когато срещнете човека за вас дайте всичко от себе си и се обичайте искренно.

tanch3t093
07-16-2010, 09:25
Абсолютно всеки ден по няколко пъти си го казваме, колко много се обичаме ... И на мен не ми писва вече продължение на 7 месеца (: Обичам го бе хора! Той е смисъла на живота ми. Преживях момента д го изгубя, повярвайте имах чувството, че част от мен я няма ...

И Обичайте се! На света няма по-хубаво чувство от любовта (: Дай Боже всеки да я изживее по свой начин щастливо (: :P :-)

lleranza
07-16-2010, 11:21
Темата не е спам. В днешно време истинската и чистата любов е по-рядко явление. Съвета ми към всички, който обичат истински е да неспират да го показват на любимия човек. Покажете му че той е най-важното нещо за вас! Поздравете го с тази искрена и смислена песен:

http://www.vbox7.com/play:c5397b51 - Arash Ft. Helena - Pure Love + Превод

Аз изгубих човека когото най-много обичах и след тази загуба спокойно мога да кажа, че изгубих и смисъла на живота си :cry:
Не искам да се коментира това или да ми давате съвети да продължавам и да гледам напред, че ще срещна друга и ще забравя всичко. Само аз знам какво ми е и колкото и време да мине винаги ще помня и обичам този човек! Ще се радвам, да уважите това мое право и да не коментирате.


Покажете на половинката си колко много я обичате и какво е за вас!



liubov nqma si4ko e edna zabluda,interes na pari i seks tva e...

LoVe3e
07-16-2010, 12:39
3 години си мислех, че обичам някои които дори 1стотинка не даваше за мен...Постоянно мислех за него постоянно ревях и за какво...Този човек не излизаше от ума и съзнанието ми докато не се появи едно момче което ми показа какво означава Обич...Той ме научи как да Обичам, как като стана сутрин да се усмихна и да се сетя за него как като го видя коремът ми да се свива от вълнение как като ме прегърне да затая дъх и да спре времето как като го няма и не сме се виждали да започва вътрешно да ме боли...Обичам го бе !!!!

За автора мислех да те посаветвам, че можеш да гледаш напред обаче се сетих, че ако съм на твоето място хич нямаше да гледам напред...Съжелявам много, че си загубил любовта си !!!

ToniMambata
07-16-2010, 15:05
Темата не е спам. В днешно време истинската и чистата любов е по-рядко явление. Съвета ми към всички, който обичат истински е да неспират да го показват на любимия човек. Покажете му че той е най-важното нещо за вас! Поздравете го с тази искрена и смислена песен:

http://www.vbox7.com/play:c5397b51 - Arash Ft. Helena - Pure Love + Превод

Аз изгубих човека когото най-много обичах и след тази загуба спокойно мога да кажа, че изгубих и смисъла на живота си :cry:
Не искам да се коментира това или да ми давате съвети да продължавам и да гледам напред, че ще срещна друга и ще забравя всичко. Само аз знам какво ми е и колкото и време да мине винаги ще помня и обичам този човек! Ще се радвам, да уважите това мое право и да не коментирате.


Покажете на половинката си колко много я обичате и какво е за вас!



liubov nqma si4ko e edna zabluda,interes na pari i seks tva e...
За к**вите може да е така,но не за всички останали хора.Ти приятел сигурно не си изпитал магията на любовта...колкото и банално да звучи!

lleranza
07-17-2010, 00:46
emi kvo da ti kaja "magiqta" q osetih kogato bqh o6e dete (na 16) i 4oveka me zaeba zaradi nekyv si tam koito ba6ta mu dyrji hoteli po moreto ,taka 4e molq te ne mi govori kakvo ne sym izpitval ,ne znaesh kakvo prejivqvah....

iveetyy
07-17-2010, 07:08
^ може би не си попаднал/а на правилния човек.
Колкото до темата..
Има човек , когото и аз обичам страшно много и не искам да си представям ,че ще загубя.Дори и да не ходим от години той е до мен винаги когато имам нужда.Кара ме да се чувствам сигурна , обичана и още много други хубави неща.И е невертоятно някой да може да те разбере толкова добре.I just love him ! <3 . .
И се опитвам да го показвам,надявам се да го усеща.
Продължавайте и вие така.
Авторе,много съжалявам и аз , че се е получило така за теб. :(