PDA

View Full Version : ...



girl_inlove
07-08-2010, 09:44
...

TheBeliever
07-08-2010, 10:03
На колко години си?

girl_inlove
07-08-2010, 10:05
...

Rebus
07-08-2010, 10:15
Ще боли..Щом не те уважава,не се занимавай с него..

ibojilow
07-08-2010, 10:25
Здравей!
Моя първи съвет е да му кажеш направо : Обичам те, но не мога така, кажи ми има ли смисъл да сме заедно или няма.. Кажи му също да ти каже честно ако такова да не ти губи само времето, пък от там ще се развият нещата..
Втория ми съвет е да спреш да искаш да се виждате.. Кажи му просто, като искаш да ме видиш знаеш къде живея ела.. Или като се скарате за най-малкото не му звънни, не го търси накарай го той да те търси..
Имаше една мъдра мисъл : “Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако се върне – твой е за винаги. Ако не се върне – не е бил твой никога…”

Обърни нещата така, че той да ти ходи по гъза, не ти по неговия, защото прекалява и ти се качва на главата..
Друго не мога да ти кажа, освен УСПЕХ и дано се оправите .. :)

TheBeliever
07-08-2010, 10:27
Попитах за възрастта, за да придобия малко по-пълна представа за положението. На тази възраст е нормална нуждата от секс, особено при сравнително дълга връзка. Щом всеки спор опира до тази тема явно тук се корени проблема. Колкото и да повтарят някои хора, че връзка без секс може да съществува Х години без проблеми, това е един от примерите, че не е така. Сексът е важен компонент във връзката и когато липсва нещата започват да се разпадат.
Казваш, че сте се отказвали заради болката. Защо не продължихте с опитите? Ясно е, че все някога ще трябва да я изтърпиш тази болка. Няма да си умреш девствена.
Съществува и вариантът да е бил с теб само заради секса. Това обаче си проличава още първите месеци. Според мен търпението и чувствата му са се изчерпали и сега, както сама казваш, само си запълва времето с теб.Моят съвет е да прекратиш тази връзка (или каквото е останало от нея). Ще е трудно в началото, това си го знаеш. Но е по-добре отколкото да се самозалъгваш с трохите внимание, което ти отделя и да трепериш всеки един момент в очакване на действието, което да доразбие сърцето ти.

Obsession
07-08-2010, 10:28
:shock: "Искал момичета в компанията, но ти си нямала място там"?!?!
Махай го тоя, по-добре да си си сама, отколкото да се подиграва с теб. Спри да ходиш след него, въобще не заслужава тази всеотдайност, на която ти си готова във всеки момент.

umri
07-08-2010, 10:55
Искам само да споделя с някой, да получа съвети или просто някаква надежда.

