PDA

View Full Version : Нередовен стомах



SpeedRacer
07-08-2010, 09:32
Значи имам адски странен стомах . Незнам на какво се дължи - притеснение , стрес ... , ноо сутрин ставам , върша си работата и вече до толкова съм се панирал , че като излезна ще ми се доходи пак , че съм подготвен с тоалетна хартия в джоба . Та най-кофтито става 20 мин преди да излезна нанякъде - дискотека , събиране ... и пак ми се дохожда ... Имал съм случай да го стискам едвам едвам ... да се прибирам от различни места за да го пусна ... много често имам "рядко щастие" ... Подут ми е корема ...

Ако някой има опит и е изпробвал ИМОДИУМ или някое друго хапченце за подобряване функцията на стомаха да пишат :) Благодарско :)

bloodyF
07-08-2010, 10:07
храната? Също може да е фактор ;] иначе за дискотека да се притесняваш-съмнявам се!

Иначе имодиум да,ама иди на лекар да ти изпише нещо с по-продължителен ефект..

Exidee
07-08-2010, 11:03
Пробва ли с "Активия" приятелката ми също беше с подут и нередовен стомах, яде 14 дена редовно активия и сега е в отлично здраве :)

TykaSePisheNick
07-08-2010, 13:29
Един път ми нямаше нищо на стомаха, пробвах Активия и след около половин час ме заболя корема..

bloodyF
07-08-2010, 17:17
Един път ми нямаше нищо на стомаха, пробвах Активия и след около половин час ме заболя корема..


:lol: :lol: :lol:



иначе активията е кофти :o

elito0o0o0
07-08-2010, 17:21
Лекар.

slavito007
07-08-2010, 21:15
Купи си хранителни добавки, които възстановяват микрочревната флора. Биотикс мисля, че се казваше. Ако не помогне, то поне няма да навреди.

Ядох 2 месеца активиа нон-стоп. Не ми помогна :)

TykaSePisheNick
07-08-2010, 21:59
Един път ми нямаше нищо на стомаха, пробвах Активия и след около половин час ме заболя корема..


:lol: :lol: :lol:



иначе активията е кофти :o

Не се ебавам :?

amk933
07-08-2010, 22:33
Симптомите много ми напомнят на колит. Има над 80 вида колит, протичащи по-различни начини.

Аз също имам и е лекуван в продължение на месеци/ години и сега пак се пазя.

От къде си? Трябва ти гастроентеролог, но, ако си от София, мога да ти кажа точните хора...

Не пий Имодиум. Имодиум е временно решение (ден-два) и не може да се пие нон-стоп. Да не говорим, че, ако наистина е колит, и имаш газове, газовете в комбинация с Имодиума могат да ти навлекат такава хубава перфорация, че и в спешното може да не те спасят. ;)

Force_bladeR
07-08-2010, 23:23
Почти като теб съм.. обаче става, когато ходя само на даскало :lol: