PDA

View Full Version : Проблем с изтрита папка



arol
07-08-2010, 09:12
Здравейте, знам, че е имало подобни теми,прочетох ги,но не ми свършиха работа.Проблемът се състои в това,че изпразних кошчето като не обърнах внимание,че там се намира една от папките ми със снимки.Пробвах различни програми, като те успяха да върнат само няколко от снимките.Моля ви ако някой може да помогне. :-k

LadyDy
07-08-2010, 09:17
BackUp не пробва ли?

arol
07-08-2010, 09:41
Не, тази не съм.Пробвах други и не стана.Но тази,която казваш и тя е демо версия.

doomkillerr
07-08-2010, 10:00
Ето няколко примерни програми, които биха ти свършили работа:

- Recuva 1.36.479 (цък) (http://zamunda.net/details.php?id=212007&hit=1)

- Get Data Back v3.03 (цък) (http://zamunda.net/details.php?id=40513&hit=1)

- Undelete Plus v2.9 (цък) (http://zamunda.net/details.php?id=90204&hit=1)

- R-Studio v5.1 Build 130043 (цък) (http://zamunda.net/details.php?id=205564&hit=1)

Успех от мен! :)

arol
07-08-2010, 10:27
Да ти кажа аз ги пробвах всичките.Пропуснах да кажа нещо- след като изтрих тази папка от кошчето (понеже не знаех какво да правя), инсталирах тези програмки на същия диск ... Сега ако някой има някаква идея или решение плс да пише...

doomkillerr
07-08-2010, 10:55
Да ти кажа аз ги пробвах всичките.Пропуснах да кажа нещо- след като изтрих тази папка от кошчето (понеже не знаех какво да правя), инсталирах тези програмки на същия диск ... Сега ако някой има някаква идея или решение плс да пише...

Ами недей да слагаш други неща на дяла, на който са били снимките, защото ако се запише други информация върху секторите където се намират снимките в момента, те ще бъдат изгубени безвъзвратно! 8)

П.С. - Явно ти не можеш да си служиш с програмите, които ти предоставих... :? Аз на моя хард диск съм откривал неща, които съм изтрил преди около 6 месеца, като част от тях можеха да се възстановят на 100%. 8)

arol
07-08-2010, 11:23
OK тогава ми трябва помощ от опитните плс плс плс :(

K_O_L_E_V
07-08-2010, 11:32
Каква помощ ? Нали за това е кошче , да се трият работите напълно.То ако ги триехме от там и те още си седяха някъде навряни.....


Получава се нещо такова: Хвърляш си снимките в кошчето , после хвърляш кошчето в контейнера. Снимките може да си ги възстановиш докато не дойдат да очистят контейнера. Явно при теб вече са дошли.

arol
07-08-2010, 13:16
Напълно ми е ясно какво е станало!Исках само някой по-компетентен с тези програми да ми помогне,защото за първи път ги използвам и нещо не е наред.А аз знам много добре за какво се използва кошчето!Казах че изтрих файловете по грешка!Иначе благодаря на всички,които се опитаха да помогнат.

doomkillerr
07-08-2010, 14:36
Напълно ми е ясно какво е станало!Исках само някой по-компетентен с тези програми да ми помогне,защото за първи път ги използвам и нещо не е наред.А аз знам много добре за какво се използва кошчето!Казах че изтрих файловете по грешка!Иначе благодаря на всички,които се опитаха да помогнат.

Пиши ми на ЛС - скайпа си за да се свържем по него и да ти кажа какво да направиш! :)

plamba95
07-08-2010, 19:29
просто си върни компа назад с system restore... и аз бях направил същатата глупост и никоя програма не ме спаси дадох system restore и всичко стана...

doomkillerr
07-08-2010, 20:08
просто си върни компа назад с system restore... и аз бях направил същатата глупост и никоя програма не ме спаси дадох system restore и всичко стана...

Да обаче зависи на кой дял от хард диска са били тези снимки и дали функцията "System Restore" е включена за този дял, а също така и колко е позволения размер за заемане (като пространство) на бекъп файла върху хард диска! 8)

arol
07-08-2010, 20:39
И това не става.Дава ми някаква грешка... Не знам просто, пробвах хиляда неща вече..

plamba95
07-08-2010, 23:29
просто си върни компа назад с system restore... и аз бях направил същатата глупост и никоя програма не ме спаси дадох system restore и всичко стана...

Да обаче зависи на кой дял от хард диска са били тези снимки и дали функцията "System Restore" е включена за този дял, а също така и колко е позволения размер за заемане (като пространство) на бекъп файла върху хард диска! 8)ми както се вижда той не разбира от компютри следователно не е пипал настройките

по принцип всички дялове са включени...

@arol каква грешка по подробно моля

doomkillerr
07-09-2010, 00:59
ми както се вижда той не разбира от компютри следователно не е пипал настройките

по принцип всички дялове са включени...

@arol каква грешка по подробно моля

Първо "той" се оказа тя и второ проблема си остава неразрешен, защото в последствие се оказа че върху снимките вече е записана нова информация... 8)