Ще започна историята си от малко по-рано. Преди доста време ходих с едно момче 1 година и 3 месеца. След като той си намери друга и ме остави бях съсипана, не можех да ям, да спя... не ми се живееше. Едвам се измъкнах от това състояние. Имах чувството, че повече не мога да обичам. Имах няколко връзки след това, но не можех да изпитам никакви чувства. И така преди година и шест месеца се запознах с Него, месец по късно тръгнахме. Той ме накара отново да заживея, беше до мен разбираше ме. Наскоро се скарахме и той сподели проблемът си... не сме правили секс... опитвали сме, но винаги ме е боляло адски много и сме се отказвали. И така бяхме пред раздяла, карахме се за какво ли не, доверието ни изчезна. Един ден се видяхме, изкарахме си страхотно, каза ми че сме минали "кризата", че съжалява че е говорил глупости как искал да се разделим. Поех цялата вина за случилото се, преглътнах и продължихме напред... за няколко дни. Вчера ми кипна, когато заяви, че има предложение за дискотека, искал момичета в компанията, но аз съм нямала работа там. Обясних му, че искам да поговорим и говорихме... Казах му истината, че ми е писнало да понасям неговата вина, че ми е писнало да се виждаме, само когато на него му изнася и му е удобно, че ми е писнало да пътувам при всяко виждане по 2 часа и 30 мин. с градски транспорт (той има кола, но никога не идва в моя квартал), казах му че му нямам доверие... коментирахме проблемите ни, докато не се стигна до секса... отново. Тогава се оказа, че всъщност не бил девствен, както ме беше убеждавал година и 5 месеца. Това ме нарани жестоко, лъжата се заби като нож в сърцето ми, разтреперих се от нерви и казах, че искам да приключим. Съответно последва разубеждаване и останахме заедно. Сега съм изключително разстроена, плаках много. Наясно съм с чувствата си, искам да съм с него, но дали няма да боли? Усещам, че изпадам в това състояние, за което казах в началото. Страх ме е, защото сега нямам никой до себе си и не знам как ще се възстановя. Страх ме е, че ще загубя или че вече съм загубила единственият човек, на когото държа. Не знам как да го накарам да ми каже какви са чувствата му, как да го накарам да сложим ново начало или да сложим край. Понякога чувствам че ме обича, но в следващия момент, когато го каже, сякаш думите му не са истински. И тук ще попитам вас, какво мислите? Дали да остана с него, да рискувам да ме нарани още по-зверски като преспи с някоя или просто като се държи гадно с мен, като не показва чувствата си, като ме пренебрегва и само запълва времето си с мен. Или да го оставя и да се върна отново към онази криза, от която едвам се спасих.

Честно казано очаквам доста подигравки, но се надявам да има и някой, който да ме посъветва, някой който да ме разбере.
Ти имаш ли си на идея тия двамата колко са те обичали, за да те чакат толкова месеци да им пуснеш? Ти повредена ли си, че не искаш на 18 години секс да правиш, пък и си нагла и дори не им даваш с други момичета да се забавляват. Като не ти е цепнат буркана и ти е много лесно без секс, но тях питаш ли ги? Крайно егоистично същество си. Такава като теб, без значение девствена или не девствена не бих я търпял повече от месец, даже и това е много. То, ако не си девствена самата ти няма да търпиш толкова време на сухо...

Престани да си мислиш, че ти си жертвата. Тия, с които си била трябва да са били стабилно тъпи, за да те оставят да им се подиграваш по този начин. Истинска връзка без секс на този свят няма, няма и да има.

girl_inlove
07-08-2010, 10:55
...

K_O_L_E_V
07-08-2010, 11:18
Втория човек който не може да яде ? Какво означава това "не мога да ям"
:D Това ще да е някаква нова диета а ? Тъжната диета , как звучи само 8)

Paramour
07-08-2010, 11:19
За сегашния ти приятел... не знам как си го търпяла толкова време.
На въпроса ти дали да останеш при него или да скъсате: По добре го остави! Ти казваш, че може пак да попаднеш в кризата, но можеш да се измъкнеш от нея!! Остави го, той не те заслужава. Не заслужаваш и ти да страдаш заради него.

3oPuTy
07-08-2010, 12:32
Ти си огромен егоист ... :?
Представяш ли си,за каква любов става дума в случая щом е с теб толкова време и не е задоволявал нуждите си ... :?
А и к'во като те е излъгал,че е девствен?!Може да го е направил за да не се чувстваш длъжна да му пуснеш преди да си готова!!!
Била плакала,не можела да му прости ... Какво има да му прощаваш,че е правил секс с друга преди теб ли?!
Лигла!!! :?
Не живеем в 17 век!!!Ако ти самата искаше да доставиш удоволствие на приятеля си щеше да си вземеш един лубрикант и пак щяхте да го направите.Проблема е,че ти си егоист и не мислиш за нуждите на гаджето си.На теб ти е лесно - не си правила секс и нямаш нужда от него ...
Евала на гаджето ти.Малко са момчетата на 19 години,които ще са с момиче година и нещо и няма да правят секс :?

K_O_L_E_V
07-08-2010, 13:21
http://www.vbox7.com/play:0a159079 - тоз клип ще ти обясни в каква посoкa да тръгнеш 8)